Skocz do zawartości


Zdjęcie

xXx


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
43 odpowiedzi w tym temacie

#21 Marurban

Marurban

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisano 21 marca 2010 - 12:44

Nie to mialem namysli. Przeciez gra tp to nie prowadzenie. Juz predzej umiejetnosc sluchania prowadzacego.
Co do statow adminow do ktorych sie odniosles, to jest wyraznie napisane w regulaminie:
"10. kandydat powinien być świadomy, że funkcja admina to przede wszystkim odpowiedzialność, podczas gry na serwerze admin przede wszystkim sprawuje funkcję, a jego sukcesy w grze mają drugorzędne znaczenie,"
Wydaje mi sie ze zeby dobrze funkcjonowal system dodawania adminow trzeba by wprowadzic kilka usprawnien i punktow do regulaminu czy wymagan. Np.
- podanie zostanie rozpatrzone po min 2 tygodniach, czynnych wypowiedzi w temacie oraz po oddaniu min 20glosow zwyklych graczy jak i adminow
- jesli podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie to osoba dostaje range ------junior admin i przechodzi okres probny trwajacy 2 tygodnie w ktorym to czasie w dalszym ciagu prowadzone sa na forum dyskuje na jego temat

Użytkownik Marurban edytował ten post 21 marca 2010 - 12:48

  • 0

#22 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 21 marca 2010 - 01:15

Bodziuuuu tak dla twojej wiadomości tutaj masz aktualny skład administratorów http://gamingcrew.pl...hp?showtopic=43

Od tej pory posty mają być na temat kandydata, a nie zaczynacie odbiegać od tematu. Inne posty bedą usuwane i autor może zostać ukarany.

Użytkownik abras edytował ten post 21 marca 2010 - 01:16

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#23 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 21 marca 2010 - 02:40

ja jestem na Nie. Nie dla tego kandydata.
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#24 piXel

piXel

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 209 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 21 marca 2010 - 03:04

ja jestem na Nie. Nie dla tego kandydata.


Rozpisz się bardziej, co ci nie pasuje itd. Samo NIE nic w sobie nie zawiera.
  • 0

#25 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 21 marca 2010 - 03:11

owszem, zawiera. Jest to mój komentarz dotyczący Twojego podania o administratora serwera Tawerna TP, jest on negatywny i nie chciałbym żebyś takową szansę otrzymał.

edit: nie muszę przytaczać żadnej sytuacji albo przykładu, moje zdanie jest w stu proc. poparte tym jak grałeś i jak ja Cię widziałem. Nie, dziękuję za takiego administratora.


@bodek: wiesz dobrze że na ukrytym są tematy odpowiednie i tam admini piszą jeśli coś jest nie tak. Jeśli chcesz zapytać o sytuację obecnych administratorów-duchów, zapytaj odpowiednie osoby a może Ci info udzielą. Różne sytuacje życie nam gotuje..

Użytkownik Amciek edytował ten post 21 marca 2010 - 03:18

  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#26 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 21 marca 2010 - 03:25

Akurat tutaj musze przyznać rację Bodziowi i poprosić żebyś zszedł z niego will. Jako jedyna z niewielu osób nie bał się powiedzieć jak wygląda przykra prawda o dużej cześci adminów.

Nie chodzi o staty same w sobie, ale na ffa to właśnie one są w dużej mierze odzwierciedleniem skilla i to właśnie staty budują pewnego rodzaje hierarchie i respekt na serwerze. Bo jak widze admina, który nie potrafi zabić w plecy, co mape staty typu 2-15,a potem ma rozkazywać czy mówić graczą, którzy trochę grają w tą gre co mają robić to logiczne, ze albo mają takiego admina w d*pie albo go jeszcze wyśmieją. Zresztą od zawsze kłóciłem się o to, że umiejętności w grze są jednym z ważniejszych czynników przy wyborze kogoś na admina. Co do prowadzenia to jedyną taktyka jaką zna wiekszosc to rasz a i rasz b, oczywiście, że nie ma co wymyślać skomplikowanych zagrań, bo i tak nikt tego nie wykona\zrozumie, ale to nie temat na dyskusję o tym.
Nie chciałbym, żeby to zle wyglądało, ale o sukcesie i poziomie tawerny (oprócz oczywistej roli tyra i owiego) zdecydowało to, że na początku wszyscy z ówczesnego ff reprezentowali jakiś tam przyzwoity poziom gry i potrafili ten poziom utrzymać. Tak samo przez długi czas tawerna była jednym z niewilu jak nie jedynym serwerem gdzie nie było składnai podań na @ tylko to obecni admini proponowali komuś tą funkcje, przez co była ona bardziej prestiżowa powiedzmy i porządku na serwerze pilnowali ludzie, którzy naprawdę mieli pojęcie o tym.

