Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Ffa+Bf2] Odznaki Mają Pomagać?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
36 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: FFA + BF2 - Odznaki (28 użytkowników oddało głos)

Czy na FFA+BF2 odznaki mają dawać bonusy?

  1. Tak (19 głosów [67.86%])

    Procent z głosów: 67.86%

  2. Nie (9 głosów [32.14%])

    Procent z głosów: 32.14%

Głosuj

#21 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 19 stycznia 2010 - 11:15

No z tym że eslowcy itp wchodzą na serwery TP to się nie zgodzę ;) Często wchodzą na FFA właśnie ze znajomymi aby własne takityki potrenować. Jak dla mnie nagrody za odznaki być muszą, jak ma ich nie być to już lepiej skasować. Hmmmm, a może przerobić ten plugin i dać tam 2x mniejsze wartości? Np zamiast 10hp 5 hp za 1 poziom sztrumowych itp ;) Zawsze nie będzie to tak wyczesane. Teraz to jak się ktoś postara w jeden dzień grania można mieć 140 hp i scouta 25% ;d
  • 0

asdasdas


#22 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 19 stycznia 2010 - 11:40

czyli 2 osoby decydują za wszystkich? najs


to był wstępnie domyślne ustawienia.. mnie na przykład te bonusy zaczynają denerwować po paru godzinach gry. Psycho wziąłbym dla świętego spokoju, bo przecież jak ktoś nie chce zaglądać tam to nie zajrzy -,-
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#23 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 19 stycznia 2010 - 12:08

Ja jestem na NIE dla odznak jak i dla tego serwera, bo nie bede na nim gral, bo uwazam go za no szczerze, krotko, zwiezle i na temat za dziecinade...

to sie nie wypowiadaj nawet bo szkoda czasu na czytanie Twoich mądrości ;]
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#24 bUa?

bUa?

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 390 postów
  • Ską…d:WG

Napisano 19 stycznia 2010 - 12:37

zostawic mi te bonusy ! mam juz 6 odznak ktore nie tak latwo zdobyc i nie chce zeby sie okazalo ze walka o nie to bezsens... przynajmniej ludzie graja roznymy broniami aby pozdobywac te odznaki, cos sie dzieje, jakies urozmaicenie nie ma tej monotonii jak na tp.

Teraz to jak się ktoś postara w jeden dzień grania można mieć 140 hp i scouta 25% ;d

powodzenia...

JAK SIE KOMUS NIE PODOBA BF2 TO NIECH SOBIE NA TP IDZIE!

nie rozumiem osob, ktore sie tu wypowiadaja, a wogole nie graly jeszcze na nowym serwerze... :|
  • 0



#25 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 19 stycznia 2010 - 02:27

Mam pytanie bardzo proste - na cholere ten mod BF2 jak chcecie rangi i bonusy powylaczac? Najlepiej dodajcie mod gungame ale tlyko z nozem dostepnym, albo zrobcie moda zombie ale bez zombie...

We lbach sie poprzewracalo
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#26 cwireq

cwireq

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 19 stycznia 2010 - 02:35

bez bonusow. Zrobi sie war3. Nowi gracze bede sie wkurzac, ze ktos ma powiedzmy 150hp czy szybko biega i bedzie wychodzil, bo go nie zabije.
ONLY RANK.

elo
  • 0

#27 mirage

mirage

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 19 stycznia 2010 - 03:27

Chyba jednak lepiej bez bonusow,
btw. macie problemy z lossem i choke an serverze ? Ja niestety mam :/ tylko nie wiem bo na TP tez mam ... peweni cos z netem
  • 0
Dołączona grafika

#28 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 19 stycznia 2010 - 03:28

TAK : 19 NIE : 9
  • 0

Dołączona grafika


#29 h8u

h8u

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 69 postów
  • Skype:chciałbyś podrywaczu xD
  • Ską…d:ŁcT

Napisano 19 stycznia 2010 - 03:30

owi bo fajnie jest jak sie podniecaja ludzie odznakami i rangami ale wlaczenie odznak to juz totalna glupota a ogolnie bf2 jest spoko
  • 0
Dołączona grafika

#30 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 19 stycznia 2010 - 03:37

