Skocz do zawartości


Zdjęcie

Seele^


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
41 odpowiedzi w tym temacie

#21 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 23 grudnia 2007 - 03:30

powiem tyle admini maja swoich pupilkow i im krzywdy nie zrobia wszedzie tak jest ... (podobnie u mnie w pracy -- kolesie maja wieksze premie bo wchodza w *** a ja mam wyjechane na to)
dla mnie sprawa jasna jako widza prerm sie nalezy pojechal rodzine musi ciierpiec innej sprawiedliwosci nie ma gdybym ja tak sie odezwal albo jakis swiezy gracz perm by widnial bankowo tyle z mojej skromnej osoby

P.S.

Wesołych Świąt :)
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#22 rahH

rahH

    pr0ncie

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 313 postów

Napisano 23 grudnia 2007 - 03:33

bahahah SWIREQ... i tyle.
  • 0
Dołączona grafika

#23 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 23 grudnia 2007 - 04:34

Swireq ja sie z Toba zgodze, ale nie do konca, gdybym ja byl na serwie dostal by bana na dzien za to, kazdy gracz...
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#24 Seele ^

Seele ^

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 79 postów
  • Ską…d:zza skrzynii

Napisano 23 grudnia 2007 - 05:27

No i co ja poradze, że znam większość adminów od 1-1,5 roku? Co ja poradze że wiedziałem o tym serwerze przed jego powstaniem? Moja wina pewnie...


Jeśli niektórym aż tak zależy to niech będzie ten ban na 1 dzień ku zadowoleniu: anatosiona<stfu!>, Masmix'a i se lamie se

Za nic przepraszać nie zamierzam, i całkowicie nie żałuję tego co powiedziałem anatosowi.

Użytkownik Seele ^ edytował ten post 23 grudnia 2007 - 05:33

  • 0


#25 AtonsioN

AtonsioN

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 224 postów

Napisano 23 grudnia 2007 - 05:37

no i tu wychodzi wszystko na jaw poprostu seele nie ma kultury za grosz a swireq ma częściowo racje perma to on by dostał na moim były servie ale tu jest inaczej dlatego w tym się nie zgodze tutaj nie daja perma za pojazd po rodzinie ale zgodze sie co do tego że jakbym ja na ta sytuacje powiedzial seele'nowi " nie chwal sie ze twoja stara tak do ciebie mówi" to jestem pewnien że wyłapał bym bana i niech nikt nawet nie próbuje mówić że nie bo taka jest prawda
  • 0
Dołączona grafika

#26 Seele ^

Seele ^

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 79 postów
  • Ską…d:zza skrzynii

Napisano 23 grudnia 2007 - 05:43

perma to on by dostał na moim były servie

Na moim poprzednim serwerze dostałbyś bana za "k***a" na tydzień, a adminowałem tam 7 miesięcy, więc kulturka jest dla kulturalnych ludzi.
A twój poprzedni serwer mi dynda i nie ma wiele do tematu.
  • 0


#27 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 23 grudnia 2007 - 05:43

ok masz calkowita racje


Tak mam Ci powiedziec?

Za te Twoje teksty tez bys dawno perma wylapal na innym serwerze. Tylko ze tutaj ludzie staraja sie wszystko zrozumiec i nie karac jezeli nie ma takiej potrzeby. Poza tym naprawde szczerze - jakby napisal "Twoja stara to jest szmata" - to jest obraza rodziny - konkretnie matki, ale nie przesadzajmy w tym wypadku.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#28 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 23 grudnia 2007 - 06:05

jesteście poryci wszyscy i tyle :D za bluźnierstwa czytaj przeklinanie dajecie bany a za powiedzenie ,,Twoja stara... " (w bardzo negatywnie kojarzącym sie sformułowaniu ) czyli jak ktoś powie do mnie ,,ale przyfarciłeś " a ja odpowiem ,,Twoja stara" to mogę być pewny że przejdzie mi to koło nosa ulotnie :) bo z tej sytuacji i ,,koleshków adminów" wynika że to nie najechanie jest ze strony Seele ^

i znowu Wesołych Świąt dzieci :D
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#29 z0nk

z0nk

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 897 postów
  • Ską…d:z bramki numer 1

Napisano 23 grudnia 2007 - 06:54

tej swireq nie p***** ze tak powiem, bo nie pojechal po rodzinie.. jakby napisal "twoja stara to ***", to by byl pojazd..
a to bylo "twoja stara ci to powiedziala?" czyli "twoja mama ci powiedziala ze zdobylem zyciowego fraga?" gdzie tu obraza? ewentualnie slowo "stara" mozna zaliczyc, ale to zalezy jak kto na to patrzy..
najdluzsza kara w tym przypadku to 1 dzien

takie jest moje zdanie.
  • 0

(Minutę temu) KoNiO -- czemu mi nie dziala strona razer-a skoro mam IE 7,0 ?

