Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
336 odpowiedzi w tym temacie

#141 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 16 czerwca 2010 - 06:30

akurat Alonso to zostaw w spokoju :D bo wg mnie grał b. dobrze, brakowało mu tylko szczęścia przy strzałach (oprócz tego w poprzeczke wrrr dlaczego bramki nie było taki piękny strzał ) ale zawsze umiał sobie znaleźć pozycje do strzału :)
  • 0

#142 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 16 czerwca 2010 - 06:31

ale mi chodzi o ustawienie na boisku, a nie o personalia...
  • 0
Dołączona grafika

#143 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 16 czerwca 2010 - 09:18

no dobra ustawienie ustawieniem ale czemu uważasz, że defensywa nie była potrzebna ... pomocnicy defensywni nie raz się przydają zwłaszcza przy kontrach, a te się zdarzały kilka razy
  • 0

#144 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 327 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 16 czerwca 2010 - 09:21

urugwaj - RPA

karny jak karny, ale od razu czerwona? Mi sie wydaje ze troszkę niezasłuzona. nie bylo tam celowosci, agresji. Dosc przypadkowo tracil.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#145 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 16 czerwca 2010 - 09:41

też mi się wydaję, że mógł oszczędzić tej czerwonej .... przegrywali już teraz karny doszedł oczywiste było, że wykluczenie ich tylko przybije - . -
  • 0

#146 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 16 czerwca 2010 - 10:00

Sędzia mógł pokazać czerwoną kartkę, bo Suarez wychodził na czystą pozycję i pewnie padła by bramka. Tak sobie pomyślałem jeszcze o Hiszpanii...tam nie było przerw w grze, a sędzia doliczył 5 minut. W meczu RPA - Urugwaj musieli czekać tyle na bramkarza RPA, który nałożył getry i korki, ale zapomniał o ochraniaczach i znowu się rozbierał i wiązał buciory :happy: i sędzia też doliczył 5 minut. Na szczęście Hiszpanom nie udało się strzelić.
  • 0

#147 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 17 czerwca 2010 - 12:17

Co do Słowaków to n/c, kupon mi zaj**ał ten gol w ostatnich 20 sekundach, a mogło być 70zł na czysto i tylko to nie weszło.... ;/


Haha :D Jaka żenada. Co Ty grasz u bukmachera o 70zł? Wstydziłbym się pokazać taki kupon przy kasie :]
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#148 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 17 czerwca 2010 - 06:03

Haha :D Jaka żenada. Co Ty grasz u bukmachera o 70zł? Wstydziłbym się pokazać taki kupon przy kasie :]


od czegoś trzeba zacząć, wole z 2 dych budować swój stack konsekwentnie niż ryzykować 2 stówki. Ja raczej się nie wstydze, nie mam czego. Znów wyjde na czysto to tak źle?
  • 0
Dołączona grafika

#149 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 17 czerwca 2010 - 06:42

Milczar kazdem tylko lubi dogryzac, a sam na razie niczego soba nie zaprezentowales :)

Hiszpania vs Szwajcaria - Nieporadnosc i bezradnosc. Tak to mozna okreslic. I niech pan trener Smuda sie uczy jak grac z najlepszymi na swiecie, bo Szwajcaria jest od nas lepsza, ale nie o tyle co Hiszpania. Tlumaczac sie, ze gralismy z najlepszymi i otwiorzylismy sie by byl ladny mecz co to ma byc w ogole ? Szwajcarzy pokazali jak sie gra w orbonie przeciwko zespolowi, ktory umie rozklepac doslownie wszystkich gdy ma swoj dzien. I ten mez pokazal, ze kazdy moze wygrac po prostu z kazdym. Czekam z niecierpliwoscia na dzisiejszy mecz Argentyna vs Korea - bedzie sie dzialo z pewnoscia :>

Urugwaj - Rpa - Urugwaj pokazal jak solidna jest druzyna i co znaczy miec taki niesamowity atak. Forlan umie rozstrzygac sam mecze i po raz kolejny to pokazal. Rzeklbym nawet, ze Urugwaj jest druzyna kompletna, bo obrona maja na prawde mega solidna, atak tez idealny, moze troszq pomoc moglaby byc lepsza, ale na prawde mysle, ze wyjda z 1 miejsca w grupie, a RPA pozegna sie z turniejem.

P.S. Urugwajczykow bede od wczoraj nazywal "Teletubisami", poniewaz maja Slonce na fladze takie jak jest w bajce "Teletubisie" hehe :D

Użytkownik LeBrOn edytował ten post 17 czerwca 2010 - 06:43

  • 0

#150 aqa

aqa

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Ską…d:Ostrowie Św

Napisano 17 czerwca 2010 - 08:39

a tak liczylem na RPA ;/ Forlan= hajt++ ;]
  • 0

#151 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 17 czerwca 2010 - 02:11

Gonzalo Higuain i wszystko jasne ! To jest fenomen snajperski zawsze w niego wierzylem !!! MOJ ulubieniec hat-trick na MŚ CO ZA DZIEN !!! Alez pieknie gra Argentyna !
  • 0