Akurat pixel jest jaki jest, ale grać umie i przynajmniej na próbe admin mu się należy, bo nie zalicza się do grona ludzi którzy banują za ffa jak ktoś zachowuje 1v8, ale jak biegnie 8 typa na inferno na b to nic nie powiedzą. Do tego nie jest wychowany na ffa i używa mózgu w czasie gry co jest duża zaletą. I żeby nie było osobiście również średnio za nim przepadam, chociaż ostatnio się poprawił :D
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#27 piXel

piXel

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 209 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 21 marca 2010 - 04:11

edit: nie muszę przytaczać żadnej sytuacji albo przykładu, moje zdanie jest w stu proc. poparte tym jak grałeś i jak ja Cię widziałem. Nie, dziękuję za takiego administratora.


No pewnie, najłatwiej jest wyrazić swoja za lub przeciw, jeżeli ma się jakąś władzę, a trudniej powiedzieć dlaczego tak się wybrało. Prawda? Nie zachowuj się jak dziecko, wal śmiało co ci uciska w mojej grze. Konkrety liczą się tu najbardziej.
  • 0

#28 dudis

dudis

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 60 postów

Napisano 21 marca 2010 - 04:23

Jestem na nie, ponieważ nie kojarzę z dobrej strony tego gracza.
  • 0

#29 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 21 marca 2010 - 05:34

Nie muszę się przed nikim tłumaczyć. Ale skoro tak bardzo nalegasz...

wg mnie jesteś pier**lonym zarozumialcem i nie zważając na żadne sytuacje, nie powinieneś dostawać szansy - wg mnie nic nie reprezentujesz sobą.



ps. to że masz +parę lat nie znaczy że możesz się zachowywać jak jakiś dorosły frajer, to my Cię tu oceniamy, Ty jesteś pod ostrzałem i jeśli się coś Tobie nie podoba - trudno.
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#30 wujek222

wujek222

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 280 postów
  • Ską…d:Stolica

Napisano 21 marca 2010 - 06:08

Oho widze ze goracy temat :D
Troszeczke starszy od wiekszosci chlopczyk i sporo lat gry za soba juz ma i wie o co chodzi w tej grze...
Owszem nie powiem ja sle wiazanki jak mi nie idzie lub pod wplywem stresu ale to normalne jestesmy tylko ludzmi ale nie dotarlo do mnie zeby ktos sie obrazil z tego powodu czy cos w tym rodzaju jesli komus czasem cos sie wymsknie to przeciez go nie powiesimy za kulki tak?
Wrcajac do osobnika "xxx" czemu gra ffa? bo z kim ma grac jak leca bez opamietania przed siebie nie myslac? Wielokrotnie bylem swiadkiem jak probowal budowac akcje z 2-3 osobami ktore maja pojecie o tp a jesli takowych osob nie ma to zauwazylem ze sie nie odzywa nie chcac strepic jezyka (i to mi sie nie podoba)

Osobiscie dal bym mu szanse na okres probny j@ pod warunkiem ze nawet z najwiekszymi gamoniami bedzie probowal cos zbudowac w ten sposob uczyc mniej doswiadczonych graczy a to baaaardzo wazne w tp zeby miec z kim grac chodz te 2-3 osoby bo wszyscy wiemy ze to wtedy juz zupelnie inaczej wyglada
  • 0

#31 piXel

piXel

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 209 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 21 marca 2010 - 06:34

Nie muszę się przed nikim tłumaczyć. Ale skoro tak bardzo nalegasz...

wg mnie jesteś pier**lonym zarozumialcem i nie zważając na żadne sytuacje, nie powinieneś dostawać szansy - wg mnie nic nie reprezentujesz sobą.



ps. to że masz +parę lat nie znaczy że możesz się zachowywać jak jakiś dorosły frajer, to my Cię tu oceniamy, Ty jesteś pod ostrzałem i jeśli się coś Tobie nie podoba - trudno.


Jak możesz mieć takie obiekcje na mój temat, jeżeli nawet mnie nie znasz? Sam zachowujesz się jak frajer i zważaj na słowa bo na żywo dostałbyś po gębie. Właśnie pokazałeś jakim jesteś zarozumiałym typem, któremu nie zależy na tym aby coś poprawić, tylko na tym aby podpasować pod siebie resztę osób, a w tym i mnie. Nie chciałem nawet żebyś pomyślał, że mógłbym coś dla ciebie reprezentować. Znam swoją wartość w życiu. Nie naskakuj mi, bo to źle się skończy. Myślałem że zachowasz się bardziej profesjonalnie i nie będziesz produkował swoich żalów o to, że jestem taki czy owaki. Tym czasem sam nic nie reprezentujesz swoją osobą odpowiadając słowem NIE.



