Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika ChriS

Odnotowano 114 pozycji dodanych przez ChriS (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 21-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#67155 Prosto Mixtape 600V

Napisano przez ChriS w 04 maja 2010 - 09:16 w Muzyka

mam zamiar kupić ten mixtape, więc zapytam tych co już mają: opłaca się?



#44613 Proponowane Mapy Na Zombie Infection

Napisano przez ChriS w 18 czerwca 2009 - 02:19 w Mapy

raczej postawił bym na mapki zm_ , ale proponowałbym też de_tuscan, albo ew. cpl_mill
taka luźna uwaga ^^



#53708 Portal Tawerny V2

Napisano przez ChriS w 10 października 2009 - 09:25 w Dyskusja ogólna

forum teraz bardzo stylowo wygląda, ale może da się dodać więcej motywów csa na forum, bo oprócz headlogo i logosów na kategoriach to nie ma wcale



#51245 Pomocy Bionik Comando

Napisano przez ChriS w 07 września 2009 - 04:57 w Pytania i Odpowiedzi

tadaaaam! przyszedł lamie se i wymyślił. Jeszcze tylko daj mu "pomogłem" ;)



#46284 Pokazujemy nasze pulpity

Napisano przez ChriS w 10 lipca 2009 - 01:34 w Off topic

Jak dumbass może, to ja też :)
Dołączona grafika



#49587 Perseidy

Napisano przez ChriS w 22 sierpnia 2009 - 09:37 w Off topic

ja byłem wtedy w Sielpi, a tem jest czyste dość niebo o tej porze roku. Osobciście udało mi się wypatrzyć 3 spadające gwiazdy, nie omieszkałem pomyśleć życzenia :D



#52008 Peja - Bitka Na Koncercie.

Napisano przez ChriS w 17 września 2009 - 06:15 w Off topic

nie umieszczaj Eldo koło OSTRego jeśli możesz, przez szacunek dla tego Łodzkiego wykonawcy, bo on nie ma nic wspólnego z true schoolem, który prezentuje Eldo, wręcz odcina się od niego.
Co do reszty raperów się z tobą zgodzę, dodałbym jeszcze Żarego, Tego Typa Mesa i 2czery7, Emila Blefa... i może na razie tyle ;)



#51986 Peja - Bitka Na Koncercie.

Napisano przez ChriS w 17 września 2009 - 05:09 w Off topic

moje zdanie:
z jednej strony nie wchodzi się do cyrku po to, żeby drażnić lwa poza klatką.  Z drugiej strony to Peja zachował się dziecinnie, zamiast zignorować albo napomknąć "Ziomuś, nie dla ciebie ta muzyka, wyjdź i poczekaj na kolegów na zewnątrz" czy coś w tym guście. Wina leży po obu stronach, chodź bardziej po stronie Rycha.
Lubię jego muzykę i teledyski, oglądam video z wypadów w trasę, ale takie coś do mnie nie przemawia

bless



#46408 Pavilion - Nówka Sztuka ;)

Napisano przez ChriS w 12 lipca 2009 - 04:32 w Off topic

no siemanko gościu :) mam nadzieję, że będziesz ogarniał, bo ostatnio stara gwardia się wykrusza. Miłej gry Dołączona grafika



#46001 Ogrodnik Tris...

Napisano przez ChriS w 05 lipca 2009 - 10:27 w Off topic

bomba, jestem po twojej stronie :D podlewasz to jakąś miksturką?? Ja hodowałem z kumplem i wyrosło tylko na 1,7 m :/ Polskie warunki, no ale życzę samych sukcesów i że zaprosisz nas na "piątkę" ;)



#48655 Ocen Avatar Powyżej.

