Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
336 odpowiedzi w tym temacie

#161 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 18 czerwca 2010 - 12:02

ale po co cytować jakieś wypowiedzi z onetu :wacko: Ja zawsze liczę na porażkę Niemców i skończcie z tymi "polakami". Podolski i Klose wraz z decyzją o grze dla reprezentacji Niemiec przestali być Polakami. Wystarczy, że komentator wspomni po raz n'ty o polskich korzeniach :sleep:
  • 0

#162 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 18 czerwca 2010 - 12:15

Podolski chcial grac dla Polski. Pewnie nie pasował do 'koncepcji' ówczesnego trenera. :dry: No oczywiscie ja tez zawsze za porazka niemców.

Użytkownik sk z3ro edytował ten post 18 czerwca 2010 - 12:16

  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa

#163 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 18 czerwca 2010 - 01:48

Nie znam zadnego Polaka grajacego dla Niemiec, a obywatelstwo mieli przymusowe, bo sie urodzili w Polsce - tyle mam do powiedzenia na tych Niemcow.

Ponawiam moje pytanie: Czy Nigeria ma jeszcze szanse wyjsc z grupy ?!
  • 0

#164 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 18 czerwca 2010 - 02:25

Podolski chciał ale wtedy nie interesowano się polakami będącymi za granicą :) mającymi inne obywatelstwo niż Polskie a mający te Polskie korzenie :D
i stało się Serbia wygrała i wg mnie zasłużenie :) zresztą zachowanie Klose było totalną głupotą podobnie jak Vidica, który zagrał ręką .... dobrze, ze bramkarz instynktownie zareagował i zdołał obronić ten karny :D
jak dla mnie cały mecz był rewelacją, starali się trzymać szybkie tempo wiele okazji dużo strzało (2 poprzeczki, słupek) nie ma na co narzekać :)


co do Nigerii teoretycznie ma ale musi wysoko wygrać z Koreą, a Grecja no pasowało by żeby wysoko przegrała z Argentyną ;)

Użytkownik Codi edytował ten post 18 czerwca 2010 - 02:26

  • 0

#165 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 18 czerwca 2010 - 03:42

załoba u Mielczara pewnie do przerwy :D
  • 0
Dołączona grafika

#166 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 18 czerwca 2010 - 04:36

Eeeee, sry ale Podolski i Klose chcieli grać dla Polski, ale PZPN uznało iż nie umieją grać. Zresztą baaaaaardzo dobrze zrobili że od początku grali w niemczech i dla niemiec. Jakby grali dla Polski i pewnie w Polsce to by teraz oglądali mistrzostwa w TV....... bo nie mieliby z kim grać aby przejść eliminacje ^^ Swoją drogą dziś dzień sensacji chyba - Serbia ograła Niemcy, Tera Słowenia ogra USA :X Pffff za szybko to napisałem ^^

Użytkownik Juri edytował ten post 18 czerwca 2010 - 04:48

  • 0

asdasdas


#167 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 18 czerwca 2010 - 05:19

Klose nie chciał od początku, Poldiego Janas nie chciał bo "mamy w Polsce dziesiątki takich graczy". Grają dla Dojczów, są Dojczami i nie ma o co się spinać.
  • 0
Dołączona grafika

#168 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 18 czerwca 2010 - 06:23

dajmy spokój już temu czego zmienić się nie da:)
USA vs Słowenia nie powiem ale zaskakujący mecz :D już odpuściłem oglądanie gdy było 2:0 a tu proszę 2:2 :D oglądałem tą akcje na 3:2 z 10 razy i nie mogę pojąć decyzji sędziego dlaczego nie uznał bramki ...
  • 0

#169 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 18 czerwca 2010 - 06:30

moim zdaniem oni to zaplanowali. chceli pokazać, ze sa polakami i specjalnie podolski nie trafil karnego a klose dostal czerwona kartke zeby niemcy przegrali :rolleyes:
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#170 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 18 czerwca 2010 - 06:43

Brawo will - jestes od dzisiaj moim nowym Bożkiem.