Dołączona grafika

#30 KsR

KsR

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 573 postów
  • Ską…d:ZzaSiedmioGórOgrodu

Napisano 23 grudnia 2007 - 07:01

Święta śa dajcie se na zgodę ! :D

Użytkownik KsR edytował ten post 23 grudnia 2007 - 07:01

  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Ty za to nie próbuj być na siłę ziomalem dając sobie do podpisu teksty typu "Masz ambicje to p***** policje"
PRZEPRASZAM !!!!

uhahahahahahahahaahahahahahahah !!

#31 Bloodline

Bloodline

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisano 23 grudnia 2007 - 07:01

swireq wyjdz. nikt nie ma tutaj swoich pupilkow i przyznam szczerze ze irytuje mnie wiekszosc graczy tutaj. jestem po to aby wypelniac swoje obowiazki. a znajomi z tego serwera to reszta adminow k? poza tym jedyna moja wiedza na temat gracza seele to taka ze gra u nas, nawet z nim nie gadalem a bana ode mnie i tak by nie dostal. cu
  • 0
Dołączona grafika

#32 laki

laki

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 312 postów
  • Ską…d:Krung Thep Mahanakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayuthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani Burirom Udomratchaniwet Mahasathan Amon Piman Awatan Sathit Sakkathattiya Witsanukam Prasit

Napisano 23 grudnia 2007 - 08:35

omg wrocil SWIREQ i sie zaczelo przeciez nie obrazil mu rodziny jezeli STARA go obrazilo to dac bana na 1h i tyle omg zamknijcie ten temat i tyle
tak btw Swireq nie wiem o co Ci chodzi z tymi pupilkami :O
  • 0
:>

#33 stoper

stoper

    seicento power

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 981 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 23 grudnia 2007 - 08:41

ja mysle, ze wszystko juz zostalo powiedziane.

Użytkownik stoper edytował ten post 23 grudnia 2007 - 08:41

  • 0
puma 1.7 VCT | 16V | 125KM | 157Nm | panther black |

#34 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 23 grudnia 2007 - 10:45

a ja sie ciesze ze wreszcie mnei zauwazono :D robta co chceta ... tera mnie to wali bo jestem na fali .....

dobra panowie powiem co mysle i zamykamy temata to Wasz serwer Wasze zabawki i Wasze regulaminy ja sie staram jak moge wypelniac obowiazki dobrego uczciwego gracza i chyba tak jest nie ?:D zadnego bana klotni poprostu loozik wiec nie wtracam sie hehehe te powyzej wypowiedzi to byly wylewne gdyz za duzo woodki poplynelo na moje wczesniejsze imieninki :D

pzdr panowie i panie Wesołych Świąt :D

  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#35 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 24 grudnia 2007 - 10:17

o czym wy tu pieprzycie to, aż żal czytać.
tacy jesteście uczuleni na te "wjazdy na rodzinę". jestem ciekaw czy w realu tak szanujecie swoich rodziców jak tu walczycie o ich dobre imię. mam wrażenie, że wcale nie chodzi o rodziców tylko o waszą urażoną dumę, o to że ktoś śmiał wam dogryźć. "moi starzy", "twój stary" to określenia, których używacie pewnie na co dzień w rozmowach z kumplami i wtedy jest ok. a jak ktoś napisze na serwerze to od razu obraza majestatu i perm. to jest śmieszne i tyle.
temat jest bezsensu i do zamknięcia...

btw. jak nie znam seele, więc go nie bronię i jest mi obojętne czy dostałby bana czy nie...
  • 0

#36 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 24 grudnia 2007 - 10:21

jak zwykle Tyro ma racje !! :D Święta są więc zamknijcie temat albo go skasujcie :P bo zal patrzec
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#37 AtonsioN

AtonsioN

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 224 postów

Napisano 24 grudnia 2007 - 01:33

DObra zamknijcie temat i niech on nie zostanie ukarany ale w tym wypadku bede tak samo jak on się zachowywal i też będe odpowiadał twoja stara to a twoja tamto no i zobaczymy ale jestem pewien że odrazu dostane bana bo swireq dobrze powiedział że ktoś kto długo się zna z adminem może więcej i taka jest prawda
  • 0
Dołączona grafika

#38 Masmix

Masmix

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 164 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 24 grudnia 2007 - 01:44

Atonsion- taka drobna uwaga- czasem lepiej odpuscic, a nie byc takim zazartym i zajadlym, bo przez takie zachowanie nie zyskasz sobie przyjaciol (nie chodzi mi nawet o serwer tylko normalne zycie).
  • 0
Disturbed: Indestructible:

"Every broken enemy will know,
That their opponent had to be invincible!
Take a last look around, while you’re alive,
I’m an indestructible master of war!



#39 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 24 grudnia 2007 - 01:48

Tylko ze Atonsion zrozum pewna subtelna roznice ze odpowiedzial ze Twoja stara Ciebie tak wola czyli w zasadzie jedynie kogo mogl obrazic to Ciebie. jakby Ci napisal "Twoja stara daje dupy na dworcu" - to sie kwalifikuje jako ban. Zeby potem nie bylo ze mowisz to samo co seele. Zreszta czas chyba zamykac ;]
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#40 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 24 grudnia 2007 - 02:41

jakbym mogl to bym zamknal xDD
  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0