Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nastepna skarga


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Huhu

Huhu

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 04 października 2012 - 08:22

Miejsce: Arcadia
Czas/Data: 2012-10-05 okolo godz. 21:00
Osoby zamieszane: IHuhuI
Osoby postronne: Huuh, huhe
Opis: A więc zostaje niesłusznie oskarżany o posiadanie x-raya czy jakiś kolwiek innych programów wspomagających grę na serwerze.
Dlaczego jestem banowany- przez to ze moj domek składa sie z lapisu lazuri oraz zelaza?
Skad mam tyle surowców- za długo tu nie gram ale znajomi- mianowicie Huuh i Huhe grają tu dłużej i to od nich dostalem wieksza część tego wszystkiego, sam tego nie uzbierałem.
Ale co tam przecie gracz nie ma słowa i jest "ebanym" czitem skoro ma tyle wszystkiego.
Kończe gre na tym serwerze oraz moich 3 znajomych gdyz widze Admini nie ogarniaja sytamu wcale.
Nie potrafia pogadac z graczem tylko wystawiaja własną teze i to oni maja ostateczne zdanie.
Dziękuję za miłą grę która odbywala sie dopuki nie zaczelem budowac domku który mial sie wyróżniać ( ale jak widac musi byc z drewna i bruku) .
Pozdrawiam, a także inni w moim imieniu pozdrawiają .
IHuhuI
Huuh
Uhuh
Huhe

Użytkownik Huhu edytował ten post 04 października 2012 - 08:23

  • 0

#2 huuh

huuh

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 04 października 2012 - 08:27

serwer rzeczywiscie dlugo nie pociagnie jezeli admini beda sypac banami na lewo i prawo, za to samo. miedzy adminami niema wspolpracy jeden odbanuje drogi zbanuje .nie mozna z nimi normalnie porozmawiac dac do zrozumienia ze sie nie czituje bo oni wiedza lepiej dziekuje za gre i pozdro
  • 0

#3 Eurobercik

Eurobercik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 04 października 2012 - 08:32

Proszę, oto materiały, o których mowa. Może się mylę, ale czy to nieco za dużo jak na kilku graczy?

Załączony plik  2012-10-04_20.08.42.png   571,5 KB   29 Ilość pobrań

Załączony plik  2012-10-04_20.08.46.png   530,25 KB   34 Ilość pobrań

Załączony plik  2012-10-04_20.04.19.png   863,26 KB   34 Ilość pobrań

Załączony plik  2012-10-04_20.08.36.png   574,15 KB   43 Ilość pobrań

Sporo tego, a i tak nie wszystko.

I ja bym jeszcze zrozumiał, że gracie długo i wydobyliście, ale:

Załączony plik  2012-10-04_20.13.24.png   793,58 KB   40 Ilość pobrań

Zamiast zgłosić błąd serwera po cichutku czitowaliście. Co do domku z lapisu i metalu nie mam pojęcia skąd wzięliście te materiały ale szczerze wątpie czy je wykopaliście.

Użytkownik Eurobercik edytował ten post 04 października 2012 - 08:33

  • 0
HIA
HEROBRINE IS ALIVE REVENGE
http://gamingcrew.pl...825-eurobercik/ <--- Jeżeli ci się nudzi, zapraszam na mój profil, w którym zamieszczam opowiadania o naszym serwerze

#4 Huhu

Huhu

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 04 października 2012 - 08:33

A i jeszcze chciałbym dodać że Admin sam nie wie czy mam czity ale lepiej dać bana bo co tam .Na ssie widnieje slowo prawdopodobnie czyli oznacza to ze jest mozliwe ze uzywałem cheatow ale nie ma potwierdzenia .
http://speedy.sh/cW6eJ/Bez-tytulu.png
  • 0

#5 huuh

huuh

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 04 października 2012 - 08:35

zglaszali to inni gracze debilu j**any a ze wy nie umiecie zajac sie bledem sewrwera to dlaczego mielismy nie skorzystac???
jestes walniety w leb bercik a ty tyro dziwie sie ze dajesz takim ludzia adma
  • 0

#6 Starwars508

Starwars508

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 828 postów
  • Skype:gornx500
  • Ską…d:Miasto Stumostów (A.K.A Łask)

Napisano 04 października 2012 - 08:36

Przepraszam bardzo......
Po to jesteśmy adminami żeby decydować czy będzie TAK czy SIAK...
Więc szanowni panowie się dostosują,bo w regulaminie jest napisane czarno na białym ŻE BEZ WYRAŹNYCH DOWODÓW W POSTACI SS skarga jest nieważna i już dano powinna być zamknięta...
Jeśli wam nie pasuje proszę bardzo,nie ma sprawy,idźcie grac gdzie indziej,nie będziemy płakać długo...

