Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
336 odpowiedzi w tym temacie

#261 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 26 czerwca 2010 - 05:03

LeBron jak ty spinasz omg rozluźnij się ;x Liczyłem na dogrywkę, ponieważ czas będzie mi się dłużył do kolenego meczu, ale nie ma co ładny meczy i Fikuśny ma rację nic raczej już nie powinno przebić loba z 20/22 metrów Quagliarelli.
  • 0

#262 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 26 czerwca 2010 - 05:16

Wyrazm w ten sposob swoje emocje. Jak widac dla niektorych ludzi badz wiekszosci spinanie to pojecie conajmniej xxx znaczne, a dla innych zas jednoznaczne :) Wole przeklnac i podkreslic tym swoje emocje niz: Co za piekna bramka ! Ale sie ciesze ! zenujace....

Co do bramki Quagliareli to owszem wybitna i zamierzona, ale ja zawsze do takich bramek podchodze z dystansem, bo wg. mnie przelobowanie bramkarza stojacego na 3metrze z 20m zakrawa o szmate ;x
  • 0

#263 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 26 czerwca 2010 - 05:48

P.S. Zobaczycie, ze Ameryka Płd. zdominuje podium !

tylko żeby argentynie wystarczylo sil.. bo widac po holandii czy brazilii, ze grupe przeszli sobie bez wysilku zreszta holandia uczy sie na bledach jak widac;] a argentyna, w kazdym meczu cisnie na maxa i do finalu moze im sil zabraknac...
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#264 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 26 czerwca 2010 - 07:46

Ghana ale piekne rozpoczecie meczu !!! Jak na razie wszystko sie uklada po mojemu. Cwiercfinal przy awansie Ghany by byl "moich" dwoch druzyn Urugwaj vs Ghana i polfinal kolejnych moich dwoch druzyn Urugwaj vs Brazylia i Brazylia mistrzem :D Niech jutro Niemcy odpadna i bedzie wprost idealnie !!!
  • 0

#265 Kasper

Kasper

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 11 postów
  • Ską…d:Leszno

Napisano 26 czerwca 2010 - 08:58

USA 1:1 GHANA
ghana i anglia wygrają
ghana z urugwajem także wygra ;)
A mistrzem i tak bedzie Holandia
  • 0

#266 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 26 czerwca 2010 - 10:06

Szkoda porażki USA. Donovan - klasa sama w sobie. Wszystkie rzuty wolne, rożne bite były idealnie, to jemu partnerzy zagrywali piłkę w trudnych sytuacjach. USA miało swoje szanse, takie 2-3 to stu procentowe, ale zawodnicy zamiast podnieść głowę, zrobić krok do przodu i konkretnie za***ać w bramkę, to od razu strzelali i nie dość że po ziemi to w prosto w bramkarza :unsure: A Ghana ? Po prostu wykorzystali swoje szanse dzięki szybkim i twardym zawodnikom.
Co do meczu Urugwaj-Korea...No cóż liczyłem na Koreańczyków, grali ładnie, było sporo akcji indywidualnych, no ale mieli ten sam problem co USA...Zawodnicy zamiast się rozejrzeć, podejść i zapiździć konkretnie w brame, to strzelali na chama prosto w bramkarza i niestety przegrali po bramkach Suarez'a ;]

Użytkownik Bodziuuuu edytował ten post 26 czerwca 2010 - 10:09

  • 0

#267 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 27 czerwca 2010 - 01:03

