Skocz do zawartości


Zdjęcie

ScR


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
31 odpowiedzi w tym temacie

#21 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 02 czerwca 2011 - 04:14

@plaj To chyba Ty mi za bycie adminem :D

@pchla daruj sobie ironie, zresztą sam nie wiem czy sobie poradze bo jakoś ze 2 lata nie miałem styczności z amxmodmenu, no a dawno temu adminowanie było zupełnie inne :P

@chyba ty owi :(

@bodziu :D:D Btw. jak to oxajd płaci sobie za tego tsa to potem sie nie dziw tez

@fikus, ulti lepiej na piwo idziem a nie pieprzycie :D
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#22 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 02 czerwca 2011 - 05:06

bind -p amxmodmenu

i tylko wciskasz
p21
p22
p23

itp
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#23 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 03 czerwca 2011 - 09:28

miałem o coś zapytać...

dalej będziesz z uporem maniaka grał w ct czy pokusisz się o granie po drugiej stronie również? no i czy nie bedziesz uciekal jak ptb przeniesbie powrotnie. to dosyc wazne!
  • 0
Dołączona grafika

#24 CappoDiTuttiCappi

CappoDiTuttiCappi

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 322 postów

Napisano 04 czerwca 2011 - 02:13

HAHA ! to wjdzie w praniu. Pranie nie wyjdzie ;)
  • 0

#25 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 04 czerwca 2011 - 03:22

Gram tam gdzie lubie :X
Jest sporo map na których tylko tt lubie, a na dużej części jest mi to obojętne, więc daj spokój i dalej pilnuj respa jak to zwykle bywa :( Jak tak bardzo chcesz to ci moge rozpiske zrobic ;x

Owi, tak zrobie, ale jak będą potem jakieś skargi to będe kierował do Ciebie petentów :D
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#26 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 04 czerwca 2011 - 05:48

Na razie jestem na nie.
Według mnie za wcześnie na takie posunięcie. Wydaje mi się, żę poprawiłeś swoje zachowanie, ale nadal pewnie wielu kojarzy Cię negatywnie. Głownie chodzi o zatarcie złego wrażenia i wtedy będzie można porozmawiać o adminie :)
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#27 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 05 czerwca 2011 - 07:10

Dobra nie ma co tego przewlekac - czas na decyzje - zagadam do SA i bedzie wiadomo

Ja sam osobiscie jestem na tak i na nie - ale mnie juz to coraz mniej dotyczy dlatego najwazniejsze jest co o tym sądzą aktualnie rządzący i grający
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#28 fukacz

fukacz

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 574 postów
  • Ską…d:CZLDZ

Napisano 05 czerwca 2011 - 10:50

nie wiem czy moje zdanie tu coś znaczy bo rzadko gram na Tawernie, ale jestem na tak. Nigdy się nie wypowiadam w tematach kandydatów na adminów, bo zwykle ich po prostu nie znam, a że tego delykwenta znam, to mogę dać głos
  • 0

Dołączona grafika

NEVER GIVE UP!


#29 Micro

Micro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisano 05 czerwca 2011 - 02:32

Też zalogowałem się specjalnie dla odpowiedzi w temacie. Przypuszczam, że gdyby grał na stałym nicku, a nie na jakichś fejkach to jego bany byłby odpowiednio dłuższe. Poza tym zna sytuację na serwerze i wie dobrze kto ma prawa administracyjne, przez co często cwaniakuje. Wielokrotnie byłem świadkiem jego chamskich odzywek i FF, gdy go ktoś zablokował.

To czy się zmieni po otrzymaniu flag, czy też nie raczej nie ma żadnego znaczenia, skoro cały czas będzie w tym samym brodziku intelektualnym. Pozostaną tylko pytania jak długo wytrzyma i czy jest sens w ogóle tracić na niego czas.
  • 4

#30 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 05 czerwca 2011 - 04:51

Widze ze chyba na mnie spoczelo podsumowanie tematu więc:

po wypowiedziach tych tam i tych otrzymanych od rządzących tu obecnie decyzja jest prosta - nie teraz


Tak Scar jest ogarniety, tak zapewne w wielu przypadkach sprawdzilby sie jako admin,
ale niestety Admina dostaje się w nagrode za cos, a tu paradoskalnie wiele razy ocieralismy się o bana permanentnego i calkowite wykluczenie ze spolecznosci.


Jezeli pokazesz ze sie naprawde zmieniles i ze potrafisz sie ogarnac to dla mnie jak i dla innych podejrzewam nie będzie problemu abyś został adminem.
Niestety potrzeba czasu dluzszego niz tydzien by zamazac złe wrażenie


Jezeli jednak nie będzie chciało Ci się czekac to tylko pokaże na ile prawdziwe i szczere były chęci zostania adminem i ogarnięcia tego wszystkiego.

  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#31 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 06 czerwca 2011 - 06:36

Wez wyjdź mikro bo w d*pie byłeś i gówno widziałeś, a twoja wypowiedz jest tak bez sensu, że aż przykro.

Co mają nicki do banów to kompletnie nie wiem O_O Zresztą twoja "teoria" zaprzecza w 100u % temu co wszyscy ciągle wytykają czyli niby specjalnemu traktowanie mnie. Wg ciebie skoro grałbym na rn to miałbym dłuzsze bany, a ja ciągle słysze, że ja to ja i mnie nie chcą banować, a że gram na fejkach to dostaje bany bo ktoś nie wiedział, że to ja i gdybym grał na rn to bym nie dostał. Sprzeczność :X

Gdyby nie to podanie to bym nie znał połowy adminów ;o W sensie nie wiedział kto ma jeszcze flagi a kto nie.

bez pozdrowien i miłego taplanie się w twoim brodziku intelektualnym.

Co do tego żebym zatarł złe wrażenie, ok zgadzam się z tym jak najbardziej tylko jest jedna spora dziura w waszym planie :P Mianowicie osób, które mnie znają na serwerze a sie nie wypowiedziały tutaj jest dosłownie pare. Więc szczerze mówiąc nie wiem jak mam tego dokonać skoro jestem typowym anonimowym graczem, którego zna parenaście osob :)

Użytkownik ScaR edytował ten post 06 czerwca 2011 - 06:38

  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#32 Terminator

Terminator

    Porucznik

  • Terminator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 065 postów

Napisano 06 czerwca 2011 - 06:46

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: dobra, close :)

Jeżeli nie zgadzasz się z powyższą decyzją zaraportuj ten post administratorowi, który rozważy ewentualne ponowne jego otwarcie.


Z poważaniem,

Załoga GamingCrew.pl
  • 0
-------------------------------------------------------
Beware!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0