Skocz do zawartości


Zdjęcie

Serwer Premium?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
90 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: serwer Premium (32 użytkowników oddało głos)

Przestawić serwer na Premium?

  1. tak (13 głosów [40.62%])

    Procent z głosów: 40.62%

  2. nie (18 głosów [56.25%])

    Procent z głosów: 56.25%

  3. nieistotne (1 głosów [3.12%])

    Procent z głosów: 3.12%

Głosuj

#21 Legend986

Legend986

    Turbo Spamer

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 854 postów
  • Ską…d:z planety wodorostów

Napisano 02 lipca 2012 - 03:48

on nie tylko nie umieją pisać ale i czytać
np. mnie kilka osobników nazywa legent ,legender itp.
  • 0

#22 Crafcik

Crafcik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 490 postów
  • Ską…d:Słupsk

Napisano 02 lipca 2012 - 04:26

To się żegnam z serwerem bo nie chce mi się kupować durnego premium bo to pewnie kosztuje, i nie chce zmieniać nicku na jakiś debilny, ponieważ mój jest na minecraft.net zajęty.
  • 0

#23 Legend986

Legend986

    Turbo Spamer

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 854 postów
  • Ską…d:z planety wodorostów

Napisano 02 lipca 2012 - 04:29

no to masz problem
a konto na minecraft.net kosztuje 8 dych więc nie zbiedniejesz za bardzo
i to nie jest durne premium bo ten twój piracki minecraft to jest tak jakbyś podbierał notchowi część pensji
  • 0

#24 Crafcik

Crafcik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 490 postów
  • Ską…d:Słupsk

Napisano 02 lipca 2012 - 04:51

Proszę, tyro w imieniu wszystkich graczy, którzy nie mają premium.Gdzie ludzie mają grać? Np. ja? Nie znajde drugiego takiego serwera.
@Legend nie pisz w odpowiedzi do tego posta "No to masz problem" bo to jest trochę niemiłe.

Załączone pliki


  • 0

#25 marqos

marqos

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 300 postów

Napisano 02 lipca 2012 - 05:17

Wracając do podań na moderatorów to ja chciałem i kilku innych ogarnietych, ale zawsze pojawiał się ktoś zwany w przewadze "Legend" i namawiał do tego aby nie startować bo nie nauczymy sie komend, bo bedziemy oszukiwać etc. Chodzi mi o to że ludzi ogarnietych od administracji odganiaja ludzie którzy zały czas marudzą z byle powodu. To dobija. Czy dałbym rade sie nauczyć? Na 100% a co więcej na wchodzenie na serwer mam czas od 4 rano do 24, lecz sam nie mam nic do roboty, Lugwarda zbanowaliście to odpadło kolejnych kilku graczy, teraz płaczecie że serwer upada.. trudno coś za coś.
  • 0
Gdy Pomorze nie pomoże, to pomoże może morze, a gdy morze nie pomoże to pomoże może Gdańsk.

#26 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 03 lipca 2012 - 09:13

Sprawdziłem wczoraj pewną ilość serwerów. 90% jest non-premium.

W niektórych przypadkach byłem zaskoczony, a wręcz zażenowany, bo o ile jakiś mały serwer, małej społeczności może być non-premium, to oficjalny wielki serwer największego polskiego serwisu Minecraft powinien być premium, powinien świecić przykładem. Aż wstyd, jak to świadczy o polskich graczach. A co jeśli Notch lub ktos inny z Mojang wejdzie na taki 333 slotowy serwer pod flagą Minecraft i zobaczy, że jest pełen graczy, którzy nie chcą mu zapłacić za grę którą stworzył, a administracja serwisu to popiera? Po prostu wstyd.

Skral mówił, że HardCore SKKF jest premium. Tam guzik prawda. Owszem niby jest, ale oferuje wejście dla non-premium za SMSa przy pomocy Mineschafter proxy. Całkiem straciłem szacunek do tego typa. Nie dlatego, że pozwala na non-premium -ja tez pozwalam- ale on na tym zarabia. Kasa, która powinna iść do twórców gry idzie do niego. To już jest piractwo.