Dokładnie. Szkoda USA. Dzisiaj nie zagrali tak jak powinni. Myślę, że powodem była ta głupio stracona bramka po błędzie i tak szybko. Amerykanie na pewno mieli założony jakiś plan gry i wygraliby to, jednak jak widać nie byli przygotowani chyba na plan B.
Przy błędzie Clarka od razu wiedziałem, że padnie gol. Już nie pierwszy raz widzę taką beznadziejną stratę w środku pola, gdzie piłkarz ma 5 opcji bezproblemowego podania do partnerów, ale woli się brawurowo pokiwać z przeciwnikiem. Podobna sytuacja była w meczu Legia - Szachtar, gdzie przez Surmę stołeczni nie znaleźli się w LM.
Szkoda, że zawiódł Altidore i to we wszystkich meczach. Nie poznaję go. Myślałem, że będzie tym strzelającym bramy (miał tylko jedną dobrą akcję z Anglikami, kiedy to poleciał lewą flanką dymając Carraghera i wychodząc sam na sam z Greenem, gdzie niestety brak doświadczenia spowodował, iż nie zmieścił gały w sieci). Żal też, że od 5 lat Donovana stawiają na tej prawej stronie pomocy. Gdy wcześniej grał w ataku zdobywał bramkę za bramką. Dobrym przykładem może być mecz z Brazylią w finale pucharu konfederacji, gdzie wyjątkowo zagrał free role i w jednej akcji ustawił się za napastnikiem. Przy jednej z kontr akcja w jego stylu i brama na 2:0 http://www.youtube.c...feature=related Pokazał swoją prędkość, którą kiedyś zachwycał. Był czas, że chyba poza nim i Verpakovskisem z Łotwy nie było szybciej biegających piłkarzy.
Mam nadzieję, że za 4 lata pokażą już coś o wiele lepszego i sięgną finału :D I oby w końcu w seniorskim składzie znalazł się Adu.

Teraz pozostaje kibicować Japonii, Chile, Meksykowi i Holandii przede wszystkim.

Co do bramki Quagliareli to owszem wybitna i zamierzona, ale ja zawsze do takich bramek podchodze z dystansem, bo wg. mnie przelobowanie bramkarza stojacego na 3metrze z 20m zakrawa o szmate ;x

oO Zostań lepiej przy tej koszykówce.

Użytkownik MilczaR edytował ten post 27 czerwca 2010 - 01:11

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#268 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 27 czerwca 2010 - 08:17

A czy ja lubie kosza ? Nie obejrzalem w zyciu ani jednego calego meczu koszykowki :)

Kazdy ma swoje gusta, ale niektorych to podnieca jak pilkarz przelobuje bramkarza stojacego na 3m pilka lecaca z 60km/h :) mnie nie. Ja wole petardy z daleka, dryblingi czy piekne strzaly techniczne jak w przypadku Suareza. Takze na najwyzsze uznanie zasluguje bramka Gyana. Wbiegniecie na pelnej predkosci i swietny strzal cos pieknego :) Milczar, ze mi sie nie podoba ta bramka Quagliareli to nie znaczy, ze musisz na mnie wjezdzac od razu ;] Chwalisz USA za swietna gre, a raczej dlatego, ze to "twoja" druzyna. Moja jest Ghana i wg. mnie USA mialo lekka przewage, ale ogolnie to mecz byl wyrownany i gdyby nie karny to USA by nic nie ugralo, bo z akcji nic nie umieli strzelic, a Ghana swoje 2 setki takze miala. Jakby nie bylo, sedziowie bez wiekszych skandali w tym meczu i zasluzenie Ghana awansuje i tym samym dorownuje Kamerunowi i Senegalowi.

Tak wiec Ghana, Urugwaj, Brazylia i Paragwaj do boju !!!

Użytkownik LeBrOn edytował ten post 27 czerwca 2010 - 08:19

  • 0

#269 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 27 czerwca 2010 - 08:23

idiotyczna gra w końcówce USA, bodajże od 10 minuty dogrywki cał czas wrzutki do młyna zamiast spokojnie rozegrać piłke. Myślałem, że w przerwie Bradley powie co mają grać, ale widać nic... Nie mając wysokich zawodników grać górą? Ciekawe, w dogrywce chyba tylko jedna sytuacja przez to, a przecież potrafią grać kombinacyjnie...

