Skocz do zawartości


Zdjęcie

Seele^


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
41 odpowiedzi w tym temacie

#1 AtonsioN

AtonsioN

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 224 postów

Napisano 22 grudnia 2007 - 02:18

b]Mój nick[/b]: AtonsioN
Mój Steam ID: STEAM_0:1:14679632
Godzina zdarzenia: ok. 14
Opis co sie stało sie: Niewiadomo z jakich przyczyn nagle wjazd na rodzine screen wyjaśni. (Admini też się popisali upomnienie ustne). Jako były admin jestem uczulony strasznie jak ktoś wjeżdża komus na rodzine i u mnie na servie był za to
perm. Dzisiaj pod wpływem emocji też powiedziałem typowi że dostanie perma ale oczywiście to zależy od was (adminów) co z tym zrobicie. Gracz zachował się jak ostatni cham i za to powinien zostac ukarany. Wnosze o bana co najmniej 2 tygodniowego może to czegoś go nauczy. Wiadomo że na każdym serverze obowiązują inne zasady ale to jest przegięcie a moja proponowana kara wydaje mi się minimalną.
Dowod/y:
http://img205.images...age=seelmw2.png
SCREEN STEAMID http://img265.images...age=seelur1.png
  • 0
Dołączona grafika

#2 Seele ^

Seele ^

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 79 postów
  • Ską…d:zza skrzynii

Napisano 22 grudnia 2007 - 02:34

Uh uh, nie obśliń sie.

Było 5 adminów i każdy widać uznał, iż nie zrobiłem nic aż tak złego, i to zależy od jego osobistych predyspozycji, co odrazu kreuje przekonanie iż nie wiesz o czym mówisz.


Ja wjechałem Ci na rodzinę? w którym momencie?! Obraziłem jedynie Twoją osobę posługując sie jedynie symboliką twojej "Starej(ss)".

Kara? Śmiesz żartować? To była jawna prowokacja z twojej strony mówiąc o jakimś życiowym fragu.

Użytkownik Seele ^ edytował ten post 22 grudnia 2007 - 02:35

  • 0


#3 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 22 grudnia 2007 - 02:53

Bylem na serwerze podczas tego zdarzenia. Widzialem jak sytuacja wygladala.

Moim zdaniem wine mozna rozlozyc po srodku, ale ja opowiem sie po stronie Atonsiona.

Co prawda nie potrzebnie pisal do selerka 'zyciowy frag', bo mozna to uznac za prowokacje, ale seler nie mial prawa napisac riposty jaka widzimy na screenach. Co do tego czy jest to obraza rodziny - uwazam ze tak, jak widze tekst typu 'twoja stara' to, 'twoja stara' tamto to mnie naciaga :s

Co do kary, pozostawiam to starszym stopniem do ustalenia.
  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#4 Lisu

Lisu

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 301 postów
  • Ską…d:Ropczyce

Napisano 22 grudnia 2007 - 03:00

Pff, Seller ma moje poparcie :P
  • 0

Dołączona grafika
Dołączona grafika


One death is a tragedy
One million is a statistic


#5 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 22 grudnia 2007 - 04:05

bahah ale mi obraza rotfl... atonsion ja widzialem ze kazdego prowokujesz jak Cie zabije w podobny sposob ;s
do zamkniecia temat wedlug mnie ;F
  • 0
Dołączona grafika

#6 AtonsioN

AtonsioN

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 224 postów

Napisano 22 grudnia 2007 - 04:08

To widocznie lisu jestes taki sam jak on! prowokacja ? ile razy ktoś kogoś zabije i mówi np: jaki fart (to jest to samo co życiowy frag) i co odrazu ten ktoś do niego z tekstem obrażającym jego z użyciem słów "twoja stara" co też kwalifikuje się pod obraze rodziny ? Ty Seele zastanów się nad tym co piszesz bądź mówisz.
  • 0
Dołączona grafika

