Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
336 odpowiedzi w tym temacie

#301 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 29 czerwca 2010 - 06:46

Brazylia vs Portugalia tez miał być ciekawy ;D
  • 0

#302 sławomirovsky

sławomirovsky

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 169 postów

Napisano 29 czerwca 2010 - 06:55

Brazylia vs Portugalia tez miał być ciekawy ;D


Też chciałem to napisać. Wiadomo, że od takich reprezentacji jak - Brazylia, Hiszpania czy Portugalia, oczekuję się nie wiadomo jakiego dobrego widowiska, dlatego często i gęsto, po prostu jesteśmy zawiedzeni oglądając takie mecze..
  • 0


#303 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 29 czerwca 2010 - 07:11

ale Brazylia z Portugalią grały o nic, a tu jest stawka niebotyczna. Oby Portugalia!! Oby Espania poleciała z tych MŚ!
  • 0
Dołączona grafika

#304 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 29 czerwca 2010 - 08:26

Oby Hiszpanija! Oby Poortugalia poleciała z tych MŚ!
  • 0

ws2xe1.jpg


#305 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 29 czerwca 2010 - 08:32

Już chyba wolę, by ta Hiszpania wygrała. Przynajmniej jest pewność, że będą później grali ładną, otwartą piłkę. Ta Portugalia to chyba brała korepetycje u Kasparova.
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#306 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 29 czerwca 2010 - 09:26

Dołączona grafika :wub:
Villa jest wart swojej ceny! Co tu dużo mówić Hiszpania > Poortugalia. Resztę przeanalizuje wam Pan Gmoch :lol:

Użytkownik pale bo lubie edytował ten post 29 czerwca 2010 - 09:26

  • 0

ws2xe1.jpg


#307 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 29 czerwca 2010 - 11:12

mecz może jakiś wyjątkowy nie był :) ale momentami ładne akcje były zwłaszcza po zmianie Torresa jak drugi Fernando wszedł :D miałem wrażenie że Hiszpania jak by się trochę ożywiła :D
  • 0

#308 Strik3R

Strik3R

    Plutonowy

  • Recruit
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 30 czerwca 2010 - 06:13

No...to mamy narazie przerwe w meczach :D oby to posłużyło zawodnikom i aby te Mistrzostwa jakoś się rozkręciły bo narazie nie ma szału :)  ale mecz z udziałem Niemiec może być emocjonujący, gdyż Joachim Low stawia na młodych zawodników a z tego co widzieliśmy potrafią nieźle namieszać i przyprawić sporo kłopotów bramkarzowi rywali :]
  • 0

#309 sławomirovsky

sławomirovsky

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 169 postów

Napisano 02 lipca 2010 - 10:26

Szkoda mi Ghany, ale niewykorzystane sytuacje po prostu się mszczą...

Użytkownik Sławek edytował ten post 02 lipca 2010 - 10:26

  • 0


#310 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 02 lipca 2010 - 10:28

nie zawsze ;) Holandia nie wykorzystała 3-4 okazji takich idealnych i mimo wszystko wygrała xD
a co do drugiego meczu to dla mnie był jednym z lepszych na tych MŚ bo dużo sie działo, przewrotność była, mimo dogrywki akcje były po prostu oczu nie można było oderwać :D
  • 0

#311 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 03 lipca 2010 - 06:59

Kurde jak mi szkoda Ghany na prawde. Bardzo chcialem zeby awansowali. Suarez odwalil mega chamowe, ale dzieki temu jest bohaterem calego Urugwaju. Tylko nie rozumiem dlaczego plakal skoro to bylo zamierzone i celowe. W przykry sposob odpadla Ghana, ale dzieki temu takie mecze sa zapamietywane na x lat i oby byl taki final. Coz to by byly za emocje ja nie wiem co bym ze soba zrobil jakby Niemcy mieli karnego jak Ghana w 121 minucie :D :D :D
Oby Urugwaj wyeliminowal Holandie i final Argentyna s Urugwaj. Szkoda, ze bez Brazylii...:C
  • 0

#312 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 03 lipca 2010 - 08:59

Kurde jak mi szkoda Ghany na prawde. Bardzo chcialem zeby awansowali. Suarez odwalil mega chamowe, ale dzieki temu jest bohaterem calego Urugwaju. Tylko nie rozumiem dlaczego plakal skoro to bylo zamierzone i celowe. W przykry sposob odpadla Ghana, ale dzieki temu takie mecze sa zapamietywane na x lat i oby byl taki final. Coz to by byly za emocje ja nie wiem co bym ze soba zrobil jakby Niemcy mieli karnego jak Ghana w 121 minucie :D :D :DOby Urugwaj wyeliminowal Holandie i final Argentyna s Urugwaj. Szkoda, ze bez Brazylii...:C


bo myślał, że Urugwaj odpadnie? że gdyby stał 20 centymetrów obok to obroniłby strzał głową? ten mecz idealnie pokazał zaangażowanie obu ekip, ambicja, której u najlepszych drużyn świata nie zobaczymy. Walka do ostatnich sekund. Urugwaj bez Suareza w półfinale raczej jest niegroźny, za niego zagra Lodeiro albo Abreu, a oni raczej nie będą potencjalnym zagrożeniem obrony Oranje.
  • 0
Dołączona grafika

