Skocz do zawartości


Zdjęcie

Laptop, Na Ktorym Bede Mial 100Fps


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
55 odpowiedzi w tym temacie

#21 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 27 stycznia 2010 - 01:49

Różnica jest, dość duża nawet. I jak powszechnie wiadomo komputronik ma wyższe ceny od konkurencji. Jeżeli zależy ci na ratach i niższej cenie to ten laptop będzie odpowiedni, choć sporo tracisz.
  • 0
Dołączona grafika

#22 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 27 stycznia 2010 - 02:59

Gdzie ty tam widzisz ta sama karte grafiki? Asus ma 5470, a Packard 5650, Packard ma wieksza matryce. 5650 jest jakies 2-3x wydajniejze od tego 5470. No i ten procek, ten Asus ma wolny ;X

A koniecznie na raty?
  • 0

asdasdas


#23 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 27 stycznia 2010 - 05:41

Tak koniecznie na raty, poprosze o wybranie na stronie komputronik.pl laptopa do 2500 najwydajneijszego i najlepszego jaki jest dostepny wlasnei na tej stronie, bo bede zamawial to wlasnie z tej strony, bo u mnie jesw miescie taki sklep co wlasnie jest w nim wszystko co na tej stronie i jedynye moje wymagania teraz to takie by laptop mial matryce 17 calif to jest minimum i o takie tlyko prosze, a jesli sie znacie to wybierzcie najwydajniejszy i najlepszy Waszym zdaniem z tej wlasnie strony komputronik.pl
I tak musi byc na raty

Użytkownik LeBrOn edytował ten post 27 stycznia 2010 - 05:41

  • 0

#24 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 27 stycznia 2010 - 06:23

Teraz to się bardzo ograniczyłeś. Trudno coś będzie znaleźć coś wydajnego. http://www.komputron...021982_LED.html, a ten ponad twój budżet (przez 6miesięcy jego cena zwiększyła się o 200zł) http://www.komputron...0IO_TY072V.html  
  • 0
Dołączona grafika

#25 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 28 stycznia 2010 - 08:52

Ten asus na prawde fajny, ale czy w laptopach jest tyle wejsc bym mogl podlaczyc sluchawy i mikro pod jacki ? :D widze 4x USB, ale czy sluchawki bede mogl podlaczyc z mikrofonem na 2 wejscia ? zielony i rozowy

w tym np. widze jakies wejscia stereo 5.1, mikrofon etc. :

http://www.komputron...G_434G32MN.html

Jeszcze tatko by chcial laptopa, ale on to tak wiecie dla totalnej wygody i takie tam i obczailem taka toshibe, ale w niej musi byc jakis haczyk, bo za taka cene nigdy nie widzialem laptopa z matryca 17 calUF wiec pytam co w nim jest niepokojacego, ja np. zauwarzylem jakies dolaczone oprogramowanie i tego jets od ch** o co w trym chodzi i ewentualnie poleccie jakiegos kompa dla tatki :D

http://www.komputronik.pl/index.php/product/85153/Notebooki_i_netbooki/Notebooki/Toshiba_Satellite_L350D_201_z_systemem_ENG.html

Użytkownik LeBrOn edytował ten post 28 stycznia 2010 - 09:10

  • 0

#26 mirage

mirage

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 28 stycznia 2010 - 01:32

Mysle, ze ten Acer to bylo by dobre rozwiazanie :P laptop dobry spokojnie wyciagniesz swoje 100 FPS nawet na najlepszej grafice w tym CS, a nawet wiecej ^^
No i wiadomo Acer tez nie nalezy do najgorszej firmy, mniej wiecej jest posrodku, ale czy warty ceny? Wydaje mi sie, ze tak, aczkolwiek nie jestem dokonca pewien.
Jednak gdybym mial kase i chciałbym kupic lapka to chyba bym go bral, o serwis nie masz sie co martwic bo to 'komputronik'
A twoj tata to laptopa chce tylko do internetu, @ i pisania w office :D? Bo jak tak to spokojnie
  • 0
Dołączona grafika

#27 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 28 stycznia 2010 - 02:23

