Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy on się dobrze czuje?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
38 odpowiedzi w tym temacie

#1 HEROS

HEROS

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 29 sierpnia 2012 - 08:39

Darken koło godz 21:35 Dał mi bana na 90 godz!!!
Za co?
Za to że zabiłem Gardonowi bo pisał za przeproszeniem takie słowa: gej ,c*pa itd !
On jest hory! Darken daje sam za brzydkie słowa kick a jemu nic!
A sam przeklnia jak nie wiem co. Pisze to na czacie klanowym żeby tego nikt nie widział , ja mam dośc !
Proszę o unbana a Darkenowi upomnienie bo daje kick a siebie sam sie nawet nie powstrzyma.
Gardon on powinien mieć bana za przekleństawa nawet któryh ja nie znam [ to dobże ] Ja nie wiem ale Darken przesadza !
Ja nie wiem ale tak szybko do serwera i minecraft nie wrócę musze uspokojić się i odpoczać od Darkena.
I mu podziekujcie bo wiadomości z servera się jutro nie ukaża!


PS: Dajecie moda 16 latkowi hymn... a jeszcze się w śluby bawi w minecraft ;D

Użytkownik HEROS edytował ten post 29 sierpnia 2012 - 08:43

  • 0

#2 Okared666

Okared666

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 376 postów
  • Skype:Lukasz.Makuch96
  • Ską…d:Z MineCraft

Napisano 29 sierpnia 2012 - 08:45

jakie godzin minut !
  • 0
Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę! Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana, więc nie pisz więcej!
Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę! I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa.
Spoiler

#3 HEROS

HEROS

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 29 sierpnia 2012 - 08:47

Soory ale to i tak nieźle ;D Ale i tak jestem tym wcząśnięty ;D
  • 0

#4 Eurobercik

Eurobercik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 29 sierpnia 2012 - 09:33

Nieeeeeee! Muszą być wiadomości!

A na poważnie - Gardon za pierwszym razem może mieć kicka, ale jak się powtarza to ban lub mute.
Pytanie też jak zabiłeś Gardona - czy ostrzegłeś, czy zabiłeś raz, czy nie niszczyłeś mu nic.

Jak Darken przeklina ładujesz F2 i nie wnikasz. Wrzucasz nienaruszone foto na forum i po sprawie - masz niezaprzeczalny dowód. Można też w logach poszukać, ale to trochę zajmie, więc lepiej ss.

Użytkownik Eurobercik edytował ten post 29 sierpnia 2012 - 09:34

  • 0
HIA
HEROBRINE IS ALIVE REVENGE
http://gamingcrew.pl...825-eurobercik/ <--- Jeżeli ci się nudzi, zapraszam na mój profil, w którym zamieszczam opowiadania o naszym serwerze

#5 HEROS

HEROS

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 29 sierpnia 2012 - 09:50

No niestety na chwilę tą mam tylko to :cray: Może to coś pomorze ?
Czy ostrzegłem Gandora? Ja się nawet nie zastanowiłem tylko od razu zabiłem XD takie słowa leciały że nadal dochodzę do siebie to co zobatrzyłem.

Użytkownik HEROS edytował ten post 29 sierpnia 2012 - 09:52

  • 0

#6 Eurobercik

Eurobercik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 29 sierpnia 2012 - 10:05

:(
Kara się należy za atak bez ostrzeżenia.
Czyli Darken widział słowa Gandora ale nie reagował (bierz pod uwagę że mógł być w innym świecie albo daleko od Gandora, więc mógł naprawdę nie widzieć.
W tym temacie bez dowodów chyba daleko nie dojdziemy, chyba że znajdą się inne ss-y. Na przyszłość po prostu pamiętaj o F2 i przemilcz, napisz do admina/moda że takie coś ma miejsce, jak admin/mod nie wyciąga konsekwencji/nie ma dowodów na to wrzucasz ss-y na forum.
Takich nie uspokoisz :(. Tu trzeba komend.

Ale będą jutro wiadomości?
  • 0
HIA
HEROBRINE IS ALIVE REVENGE
http://gamingcrew.pl...825-eurobercik/ <--- Jeżeli ci się nudzi, zapraszam na mój profil, w którym zamieszczam opowiadania o naszym serwerze

#7 Legend986

Legend986

    Turbo Spamer

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 854 postów
  • Ską…d:z planety wodorostów

Napisano 29 sierpnia 2012 - 10:32

Bez jaj bercik !!

Nawet ja mam gdzieś te debilne ostrzeżenia o ataku pvp bo to słurzy tylko temu że nooby się tym zasłaniają jak dostaną za przeproszeniem zasłużony łomot.

