Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
336 odpowiedzi w tym temacie

#181 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 18 czerwca 2010 - 09:39

A co to za sens stawiać kupon za 2 zł gdzie do wygrania 2000zł :D przecież takie coś wchodzi 1/1000 :8 Zresztą na tym mundialu ludzie i tak są pewnie w plecy, kolega wyjął 350zł tyle że...stawiał kupony w sumie za 500, więc 150 w tył :happy: Wczoraj pogrążyła go Francja(miał 1x), a miał kupon za 100zł i do wygrania 350 :happy:
  • 0

#182 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 18 czerwca 2010 - 09:50

O czym Ty mówisz Bodziu? :)
Stawiasz 2zł a wyciągasz 2000zł to dla Ciebie nie ma sensu? Przecież jesteś wtedy do przodu o 1998zł.
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#183 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 18 czerwca 2010 - 09:56

Chcesz to postawie dyche i będzie do wygrania ponad 5 tysięcy, ale tu nie chodzi o to, żeby mieć jak największą wygraną na kuponie, tylko żeby być na plusie i to jak najwięcej :sleep: Zauważ ile trzeba postawić meczy, aby za stawkę 2 złotych mieć do wygrania 2 tysiące. Dodatkowo ludzie stawiają np te 50-100zł i np 2-3 mecze i są problemy z wygraniem, a Ty mówisz o trafieniu ~10-15 meczy.
  • 0

#184 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 18 czerwca 2010 - 10:15

Przecież ja podałem przykład ile można wygrać za 2zł bez szalenia, gdzie stawia się 100zł :P
Oj Bodziu... należy Ci się head z duali.

Może znajdę gdzieś swój kupon z 6 parami w LM, gdzie wygrana wynosiła deczko ponad 2000zł. Postawiłem tylko 2zł :) Nie zgadniecie, kto w tych 6 parach zawiódł. Dwa pewniaki - Chelsea z outsiderem i Barcelona z outsiderem, gdzie ich mnożniki wynosiły 1,30 - 1,60. Obydwie drużyny grały u siebie. Poremisowali swoje mecze.
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#185 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 18 czerwca 2010 - 10:45

Dołączona grafika

Bardzo ciekawe, pasuje idealnie ;X
  • 0

asdasdas


#186 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 18 czerwca 2010 - 11:01

w ikonce nie dalo sie wrzucic?
tylko tak strone musiales rozciagnac?
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#187 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 19 czerwca 2010 - 07:45

już nie czepiaj sie, wiele prawdy w tym jest co Jurek wrzucił, doskonały pogląd na grę z domieszką poczucia humoru :) Gmocha tylko brakuje gdzieś w rogu pokazanego jak to rysuje :D
  • 0
Dołączona grafika

#188 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 19 czerwca 2010 - 08:21

Hahahahaha zownilo mnie to totalnie <lol2> !!!!!!

Co do Anglii to mysle, ze spokojnie wyjda z grupy. Capello po prostu nie przegrywa :) A umowmy sie, obrone maja znakomita chociaz w last meczu zabraknie Carraghera i wczesniej kontuzjownego Kinga to i tak sobie poradza ze Slowencami, a moga przy okazji postawic na wiekszy ofens niz tylko wysuniety Rooney i zgrywajacy mu pilki glowa Heskey. Wg. mnie ta taktyka nie da rezultatu, bo Rooney nie jest napastnikiem jak Messi, ze Heskey mu zgra pilke glowa a ten bedzie sam vs 4 i odda chociaz strzal. Rooney jest od strzelania z daleka, w polu karnym i sam na sam, a nie od kiwania , bo w tym to ja go nie widze -.-