Sprawdziłem jak działa ten Mineschafter. Działa, o ile serwer jest do tego przystosowany. I nie wymaga żadnych opłat.
To nie jest w sumie trudne. Parę kroków:
- zakładamy konto na minecraft.net, nie trzeba opłacać, ale konto musi być.
- zakładamy maila gmail.com
- logujemy się na http://mineshafter.appspot.com/ -wymagane do tego jest konto na gmail
- wchodzimy w nasz profil i wpisujemy tam nazwę i hasło naszego konta z minecraft.net
- pobieramy launcher minecraft-proxy.jar
- odpalamy grę z launchera, logujemy się na nasze konto z minecraft.net
- wchodzimy na serwer jak byśmy mieli konto premium.

Ograniczenia: da się wejść tylko na serwery, które są do tego przystosowane odpowiednim modem. Czyli nie wejdziemy na normalny serwer premium.
  • 0

#27 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 03 lipca 2012 - 09:25

To co, może wyślemy skargę na tego skkf? Dałoby radę Tyrek? Zniknąłby szybko razem ze swoim kanałem na YT, a dzieciaki zaczęłyby więcej czasu spędzać czytając książki niż oglądając Nowe Przygody skkf i Jego Przyjaciółek.


Tak, jestem zły :D
  • 1
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#28 Starwars508

Starwars508

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 828 postów
  • Skype:gornx500
  • Ską…d:Miasto Stumostów (A.K.A Łask)

Napisano 03 lipca 2012 - 09:27

Popieram wodnego :D

A jeśli utrzyma się 9 na 7 to chyba pożegnam się z serverem :/
  • 0
Dołączona grafika

#29 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 03 lipca 2012 - 09:37

ciepłym moczem jego i jego kanał.

9/7 to jeszcze mało, co to znaczy przy >1500 zarejestrowanych graczach.

poza tym, jeśli przestawię to na premium, to najprawdopodobniej odpalę moda Mineschafter, dla takich graczy jak Halt, Crafcik i innych, bez których ten serwer nie byłby taki jak jest teraz.
Mi nie chodzi o to, żeby byc całkiem świętym legalnym -skoro Notch pozwala na serwery offline- ale przede wszystkim chodzi o jakość gry, bo premium czy nawet pseudo-premium, w pewien sposób weryfikują. trzeba mieć konto na minecraft.net, konto na gmail, jak dostaniesz bana to nie wystarczy że się przelogujesz, musisz zakładać nowe konta.
Premium weryfikuje absolutnie, Mineschafter nie. Ale skoro wszystkie prawie serwery są non-premium, to chyba nie mogę robić wyjątku.
gdyby było zdecydowane poparcie, to może tak, ale 50/50 nie daje mi tej pewności i determinacji. ehhh...
  • 0

#30 Crafcik

Crafcik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 490 postów
  • Ską…d:Słupsk

Napisano 03 lipca 2012 - 10:08

Dzięki ci, Tyro za ten mineshafter! O ile będzie :yes:
  • 0

#31 Legend986

Legend986

    Turbo Spamer

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 854 postów
  • Ską…d:z planety wodorostów

Napisano 03 lipca 2012 - 11:03

@Marqos-ja ci nie bronie składać podania jak chcesz to napisz przecie cię za to nie zbanuje
i przestań się czepiać i rozpamiętywać tego bana lugwarda bo to nic nie da a jeśli to na pewno nie pomoże :/
@Crafcik- można wiedzieć co przedstawiają te ss
  • 0

#32 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 03 lipca 2012 - 12:37

glosy graczy przeciwnych Premium
  • 0

#33 Legend986

Legend986

    Turbo Spamer

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 854 postów
  • Ską…d:z planety wodorostów

