Skocz do zawartości


Zdjęcie

SAVE THE DRAMA FOR YOUR MAMA


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 SOLAR

SOLAR

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 391 postów
  • Ską…d:NMB

Napisano 14 października 2011 - 01:39

Serwer: Tawerna
Data zdarzenia: dziś tj. 14.10.11
Nick podejrzanego: SAVE THE DRAMA FOR YOUR MAMA
STEAMID: STEAM_0:0:17940218
Ewentualny rodzaj czitu: wh
Kto złapał: Ja
Mapa: de_nuke
Link do dema: http://hltv-3564-p.h...de_nuke.dem.zip
Link do screena/profil gracza: http://banid.pl/kto?...%3A0%3A17940218
Czasy i opis podejrzanych akcji: Mega dokładne skany w różnych dziwnych miejscach. Refleks kierowcy F1

3:29- mierzy w typa w ciemni, i rzuca mu idealnego granata.

07:06- super dokładny skan potem wyczekanie.
11:01 znowu super skany
14:04 - za szybko
15:47- widzi (na wh typa po prawej) patrzy na lewo chwile. Nad prawa strona czeka dluuzej
17:03- Perełka
19:36- rzuca flesha typowi do prawego wentyla(moze zbieg okolicnzosci) ale potem juz przesada perła nr2
25:57 na admin esp te 2 skany na kwadrat były w dwie inne grupy graczy(idealnie).

Użytkownik SLONECZNY SOLAR edytował ten post 14 października 2011 - 01:39

  • 0

#2 FYRR73

FYRR73

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 14 października 2011 - 01:51

Dobra, to może się zapytam zarządu skąd bierzecie takich speców od łapania chaeaterów? Przecież na tym demie gram taką biedę, że aż strach patrzeć. Wszystkie akcje, przynajmniej dla mnie to żałosne bicie głową w mur. Przecież każdy gracz, który ma choć trochę mózgu zagra dwa razy lepiej i mądrzej w tych akcjach. Nie wiem co za perełka w 17:03, zwykłe głowy potem padłem jak bot od awki. Nie rozumiem Cię człowieku, gram na tym serwerze od 2 lat i jeszcze nikt nigdy nie miał nic przeciwko mojej grze, jak zauważyłem masz admina od kilku dni, rozumiem, że możesz być początkującym graczem czy coś... Ściagnij dema z HLTV.org i pooglądaj na czym polega gra z głową, skanowanie, odpowiednie wyczucie czasu czy przede wszystkim dobre słuchawki (akcja wentyl). Dla mnie jedna jedyna akcja była może trochę podejrzana ale już Ci wszystko tłumacze, gdy byłem w kurniku słyszałem tego gościa skaczącego po wentylach. Potem nie pamiętam, ale albo podniósł broń albo dał jakiś odgłos gdy byłem już przy wejściu. Podsumowując, bieda!
  • 0

#3 SOLAR

SOLAR

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 391 postów
  • Ską…d:NMB

Napisano 14 października 2011 - 01:58

17:03 Kompletnie typa nie slychac a wychodząc z kurnika od razu full auto na niego (ten u góry na rusztowaniu ponad kurnikiem) Mam wątpliwości to banuje + pisze na forum. Jeśli rzeczywiście jesteś czysty, to Cię przeprosze i tyle nie ma się co hejtować tylko czekać na głębsza analize i ocene :)
  • 0

#4 FYRR73

FYRR73

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 14 października 2011 - 02:01

Oczywiście, że się nie hejtuję. Próbuję się tylko wytłumaczyć z czegoś, czego nie zrobiłem. Napisałem, że jeżeli się pomyliłeś, to spoko. 17:03 Słychać tam kilku typów, czekałem aż zraszują a potem to już poszło po kolei,
  • 0

#5 SOLAR

SOLAR

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 391 postów
  • Ską…d:NMB

Napisano 14 października 2011 - 02:28

Apropo 19:36 Słychać jak wbija do wentyla i słychać jak zbija kratkę na dole (czyli teoretycznie mógł wyjść na dolny bs) Nie słychać żeby podnosił broń ani nic że tam jest, lecz Ty walisz od razu jeszcze nawet przez kant ściany full auto.
  • 0

#6 FYRR73

FYRR73

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 14 października 2011 - 02:31

Człowieku to jest jedna jedyna akcja z której możesz coś wnioskować. Słyszałem że tam jest i tyle, z d*py bym tam nie strzelał.
  • 0

#7 sk z3ro

sk z3ro

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 042 postów
  • Skype:patrykgs
  • Ską…d:Stawiski

Napisano 14 października 2011 - 04:30

To teraz wszyscy jeszcze raz przeczytają regulamin wypowiadania się w tym dziale. Albo ogladacie demo i rozpisujecie czasy albo nie wypowiadacie sie w ogole.
  • 0
"Nie chcem ale muszem" - Lech Wałęsa

#8 FYRR73

FYRR73

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 14 października 2011 - 11:05

To będzie ten unban czy nie?
  • 0

#9 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 16 października 2011 - 10:56

demko

[attachment=5900:TAW-1110141324-de_nuke.dem.zip]
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#10 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 16 października 2011 - 05:23

Według mnie czysto, jeśli potrzeba wyjaśnień to możemy na ten temat porozmawiać jeszcze :)
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0