Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Ffa+Bf2] Odznaki Mają Pomagać?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
36 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: FFA + BF2 - Odznaki (28 użytkowników oddało głos)

Czy na FFA+BF2 odznaki mają dawać bonusy?

  1. Tak (19 głosów [67.86%])

    Procent z głosów: 67.86%

  2. Nie (9 głosów [32.14%])

    Procent z głosów: 32.14%

Głosuj

#1 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 18 stycznia 2010 - 05:24

Prosta ankieta - czy odznaki na BF2 mają być ot tak dla szpanu czy mają dodawać bonusy. Czekam na głosy i komentarze.
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#2 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 18 stycznia 2010 - 05:36

hmm ciężko powiedzieć :) może lepiej niech pomagają to będzie motywować początkowego gracza do zdobycia wyższych poziomów, a co za tym idzie dłuższej gry na serwerze. Z drugiej strony jednak może też to demotywować do gry nowych graczy. Mimo wszystko zaryzykowałbym i dał bonusy do odznak :D
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika

#3 bUa?

bUa?

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 390 postów
  • Ską…d:WG

Napisano 18 stycznia 2010 - 06:13

nie widze sensu dawac bf2 bez bonusow za odznaki, rownie dobrze moze byc zwykle ffa.


  • 0



#4 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 06:18

ja jestem za bonusami bo jak to powiedział mjm będzie to motywować graczy do ich zdobywania =]
  • 0

#5 susel-Reggae Fan

susel-Reggae Fan

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów
  • Ską…d:Zagań

Napisano 18 stycznia 2010 - 06:30

Po co mi rangi skoro nic nie dają? od statystyk to będzie psychostats. oczywiście na TAK.
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#6 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 18 stycznia 2010 - 07:01

say yes, pytanie troche mnie dziwi, bo rozmawialiśmy o tym bodajże wczoraj....
  • 0
Dołączona grafika

#7 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 18 stycznia 2010 - 07:03

owszem ale 4 graczy poprosilo mnie zebym dal ankiete :) a nie jestem goloslowny
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#8 susel-Reggae Fan

susel-Reggae Fan

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPip
  • 552 postów
  • Ską…d:Zagań

Napisano 18 stycznia 2010 - 07:07

co tu jeszcze dodać ? 12 za, 2 przeciwko mówi samo przez się .
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

#9 h8u

h8u

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 69 postów
  • Skype:chciałbyś podrywaczu xD
  • Ską…d:ŁcT

Napisano 18 stycznia 2010 - 07:28

wszyscy dają tak a ja dobzre wiem jak to jest pooniewaz grałem na hadrplay ffa i dopiero jak wycofali odznaki to sie gralo super.
Moje zdanie -> only rank bez żadnych zbędny pierdół ;P
  • 0
Dołączona grafika

#10 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 18 stycznia 2010 - 07:30

po to jest wgrany bf2 zeby byly rangi i bonusy jak byśmy tego nie chcieli to by sie nie wgyrwalo tego moda.
  • 0

Dołączona grafika


#11 h8u

h8u

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 69 postów
  • Skype:chciałbyś podrywaczu xD
  • Ską…d:ŁcT

Napisano 18 stycznia 2010 - 07:33

zobaczysz dopiero jak bedzię ktoś miał full odzanki.. totalna niewidzialonsć z nozem, zadawanie lepszych hitow, szybsze bieganie bodajze.....itd itp...
  • 0
Dołączona grafika

#12 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 18 stycznia 2010 - 07:36

może wrócimy do tego, może nie :) dlatego właśnie chciałem usłyszeć różne zdania. :)
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#13 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 18 stycznia 2010 - 08:04

Nieee zrobi się nie uczciwe ! zrobi się war3 xD
  • 0

#14 B@rtAS

B@rtAS

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 331 postów
  • Ską…d:Mrągowo

Napisano 18 stycznia 2010 - 08:54

Jestem na tak choć nie mogę głosować w ankiecie ; O same odznaki to shit, psychostaty to zastępują i wgl. bf2 bez mocy to bez sens, ;D JEstem za ! :D
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#15 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 18 stycznia 2010 - 11:12

Ktoś dojdzie do lvl max i wipe statystyk. :D
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#16 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 18 stycznia 2010 - 11:38

say yes, pytanie troche mnie dziwi, bo rozmawialiśmy o tym bodajże wczoraj....

czyli 2 osoby decydują za wszystkich? najs

Użytkownik pale bo lubie edytował ten post 18 stycznia 2010 - 11:38

  • 0

ws2xe1.jpg


#17 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 19 stycznia 2010 - 08:49