#313 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 03 lipca 2010 - 04:51

Jezus Chrystus jaki wstyd. Co za hanba. Co za przepasc. Co za potega klubu niemieckiego. Taka przepasc miedzy innymi byla tylko na Euro 2008 a tak to nie pamietam kiedy :O masakra i szapo ba dla klubu.
  • 0

#314 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 03 lipca 2010 - 05:07

Niemcy wybili piłkę z głowy Argentynie ;] Jakoś w tym meczu byłem właśnie za Niemcami, żeby utarli nosa pewnemu siebie Maradonie ;]

Mecz był bardzo dobry, chociaż szkoda, że Argentyna nie potrafiła podjąć walki z Niemcami, mecz z pewnością byłby jeszcze ciekawszy.
To podanie Muellera , poprostu cudne, był faulowany i sędzia pewnie by zagwizdał, gdyby nic nie zrobił z tą piłką, ale on leżąc potrafił świetnie zagrać do Podolskiego.

Niemcy grają naprawde dobrą piłke i według mnie na 90 % mają mistrzostwo.
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#315 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 03 lipca 2010 - 06:27

Sorry, ale jak można kibicować Niemcom ? No naprawdę, to jest ta z drużyn, którym nie powinien kibicować ani polak ani nikt inny, a teksty ze tam " są polacy" można sobie wsadzić w d*pę, bo to żadni polacy nie są, tylko szkopy, którzy w momencie przyjęcia propozycji gry w rep niemiec przestali być polakami. Zarozumiały Maradona ? To, że się cieszył wraz z piłkarzami i ich całował gdy schodzili z boiska to oznacza że jest zarozumiały ? Naprawde, trener niemcuf podczas wpierdalania giluf nie był zarozumiały. Nie zmienia to faktu, że Niemcy zagrali - niestety lepiej, Argentyna zero akcji bramkowych, a te strzały z lewych nóg to jak dzieci...Każde mistrzostwa - sram na to kto wygra, aby niemcy nie byli w strefie medalowej i ubolewam nad tym, że w tym roku tylko Holandia może ich zatrzymać. Nie ma co się łudzić, Niemcy zapewne zagrają w finale i z tego naprawde nie ma co się cieszyc, szczególnie po ostatnich wypowiedziach Klose - który zawsze miał WJ na polske, a teraz liże dupe, żeby nie gwizdali na niego na euro 2012 ;]
  • 0

#316 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 03 lipca 2010 - 08:26

Raczej chodziło mi o to , że był pewny zwycięstwa i lekceważył Niemców, a tak naprawde , nie mieli wymagajacych rywali na swojej drodze, kto wiek jak mecz z Meksykiem by się potoczył, gdyby nie bramka ze spalonego.

To, że akurat w tym liczyłem na Niemyc to moje sprawa, zresztą pokazali kawał dobrego futbolu i dobrze , że przeszli dalej , bo to lepiej dla widowiska w kolejnych meczach. Pokazali, że mają silną drużynę, a Argentyna ma indywidualności , a nie ma drużyny, widac to było już w eliminacjach.


A co do drugiego cwiercfinalu, to Hiszpania narazie cieniutko, Paragwaj gra wysoko pressingiem i jak narazie jest to skuteczne, zobaczymy jak dlugo dadza rade tak grac, bo jednak sporo sil na to potrzeba

Użytkownik abras edytował ten post 03 lipca 2010 - 08:27

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#317 sławomirovsky

sławomirovsky

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 169 postów

Napisano 03 lipca 2010 - 09:28

Zaledwie 1:0 dla Hiszpanii - słabo, bardzo słabo. Moim zdaniem, oczywiście nie jestem z tego zadowolony, ale Niemcy wygrają te Mistrzostwa, bo można powiedzieć, że niszczą wszystko, co staje im na drodze.

Użytkownik Sławek edytował ten post 03 lipca 2010 - 09:29

  • 0


#318 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 03 lipca 2010 - 09:30

Słabo? Paragwaj grał po prostu za dobrze, a mało tego, to Paragwaj powinien wygrać ten mecz. Sędzie kalosz.
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#319 rapol

rapol

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Ską…d:Konstancin-Jeziorna / Warszawa

Napisano 03 lipca 2010 - 10:07

dokładnie. pecha mieli, tylko to.
  • 0

#320 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 04 lipca 2010 - 08:24

Sedzia kalosz ? W jakim sensie ? :O Karny dla Paragwaju, jakis Hiszpan wybiega 2m przed strzalem i puszcza. Karny dla Hiszpanii, ktos przekroczyl linie o 20cm i nie uznal. No wtf ? Skoro puscil karnego dla Paragwaju przy takiej roznicy to dla Hiszpanii tez to powinien zrobic i juz wtedy powinno byc 1:0 dla Espanii. Wygrana calkowicie zasluzona, bo po karnym Paragwaj nic nie zrobil jedynie w 90min. strzal Barriosa odbity klata przez boskiego Ikera i ktos dobil, a Casillas ponownie obronil. Calkowicie zasluzony awans Hiszpanow i Niemcy moga miec w koncu opor :)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0