Jeszcze tatko by chcial laptopa, ale on to tak wiecie dla totalnej wygody i takie tam i obczailem taka toshibe, ale w niej musi byc jakis haczyk, bo za taka cene nigdy nie widzialem laptopa z matryca 17 calUF wiec pytam co w nim jest niepokojacego,
ja np. zauwarzylem jakies dolaczone oprogramowanie i tego jets od ch** o co w trym chodzi i ewentualnie poleccie jakiegos kompa dla tatki :D

http://www.komputron...stemem_ENG.html


Wszystko, słaba karta graficzna, procesor, mały dysk. Dobry do zastosowań biurowych bo tani.


http://www.komputron...G_434G32MN.html, ten będzie wystarczający, ale mnie odpycha opłacalność. Jeśli chcesz koniecznie komputronik to jest ok. :sleep:

Użytkownik Diabolicue edytował ten post 28 stycznia 2010 - 02:24

  • 0
Dołączona grafika

#28 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 28 stycznia 2010 - 03:13

Nom to dzieki all, tak tatko do takich gowienek wiec wiecie :D aby sie nie wieszal i zeby Internet szybko chodzil mu ze jak otworzy parenascie stron n-k i bedzie gadal przez skype'a to zeby nei mial zawieszek jakis :D

P.S. A w tej Toshibe co to sa za te oprogramowanie konfigiuracyjne jakies ? martwia mnie one, bo tylko przy tym lapku takie widze...:C a ten acer co chce to jest niedostepny = brak towaru :) standart gdy chce cos kupic...:(

Użytkownik LeBrOn edytował ten post 28 stycznia 2010 - 03:22

  • 0

#29 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 28 stycznia 2010 - 04:03

Jakie oprogramowanie konfiguracyjne? :unsure: Ten laptop ma viste i nie należy do mocarzy (mam podobnego, na którym praca dla mnie to mordęga), także zalecam zaopatrzyć się w xp lub 7.

Użytkownik Diabolicue edytował ten post 28 stycznia 2010 - 04:07

  • 0
Dołączona grafika

#30 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 28 stycznia 2010 - 06:08

masz w toshibie dolaczone oprogramowanie obczaj se i co to jest ? to trzeba wszystko poinstalowac czy o co w tym chodzi ?
  • 0

#31 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 28 stycznia 2010 - 06:26

 To znaczy, że preinstalowany system ma zainstalowane te oprogramowanie domyślnie. Ja proponuje od razu ten cały syf usunąć. 

Użytkownik Diabolicue edytował ten post 28 stycznia 2010 - 06:28

  • 0
Dołączona grafika

#32 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 28 stycznia 2010 - 08:22

A ja proponuje nie usuwać ;] Trzeba wiedzieć co się usuwa. Połowa z tych rzeczy jest potrzebna. Wszystkie z nich to sterowniki toshiby do kamerki, ochrona dysku twardego, obsluga czytnika kart etc etc. ;]

Toshiba Disc Creator, - podzial na partycje?
Supervisor Password Utility, - nie wiem
Toshiba User's Manual, - instrukcja obslugiuzytkownika
Chicony Camera Assistant Software, - kamerka
Ulead� DVD MovieFactory� for TOSHIBA, Toshiba DVD Player, - o ile się nie mylędo wypalania płytek ;]
Toshiba Assist, - nie wiem nie pamiętam
Toshiba Face Recognition, - rozpoznawanie twarzy
McAfee� Internet Security Suite - Toshiba Edition (includes free Internet updates for 30 days), (trial antywira McAfee
Toshiba Recovery Disc Creator, - programik do tworzenia kopii zapasowej dysku o ile sie nie myle
Microsoft� Works, Microsoft� Office Home and Student 2007 (free 60-day trial), - office trial(nie musze tłumaczyć)

ConfigFree™, - to samo
Connectivity Doctor - programik do sieci, razem z wifi i bluetoothem

Ogólnie wszystko mówiłem z pamięci. Jakbym miał swojego lapka przy sobie to powiedziałbym Ci dokładnie co do czego służy ;]

Użytkownik ShataN edytował ten post 28 stycznia 2010 - 08:28

  • 0

#33 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 28 stycznia 2010 - 08:30

Shatan ja nie mówiłem dosłownie wszystko, chodziło mi o to co jemu jest niepotrzebne.   :sleep:
  • 0
Dołączona grafika