Napisano przez ChriS w 10 sierpnia 2009 - 07:34 w Off topic

nieczytelne troszke :)
4+



#43449 Niekończąca Się Opowieść

Napisano przez ChriS w 07 czerwca 2009 - 07:18 w Off topic

Pewnego słonecznego dnia, Owi grał w Tibje i padły korki, zdenerwowany i sfrustowany poszedł po piwo,kupił 8 skrzynek, nie wiedzial ze ukradną trunek mu, dwa dresy, które stykają się jajkami sflustrowane brakiem kasy... Owi jednak nie, podawał sie i kij duzy mial który miał od Bubasa na urodziny dlatego przyłączył się do ruchu wyzwolenia zapaśników kambodżańskich, potem wyruszył do babci po bombę zegarową i spotkał wilka,zaczął wtedy uciekać, wtedy nagle spotkał, swoja babcie i razem zjedli wilka następnie wziął bombę i wysadził babcię poszedł do więzienia gdzie strasznie śmierdziało zaczął płakać do księżyca zza krat który był dziwny i cały zielony, do drzwi zapukał ksiądz z propozycją spędzenia romantycznego wieczoru , jednak Owi odmówil, bo nie był w nastroju do zabaw, ponieważ Plaj uciekł z domu szukać prawdziwego ojca jego nieślubnych dzieci. Tymczasem will zasmarkał dziadka i nagle plajowi spadly gacie co nakrecilo dumbasa, który niespodziewanie zadzwonił do swojego kolegi- Kornika ,który także byl nagi i zaczęło się to co robią zawszę w cicha noc czyli ida razem do sklepu monopolowego po to zeby, kupić duże czipsy i gumy takie do gaci w saszetkach. Potem jeszcze jednak poszedl kupic żel do włosów na klacie i



#43548 Niekończąca Się Opowieść

Napisano przez ChriS w 07 czerwca 2009 - 06:03 w Off topic

Pewnego słonecznego dnia, Owi grał w Tibje i padły korki, zdenerwowany i sfrustowany poszedł po piwo,kupił 8 skrzynek, nie wiedzial ze ukradną trunek mu, dwa dresy, które stykają się jajkami sflustrowane brakiem kasy... Owi jednak nie, podawał sie i kij duzy mial który miał od Bubasa na urodziny dlatego przyłączył się do ruchu wyzwolenia zapaśników kambodżańskich, potem wyruszył do babci po bombę zegarową i spotkał wilka,zaczął wtedy uciekać, wtedy nagle spotkał, swoja babcie i razem zjedli wilka następnie wziął bombę i wysadził babcię poszedł do więzienia gdzie strasznie śmierdziało zaczął płakać do księżyca zza krat który był dziwny i cały zielony, do drzwi zapukał ksiądz z propozycją spędzenia romantycznego wieczoru , jednak Owi odmówil, bo nie był w nastroju do zabaw, ponieważ Plaj uciekł z domu szukać prawdziwego ojca jego nieślubnych dzieci. Tymczasem will zasmarkał dziadka i nagle plajowi spadly gacie co nakrecilo dumbasa, który niespodziewanie zadzwonił do swojego kolegi- Kornika ,który także byl nagi i zaczęło się to co robią zawszę w cicha noc czyli ida razem do sklepu monopolowego po to zeby, kupić duże czipsy i gumy takie do gaci w saszetkach. Potem jeszcze jednak poszedl kupic żel do włosów na klacie i już był gotowy.W drodze powrotnej wodny i jego ekipa wytatuowali sobie nagie mrówki na czole, ruszając na Białystok na czarnych koniach pod pałac Branickich i zdjal gacie, wszyscy zdjeli gacie pokazując jak chojnie obdarzył ich Bóg nieregularnym odbytem do temperowania ołówków i kredek i wtedy Dejdaaa razem z Bodziem poszli Dumbasowi wsadzić zatemperowane ołówki i kredki w oczy. Gdy to zrobili will był zazdrosny, wsadził sobie kredki w pupe, a gdy wyciągnął, Dumbas je sobie zjadł a gdy skończył ref poczestowal wszystkich kupą willa poslodzoną szczochami songa, które w gruncie rzeczy smakowały jak pyszne krówki ciągutki. Gdyby nie to, nikt by sie nie obraził na niego o to ze tamtego wieczoru powiedział ''MaCho mistrzu!'' co nic nie-znaczylo i wtedy wszyscy
włączyli tibje żeby zobaczyc dupe willa którą ma na avatarze i zaczeli uprawiac pyszne buraki cukrowe które zasadzili na polu Ojca Dyrektora. Ten pobłogosławił buraki