#7 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 22 grudnia 2007 - 04:11

co do tego prowokowania to dokladnie duzo osob ciagle "prowokuje" tekstami ale fart czy tez zyciowy frag itp... ale czy odrazu trza wyskakiwac ze stara? po 1 samo slowo stara to juz obraza rodziny bo np ja nei zycze sobei zeby ktos na moja mame wolal stara... no sory ale szasunku trochu;] a co do bana... jak juz to moze na pare godzin w przedluzeniu do 1 dnia;p bo ja kiedys sam dostalem bana (Zaczelo sie od perma skonczylo na 60 minutach;p) za zdanie: "tak cie mama na obiad wola";] a to bylo zdecydowanie milsze od tekstu seele;p ale jak atonsion i seele sie pogodza i wyjasnia sobie to na spokojnie to i bez bana moglo by to byc tylko poprostu z pierwszym ostrzezeniem;P
tyle odemnie, pa;d

Użytkownik will edytował ten post 22 grudnia 2007 - 04:12

  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#8 Bloodline

Bloodline

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 22 grudnia 2007 - 04:30

atonsion widzac Twoj nick na forum widze jedynie placz i zale. prawda jest ze seele nie powinien byl tak pwoiedziec, jednakze probowanie wcisnac mu perma za obraze rodziny to przegiecie. ban na pare godzin\ dzien badz zostawic tak jak jest i ok. poza tym jak powiedziales bylo pare admow na servie to nie wiem w czym problem
  • 0
Dołączona grafika

#9 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 22 grudnia 2007 - 04:35

bahah ale mi obraza rotfl... atonsion ja widzialem ze kazdego prowokujesz jak Cie zabije w podobny sposob ;s

nie jestem swiety ale true!

Co do tego zdania napisanego jestem po srodku, gralem wtedy, widzialem ale nie wnikam co i jak.
  • 0

#10 AtonsioN

AtonsioN

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 224 postów

Napisano 22 grudnia 2007 - 05:34

atonsion widzac Twoj nick na forum widze jedynie placz i zale. prawda jest ze seele nie powinien byl tak pwoiedziec, jednakze probowanie wcisnac mu perma za obraze rodziny to przegiecie.


Płacz i żale ? ja dopatruje się jedynie sprawiedliwości :) a pokaż mi w którym miejscu próbuje wcisnąć perma ? z palca to wyssałeś.
Jakbyśnie zauważył napisałem 2 tyg. a nie perm ;|
  • 0
Dołączona grafika

#11 Seele ^

Seele ^

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 79 postów
  • Ską…d:zza skrzynii

Napisano 22 grudnia 2007 - 05:38

a pokaż mi w którym miejscu próbuje wcisnąć perma ? z palca to wyssałeś.


Ktoś zaglądnie w logi? było coś w stylu: juz tu nie pograsz, masz perma

ile razy ktoś kogoś zabije i mówi np: jaki fart

Szczerze, to mnie to rybka kto i ile razy Ci mówi że masz farta. Ja sobie nie życze ów prowokacji, zrobiłeś to umyślnie, a ja umyślnie ci odpowiedziałem, wszystko w temacie juz chyba.


Wiesz co? Śmieje Ci sie w twarz!

Użytkownik Seele ^ edytował ten post 22 grudnia 2007 - 05:39

  • 0


#12 bl00keRs

bl00keRs

    Kapitan

  • Member
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów

Napisano 22 grudnia 2007 - 05:39

ale jak juz by mial dostac bana to perma jak sprawiedliwosc czyli jak inni dostali za pojazd na rodzine ale tutaj ciezko mi ocenic co z tego wynika.
  • 0

#13 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 22 grudnia 2007 - 05:45

Jeszcze ciągniecie ten wątek?:] Zamknijcie go.
Nic do was nie mam i nie chcę mieć z wami zatarć, więc nie obraźcie się jak powiem, iz drapiecie się jak dziewczyny http://tawerna-cs.or...tyle_emoticons/default/wink.gif
Do niczego to nie prowadzi.
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#14 bl1nd

bl1nd

    Prawnik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 22 grudnia 2007 - 07:27

Rozstrzelac wp***u wszystkich ! Milczar dobrze powiedziane :)
ja nie uwazam tego co powiedzial seler jako obelge wiec nie reagowalem choc bylem na serwie...
nie wiem gdzie problem lezy. podtrzymuje zdanie Raha - klozet
  • 0

palacz ke sera sera: ja nie pije
palacz ke sera sera: juz nigdy
palacz ke sera sera: zmienilem sie


#15 kaczoR

kaczoR

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 61 postów
  • Ską…d:Katowice