Jak sadzicie jaka jest przyczyna tego, ze faworyci w tych MŚ zawodza ? Sredniaki i outsiderzy sobie radza, a faworyci nie jak to mozliwe ? Na razie to tylko Argentyna gra swietnie, a reszta to dno za wyjatkiem Brazylii jeszcze, ale zobaczymy co pokaza w meczu z WKS.
Wysokosc ? Ponad 60 rozegranych meczy pilkarzy wystepujacych w najsilniejszych reprezentacjach, a co za tym idzie zmeczenie ? Mi sie nie chce w to wierzyc. Jak mozna byc na takim poziomie pilkarskim i sie nie umiec zmotywowac na najpeirw 3 mecae, TYLKO 3 mecze na najwazniejszej imprezie w calej karierze kazdego z pilkarzy ? Czy to nie wystarczajaca motywacja walczyc o mistrzostwo swiata i to, ze oglada cie 1mld+ ludzi na swiecie ? Moze czas zaczac do pucharu dawac jakies 10mln $ do podzialu zeby lepiej grali ? Czy to moze poziom pilki sie wyrownal ? Sam juz nie wiem...
  • 0

#189 Kasper

Kasper

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 11 postów
  • Ską…d:Leszno

Napisano 19 czerwca 2010 - 09:57

Co do Angli to wyjść z grupy to wyjdą . Nikt nie wie co się dzieje z czołówkami że tak słabo grają , Francja to rozumiem nikt się z trenerem nie dogaduje to sukcesu nie będzie ...
Co do kasy 550 tys. € dostanie każdy hiszpański piłkarz za wygranie mistrzostwa świata a przegrywają ze Szwajcarią .
Zobaczymy jeszcze jak zagra Holandia może ona nie zawiedzie .
  • 0

#190 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 19 czerwca 2010 - 10:05

Nie byłbym taki pewny czy wyjdą. Styl gry w ostatnich meczach nie napawał optymizmem. Przy nieźle zorganizowanych Słoweńcach może być pierwsza mega sensacja, powrót do Londynu bez awansu do play-off... Anglia wygrać musi, bo USA raczej poradzi sobie z Algerią spokojnie, a to takie łatwe zadanie nie będzie. Rooney słaby, nie ma klasycznego napastnika tam, środek pola slaby, Barry też zawiódł wczoraj, Lampard jeszcze bardziej. Chaos na boisku, tyle powiedzieć można o ich grze jak do tej pory, a szkoda...
  • 0
Dołączona grafika

#191 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 19 czerwca 2010 - 10:16

Lebron oprócz Argentyny Holandia też nie zawiodła :) i mam nadzieję, że w dzisiejszym meczu z Japonią znów wygra :D po za tym tak to już bywa na turniejach, że ci którzy byli największymi faworytami i media zrobiły wokół nich zbyt wielki szum to teraz sprawiają niespodzianki :)
co do Francji, Anglii i Włoch to nie liczyłbym bym na to, że zajdą daleko ... Hiszpania zobaczymy jeżeli wyciągnęli jakieś wnioski to coś być może osiągną :) ale jak dla mnie najlepiej na razie radzi sobie Argentyna, Urugwaj, Holandia i w sumie Meksyk bo ostatnio pokazali jak dobrze grać :D
  • 0

#192 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 19 czerwca 2010 - 04:06

Slyszeliscie ten owned w studiu w przerwie ?? Hhahahahahahahahahahhahaha !!!!! Trzeciak mowi o pilce, ze nabrala przyspieszenia po odbiciu od ziemi, a ten murzyn co siedzi w studiu takie tekst ( UWAGA DRASTYCZNE ! ): " A kto to jest ten "jabulani", ze tak caly czas o nim mowicie ?" HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH
  • 0

#193 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 19 czerwca 2010 - 04:20

znów mnie ominął hit widze, chyba zaczne oglądać te studia :D :shok: :happy: :dry:
  • 0
Dołączona grafika

#194 Kasper

Kasper

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 11 postów
  • Ską…d:Leszno

Napisano 19 czerwca 2010 - 05:22

mnie też omineło heh a akurat przełączałem kanał :wink:
Moimi faworytami są Holadnia i Hiszpania
  • 0

#195 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 19 czerwca 2010 - 07:33

