Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kick za co?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lugward

Lugward

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 726 postów
  • Ską…d:Niewistka-Podkarpacie

Napisano 01 sierpnia 2012 - 08:25

Po raz 4 jakiś admin/moderator wstawił mi kicka bez powodu.Podejrzewam ze chodziło o to aby jego kumpel wbił proszę coś z tym zrobić podejrzewam Bercika.
Z góry dziękuje.

Wbiłem kontem mojego brata i okazało się z administracji jest tylko Bercik czyli ze on musiał to zrobić.
A Azris mówił ze kickuje graczy z bezsensownych powodów "daj mi 4 żelaza i 8 redstone a coś zrobię"
po napisaniu tego przez jednego z graczy Bercik dal mu kicka twierdząc ze to spam.
Proszę z tym coś zrobić.

Użytkownik Lugward edytował ten post 01 sierpnia 2012 - 08:36

  • 0

#2 Eurobercik

Eurobercik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 01 sierpnia 2012 - 09:31

Raz zkickowało Cię *console*, drugi raz ja. Byłem w innym świecie, więc nie widziałem, co piszesz. Wyświetliło mi się "Lugward: *censored*", więc zkickowałem Cię "nie przeklinaj" czy jakoś podobnie. Innych graczy także kickuję za przeklinanie. Odnośnie Azrisa, mogło się zdażyć, że ktoś napisał np. "bbbbb", co jest spamem, ale nim zdążyłem zatwierdzić kick, zdążył napisać coś innego. A czy tylko ja z administracji byłem nie wiesz, bo jakiś inny admin/moderator mógł użyć komendy /poof, czyli niewidzialności.
  • 0
HIA
HEROBRINE IS ALIVE REVENGE
http://gamingcrew.pl...825-eurobercik/ <--- Jeżeli ci się nudzi, zapraszam na mój profil, w którym zamieszczam opowiadania o naszym serwerze

#3 Cinek

Cinek

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 393 postów
  • Ską…d:z kakao-land

Napisano 02 sierpnia 2012 - 06:39

Bercik z całym szcunkiem, ale nie powinienes kickować za np. Lugward *consored*. Dlaczego ? Dlatego,że nawet takie coś Ci wyskoczy jak napiszeż ,,Szkoda, że nie ma pracy - morderca ''

Za takim słowem wykoczy Ci Lugward *consored*, a to nie jest przekleństwo, wtedy koleś nie wie za co na kicka.
  • 0
Drodzy gracze minecrafta. Przestaniecie się podniecać tym klanem HIA ?

#4 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 02 sierpnia 2012 - 07:41

Cinek ma rację.
cenzor nie szuka całych słów,
cenzor jest ustawiony na wyszukiwanie ciagów liter, które są zdefiniowane jako bluzgi. np "kurw"
cenzor pomija znaki typu spacja, kropka, przecinek itp. więc "kur właśnie zaczął piać" będzie *censored*.

plusy - cenzor wyłapuje wszystkie odmiany słowa, wystarczy zdefiniować rdzeń słowa, wyłapuje również próby rozdzielania liter znakami "k.u.r.w.a" itp
minusy - często blokuje zwykłe wyrazy i zdania.

mogłem dodać wyświetlanie adminom i moderatorom zdania ocenzurowanego.
nie zrobiłem tego dotychczas, bo uznałem, że nie ma sensu się zajmować drobiazgami.
admini i moderatorzy mają już wystarczająco dużo spamu, a kasowanie wiadomości i zastępowanie jej *censored* jest wystarczającą karą.
administratorzy powinni zajmowac się tymi wiadomościami, które zawierają bluzgi, a nie zostały wyłapane przez cenzora oraz przypadkami wielokrotnego pojawiania się *censored* dla konkretnego gracza.

co do skargi.

sporadyczny Kick nie jest karą na którą możnaby sie skarżyć. gracz może wykorzystać chwilę przerwy,
aby uspokoić zszargane nerwy,
przepłukać wyschnięte od krzyków gardło,
zrobić siku, bo od długiego wstrzymywania może rozboleć brzuch,
rozprostować zesztywniałe stawy, bo potem mogą być problemy ze wstaniem z krzesła,
wreszcie wyjrzeć przez okno żeby się zorientować czy słońce juz wstaje, a może dopiero zaszło.

same plusy.
  • 0

#5 Eurobercik

Eurobercik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 02 sierpnia 2012 - 08:58

Sam pamiętam, jak kiedyś uparcie się próbowałem zapytać "kiedy wróci Pandora" i cały czas pisało *censored*, to samo było przy "szary jasny czy ciemny". Macie rację. Przy okazji cenzora - zauważyłem, że niektóre przekleństwa napisane z błędem ortograficznym nie są wyłapywane.
  • 0
HIA
HEROBRINE IS ALIVE REVENGE
http://gamingcrew.pl...825-eurobercik/ <--- Jeżeli ci się nudzi, zapraszam na mój profil, w którym zamieszczam opowiadania o naszym serwerze

#6 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 02 sierpnia 2012 - 09:03

"kiedy wróci Pandora"
"szary jasny czy ciemny"

tak działa cenzor, trochę niestety :D

dawajcie na forum to czego nie wyłapuje cenzor, to dodam do listy.
  • 0

#7 Cinek

Cinek

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 393 postów
  • Ską…d:z kakao-land

Napisano 02 sierpnia 2012 - 09:04

:good:

Ogarnąłeś, że robiłeś błąd ?
  • 0
Drodzy gracze minecrafta. Przestaniecie się podniecać tym klanem HIA ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0