Napisano 03 lipca 2012 - 12:41

tych graczy przeciwnych premium to ja znam
to są ci nasi twórcy szałasów których chcemy się pozbyć więc to zrozumiałe że się buntują

pomijając to że tak jak się spodziewałem ktoś nagle krzyknął na serwerze że zrobią go premium i tera wszyscy ci których chcemy się pozbyć zrobią konta na forum żeby oddać głos w tej sprawie

i tak poza tym to świetna robota crafcik
  • 0

#34 marqos

marqos

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 300 postów

Napisano 03 lipca 2012 - 12:47

Nie wszyscy ci którzy są przeciw premium buduja tylko szałasy. A przesiać można ich za pomocą mapy na której bedą moglisię budować tylko nowi, jak ktos zbuduje coś fajnego, mówi na forum gdzie to jest, admin czy mod sprawdza ten budynek, jak sie podoba to udostepnia graczowi możliwość budowania na duzej mapie a jak nie to albo od nowa proba albo ban.
  • 0
Gdy Pomorze nie pomoże, to pomoże może morze, a gdy morze nie pomoże to pomoże może Gdańsk.

#35 Crafcik

Crafcik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 490 postów
  • Ską…d:Słupsk

Napisano 03 lipca 2012 - 12:48

Legend przestań się wszystkiego czepiać. Ci na ss to akurat zorganizowani członkowie klanów, którzy nie budują szałasów.Jakbyś wchodził częściej, to byś ich poznał, ale cię nie obchodzą gracze.Zresztą chyba mogę powiedzieć graczom, że już więcej tu nie zagrają?No i jest też screenshot z ludźmi, którzy woleliby mnie jako Admina.

Użytkownik Crafcik edytował ten post 03 lipca 2012 - 12:51

  • 0

#36 Starwars508

Starwars508

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 828 postów
  • Skype:gornx500
  • Ską…d:Miasto Stumostów (A.K.A Łask)

Napisano 03 lipca 2012 - 12:51

Weźcie się nie kłóćcie bo temat chyba nie nazywa się "Kłotnia Legenda i Crafcika" :P
A tak wgl to dzięki Tyro :)
  • 0
Dołączona grafika

#37 Crafcik

Crafcik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 490 postów
  • Ską…d:Słupsk

Napisano 03 lipca 2012 - 12:51

A jak nie wierzysz to sam się ich spytaj.
  • 0

#38 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 03 lipca 2012 - 12:52

nic jeszcze nie jest zdecydowane, wiec nie róbcie paniki.

ja się nikogo nie chcę pozbywać, co najwyżej spowodować, że będą grać odpowiedzialnie jeśli im zależy na grze.

czego chcę się pozbyć to multikonta, chcę żeby nie robili po 5 kont, a grali na jednym a porządnie.
no i żeby się obawiali bana, bo teraz jest zupełnie nieskuteczny, skoro każdy może sobie zrobić kont ile chce, a adresy IP się zmieniają.
  • 0

#39 Legend986

Legend986

    Turbo Spamer

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 854 postów
  • Ską…d:z planety wodorostów

Napisano 03 lipca 2012 - 12:54

hmm.... widziałem ostatnio na serwerze coś co admin nazwał testem

wyglądało to tak że po zalogowaniu musiałeś przejść test który wyglądał tak że
było pytanie tabliczki z odpowiedziami i trzeba było póknąć w przycisk pod właściwą odpowiedzią
jeśli odpowiedziało się dobrze przechodziło się do następnego pytania i dalej i dalej aż lądowało się na respie i można było normalnie grać
w przypadku określonej liczby porażek dostawał klient bana automatycznie

@crafcik mi tu chodzi głownie o to że kurna siejesz panikę a nic jeszcze nie postanowione
  • 0

#40 Crafcik

Crafcik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 490 postów
  • Ską…d:Słupsk

Napisano 03 lipca 2012 - 12:55

Tak, to z pytaniami byłoby dobre ale ja i tak nie kumam jakim cudem po kliknięciu przycisku pojawiasz się w komorze z innym pytaniem. To plugin?
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0