Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
336 odpowiedzi w tym temacie

#21 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 11 czerwca 2010 - 08:32

na tvp sport 20.00 - 0.00 leciało. Powtórka na dwójce była po północy też...
  • 0
Dołączona grafika

#22 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 11 czerwca 2010 - 01:13

Teraz leci przedstawienie :D ALE EMOCJE TO JEST TO !!! JAK JA KOCHAM OGLADAC TAKIE IMPREZY !!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#23 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 11 czerwca 2010 - 02:35

P.S. Troche szkoda, zemistrzostwa organizuje TVP. Jak ja widze tych noobow w studio Engela, ktory jest najmadrzejszy na swiecie, Gmocha, ktory przed chwila powiedzial, ze Francuzi w Alpach chyba Yeti szukali o_O no i Szarancze, ktory sie trzaska i ma ADHD to sie po prostu przewracaja jelita ;/ dobrze, ze Dudka wzieli, bo on cos madrego powie przynajmniej w odroznieniu od nich. W ogole jak byly MŚ w Polsacie to tam tym zyli, a tutaj beda sie laczyc 20 min przed meczem to co to ma byc w ogole ? Na polsacie to caly dzien lecialy programy o MS i w ogole. Jeszcze mam kablowke Multimedie i mam zenujacy przekaz jakosci na wszystkich TVP :C to tak na marginesie, pierwsze minusy MŚ :D:D
  • 0

#24 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 11 czerwca 2010 - 03:45

sytuacja przy golu Meksyku śmieszna, pienaar na linii bramkowej,a gwiżdżą spalonego, niesamowici sędziowie są. Czyżby sytuacja z Korei się powtarzała??
  • 0
Dołączona grafika

#25 Strik3R

Strik3R

    Plutonowy

  • Recruit
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 11 czerwca 2010 - 03:55

Ja widzialem ten koncert Na TVP SPORT :)

Ale tam gol powinien juz byc dla MEXYKU nie wiem dlaczego sedzia tego nie uznal.Moze sedzia liniowy nie widział tego co stał w bramce i uznał spalonego?:D
  • 0

#26 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 11 czerwca 2010 - 03:58

W "piatce" linie spalonego wyznacza bramkarz i to dzieki jemu nietrafionemu wyjsciu RPA jeszcze remisuje ten mecz :). Mecz moim zdaniem na wysokim poziomie, szybki, duzo sytuacji, wyrownany, ale na jaka cholere sa te trabki i komu normalnemu kibicowi sie chce trabic caly czas ?

P.S. Z tej trojki Franco, Dos Santos, Vela moze cos wyniknac :) gdyby Franco lepiej strzelal glowa to juz bysmy mieli pierwsze bramki :)

Użytkownik LeBrOn edytował ten post 11 czerwca 2010 - 04:00

  • 0

#27 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 11 czerwca 2010 - 04:00

bambusy lubią potrąbić, mnie to wk***ia już, jak na pikniku.

@LeBron pjontka dla Ciebie, nie znałem takiego przepisu, bez kitu. Tyle lat gram i oglądam, a nawet nie wiedziałem.
  • 0
Dołączona grafika

#28 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 11 czerwca 2010 - 04:58

No i mamy remisik w meczu otwarcia :). Bramka jak i akcja RPA cudownej urody. Wynik mysle, ze sprawiedliwy, bo obydwie ekipy mialy szanse na wygrana i swoje okazcje. Rozwalil mnie bramkarz Meksyku Perez w akcji z 90min. kiedy to Mphela zabojczym przyspieszeniem wyszedl sam na sam strzelil i Perez sobie podskoczyl hahaha :D jaki stary taki glupi xd, pieknie rozpoczete MŚ. This is it !!!
  • 0

#29 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 11 czerwca 2010 - 04:59

racja mnie to tez wkurzalo. Zamiast trąbienia w jakichs konkretnych sytuacjach jedno monotonne buczenie przez caly mecz jakby stado jakichś trzmieli...
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#30 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 11 czerwca 2010 - 05:07