Jak by to było, gdybyś uważał, że możesz w czymś pomóc, a ktoś odpowiada ci NIE? Zastanów się. Jeżeli nie zmienisz swojej postawy (podkreślam: negatywnej) wobec mojej osoby i nie zaczniesz dyskutować jak osoba, kóra odpowiedzialnie podchodzi do tematu, to nawet nie odpisuj...


PS. Wujka nie słuchajcie, on zawsze mi się podlizuje ;) hehe!

Użytkownik piXel edytował ten post 21 marca 2010 - 06:35

  • 0

#32 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 21 marca 2010 - 06:47

no to pixel teraz pokazales chociazby za ostatni post nie nalezy cio sie zadne stanowisko w tej spolecznosci internetowy kozak...

proponuje pokazac strone z indexu z przedmiotem administracja gdzie masz 3.0 z dopisem moge
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#33 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 21 marca 2010 - 07:51

Amciek warn, dumbass po co sie wtrącasz?

Zachowajcie kultury trochę. Ci którzy opinie swoją przedstawili nie powinni się już tu udzielać. Każdy następny post bez sensu - warn.
  • 0
Dołączona grafika

#34 rapol

rapol

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Ską…d:Konstancin-Jeziorna / Warszawa

Napisano 21 marca 2010 - 08:15

miałem nic nie wtrącać się, ale napisze. Chcemy zwalczyć FFA na serwerze? Tak, to zacznijcie coś robić w tym kierunku i moim zdaniem rozdawanie hurtowo słusznych banów jest najlepszym krokiem, aby coś polepszyć, a z czego co widze...to piXel w tydzień da wiecej takich banów jak niektórzy admini razem wzięci przez miesiąc.
  • 0

#35 piXel

piXel

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 209 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 21 marca 2010 - 08:17

no to pixel teraz pokazales chociazby za ostatni post nie nalezy cio sie zadne stanowisko w tej spolecznosci internetowy kozak...

proponuje pokazac strone z indexu z przedmiotem administracja gdzie masz 3.0 z dopisem moge



To co dla ciebie jest kozaczeniem, dla mnie jest rozmową. Żaden internetowy społeczny czy też aspołeczny człowiek nie będzie mi mówił jaki jestem.
Ustalmy więc na samym początku, że wszystkie gorzkie żale wylejecie sobie do herbaty i zaczniecie rozmawiać jak ludzie. OK?

Jeszcze jedno ustalmy: że przeczytacie dokładnie dlaczego chce pomóc w adminowaniu na serwerze i zastanowicie się, czy rzeczywiście wam taka pomoc potrzebna. Na pewno wam bardziej zależy na tym, aby utrzymać porządek na serwerze niż mi. Nawet nie przejmę się decyzją końcową. Tylko pytanie kto zyska na tym, że będę miał admina, a kto straci jeżeli go nie będę miał...?

miałem nic nie wtrącać się, ale napisze. Chcemy zwalczyć FFA na serwerze? Tak, to zacznijcie coś robić w tym kierunku i moim zdaniem rozdawanie hurtowo słusznych banów jest najlepszym krokiem, aby coś polepszyć, a z czego co widze...to piXel w tydzień da wiecej takich banów jak niektórzy admini razem wzięci przez miesiąc.



Łał. Chyba jedyna osoba, która mnie rozumie i myśli podobnie.
  • 0

#36 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 21 marca 2010 - 08:27

Odpowiedz jest prosta jak drut.
na tym ze nie będziesz miał admina nie straci nikt.
Nie przeceniaj się za bardzo, ponieważ nie raz pokazałeś nam ze się uważasz za kogoś lepszego. Za to masz u mnie krechę na wieki wieków.

Dumbass mial takie samo prawo odezwac się jak i kazdy inny. Jezeli uwazasz ze rozmową jest licytowanie się kto dostałby w gębę w realu, a kto nie to jednak mylisz rozmowę własnie z klepaniem w klawiaturę.


Dlatego mówię co nastepuje. Jako ze podobno jestem tu head adminem - mam pelne prawo do tego aby zlac wszystko to co bylo wyzej i podjąc własną decyzję. Zawsze staram sie patrzec co powie Jasiu, a co powie Krysia, ale czasem trzeba wziac towarzystwo za gęby zeby się troszke uspokoilo.


Więc mowię co nastepuje.
Jestem na absolutne nie jezeli chodzi o Twoje podejscie do nas, Twój stosunek do graczy, do serwera. To jak się do nas odnosisz. Zapewne te podanie też składasz z żalu jacy to mizerni jestesmy.

