Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skarga na graczy klanu HIA oraz gracza klanu hero


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
67 odpowiedzi w tym temacie

#61 Eurobercik

Eurobercik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 30 września 2012 - 09:27

Wasze bronienie się przed zarzutami jest żałosne.
Co kogo obchodzi, czy ostrzegaliście przed atakiem, no przecież nie o tym temat.
Temat jest o używaniu goda, fly i wielu wielu innych komend absolutnie niedozwolonych w trakcie wojny.
Niemalipy, jakoś nie wiem, czy wypowiedź Lugwarda jest obraźliwa.
Burtas, w jakim jesteś klanie bo już się pogubiłem i nie wiem z kim byłby ten sojusz ;)
@jacolplacol to nie jest skarga, że zaczęliśmy wojnę klanową. To jest skarga, że używaliście niedozwolonych mocy. Fly by dogonić uciekającego? Nie wolno i po ss-ach Lugwarda polemizowałbym w tą teorię.

@down No to może fly, a to was usprawiedliwia?

Użytkownik Eurobercik edytował ten post 30 września 2012 - 09:31

  • 0
HIA
HEROBRINE IS ALIVE REVENGE
http://gamingcrew.pl...825-eurobercik/ <--- Jeżeli ci się nudzi, zapraszam na mój profil, w którym zamieszczam opowiadania o naszym serwerze

#62 puntapuntaMOD

puntapuntaMOD

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 511 postów
  • Skype:puntapunta19
  • Ską…d:Z doliny muminków...

Napisano 30 września 2012 - 09:28

Bercik.. Goda nie ozywaliśmy!
Jedynie fly co jakiś czas.
  • 0

#63 Burtas

Burtas

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 420 postów
  • Skype:burtas21
  • Ską…d:Z jajka :D

Napisano 30 września 2012 - 09:34

Klan Jay chcialby sojuszu z klanem HIA i to tyle.
  • 0
Dołączona grafika






Dołączona grafika

#64 Lugward

Lugward

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 726 postów
  • Ską…d:Niewistka-Podkarpacie

Napisano 30 września 2012 - 09:36

niemalipy wiesz że mam takie samo zdjęci?
Klan burtasa wysłał mi kilka godzin wcześniej prośbę o sojusz to się zgodziłem.
Kturyś z was się chwalił że klan yey dostał baty i wtedy oznajmiłe 'czy wiesz że sparta ma znimi sojusz? I będzie z wami źle?' i zaczeliście się śmiać że sparta to słaby klan i na wasze nie szczęście okazało się inaczej...
A po za tym gdyayś czytał forum to byś wiedział że groźiłem klanu hia wojną za to że punta cwaniakuje a jak zobaczyłem że ataktjecie sojusznika spt to mnie krew zalała i nie mogłem tego wam popuścić...
  • 0

#65 piotrekd00

piotrekd00

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 496 postów
  • Skype:piotrekd00
  • Ską…d:Łask

Napisano 30 września 2012 - 09:37

Niestety niektórzy moderatorowie bez dobrego EQ nie umieją walczyć bez goda fly i heal :/
  • 0

#66 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 30 września 2012 - 09:37

Cisza! Teraz ja mówię i nie będę powtarzał.

1. Burtas został zbanowany na 4 tygodnie za używanie cheatów. Dzięki Okaredowi, który zwrócił uwagę na charakterystyczne dla cheata szczegóły screenów,. Sprawdziłem to osobiście i mówię oficjalnie - Nodus jest zabroniony i będzie banowany. Nie wszystko w nim działa, znaczna część funkcji jest blokowana przez serwer, ale niektóre jak wh i esp i parę innych działają.

2. puntapunta zostaje zawieszony na 2 tygodnie, mam nadzieję, że z odwagą i honorem przyjmiesz karę i nie będziesz strzelał focha.

3. niemalipy dostaje oficjalne ostrzeżenie - myśl człowieku samodzielnie i rób to co sam uważasz za słuszne, nie zawsze pomysły kolegów są dobre... masz szczęście, że sam zrozumiałeś swój błąd.

4. Klan HIA musi zapłacić klanowi Jay kontrybucję (odszkodowanie) w wysokości 64 bloków szmaragdow lub diax wg. woli jay.

5. Odzywka Lugwarda i słowo cmoknie nie uważam za obraźliwe, nie bądźmy też tacy delikatni, w koncu bawicie się tam w wojny. To było raczej wyzwanie. Ale Lug, miarkuj słowa, bo masz tendencje do przeginania.

6. Nastąpi zmiana regulaminu: postaci adminów i moderatorów nie będą mogły uczestniczyć w klanach i walkach. Do tego musicie stworzyć inne postaci - normalnych graczy, lub na odwrót.

7. Każde następne przypadki używania mocy przez administrację w prywatnej grze przeciwko innym, będą karane surowiej.
Takie postępowanie śmierdzi tak samo jak czity.

Uważajcie się za ostrzeżonych!
  • 0

#67 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 30 września 2012 - 10:03

zapomniałem o jacolplacol, który też tam był, jakoś nie rzucił mi się w oczy.

tydzień odpoczynku od funkcji.
  • 0

#68 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 30 września 2012 - 12:31

ze względu na fakt, że Burtas jest jedynym liderem klanu Jay, w trosce o przyszłość klanu, ban został zamieniony na RESET postaci:
- eq, pocket, statystyki, money wyzerowane, tereny prywatne odebrane i będą zregenerowane...
postać skasowana i utworzona nowa.

jakiekolwiek podejrzenie o korzystanie z niedozwolonych rzeczy - ban permanentny oraz disband klanu.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0