Will koksie po to jest taki temat i jeszcze w kategorii ankiety, zeby ludzie sie wypowiadali na ten temat. Swoim zenujacym postem zasugerowales, ze w tym temacie maja sie wypowiadac TYLKO I WYLACZNIE osoby, ktore na tym sererze graja/beda grac i, ktorym sie podoba ten pomysl. Jesli na tym by polegala kazda ankieta to na pewno by byla ona przydatna :> pozdro t4m
  • 0

#31 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 19 stycznia 2010 - 03:44

W ankiecie pytanie nie brzmi:
Czy będziesz grac na serwerze?

tylko

czy bonusy maja istniec czy nie?

Odpowiadając "ja i tak nie gram" - nie odpowiadasz w żaden sposób na ankietę.
W ankiecie wypowiadają się Ci co beda grac na tym serwerze. To tak jakbym ja przyszedł do Ciebie do domu i Ci sracz do góry nogami postawił i powiedzial "ja i tak tu nie sram".


Przydatnosc ankiety polega na tym ze sie przychodzi i odpowiada na pytanie w niej zawarte, a nie odpowiada wedlug wlasnego widzimisię. Dodatkowo to chyba normalne ze to osoby grajace na danym serwerze powinny sie w jego kwestii wypowiadac (badz tez administratorzy nim zarzadzajacy) a nie osoby postronne, które z danego serwera skorzystac nie chcą.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#32 mirage

mirage

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 19 stycznia 2010 - 03:48

Hahahhahaha padlem z teksu ze sraczem hahaahha
sorry za off top ale musialem :D hahahhahahhhahahahah
(zeby nie bylo wypowiem sie an temat)
Hum, wlasnie ! odznaki sux
  • 0
Dołączona grafika

#33 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 19 stycznia 2010 - 03:50

Brak odznak stawia pod znakiem zapytania caly sens serwera FFA z modem BF2. W takim wypadku wystarczylby zwykly FFA. Jednakze administratorzy CSa zgodnie opowiedzieli sie za tym ze chca rozkrecac serwer FFA z modem BF2, wiec moim zdaniem takiej ankiety nawet nie powinno byc.

Jezeli zas odznaki mają byc wylaczone to nie ma co se glowy zawracac modem BF2 tylko latac na normalnym FFA
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#34 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 19 stycznia 2010 - 04:17

Owi wlasnie w swoim poscie poruszyles jedna zasadnicza r5zecz. Otoz, dobrze wiesz, ze i tak bedzie BF2 z odznakami i ze wszystkim to po co ta ankieta i po co ludzie sie tu wypowiadaja jak i tak nawet jesli byloby z 70% na NIe to i tak byscie wzieli te odznaki wiec wiesz takie ankiety i niby sluchanie ludu co ma do powiedzenia sa zalosne i zbedne bo i tak zrobicie po swojemu :> moze najpeirw trzeba bylo spytac ludzi czy beda w ogole na nim grac, a nie otwierac go :P doceniam twoj jak i innych trud, ale takie jets moje zdanie wiec wiecie :P wg. mnie zamiast tego FFA+BF2 powinna byc Tawerna Elite, ale szczegol :P
  • 0

#35 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 19 stycznia 2010 - 04:19

Admini wybrali taki mod i taki typ serwera i o dziwo ludzie na nim grają.

Zresztą nie przypominam sobie aby w zyciu calej tawerny bylo zignorowanych wiele ankiet (chyba ze jakies samowolki...)
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#36 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 19 stycznia 2010 - 04:40

Owi ale mod BF2 to nie tylko bonusy, to rangi , medale, odznaki (na US maja 3 serwy i wszedzie bonysy off i sa full servy) i nikt niczego nie bedzie wylączał odrazu tylko zobaczymy jak to bedzie, pogramy troche i wtedy sie okaze. Moim zdaniem zamknac temat i zrobic nowa ankiete tak po 2 tygodniach jak juz troche pogramy i kazdy zapozna sie z tymi bonusami
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#37 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 19 stycznia 2010 - 04:43

abras pomysł bardzo dobry. Narazie wyniki ankiety znamy, dziękujemy większości za wypowiedzi.
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0