I heros weź ty pisz po polsku bo z 15 minut się z twoim postem męczyłem.
A co do darkena to jest to zwykły lizusek który wciska się w pupcie przełożonym coby mógł się bawic na serwerze.
Poza tym na ss na czacie widać jak heros jest wielokrotnie shockowany bez konkretnego powodu i jest jeszcze napis gandora ''heros wygrałem nasz zakład tak?'' , chyba wiadomo jak to wygląda.
I to nie pierwszy przypadek i nie pierwsza osoba ale nie będę już strzelał po nickach. A darkenowi można moda przynajmniej czasowo zabrać.

Użytkownik endo edytował ten post 30 sierpnia 2012 - 08:46

  • 0

#8 Eurobercik

Eurobercik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 29 sierpnia 2012 - 10:44

Ale to że napisałem, że kara się należy, to nie oznacza, że ja od razu o banie myślę. Po to są takie kary jak slap, barrage, warn. Tu najbardziej chodzi o to, żeby nagle ktoś w diamentowej zbroi nie ubił dwoma ciosami nowego gracza, który np. segregował skrzynie i nawet nie wiedział, że ktoś chce go zaatakować.
Niestety, nie ma dowodu że HEROS był shockowany bez powodu.

Dla mnie nim posuniemy się do zabrania moderatora Darkenowi może jeszcze znajdźmy jakieś bardziej wiarygodne dowody, np. w logach. HEROS dość dokładnie określił czas, w którym miała miejsce cała sytuacja (21:35). Tam będziemy dokładnie widzieć całą sytuację. (oczywiście wiem że mimo określonej pory zajmie to trochę czasu, ale bardzo bym o to prosił Tyra, mogę mu pomóc jak będzie trzeba)

Użytkownik Eurobercik edytował ten post 29 sierpnia 2012 - 10:48

  • 0
HIA
HEROBRINE IS ALIVE REVENGE
http://gamingcrew.pl...825-eurobercik/ <--- Jeżeli ci się nudzi, zapraszam na mój profil, w którym zamieszczam opowiadania o naszym serwerze

#9 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 30 sierpnia 2012 - 12:17

przejrzałem logi.
ban się należy choćby za całokształt zachowania w dniu dzisiejszym.
Heros odpocznij, przyda ci się, bo świrujesz.
  • 0

#10 HEROS

HEROS

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 30 sierpnia 2012 - 08:42

Gandor gra dłużej od mnie .
Darken stał koło niego i pisaliśmy na czacie klanowym .
Nie ragował więc ja zaragowałem , i zabiłem go raz chodz jest silniejszy .
Wieć mi sie należy ban i jemy a Darkenowi to by czeba może moda zabrać na chwilę bo się to nieznośnie robi ile on potrafi w spokojny dzień dać kick [ok.12,13]
  • 0

#11 ComPatRiot

ComPatRiot

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 338 postów
  • Skype:pawi135
  • Ską…d:EnderLand

Napisano 30 sierpnia 2012 - 08:56

HEROS! Tyro się wypowiedział i wystarczy! :P też sądzę że powinieneś odpocząć :rofl:
  • 0
Dołączona grafika
Synek? Bo Jak Ja Cie Dirtolne To Cie Gravel Zasypie!

#12 Darken

Darken

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 305 postów
  • Ską…d:Dirt-Land

Napisano 30 sierpnia 2012 - 10:02

:cray: Jeju ludzie weźcie. Przyznam się że zaklełem do niego (co nie powinienem) a co do Gandora to heros go zabił z 4 razy jak budował i mi Gandor napisał bo bylem na nemea dawałem działki. Ze on go bez powodu i ostrzeżenia zabija dostał kicka, wreście przyszedł i każdy z naszego klanu powiedział żeby go wywalic niżej dodam ss co po wydaleniu z klanu pisał i szantażował. Ja ze swojej strony przepraszam ale nie Herosa! Sam wiem że należy mi się kara na tymczasowe odebranie moderatora, i to ja odpocznę od takich ludzi jak Heros. Pomyślcie wszyscy o tym że: Pisze do mnie gandor żebym herosa ogarną. Pisze do herosa a on do mnie Pozaujecie nie wiadomo za co dostał bana i wiele ludzi mówiło że wreście się ktośtym zają ;[
Załączony plik  2012-08-29_21.30.30.png   480,07 KB   18 Ilość pobrań
I dobrze wiem że w logach pisze o moich ''wulgarnych słowach'' ale tylko w ten spsób go ogarnełem, więc jeśli mnie nie zrozumiecie ukarajcie mnie odebraniem moda tymczasowo
BO JA SIE PRZYZNAJE lecz to co gada on nie stwierdza faktów że wszystko było dokładnie jak napisał :cray:

Użytkownik Darken edytował ten post 30 sierpnia 2012 - 10:03

  • 0
Dołączona grafika

#13 HEROS

HEROS

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 30 sierpnia 2012 - 11:01

Hymn... Darken pisząc w takiej sprawie oświadczasz że musisz pisać tylko prawdę .
A ty napisałeś nie prawdę . Nie zgodzę się z tym co napisałeś . Bo napisałeś jedno wielkie kłamstwo. Wiesz moderator nie powinien kłamać , a ty właśnię klamiesz a teraz się dziwisz że moda chcą ci zabrać na jakiś czas , nie wiem czy mi się jeszcze opłaca pisać całą wersje wydażeń?
Czy nie lepiej sprawdzić w logach ? Ty przywlokłeś całkiem innego czasu opowieść a tu chodzi o bana , i o kick dla Gandora . Ja mam pytanię ?
Darken czemu nic nie zrobiłeś jak Gardon pisał takie brzydkie słow a na dodatek mnie obraził . Muszę powiedzieć jak bo mi się to w głowie nie mieści : Hyba cie c*pka boli : A Darken nawet nic nie powiedział jemu tylko jeszcze mi kicka dał za to że go zabiłem , za zabiłem go za to że mnie obraził .
Ja proszę o kare dla Gandora bo jak teraz nikt mu nic nie zwruci uwagi to zahciwlę bedzię jeszcze gożej gadał.
Ja prosze o karę dla Gandora i odebranie moda Darkenoi tym czasowo .
Dziękuję za wyłuhanie . A tu jeszcze mały jeden ss że Gandor też mnie bije.
  • 0

#14 Crafcik

Crafcik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 490 postów
  • Ską…d:Słupsk

Napisano 30 sierpnia 2012 - 11:09

Przepraszam że się wtrącę, zapytam się o coś trochę z innej beczki: Na zdjęcie załapał się też sylwek123. Niedawno pisał mi, że KTOŚ go zaatakował i rozwalił jego klanowi całą bazę, a miał chyba cuba. Na screenshocie widać jak sylwek pisze "nie bij", wiecie może kto go atakował?
  • 0

#15 Pawcio

Pawcio

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Skype:pawciow99
  • Ską…d:Z galaktyki k***ix

Napisano 30 sierpnia 2012 - 11:10

Ja nie rozumiem oco ty się kłócisz
  • 0
Dołączona grafika

#16 SeBa_11

SeBa_11

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 46 postów
  • Ską…d:Z Dirta Land :D

Napisano 30 sierpnia 2012 - 11:15

Dobra Ja nic nie zroobilem Tylko cie zabilem heros sorka ale ja nawet nie wiem co sie stalo jak wy sie pokluciliscie nie powinnem cie zabic dzisiaj sorka i 2sorka ze sie wtracam:D ;]

Przepraszam że się wtrącę, zapytam się o coś trochę z innej beczki: Na zdjęcie załapał się też sylwek123. Niedawno pisał mi, że KTOŚ go zaatakował i rozwalił jego klanowi całą bazę, a miał chyba cuba. Na screenshocie widać jak sylwek pisze "nie bij", wiecie może kto go atakował?

Crafcik Ja go Nie bilem bo ja caly czas bylem tam gdzie zabilem herosa nie chcacy ;]
Sylwek nam pomagal przy budowaniu tego miasta ale ja go udezylem raz bo myslalem ze on jest zly i taki ale to bylo rana i tera caly czas od rana siedze na tym miescie ;]
  • 0

#17 HEROS

HEROS

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 30 sierpnia 2012 - 11:20

Co!!!
Seba rzuciłeś się na mnie z Gandorem !
To miało być nie chcący ?
Nie wieże ci Seba jesteś kłamcą! Bez powodu się nie zabija ! Ty se jaja robisz
Nie mogłeś mnie zabić nie chcący ! Ty się boisz że się tobie dostanie , dostanie się Gardonowi i tobie za kłamstwo sam się wpakowałeś w kłopot !
  • 0

#18 Pawcio

Pawcio

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Skype:pawciow99
  • Ską…d:Z galaktyki k***ix

Napisano 30 sierpnia 2012 - 11:21

Robisz takie same awantury jak kiedyś okared

to tylko gra
  • 0
Dołączona grafika

#19 Crafcik

Crafcik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 490 postów
  • Ską…d:Słupsk

Napisano 30 sierpnia 2012 - 11:22

No dobra, spoko, ale przestańcie się już kłócić jak dzieci z przedszkola! Stało się, to się stało! Nie fochać się, to tylko gra!
  • 0

#20 Darken

Darken

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 305 postów
  • Ską…d:Dirt-Land

Napisano 30 sierpnia 2012 - 11:24

Weź heros skończ z tą dziecinadą albo ty chcesz w postach dobić to Tyra (hahah) albo się sam podlizujesz a a w dodatku kłamiesz!
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0