#43516 Niekończąca Się Opowieść

Napisano przez ChriS w 07 czerwca 2009 - 01:58 w Off topic

Pewnego słonecznego dnia, Owi grał w Tibje i padły korki, zdenerwowany i sfrustowany poszedł po piwo,kupił 8 skrzynek, nie wiedzial ze ukradną trunek mu, dwa dresy, które stykają się jajkami sflustrowane brakiem kasy... Owi jednak nie, podawał sie i kij duzy mial który miał od Bubasa na urodziny dlatego przyłączył się do ruchu wyzwolenia zapaśników kambodżańskich, potem wyruszył do babci po bombę zegarową i spotkał wilka,zaczął wtedy uciekać, wtedy nagle spotkał, swoja babcie i razem zjedli wilka następnie wziął bombę i wysadził babcię poszedł do więzienia gdzie strasznie śmierdziało zaczął płakać do księżyca zza krat który był dziwny i cały zielony, do drzwi zapukał ksiądz z propozycją spędzenia romantycznego wieczoru , jednak Owi odmówil, bo nie był w nastroju do zabaw, ponieważ Plaj uciekł z domu szukać prawdziwego ojca jego nieślubnych dzieci. Tymczasem will zasmarkał dziadka i nagle plajowi spadly gacie co nakrecilo dumbasa, który niespodziewanie zadzwonił do swojego kolegi- Kornika ,który także byl nagi i zaczęło się to co robią zawszę w cicha noc czyli ida razem do sklepu monopolowego po to zeby, kupić duże czipsy i gumy takie do gaci w saszetkach. Potem jeszcze jednak poszedl kupic żel do włosów na klacie i już był gotowy.W drodze powrotnej wodny i jego ekipa wytatuowali sobie nagie mrówki na czole, ruszając na Białystok na czarnych koniach pod pałac Branickich i zdjal gacie, wszyscy zdjeli gacie pokazując jak chojnie obdarzył ich Bóg nieregularnym odbytem do temperowania ołówków i kredek i wtedy Dejdaaa razem z Bodziem poszli Dumbasowi wsadzić zatemperowane ołówki i kredki w oczy. Gdy to zrobili will był zazdrosny, wsadził sobie kredki w pupe, a gdy wyciągnął, Dumbas je sobie zjadł a gdy skończył ref poczestowal wszystkich kupą willa poslodzoną szczochami songa, które smakowały jak



#43558 Niekończąca Się Opowieść

Napisano przez ChriS w 07 czerwca 2009 - 06:48 w Off topic

Pewnego słonecznego dnia, Owi grał w Tibje i padły korki, zdenerwowany i sfrustowany poszedł po piwo,kupił 8 skrzynek, nie wiedzial ze ukradną trunek mu, dwa dresy, które stykają się jajkami sflustrowane brakiem kasy... Owi jednak nie, podawał sie i kij duzy mial który miał od Bubasa na urodziny dlatego przyłączył się do ruchu wyzwolenia zapaśników kambodżańskich, potem wyruszył do babci po bombę zegarową i spotkał wilka,zaczął wtedy uciekać, wtedy nagle spotkał, swoja babcie i razem zjedli wilka następnie wziął bombę i wysadził babcię poszedł do więzienia gdzie strasznie śmierdziało zaczął płakać do księżyca zza krat który był dziwny i cały zielony, do drzwi zapukał ksiądz z propozycją spędzenia romantycznego wieczoru , jednak Owi odmówil, bo nie był w nastroju do zabaw, ponieważ Plaj uciekł z domu szukać prawdziwego ojca jego nieślubnych dzieci. Tymczasem will zasmarkał dziadka i nagle plajowi spadly gacie co nakrecilo dumbasa, który niespodziewanie zadzwonił do swojego kolegi- Kornika ,który także byl nagi i zaczęło się to co robią zawszę w cicha noc czyli ida razem do sklepu monopolowego po to zeby, kupić duże czipsy i gumy takie do gaci w saszetkach. Potem jeszcze jednak poszedl kupic żel do włosów na klacie i już był gotowy.W drodze powrotnej wodny i jego ekipa wytatuowali sobie nagie mrówki na czole, ruszając na Białystok na czarnych koniach pod pałac Branickich i zdjal gacie, wszyscy zdjeli gacie pokazując jak chojnie obdarzył ich Bóg nieregularnym odbytem do temperowania ołówków i kredek i wtedy Dejdaaa razem z Bodziem poszli Dumbasowi wsadzić zatemperowane ołówki i kredki w oczy. Gdy to zrobili will był zazdrosny, wsadził sobie kredki w pupe, a gdy wyciągnął, Dumbas je sobie zjadł a gdy skończył ref poczestowal wszystkich kupą willa poslodzoną szczochami songa, które w gruncie rzeczy smakowały jak pyszne krówki ciągutki. Gdyby nie to, nikt by sie nie obraził na niego o to ze tamtego wieczoru powiedział ''MaCho mistrzu!'' co nic nie-znaczylo i wtedy wszyscy
włączyli tibje żeby zobaczyc dupe willa którą ma na avatarze i zaczeli uprawiac pyszne buraki cukrowe które zasadzili na polu Ojca Dyrektora. Ten pobłogosławił buraki i walnął 0.5 z Revem za dupe willa a potem jeszcze za mistrza snifera, który ciągle tłucze dumbassa swoim malutkim falusem. Wracając do Owiego, d*pa wodnego wygląda głowa Ojca Prowadzącego