Co do tej bramki na 3:2 to ja tez nie wiem czemu nie uznal. Nie ogladalem studia "eskpertow" i ich opinii, bo po prostu sczerze mowiac gdybysmy poszli my tutaj z tego forum z tego tematu w 4 jako eksperci wiecej madrych rzeczy bysmy tam powiedzieli niz te dupolizy z TVP na czele z politechnika Gmochem, ktory mowi, ze "Francuzi w Alpach to chyba YetY szukali" i tyle mam do powiedzenia na temat tych przyglupow bioracych pieniadze chyba za to, ze publicznie robia z sibie debili.
  • 0

#171 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 18 czerwca 2010 - 07:06

"Francuzi w Alpach to chyba YetY szukali"


Nie oglądam studia nigdy, sam mecz sobie interpretuje, ale skoro tak powiedział to ja leże :D :ohmy:
  • 0
Dołączona grafika

#172 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 327 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 18 czerwca 2010 - 07:35

no moja Anglia zaczyna:)
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#173 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 18 czerwca 2010 - 07:50

Lebron w pełni się z Tobą zgadzam :) też nie lubię oglądać studia bo to jest tragedia... w ogóle jak słyszę też komentującego Lubańskiego i Szpakowskiego to po prostu głos wyłączam bo tak samo ich jak i tych ze studia nie da się słuchać bo to jest porażka, zgraja wielkich znawców się spotkała a pieprzą tak głupoty, że łeb boli ... wolę sobie włączyć czasem polsat sport i football cafe obejżeć :) bo Borek z Kołtoniem już lepiej umieją to wszystko przeanalizować, dodać coś od siebie i w ogóle mają całkowicie inne podejście do tego :D
  • 0

#174 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 18 czerwca 2010 - 07:59

jak Anglików lubie tak na tym meczu usypiam... nudą wieje, notatki przepisuje z tego wszystkiego. Z taką grą daleko nie zajdą, kto wie czy z grupy uda się wyjść?
  • 0
Dołączona grafika

#175 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 327 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 18 czerwca 2010 - 09:20

jedno wielkie "GAWNO"
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#176 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 18 czerwca 2010 - 09:21

Bodziuuuu : (18 czerwiec 2010 - 20: 43 ) Jak ta Anglia jest słaba, mam nadzieję, że przegrają, albo zremisują, to przynajmniej na ostatni mecz może w końcu zaczną grać

chyba więcej pisać nic nie trzeba xD
  • 0

#177 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 18 czerwca 2010 - 09:24

Jak na razie widziałem tylko dwie ładnie grające drużyny - Koreę Płd. i właśnie dzisiejszą Algierię. Grali, jakby byli godni mistrza, choć pewnie go nie zdobędą, ale naprawdę cacy. Zabrakło tylko pomysłów w ataku :)


załoba u Mielczara pewnie do przerwy :D


Byłem w robocie akurat (niedawno wróciłem) i akurat sam miałem przerwę na szamę :D
Mimo że chłopaki u mnie srali się, że USA jest jechana, to ja odgrażałem się, że mecz jeszcze się nie skończył i Jankesy mogą jeszcze strzelić na 2:2, a może na 3:2.
Słyszałem, że sporo ciekawego się działo. Mam zamiar obejrzeć retransmisję.

Użytkownik MilczaR edytował ten post 18 czerwca 2010 - 09:27

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#178 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 18 czerwca 2010 - 09:29

Jeszcze Szwajcaria ładnie grała na tych mistrzostwach. A dziś swoją stroną dzień imho niespodzianek był, jak nie sensacji ;)
  • 0

asdasdas


#179 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 18 czerwca 2010 - 09:33

od czegoś trzeba zacząć, wole z 2 dych budować swój stack konsekwentnie niż ryzykować 2 stówki. Ja raczej się nie wstydze, nie mam czego. Znów wyjde na czysto to tak źle?


Fikuś jak z 2 dych? Miałeś do wygrania 70zł stawiając 20zł?
Ja nie ryzykuję stawiając 100zł. Stawiam 2zł , 3zł, bądź 4zł i wygrać można 200zł - 2000zł.
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#180 aqa

aqa

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Ską…d:Ostrowie Św

Napisano 18 czerwca 2010 - 09:38

Moze fikusny mial duzo iksuf :D
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0