Jednak - gralem z Toba kiedys, wiem jak grasz, znam opinie o Tobie i wiem ze zapewne byłbyś bardzo dobrym adminem.


Dlatego poswięcając coś ze swojej strony, żądam poświęcen od Ciebie.

Zgodzę się na admina pod warunkiem , że obiecasz, że będziesz się zachowywać jak człowiek. W przeciwnym wypadku ja również zachowam się adekwatnie do sytuacji
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#37 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 21 marca 2010 - 08:27

Ja Ciebie kompletnie nie znam, ale po ostatniej wypowiedzi mam wrażenie, że po prostu pobanujesz tych co Ci naskoczyli w pierwszej kolejności, nie tych co na to zasługują. Prawa administratorskie na serverze nie służą do rozwiązywania osobistych porachunków z innymi graczami. Nie wypowiem się czy jestem za czy też przeciw Twojemu przyjęciu, ponieważ po prostu Cię nie znam (jak już zresztą pisałem).
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#38 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 21 marca 2010 - 09:15

rola admina nie ogranicza się dania jak największej ilości banów. to jest serwer publiczny, grają przypadkowi ludzie, nigdy tu nie będzie takich akcji jak na mixach. ludzie grają ffa, bo cała ta gra polega na zdobywaniu fragów. sami mówicie, że ten jest dobrym graczem, kto ma dobre staty. (ScaR;P)
kandydat powinien powściągnąć emocje i nie naskakiwać na nikogo w temacie, który jego tyczy. nie jest to temat do pisania pochwał, ale do rzetelnej oceny kandydata. każdy ma prawo do wyrażania opinii.
nie wygląda też dobrze jeżeli kandydat na admina nie potrafi przyjąć słów krytyki. co będzie się działo na serwerze? admin jest sędzią i nie może ulegać emocjom. inaczej będą skargi i nawet jak będzie miał najlepsze wyniki gry (ScaR;P) , nie pobędzie adminem zbyt długo. jeżeli kandydat ma poważne zastrzeżenia co do serwera, graczy, ekipy adminów i zarządzających, to dziwi mnie po co się z nimi zadaje...

zgodnie z tym co napisał Owi, czekamy na oficjalne oświadczenie i jeżeli nam się ono spodoba, powitamy w gronie...
  • 0

#39 MaCho

MaCho

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 180 postów
  • Ską…d:Bytom

Napisano 21 marca 2010 - 10:21

że tak się wtrące do tematu, to powiem, że bOdZiUuUu :D ma po częsci rację w końcu admini powinni prezentować jakiś poziom gry, bo kto będzie słuchał kogoś kto zamyka z rezultatem -2 45 (pozdro mecze admini vs plejerzy, gdzie ci pierwsi nie umią z rundy wyjść :D ) , dlatego myślę,że xXx w takiej sytuacji jest dobrym kandytatem na admina, widziałem ostatnio jak próbował na paru mapach stworzyć jakąś namiastkę chociaż gry TP ALE ja na miejscu grona adminów, obawiałbym się z Twojej strony takiego podejścia do gry w stylu, gram żeby się odstresować i dlatego jak rzuci mi ktoś flesza to dostaje bana ;) poza tym też się spotykałem z takimi sytuacjami, że ktoś tam cie nie posłuchał i już lecą bluzgi na tego kogoś (chociaż tego akurat nie udowodnie bo mówiłeś przez mikrofon)
  • 0
Dołączona grafika
szczelam we fszystkich, a co tam!

#40 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 21 marca 2010 - 10:33

mało związane z podaniem ale to tylko odpowiedź na post MaCho

Ja tam kiedys w tego tam tego CS'a mialem jako takiego skilla lecz jak zaczalem adminowac to wiecej czasu zajmuje mi sprawdzanie co sie dzieje i ogarnianie ludzi, sluchanie ich czy nie klna itd ze granie idzie na drugi plan i jak tu miec dobre statsy?

zreszta

kandydat powinien być świadomy, że funkcja admina to przede wszystkim odpowiedzialność, podczas gry na serwerze admin przede wszystkim sprawuje funkcję, a jego sukcesy w grze mają drugorzędne znaczenie,



więc zrozum, że nie każdy admin to uber pro hajt zwlaszcza juniory


ja moze w pozniejszych czasach uber pro hajt nie bylem a i tak mialem posluch wsrod graczy bo poprostu z nimi gadalem uwazali mnie za ''e-kolege'' i nie mialem problemow w prowadzeniu mimo ze mialem staty 0/9

Użytkownik KoRniK edytował ten post 21 marca 2010 - 10:34

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0