Ja sobie tak przemyslalem i wydaje mi się, że te odznaki to dla szpanu powinny byc. Na serwer wchodzi nowy gostek jakis ulow i zabijaja go gostki co maja po 130 zycia wiecej obrazen z m4 szybciej biegaja i te inne takie. On ich nie moze zabic jezeli sa bez zadnych pomocy, a co dopiero teraz ;] . No i sobie idzie i juz nie wchodzi ;] jak dla mnie to moze się zrobic takie bardziej 4fun
A mod BF2 to niekoniecznie musza byc włączone bonusy za odznaczenia. np US na 3 serwerach Cs. 1.6 bonusy maja wylaczone i wszedzie full maja. Ale zobaczymy jak to u nas bedzie bogramy troche z bonusami i będziemy mieli na to lepszy obraz ;]

Użytkownik abras edytował ten post 19 stycznia 2010 - 08:59

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#18 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 19 stycznia 2010 - 09:08

Ja jestem na NIE dla odznak jak i dla tego serwera, bo nie bede na nim gral, bo uwazam go za no szczerze, krotko, zwiezle i na temat za dziecinade...Pozwolcie, ze zrobie mala reklame w celu porownania :P. Otoz gram czesto na serwerze [sratatata reklama] [TP+BF2] i jest na prawde spoko, w dolnym lewym rogu mamy swoja range i ile mamy killi na ile by zdobyc nastepna odznake, sa granice raszu, nie ma zadnych bonusow i jest ok, fajnei sie gra, bo przynajmniej kazdy jednak ma ta motywacje by grac na tym serwerze, by wpisac sobie /bf2 i obczajac swoje statystyki jakei ma z awp czy zwyklych broni, ktory jest na serwerze, kto ma najlepsza odznake na serwie i kto ma najwiecej killi na serwie i mysle, ze tak jets najlepiej, ale to tylko moje skromne zdanie nieliczace sie u Was wiec tyle ode mnie :> Jeszcze dodam, ze po 3tygodniach moze miesiacu istnienia serwera przy dobrej dostepnosci graczy na tym serwie bedzie to wygladac cos ala zombiemod xP, pozdrawiam, aha i jeszcze dodam, ze sama nazwa chociazby TP z tym BF2, ale jednak TP nieodstrasza lepszych graczy, bo umowmy sie na FFA graja ludzie niezawsze obdarzeni skillem, a ci co sa eslowi, hlcowi, gj**owi i graja klanowo i akurat nie ma nikogo by grac mixa czy jakeis cw ligi etc. to wchodza gdzie ? Na serwery TP, czesc

Użytkownik ShataN edytował ten post 19 stycznia 2010 - 10:27
nie pozwolimy ;]

  • 0

#19 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 19 stycznia 2010 - 09:18

no dobra, ale przecież jak będzie chciał wejść taki pro elo hajt na TePe to jest już Tawerna TP i może z niej skorzystać. A dawać FFA+BF2 bez bonusów za odznaki to tak samo jak postawić FFA z psychostatystykami. Nie rozumiem czemu Ci to tak nie pasuje. Ok masz swoje zdanie na ten temat, tylko czemu sądzisz, że skończy się to jak zombie mod? Nowi gracze, którzy będą mieli początkową rangę zostaną zmotywowani przez najlepszych stałych graczy, by karać tak jak oni. Także spokojnie, a i spróbuj zagrać na nim i zobaczysz jak jest ;] po tym akurat nic Ci nie będzie :P

EDIT: Wpadł mi do głowy jeszcze jeden pomysł, a czy nie można resetować później bonusów, np. po okresie jednego miesiąca? I później pierwsze trzy osoby, które zdobędą wszystkie odznaki zaszczycić darmowymi slotami? Coś w tym stylu nie da rady?

Użytkownik mJm edytował ten post 19 stycznia 2010 - 09:21

  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika

#20 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 19 stycznia 2010 - 09:25

Moze na ogarnietym steamowym serwerze FFA+BF2 bedzie inaczej, bo nie mialem jeszcze okazji zagrac na steamowym serwerze FFA+BF2, bo zadko a nawet praktycznie wcale takich nie widuje, gralem pare razy na FFA+BF2 z 2 protokolami to kolesie mieli po 200-300hp od razu mieli bronie jakie chca i w ogole takze no po prostu mi sie takie cos nie podoba i na nim nie bede gral i nie chce nikogo zniechecac do tego serwera tylko wyrazam swoja opinie na ten temat skoro jest taka mozliwosc. Co do psychostatsow, to zeby je ujrzec musisz wejsc na strone serwera i w ogole co nie kazdemu sie chce, a przy BF2 po prostu wpisujesz na sayu /bf2 i masz wszystko czarno na bialym, zobaczycie jak to bedzie wygladac ja tylko mowie, ale skoro beda gracze, ktorzy beda chcieli na nim grac to owszem postawcie sobie i niech ludzie graja, bo nie moga byc same serwy TePe
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0