@LeBron - ten strzał Q był właśnie esencją techniki, przykład jak to robić. Gdyby stał na linii bramkowej kurczowo to po rogach każdy strzał by wpadł. Tak kąt skrócił, ale takiego genialnego uderzenia nie spodziewałby się żaden z bramkarzy...
  • 0
Dołączona grafika

#270 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 27 czerwca 2010 - 10:10

:D :lol:
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#271 Kasper

Kasper

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 11 postów
  • Ską…d:Leszno

Napisano 27 czerwca 2010 - 11:21

Trenerzy mu się pomylili :happy:
Dzisiaj Anglia (Roney hat-tricka !)
  • 0

#272 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 327 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 27 czerwca 2010 - 03:11

gou ingland gou!!!
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#273 Strik3R

Strik3R

    Plutonowy

  • Recruit
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 27 czerwca 2010 - 03:31

Anglia przegrywa jak narazie z Niemcami :( Mam nadzieje ze mecz zakonczy sie jednak zwyciestwem anglików...
  • 0

#274 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 27 czerwca 2010 - 03:36

polska wygra ms :D no i moze znowu polak bedzie krolem strzelcow;] tak w ogóle to jak ktos liczyyl, ze anglia wygra to naprawde wierzy w cuda ;] 2 bramki strzelili w fazie grupowej i to takie bramki o dupe rozbic.. mam nadzieje, ze pokaza cos w tym meczu chociaz :wink:
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#275 Strik3R

Strik3R

    Plutonowy

  • Recruit
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 27 czerwca 2010 - 03:40

Boze...Anglia powinna juz zremisowac... sedzia popelnil wielki blad nie uznajac drugiego gola anglikow a tak to jeszcze musza odrabiac... :/
  • 0

#276 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 27 czerwca 2010 - 03:44

I właśnie dlatego wg mnie to jest idiotyzm zeby w takich sytuacjach sedzia kierował sie tylko tym co widzi.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#277 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 27 czerwca 2010 - 03:49

jeszcze klose ze spalonego strzelił, w druga strone wynik iść powinien, ale mecz narazie najlepszy na całych mistrzostwach, bez dwóch zdań!
  • 0
Dołączona grafika

#278 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 327 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 27 czerwca 2010 - 03:51

no po rpostu amsakra.


po pierwszych bramkach Niemcy naprawdę dobrze grali i Anlgicy odpadliby na wlasne życzenie, ale to co potem sedzia zrobil to po prostu masakra./... Kibicuje Anglii w kazdych mistrzostwach i w tych również to moja ulubiona drużyna. Troszkę nie fair jeżeli odpadnie tylko przez błąd sędziego
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#279 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 27 czerwca 2010 - 03:54

Czemu ja od urodzenia tak nienawidze Niemcow ? Jak widze ta mieszanine pilkarzy roznych narodowosci to spokojnie mozna o nich powiedziec: Reszta Swiata. Czemu taki skandal akurat dla Niemcow ? Zawsze oni. Oni i Wlosi musza miec ten pier**lony fart zeby cos osiagnac. Juz sie rzygac tym nawet nie chce...
  • 0

#280 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 327 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 27 czerwca 2010 - 03:56

http://babol.pl/kat,...,wiadomosc.html

niezly komentarz....


Czemu ja od urodzenia tak nienawidze Niemcow ? Jak widze ta mieszanine pilkarzy roznych narodowosci to spokojnie mozna o nich powiedziec: Reszta Swiata. Czemu taki skandal akurat dla Niemcow ? Zawsze oni. Oni i Wlosi musza miec ten pier**lony fart zeby cos osiagnac. Juz sie rzygac tym nawet nie chce...


@Lebron - wszelkie nienawidzenie ludzi za kolor skóry, pochodzenie itp nazywa się debilizm, ale czemu to jest akurat u Ciebie to nie wiem
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0