Napisano 22 grudnia 2007 - 07:28

nie wiem co to ma wszystko być ... -.-
nie było mnie przy tym wydarzeniu ale wiem jedno :)
Atonsion wiem że jesteś zadziorny i czasami prowokujesz ludzi ale to inna sprawa :P
Seler nigdy nie widziałem jak się odnosisz do innych graczy więc nie mogę dużo powiedzieć
jak dla mnie powinniście załatwić to miedzy sobą na gg albo cuś a nie zaśmiecać forum
Ps. Nie wiem nawet po co ta kłótnia powinniście pogadać zaraz po tym incydęcie

peace wszystkim :)
  • 0

#16 laki

laki

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 312 postów
  • Ską…d:Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasit

Napisano 22 grudnia 2007 - 09:02

nie obrazil Ci przeciez rodziny jak by powiedzial ze twoja stara sie pusza albo cos to tak ale jak napisal ze stara(mama) ci tak powieziala jak sie urodziles to raczej nie jest obraza:X rodzicow ;]
  • 0
:>

#17 AtonsioN

AtonsioN

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 224 postów

Napisano 22 grudnia 2007 - 09:58

tak jak ktoś wyżej napisał nie życze sobie możę żeby ktoś na moją mame mówił stara a po drugie obraził mnie więc chwileczke jakieś konsekwencje powienien ponieść ale nadal widze żę to jest dzieciak bo to co on pisze jest właśnie na takim poziomie. Kaczor skoro nie było cie przy tej sytuacji to po co głos zabierasz ? taka mała uwaga do niego :) a co do seele'a to niewiem o jakiej prowokacji ty znowu mówisz. Może jeszcze mi powiesz że miałem zły zamiar i chciałem ci dowalić pisząc życiowy frag a później czekałem aż ty mi pojedziesz ??? Zastanów się chłopcze co mówisz już któryś raz ci to pisze. Mówiąc życiowy frag miałem dobre intencje chciałem poprostu tak jakby inaczej pogratulować bani którą od niego wyłapałem a ten z d*py do mnie jeszcze zaczął strzelać i pewnie teraz jakiś admin czytając to zwróci mi uwage na słowa to poprostu padne...
  • 0
Dołączona grafika

#18 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 23 grudnia 2007 - 02:12

To mozesz juz padac. Nie bylo mnei przy tym - jak jest taka potrzeba moge sprawdzic logi. Z jednej strony jestes zadziora Atonsion. Masz te swoje parenascie lat a piszesz do ludzi w stylu wlasnie czlowieczku chlopcze nie zwracajac nawet uwagi ze duza czesc z nas jest od Ciebie polowe starsza a niektorzy nawet wiecej niz dwukrotnie. Jestes zadziora i tyle.
jedziesz do kaczora ze czego sie wypowiada skoro go nie bylo - w takim razie po cholere ten temat piszesz? Osoby obecne w tym czasie na serwerze (5 adminow jak twierdzisz) widzialo sytuacje i osadzilo ze jestescie siebie warci albo nawet jej nie zauwazylo. Skor tu piszesz znaczy sie ze chcesz aby zobaczyly ten temat osoby ktore tam nie byly - wniosek albo piszesz dla tych co nie widzieli albo siedzisz cicho,

Z kolei Seele brzydko Ci odpowiedzial. Ale tez nie bylo to jakies straszne. Nie obraził Ci rodziny tak jak stwierdzil to Laki.
macie swoje charakterki i tyle. Sytuacja tak strasznie "wazna" ze az trzeba bylo zawracać dupe na forum. Jak w ten sposob mamy to forum rozkrecac to chyba nie w tą stronę

PO buziaku i do zamkniecia
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#19 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 23 grudnia 2007 - 04:20

mysle tak jak owi :) AZ tak strszne to to nie bylo zeby dawac odrazu perma ;/ no ale jakas kara by sie za to przydala bo ja tez nie lubie jak ktos cos mowi do mnie w stylu "Twoja stara" ;/
  • 0

Dołączona grafika

#20 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 23 grudnia 2007 - 10:01

Ja uwazam, ze jeden z tych 5ciu adminow powinen dac bana selerkowi na 1h/1 dzien. Co jak co, ale mila ta odzywka nie byla, trzeba takze zaznaczyc, ze styl postow Atonsiona jest faktycznie strasznie roszczeniowy. Seele nie pisz tak w przyszlosci, bo za powazny jestes na takie glupoty ...
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0