Powinien byc zakaz wnoszenia na stadion tych trabek, bo to zaden doping. Co do meczu - bylem za meksykiem, ale oddali za duzo pola w obronie no i RPA to wykorzystało strzelając naprawdę ładną bramkę. Ciekawie się zapowiada grupa A, bo mamy jeszcze Urugwaj vs Francja :wink: Szkoda, że czasami "czegoś" zabrakło dla Don Santos'a gdy wpadał między obrońców, bo widać, że sporo potrafi.
  • 0

#31 Strik3R

Strik3R

    Plutonowy

  • Recruit
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 11 czerwca 2010 - 05:48

Mi się osobiście podobał mecz rozpoczęcia :) a w drugim spotkaniu dzisiejszego dnia liczę na to ze Francuzi sobie poradzą z Urugwajem :D
  • 0

#32 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 12 czerwca 2010 - 09:52

Mialo byc lepiej a jest gorzej. Wg. mnie mecz Francja vs Urugwaj byl zalosny, wolny, duzo niedokladnosci, malo klarownych sytuacji poza ta Govou i heblem Forlana w 2 polowie. Po prostu al :D Oby dzisiaj bylo lepiej, jak Korea vs Grecja moze byc podobnie tak mysle, ze Argentyna vs Nigeria i Anglia vs USA bedzie znaaaaaaaaacznie lepiej :)
  • 0

#33 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 12 czerwca 2010 - 09:56

Grecja przecież była mistrzem Europy to możne coś pokażą. A Koreańczycy biegają jakby mieli motorki w tyłkach:D wiec wolno raczej nie będzie:D
  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa

#34 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 12 czerwca 2010 - 10:10

Grecja może i była ME, ale styl w jakim grali był żenujący, nic widowiskowego, tylko stałe fragmenty i wysoki Charisteas sie przepychał...
  • 0
Dołączona grafika

#35 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 12 czerwca 2010 - 10:19

nie oszukujmy się ale chyba każdy uważa, że grekom szczęście w dużej mierze pomogło w zdobyciu tamtego ME :) więc co jak co ale Korea powinna sobie poradzić :D
Argentyna vs Nigeria jeśli Argentyna zagra jak trzeba to Nigeria będzie się tylko bronić i taki to będzie mecz :D
Anglia vs USA - wg mnie to będzie najciekawszy mecz dzisiaj =] o ile zagrają obie drużyny na max poziomie a nie jak w ostatnich towarzyskich ;/

p.s. co do sędziowania wg mnie jak dotąd stoi na najwyższym poziomie :)
  • 0

#36 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 12 czerwca 2010 - 12:59

jak wrażenia po pierwszych 30min?:D wg mnie Korea gra wyśmienicie :) a Grecja wręcz przeciwnie fatalnie w obronie
  • 0

#37 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 12 czerwca 2010 - 01:12

nic odkrywczego się nie dzieje, wiadomo było, że mecz tak będzie wyglądać. Grecy zawsze grali tak brzydko, długa piłka na charisteasa, zero gry piłką. Korea bardzo fajnie, wyjdą z grupy z Argentyną wg mnie spokojnie, bo Nigeria słabiutka.
  • 0
Dołączona grafika

#38 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 12 czerwca 2010 - 01:48

Grecja to dno i wiedzialem, ze nie wyjda z grupy, ale nie sadzilem, ze Korea ich tak osmieszy o_O ja mam obstawione, ze Argentyna i Nigeria wyjda z grupy to nie ma opcji by Korea wyszla xD
  • 0

#39 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 12 czerwca 2010 - 02:19

a ja myślę że Korea z Argentyną wyjdą ;)
  • 0

#40 Strik3R

Strik3R

    Plutonowy

  • Recruit
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 12 czerwca 2010 - 04:58

Fajny meczyk był Argentyna-Nigeria ;D
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0