#152 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 17 czerwca 2010 - 02:17

ostatni gol tylko ładny, lubie gościa, ale za dużo sytuacji marnuje w Realu, aby był moim ulubieńcem. Słabiutką skuteczność ma niestety, przyznać to musisz...
  • 0
Dołączona grafika

#153 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 17 czerwca 2010 - 02:35

Ale musisz przyznać, że dzisiaj zagrał świetny mecz zresztą jak cały zespół szkoda, że nie udało się strzelić na 5:1 w tych końcowych minutach po akcji Aguero :)
  • 0

#154 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 17 czerwca 2010 - 09:26

Grecja vs Nigeria hmm kto wie może gdyby nie czerwona kartka Nigeria by wygrała i miała nadal duże szanse na wyjście z grupy :) a tak nie uzasadnione zachowanie Kaity i Nigeria przegrywa zresztą brawa dla Grecji która umiała wykorzystać grę w przewadze :D
jedyne co mi się nie bardzo podobało to te mozolnie przeprowadzane ataki bo strasznie wolno je konstruowali może i skuteczne ale cholera jak wolno można ;d

Francja vs Meksyk kolejny raz jesteśmy światkami, że dominacja i duże ilości podań nie dają zwycięstwa ehh kompletna porażka ten mecz jak dla mnie w wykonaniu Francuzów zero pomysłu na grę cały czas tylko te górne piłki tylko to zapamiętałem mało a te wolne ?:O chyba 4x w mur -.-
jak dla mnie Meksyk swoją zaj**i*@!# prostą i skuteczną grą w pełni zasłużył na ten wynik :)
ps ten karny ehh jak taki zawodnik jak Abidal mógl w takim momencie popełnić taki błąd ? -.-
  • 0

#155 rapol

rapol

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Ską…d:Konstancin-Jeziorna / Warszawa

Napisano 17 czerwca 2010 - 10:12

co do Higuiana to on ma problem w meczach o stawke i się spala. Zobaczycie o co mi chodziło w play-offach.
Nie pamiętam go z żadnego meczu z Barcą czy coś.
  • 0

#156 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 17 czerwca 2010 - 10:19

wystarczy że pokazał kilka solidnych pudeł w 1 kolejce, w Realu też, ważne mecze były tragiczne w jego wykonaniu, zgadzam się...
  • 0
Dołączona grafika

#157 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 18 czerwca 2010 - 06:31

Z Barcelona strzelil bramke przy pamietnej klesce 2:6. Z Valencia tzke strzelal bramki. Owszem, zawodzi w najwazniejszych meczach jak Cristiano i nie ma wtedy wspolpracy. On jest jak moj ukochany Brazylijczyk Ronaldo. Moze nic nie grac caly mecz, ale swoje strzeli. Ma dopiero 22 lata i ma conajmniej 3 kolejne by doszlifowac swoja skutecznosc. Dwukrtonie w ostatnnich sezonach byl najlepszym strzelcem calego Realu, a wiec jego skutecznosc z roku na rok sie poprawia. Zobaczycie, on bedzie krolem strzelcow MŚ :D on albo Robinho

Co do pozostalych meczy to Francja zagrala jak zawsze ostatnimi czasy i szczerze watpie by wyszli z grupy, a raczej sadze, ze Urugwaj z Meksykiem zagraja na remis i wyjda oboje majac po 5pkt. A Nigeria strasznie mnie zawiodla...Nieumyslne, amatorskie wrecz zachowanie Kaity no i mielismy skandal...Wiecie moze czy Nigeria ma szanse na wyjscie z grupy ? Na MŚ chyba licza sie bramki, a nie mecz bezposredni i jesli wyraja z Korea, a Argentyna wygra z Grecja to Albicelestes beda miec 9pkt. a reszta po 3 i wtedy chyba decyduja plus minus bramki tak mi sie zdaje, bo musza wyjsc poniewaz mam na kuponie, ze wyjda Argentyna i Nigeria :D Poza tym jakby wyszla Grecja z gr. to by bylo jakies nieporozumienie...
  • 0

#158 Strik3R

Strik3R

    Plutonowy

  • Recruit
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 18 czerwca 2010 - 11:41

Przed nami meczyk Niemcy vs Serbia.Mam nadzieje ze nas nie zawiedzie :)

Użytkownik Strik3R edytował ten post 18 czerwca 2010 - 11:42

  • 0

#159 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 18 czerwca 2010 - 11:45

no i ja mam nadzieję, że Serbia wygra ;d wiem, że to będzie dla nich ciężkie zadanie ale niespodzianki się już zdarzały :)
  • 0

#160 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 18 czerwca 2010 - 11:59

Serbia przegra 1:0. Tak mi sie wydaje.




"Możemy pokonać Niemców. Kluczem będzie wyeliminowanie duetu napastników: Podolski - Klose. Trzeba zepsuć te dwie polskie armaty, żeby nie zrobiły nam krzywdy. Trener Smuda i działacze muszą się denerwować, że tej klasy piłkarze nie grają w polskiej kadrze. Jak można było ich stracić? Nie rozumiem tego - przyznaje Okuka" - wypowiedz trenera Serbii


  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0