#48966 Najpiękniejsze

Napisano przez ChriS w 14 sierpnia 2009 - 09:53 w Off topic

a Carmen Electra?? nikomu się nie podoba Carmen Electra?? :)
Dołączona grafika



#54070 Mw2 (Cod6)

Napisano przez ChriS w 18 października 2009 - 11:15 w Modern Warfare 2

widzę, że chłopaki pograliście już sobie :D ale tak serio to na bank jakaś plota zrodzona w bani któregoś z internautów, więc głowa do góry :)



#44440 Moje projekty-komentarze

Napisano przez ChriS w 15 czerwca 2009 - 07:06 w Off topic

trzeba przyznać że robi wrażenie :) mogę wiedzieć jakimi programami się wspomagałeś??



#67200 Moje projekty-komentarze

Napisano przez ChriS w 05 maja 2010 - 08:47 w Off topic

Owi, szacuneczek, wypluwasz z siebie te stronki jak karabin :) ładny render, no i ta interaktywność, jestem po wrażeniem!
Życzę kolejnych sukcesów na tym polu, powodzenia :)



#53439 Max Payne 3

Napisano przez ChriS w 05 października 2009 - 06:02 w Ogólna dyskusja

Więc... może jakoś tego nie okazywałem, ale jestem zagorzałym fanem Max Payne'a. Wciągnęła mnie świetnie opowiedziana historia tego "nowojorskeigo" detektywa, charyzmatyczna i rozpoznawalna sylwetka postaci. Tym bardziej ucieszyłem się, po długim oczekiwaniu, na wieść o powstającej trzeciej odsłonie tej, można powiedzieć, kultowej gry. Zmartwiło mnie parę innych aspektów: ze screenów wygląda na to, że akcja została przeniesiona do tzw. Ciepłych Krajów, co stało się ostatnio głupią modą wśród gier komputerowych. Po drugie radykalna zmiana sylwetki bohatera: jest łysy i ma obleśną brodę. Jednocześnie szef projektu zapewnia, że nie zmienili klimatu gry, wręcz go ulepszyli. Ja też mam taką nadzieję, oby nie zniszczyli czegoś, co było świetnie i bardzo grywalne.

Oto parę screenów:


Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika



Zapraszam do komentowania, i gry i mojego wywodu ;)

Bless



#49585 Lubicie Kawe?

Napisano przez ChriS w 22 sierpnia 2009 - 09:32 w Off topic

jedyna kawa, jaką trawię, to populanie nazwana "Inka" ;) co rano wypijam jedną



#67674 Logo Lana

Napisano przez ChriS w 13 maja 2010 - 11:36 w Grafika

Witam, potrzebuję logo lana CS, który będzie się odbywał u mnie w mieście.

Jego nazwa to Tarnobrzeski Lan

Rozmiar: 400x100
Tematyka: Counter-Strike
Tło: ciemne, zielone efekty i dodatki
Inne: napis Tarnobrzeski Lan

bardzo bym prosił o współpracę, projekt lana jest na wykończeniu, chcę, żeby już wszystko było

strona: www.tarnobrzeskilan.fora.pl



#67677 Logo Lana

Napisano przez ChriS w 13 maja 2010 - 12:05 w Grafika

dobra, masz rację trochę to nieprofesjonalne :) sam CS może być, logo nie musi być nie wiadomo jak wyczesane :)


p.s. ja już swoją drugą połówkę odnalazłem... ;)



#54417 Left 4 Dead 2

Napisano przez ChriS w 24 października 2009 - 05:41 w Ogólna dyskusja

file not found, Reflexiasty :D

30 sekudn później

sry, ale lecze się po wczorajszym półmetku i nie dostrzegam pewnych rzeczy :| a filmik śmiechowy :D



#54210 Kwestia reklamowania innych serwerów

Napisano przez ChriS w 21 października 2009 - 02:36 w Dyskusja

wiesz Owi, to pewnie on z tych [J]ezus [P]alestyńczyk na 100%, on ma zawsze rację, a ty jako upierdliwy admin się czepiasz :) nie ma tu już nic do gadania, temat do zamknięcia