#34 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 28 stycznia 2010 - 08:32

No, ale właściwie to jest lapek dla ojca, który korzysta ze skype'a i takich tam pierdół, więc tu radze wywalić tylko naprawdę niepotrzebne rzeczy lub zastąpić innymi rozwiązaniami.
Np głupie McAfee zamienić na inny antywir ;]

Użytkownik ShataN edytował ten post 28 stycznia 2010 - 08:33

  • 0

#35 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 28 stycznia 2010 - 09:18

Głupie McAffe? Czemu głupie? Bardzo dobry antyvirus. 
Kazdy nowy pc, laptop trzeba odpowiednio i mądrze zaopatrzyć przed użyciem :D
  • 0
Dołączona grafika

#36 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 29 stycznia 2010 - 09:16

Hehehehe no to kuzyn tam juz bedzie wiedzial co pousuwac/poinstalowac etc., bo moim zadaniem jest tylko wybrac lapka :D Ja osobiscie jednak zdecydowalem sie na tego, poniewaz jako jedyny z tych co chce jest dostepny, a na dowoz towaru musialbym czekac do marca :O:

http://www.komputron...80_JS01PL_.html

To byl laptop nr3, a za niego wolalbym takiego:

http://www.komputron...G_434G32MN.html 100zl drozszy, ale chyba lepsza karta co nie ?

lub

http://allegro.pl/it...50_win7_64.html niestety tragiczna dostepnosc owego lapka i brak mozliwosci wziecia go na raty takie jakie ja musze miec na allegro noi niestety go nie moglem wziasc a to byl moj TOP1

Dzieki all za pomoc i jak myslicie czy bedzie to dobry wybor ? :) Raczej na 99% wlasnie zakupie tego, chyba e nieoczekiwanie nagle by byl jego brak.

P.S. Diabolicue mi go polecil, w ktoryms ze swoich postow na 1 stronie, tyle ze to byla ta wersja z prockiem i5 karta 330 i dyskiem 500GB, ale za to matryca 15.6, a w tym col ja kupie jest 320GB 310M i3 ale matryca 17.3 i wlasnie postawilem na matryce xP moze wiele trace, ale niestety 300zl wiecej to duzo ogranicza moje mozliwosci finansowepoza tym oczywiscie brak towaru :)

Użytkownik LeBrOn edytował ten post 29 stycznia 2010 - 09:30

  • 0

#37 Just Skill =)

Just Skill =)

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 38 postów
  • Ską…d:łódź

Napisano 29 stycznia 2010 - 10:24

LEBRON GŁUPCZE

kup sobie takiego jak ja mam: TOSHIBA SATELLITE A300

radeon 512mb, 2rdzenie intel, 4gb ramu

caly czas 100fps i w smoek i elegancko ;d nawet jak masz 3 smoke to lecisz normalnie :)

ja tam poelcam od kwietnia gram na lapku caly czas w cs i jest kozaczek

polecam citen model

ps: nie kupuj acera nie kupuj acera asusa i innych gowien

jak cos toshiba, HP, dell reszta to buble szybciej sie rypia ale polecam ci te A300 satellite

dokładnie masz tak: Intel dual core 2,0 GHZ, radeon HD 512mb, 256bit , 4gb ram, 320GB twardziel, design kozak ;d
  • 0
Dołączona grafika

#38 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 29 stycznia 2010 - 10:24

Nie sadze by ten "moj" samsung byl gorszy od twojego Toshiba, a nawet lepszy :) poczekam na wypowiedzi innych, bo jestem pewien, ze na tym samsungu spokojniutko bede mial 100fps w 10 smokach bez zawieszki przy procu i3 i karcie 310m
  • 0

#39 mirage

mirage

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 29 stycznia 2010 - 12:07

Lebron z tego wszystkiego najbardziej mi sie podoba ten acer ;p moim zdaniem warty uwagi a w tym Samsungu nie jestem pewien co do karty graficznej ;p
mysle, ze ten Acer podola nawet najnowszym grom
  • 0
Dołączona grafika

#40 krejzi

krejzi

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 674 postów

Napisano 29 stycznia 2010 - 01:05

tak niech kupi a300 >< te wszystkie lapy co tu sa podane > a300
  • 0

Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0