Użytkownik Starwars508 edytował ten post 04 października 2012 - 08:37

  • 0
Dołączona grafika

#7 Huhu

Huhu

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 04 października 2012 - 08:41

Ale czy wy macie na mnie ss'y czy cokolwiek na to skad wzielem materialy na budowle- nie.
Macie tylko ss'y znajomego na to ze ma w skrzyni diamentowe rzeczy.
"Jeśli wam nie pasuje proszę bardzo,nie ma sprawy,idźcie grac gdzie indziej,nie będziemy płakać długo..."

Widze ze admin sam wygania, godna postawa.
Plakac nie trzeba za nami ale naprawde jestesmy milymi graczami oraz zgrana ekipą.
Ale jezeli sie bana dostaje za to ze za duzo surowcow mam to....
Co tam pisac i tak wiecie lepiej.
  • 0

#8 HuHe

HuHe

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 04 października 2012 - 08:45

rozumiem ze od tego sa admini ale w ciagu jednego dnia zostal ukarany za to samo dwa razy bo ma lepszy dom od innych

Haha fajny server dopuki Bercik nie dał przemkolewemu itemków ale co tam

Targaliśmy itemy z areny bo nie umiecie sie gównem zajadź jednym słowem "c*** wam w dupe rumuny"

Atroh dzięki za te itemki co nam dałeś :)) HuHu widze ładnie mu chatka wyszla :) ze umiemy grac to nie nasza wina hah
  • 0

#9 Legend986

Legend986

    Turbo Spamer

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 854 postów
  • Ską…d:z planety wodorostów

Napisano 04 października 2012 - 08:52

dajcie sobie spokój co ? nie masz nic do powiedzenia to nie pisz

poza tym skarga nie ma sensu najmniejszego skoro tera sami się przyznajecie

Użytkownik Legend986 edytował ten post 04 października 2012 - 08:53

  • 0

#10 Atroth

Atroth

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 04 października 2012 - 08:56

Dostał rekompensatę (zgłosił - przemyślałem - podjąłem decyzje), ale z wykorzystywanie błędu i nie zgłoszenia go .... powinniście dostać perma . Chcecie sprawiedliwej gry a sami wykorzystujecie błędy jak tylko się da ..... jak dla mnie temat do zamknięcia.
  • 0

#11 HuHe

HuHe

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 04 października 2012 - 08:58

my i tak podziekowalismy juz za gre na tym serwerze bo jestescie zj**ani ale plus dla zalozyciela bo serwer byl fajny dopoki nie zazceli banowac za h** wie za co
  • 0

#12 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 04 października 2012 - 09:14

zglaszali to inni gracze debilu j**any a ze wy nie umiecie zajac sie bledem sewrwera to dlaczego mielismy nie skorzystac???
jestes walniety w leb bercik a ty tyro dziwie sie ze dajesz takim ludzia adma


No Glitching - Zabronione jest nadużywanie błędów / usterek w grze, które dają przewagę nad innymi lub powodują lagi lub zawieszanie serwera. Ukrywanie wiedzy o wykrytych błędach serwera lub gry, a w szczególności odmowa wyjaśnień mechanizmu błędu są traktowane jak aktywny glitching.


sami się przyznaliście do działania wbrew regulaminowi, więc ban słuszny.

możecie się ciskać ile chcecie, ale my tu gramy nie od dziś i doskonale wiemy ile można normalnie uzbierać, bez stosowania niedozwolonych rzeczy. w tak krótkim czasie nie da się uzbierać tylu minerałów nawet w 3 osoby.

ta gra jest dziurawa jak sito, wszystkich błędów nie da się nigdy wyłapać. uczciwi gracze meldują o nich i staramy się je łatać w miarę możliwości. nieuczciwi korzystają z nich ale w końcu wpadają, dostają bana i się z nimi żegnamy. :)
  • 0

#13 jacolplacol

jacolplacol

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 298 postów
  • Skype:Hellfire
  • Ską…d:Aether

Napisano 04 października 2012 - 09:28

Jak mozesz tak sie zwracac do Bercika huuh czy jak ci tam. Ban powinien byc za takie slownictwo.

Użytkownik jacolplacol edytował ten post 04 października 2012 - 09:31

  • 0
HIA Powraca!!!

#14 HuHe

HuHe

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 04 października 2012 - 09:51

jak bys czytal dokladnie to bys wiedzial ze nas te bany wala juz bo nie gramy tam juz

i po za tym jest jeszcze duzo innych graczy ktorzy wykorzystuja blad areny wiec lepiej zrobcie trzepanie skrzynek
  • 0

#15 Atroth

Atroth

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 04 października 2012 - 10:21

Huhe .... sądziłem że normalni jesteście , ale cóż ...... pomyliłem się ..... Wasza gra / słownictwo / czyny pokazała kim jesteście ....
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0