Skocz do zawartości


Zdjęcie

Katastrofa w Katyniu 2010


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
147 odpowiedzi w tym temacie

#121 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 18 kwietnia 2010 - 07:29

O ile Obama i przedstawiciele Wschodu przylatujac do nas podjeli by ogromne ryzyko, bo chmura bedzie teraz wlasnie paralizowala Wschod o tyle Ci co nie przyjada z Europy sie po prostu w tym momencie osmieszaja, bo wychodzi na to, ze XXI w. jest uzalezniony i ma tylko do dyspozycji transport lotniczy. OmG wtf ? Powiedzmy sobie jasno, komu zalezy ten przyjedzie, Prezydent Gruzji w swoich na prawde szczerych kondolencjach powiedzial, ze byli przyjaciolmi i Polska jest dla Gruzji wielkim wsparciem i ze to wlasnie My pomoglismy im w wielu powaznych problemach i on jakos umie przyjechac, bo mu po prostu zalezy, a spojrzmy na mape swiata gdzie lezy Gruzja, a gdzie leza Niemcy. Ehhh czemu od urodzenia nienawidze tego narodu ? Nie mam pojecia...
  • 0

#122 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 18 kwietnia 2010 - 07:54

Trochę mało poinformowani jesteście ;] Merkel została uziemiona w Portugalii i dopiero co wraca do Niemiec autobusem i nie zdarzy na uroczystości pogrzebowe.
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#123 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 18 kwietnia 2010 - 07:57

Dla mnie najśmieszniejsza sytuacja jest z Angelą Merkel, która nie przyleci... Tak jakby nie mogła w pociąg się władować albo samochód i przyjechać jak np. Jerzy Buzek z Brukseli 2 dni wcześniej samochodem wyjechał by zdążyć.

///EDIT: Nie wiedziałem o wypowiedzi abrasa ;x.

Użytkownik Ramzi edytował ten post 18 kwietnia 2010 - 07:58

  • 0

#124 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 18 kwietnia 2010 - 09:13

Jakby nie istnialy helikoptery badz drogi...

Trzeba tylko i wylacznie chciec.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#125 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 18 kwietnia 2010 - 01:16

Co sadzicie na ten temat ? Zdjecie jest zrobione jakims tam radarem i tak wyszlo. Od razu zaznaczam, ze nie glosze jakis herezji tylko po prostu dziele sie tym z innymi by poznac Wasza opinie na ten temat.
Moja opinia ? Smierdzi fejkiem. Najlepsze jest to, ze w moim domu panuje jakas histeria. Gadaja, ze jest napisane iz bedzie III wojna swiatowa i bedzie trwala tylko 7 dni ( wiadomo z jakiego powodu ), a przed koncem swiata beda znaki i to jest niby jeden z nich, jesli ludzie sie poprawia to nie bedzie konca swiata jesli sie nie poprawia to killim oll. Ogarnia mnie wszechobecna parodia i zazenowanie tym jak media umieja zapanowac nad ludzkim umyslem.

Zdjecie;

http://skocz.pl/dbvem

Użytkownik LeBrOn edytował ten post 18 kwietnia 2010 - 01:17

  • 0

#126 BloombeR

BloombeR

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 338 postów
  • Ską…d:3City

Napisano 18 kwietnia 2010 - 01:49

fakt.pl i wszystko jasne :rolleyes:
  • 0

Dołączona grafika

#127 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 18 kwietnia 2010 - 02:01

http://www.smog.pl/w...m_byl_czlowiek/

prawda, ze nas umysl jest niesamowicie zbudowany? ;)
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#128 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 18 kwietnia 2010 - 02:34



opis całego filmiku LeBrona nad którym teraz cały świat się zastanawia.
  • 0

#129 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 18 kwietnia 2010 - 02:42

No coz. Nam pozostaje tylko dywagowac nad tym i przebijac sie w tym kto ma albo bedzie mial racje kiedy to zostanie ogloszona prawda o ekspertyzie prowadzonej przez komisje wojskowa. Oby to sie nie okazalo, ze tam ktos zyl, z drugiej strony jesli byloby to prawda to i tak tego nie ujawnia, z trzeciej strony jesli zostanie oficjalnie potwierdzone, ze samolot spadl na grzbiet ( do gory nogami ) to umowmy sie, ale przy predkosci spadania 300km/h nie ma szans przezycia i zgineli momentalnie przy uderzeniu, z czwartej strony nie znaleziono cial pilotow, wtf ? z piatej strony Tusk lecial 3dni wczesniej przed katastrofa tym samym samolotem, ale z innym pilotem - wtf ? = tyle nam pozostaje...