Podzielam opinię Fikusia.
Anglia ma oczywiście szansę na wyście z grupy, ale nie tylko ona, bo wszystkie drużyny tej grupy. Tak się złożyło, że wystarczy iż w meczach Anglia - Słowenia i USA - Algieria padną remisy i Anglia odpada. Stany Zjednoczone mają trzy strzelone bramki, a Anglicy jedną. Może być też tak, że Anglia zremisuje 2:2, a Stany 0:0 i wtedy zdaje się, że wyjdzie Anglia na podstawie rankingu fifa, gdyż mecz bezpośredni między Anglią i Stanami był remisowy. W tej grupie jest tyle kombinacji, że ja pie.... :)

Gówno mnie obchodzi czy Anglia wyjdzie czy nie, bo dla mnie liczy się tylko awans USA. Ale nie pogniewałbym się, gdyby Anglia odpadła :D
Nie mogę już patrzeć na te Anglię, Brazylię, Francję, Niemcy, Włochy, Hiszpanię... pominąłem jakieś mocarstwo? A no tak - Holandia, ale oni jeszcze nie zdobyli MŚ, choć zasługiwali na nie choćby w 1998, gdzie nieszczęśliwie przegrali z Brazylią po rzutach karnych. Holendrzy zawsze grali najładniej, a nie potrafili wygrać zawodów. W tym roku Holandia gra padakę, ale ma już te 6 punktów. Może teraz będzie na odwrót - grają nieciekawie i awansują do finału.
Ale tak to chciałbym w końcu zobaczyć daleko inne zespoły, jak taką Koreę w 2002, która walczyła o brąz.

Nie będę ukrywał, że kibicuję wszystkim słabszym, a wyjątkowo lepszym Stanom Zjednoczonym i mocniejszym Holendrom :)

BTW, szkoda dzisiaj tej Australii.

Użytkownik MilczaR edytował ten post 19 czerwca 2010 - 07:35

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#196 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 19 czerwca 2010 - 09:35

Kamerun - Dania

według mnie najlepszy mecz tych mistrzostw, akcja za akcją, ale w sumie nie ma się co dziwić, obie drużyny potrzebowały zwycięstwa, aby pozostać w walce o wyjście grupy i stworzyły świetne widowisko. W końcu mecz na poziomie z tych o 20:30, bo w ostatnich dniach to lipa straszna i mecze nudne. oby takich meczy było więcej. Z pewnością mecz Dania - Japonia w osatniej kolejce też bedzie na dobrym poziomie , ponieważ bedzie to miejsce o 2 pozycję w grupie. Po tym meczu już wiadomo, że Holandia zajmie pierwsze miejsce, a Kamerun czwarte ( chociaż według mnie nie zasługuje na to, ale taki jest sport, w obu meczach gonili wynik pozostawiając po sobie bardzo dobre wrażenie , jednak zabrakło im skuteczności).
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#197 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 19 czerwca 2010 - 09:43

Abras - przecież jak Holendrzy przegrają z Kamerunem, a Japonia wygra z Danią, to przecież Japończycy wyjdą z pierwszego.
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#198 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 19 czerwca 2010 - 09:47

why? Holandia wygrala oba mecze z Dania i Japonia, a w pierwszej kolejnosci liczy sie bezpośredni mecz ;]
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#199 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 19 czerwca 2010 - 10:12

Zgadza się, ale mi się coś ubzdurało, że Japonia ma 4 punkty :D
Tyle już tych meczów było, że mi się zaczyna chyba wszystko pieprzyć ;]

Użytkownik MilczaR edytował ten post 19 czerwca 2010 - 10:13

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#200 Strik3R

Strik3R

    Plutonowy

  • Recruit
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 20 czerwca 2010 - 07:15

Jak narazie mecz Dania vs Kamerun był według mnie najciekawszym meczem MISTRZOSTW SWIATA. Duzo akcji, dynamiczna gra i walecznosc obu zespolow. Po tym meczu Kamerun odpadł z rywalizacji o puchar ale zrobił to w dobrym stylu :P
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0