Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sluchawki do 100zl max


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 BloombeR

BloombeR

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 338 postów
  • Ską…d:3City

Napisano 23 maja 2010 - 12:33

Wlasciwie moze ktos mi wytlumaczyc o co owiemu chodzilo? :P Plantronics nie jest dobra firma? :P

To nie warto kupowac plantronicsów? one maja dolaczony mikrofon, o ile rownie dobrze je slychac co sennheisery to czemu by nie?
z drugiej strony to sluchawki gamingowe do ktore podchodze z dystansem.

Użytkownik BloombeR edytował ten post 23 maja 2010 - 12:35

  • 0

Dołączona grafika

#22 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 23 maja 2010 - 12:36

TO byl taki moj sarkazm, nie zwracaj uwagi.

Co do tych plantronicsow co pokazywal juri wygladaja bardzo solidnie - mozliwe ze calkiem przyjemnie grają, ale to musialbys miec gdzie ich posluchac.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#23 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 23 maja 2010 - 12:39

nie polecam fatality, mikro popsulo mi sie w nich po 3 miechach ... tez szukam sobie fajnych sluchaweczek w miare tanich, wiec czytam ten temacik z zapartym tchem ;]
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#24 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 23 maja 2010 - 12:48

 

BTW. Owi zazdroszczę tych 555, dźwięk w nich jest magiczny : O


Bez odpowiedniego wzmocnienia dźwięk nie jest już taki "magiczny".


Miałem te fatalitki (jeszcze leżą w szafie) i póki nie znałem się na tym wszystkim było ok., ale z czasem zaczynało brakować wielu rzeczy, choć nie sprawiały problemów technicznych przez ponad rok używania.
Jak już kupisz sobie jakieś słuchawki, nawet za 100zł i będziesz chciał czegoś więcej to w pierwszej kolejności kupiłbym jakąś kartę dźwiękową.
  • 0
Dołączona grafika

#25 pChLa

pChLa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 429 postów
  • Ską…d:Kołobrzeg / Szczecin

Napisano 23 maja 2010 - 02:30



Bez odpowiedniego wzmocnienia dźwięk nie jest już taki "magiczny".


Miałem te fatalitki (jeszcze leżą w szafie) i póki nie znałem się na tym wszystkim było ok., ale z czasem zaczynało brakować wielu rzeczy, choć nie sprawiały problemów technicznych przez ponad rok używania.
Jak już kupisz sobie jakieś słuchawki, nawet za 100zł i będziesz chciał czegoś więcej to w pierwszej kolejności kupiłbym jakąś kartę dźwiękową.


Jakich rzeczy Ci w nich brakowało? Dla mnie na nich dźwięk jest ok, jak za tą cenę, mój koleżka kupił sobie do słuchania firmy AKG za ponad 200zł i mają o wiele większą "parę" to fakt.
Tylko mam pytanie, czy w słuchawkach Fatality nie usłyszę tych samych dźwięków co w lepszych słuchawkach? Lepsze słuchawki dalej "słyszą" kroki w np. w CS? Nie wydaje mi się, fakt może być to lepszy dźwięk.
Jakie jest wasze zdanie? Sam nie testowałem lepszych słuchawek od tych co mam teraz (Fatality).
  • 0

#26 Diabolicue

Diabolicue

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 825 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 23 maja 2010 - 02:38

Powiem krótko, w grach niektóre dźwięki były o niebo lepsze, niektóre straciły swoje basowe brzmienie i zyskały szczegółowość. Łatwiej jest się połapać skąd dochodzi dźwięk.
A te lepsze mp3 i flac odkrywałem na nowo. :8
Ale bez odpowiedniego "napędu" (czyt. karty dźwiękowej) to nie to samo.

Użytkownik Diabolicue edytował ten post 23 maja 2010 - 02:38

  • 0
Dołączona grafika

#27 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 23 maja 2010 - 02:42

Mi ciezko powiedziec bo na kazdych sluchawkach jak ktos nie jest gluchy to da się grac i da się duzo slyszec.

Nie testowalem tez sluchawek jednych po drugich zeby autorytatywnie stwierdzic ze nie slychac jakichs konkretnych dzwiekow. Wiem tylko ze obecnie majac puszcone 555 przez wzmacniacz (spalil mi sie soundblaster i zostalem chwilowo na integrze) slyszę w grach b duzo.

A muzyka? Bajka...

Oczywsicie jezeli ktos slucha łupłupłupłup na karcie zintegrowanej plus w jakosci mp3 to moze nie zobaczy roznicy. Puszczenie tgo z flac, z deko innego gatunku muzycznego, poprzez kabel optyczy i roznica jest ogromna.

Dlatego tez sluchawki trzeba traktowac jako czesc calego zestawu. Takim kawalkiem zestawu jest tez sluchacz. Jak ktos jest gluchy to i 2131212zl na sluchawki nie pomoga. I ja tu wcale nie zartuje - sam boję się ze od wieloletniego sluchania muzyki wszedzie - szkola, autobusy, treningi a teraz praca - moj sluch mogl sie przytepic i nie slysze tych zakresów co kiedys.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0