Użytkownik LeBrOn edytował ten post 18 kwietnia 2010 - 02:43

  • 0

#130 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 18 kwietnia 2010 - 02:58

już gdzieś wrzucałem ale wrzuce jeszcze raz. macie teraz okazje sprawdzić każde zdjęcie po kolei na 100 zoomie nawet jak chcecie :D i film sekunda po sekundzie :)
klik bawcie się w detektywów
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#131 Bubasek

Bubasek

    MMK - Moja Mała Kluska

  • Kluska
  • PipPipPipPipPipPip
  • 760 postów
  • Ską…d:B-stok

Napisano 20 kwietnia 2010 - 10:31

lebron nad czym tu dywagowac :D

naprawde wierzysz w spisek? no blagam
  • 0

:heart:


#132 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 20 kwietnia 2010 - 10:49

a ja może brutalnie napisze, pewnie też to zauważyliście, ale 100 osób musiało umrzeć, żeby przez tydzień w radiu i na muzycznych kanałach nie puszczali skrajnego chłamu pokroju Lady Gagi i Akona...
  • 0
Dołączona grafika

#133 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 20 kwietnia 2010 - 11:06

na ten tydzien rmf fm czy zetka przestaly byc identyczne jak eska.

Ja nie mam nic przeciwko esce - czesto leca tam ciekawe kawalki... ale jak sie jedzie autem dluzej i pstryka miedzy stacjami a tam wszedzie to samo to luudzie....
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#134 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 20 kwietnia 2010 - 11:17

Radia ostatnimi czasy nie słucham, a telewizji jakoś też nie oglądam zbyt często... Jeśli mówimy o muzyce puszczanej przez stacje radiowe. Żałoba itd... Dobrze, trzeba zmienić repertuar, ale wtedy zawsze tak jest, że lecą wolne i spokojne utwory... Rozumiem, tylko dlaczego omija się te, może nie do końca spokojne [tak mówię o rockowych utworach], w których o śmierci, cierpieniu, przemijaniu? Bo ludzie nie zrozumieją po angielsku!? Niestety tak jest... Dlatego ja sam sobie wybieram czego słucham, nie lubię mieć tego narzucanego odgórnie...
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#135 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 20 kwietnia 2010 - 03:08

na ten tydzien rmf fm czy zetka przestaly byc identyczne jak eska.

Ja nie mam nic przeciwko esce - czesto leca tam ciekawe kawalki... ale jak sie jedzie autem dluzej i pstryka miedzy stacjami a tam wszedzie to samo to luudzie....


Fakt, dlatego złote przeboje rox :D Chociaż jakiś czas temu się sprzedali i zaczęli puszczac lady gage i rihane :S
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#136 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 20 kwietnia 2010 - 05:13

Bubasek - nie nie wierze w spisek, bo jestem zdania, ze dzisiejsza cywilizacja i ludzie nia rzadzący sa na tyle inteligentni, ze wiedza gdzie sa granice, bo nie sadze by ktos z panstw na swiecie chcial specjalnie wywolac wojne. Tutaj przy tej katastrofie po prostu nie wierze w zaden spisek tylko w idiotyczny blad pilota i w to co robi z czlowiekiem presja czasu.

P.S. Za to wierze w pisek w atakach na WTC. Jesli sa jakies niedowiarki to zapraszam do obejrzenie filmu nakreconego przez ekspertow USA pt. "11 Wrzesnia - Niewygodne fakty"
pozdrafjam
  • 0

#137 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 20 kwietnia 2010 - 05:31

w zeitgeist też jest fajnie rozłożony na czynniki pierwsze cały WYBUCH budynków...
  • 0
Dołączona grafika

#138 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 20 kwietnia 2010 - 05:59

a co w tym wszystkim chodzi ? o pieniadze
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#139 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 21 kwietnia 2010 - 02:19

Co do wtc to czytałem, że gdzieś pojawiły się taśmy z bbc na których, jest nagrane jak 2 typków mówi, że wieża północna czy tam południowa się zawali. Tyle, że mówią to 20min przed zniszczeniem tego budynku, a jacyś tam spece się wypowiadali, że zawalenie się było mocno nieprzewidywalne itd ;] BBC oczywiście zaprzecza, że coś takiego miało miejsce ;d

Fszendzje masony i rzydy :(
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#140 Bubasek

Bubasek

    MMK - Moja Mała Kluska

  • Kluska
  • PipPipPipPipPipPip
  • 760 postów
  • Ską…d:B-stok

Napisano 21 kwietnia 2010 - 07:03

zmieniacie temat
  • 0

:heart:





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0