Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika bRzoza

Odnotowano 88 pozycji dodanych przez bRzoza (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 09-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#48506 Skarga Na Gracza Rio

Napisano przez bRzoza w 09 sierpnia 2009 - 11:25 w Skargi oraz uwagi

No to tak jak myslelismy:) Czyli 2Fast musial cos mu powiedziec:)Ja to bym bez bana oblecial cala sprawe;] na drugi raz olej Rio to kto co mowi bedzie lepiej:)



#48489 Skarga Na Gracza Rio

Napisano przez bRzoza w 09 sierpnia 2009 - 09:34 w Skargi oraz uwagi

Dokladnie FFFF tak jak napisales:) Ban powinien byc no ale nie dojdziesz czy cos powiedzial czy nie ja wtedy gralem ale oni byli w CT oboje ja w TT:)



#47489 [Film][Akcja] Filmy Z Serii Fast&Amp;Furious

Napisano przez bRzoza w 02 sierpnia 2009 - 08:16 w Film, serial

Ostatnia czesc jest chyba najlepsza moim zdaniem:) Takze ogladalem kazda czesc po pare razy :) Wiec kazda czesc ma w sobie to cos ale ostatnia bardzo przypadla mi do gustu:)



#46983 LM

Napisano przez bRzoza w 22 lipca 2009 - 05:23 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

No to mecz Levadia vs Wisla sie zaczal i leci juz 22min:) Ciekawi mnie tylko ich gra szkoda mi Lecha ze to oni nie graja w tej LM bo mogli by cos zrobic:) FFFF musze sie z Toba zgodzic lecz Jaga takze powinna poleciec no ale to co robi pzpn oraz inni to zal aż...:) Nie wszyscy nie trafiaja w transfery chociaz Wisla i Legia jak widac nie ucza sie na bledach;] Sporzjmy teraz na takiego Gornik zabrze? Co to wogole mialo byc budzet 20mln czy ile tam mieli kupili z 5/6 pilkarzy ale powiedzcie mi na co? Jak widac chu grali i teraz maja.Wielka nadzieja w Pitrego i powiedzcie mi co on zrobil? Nic wielkie nic :) Ruch Chorzow nie kupili prawie nikogo... a utrzymali sie w lidze w dobrym momencie zmienili trenera i tu wielka Chwala dla Waldemara Fornalika za to co zrobil z tym klubem nie dosc ze podniosl ich na duchu to jeszcze zaczeli wygrywac z wyzej notowanymi klubami (Final z Lechem)... Co do zagranicznych wyjazdow hmm:) Udalo sie to tylko Jeleniowi oraz Kubie i Borucowi moze Zaluska bedzie mial takze szanse ograc sie w Celticu:) My mamy mlodych utalentowanych graczy ale co z tego jak kluby wola juz sprowadzic ogranego zawodnika zamiast wspomoc naszych mlodych pilkarzy;]



#46804 [zasady] Serwer Niezgody Vs Tawerna

Napisano przez bRzoza w 20 lipca 2009 - 06:16 w Sparingi

:) Na rewanz napewno sie umowimy:) Tylko w innym terminie zapewne:) dziekujemy za mecz i powodzenia:)



#46754 Active*

Napisano przez bRzoza w 19 lipca 2009 - 09:51 w Cheaterzy

2;50 - to samo co Will napisal wczesniej jak stal 1 poszedl sobie na odnoge tym razem widzi 5 i ucieka prosze spojrzec jak ciagle zerka tam na sciane:)
3:01 - namierza juz typa przez skrzynie na srodku:) nie ladnie nie ladnie juz celownik prosto na niego
3:50 tutaj czysto rzuca Terro fb to Ex^it zabija TT chociaz idzie sie dopatrzec czegos no ale ja tutaj nie widze czegos nadzwyczajnego, akcja w smogu namierzanie znowu przez sciane
4:32 - prosze zobaczyc jak na odnodze leci celownikiem za modelem pod wagonem:) Gdyby nie mial wh nie lecial by tak celownikiem przy koncu:)
4:56 - prosze zobaczyc dalsza akcja zawsze wychodzi z celownikiem tam gdzie jest jakis Terro...narazie jeszcze nie widzialem zeby zobaczyl gdzies gdzie nie stoi zaden TT
dalej Terro skacze z wagonu na ziemie i pan Ex^it cel za nim i tutaj dla mnie PERELKA:) Terro w prawo to celownik w prawo Terro w lewo on w lewo i na koniec terro idzie w lewo a on patrzal najpierw w prawo ale ze widzial ze idzie w lewo cel zaraz na niego...
6:01 - strzela najpierw z awp na mala drabinke potem chce isc na odnoge ale? Zobaczyl terro i sie wycofal i znow te jego uciekanie i zerkanie czy nie wyjdzie przez ta sciane potem sie ustawia i buch nie zyje wczesniej ginie tam CT ale Ex^it juz wczesniej wiedzial ze tam terro dalej akcja poszedl odnoga idzie na respa zauwaza ze z srodka idzie TT i znowu przez sciane namierza czy tak normalny gracz bez WH robi?
8:27 - haha rozwalilo mnie to;] Wchodzi TT na zamku na wagon i idzie pan Ex^it i co robi? zamiast strzelic tego u gory namierza przez ta gorke tam tego na dole dopiero potem ubija tego u gory;]
8:41 - dalsza akcja znow u gory namierza TT przegladalem tutaj kazdego gracza z CT moze dali mu info ze jest u gory no ale nikt mu nie dal znowu sam nie? Znowu WH zadzialalo:)
8:47 - no czego on tam szuka? nie zwaza juz na nic tylko ciagle zerka na tego na dole kiedy on wyjdzie ale ten mu nie wychodzi wiec ucieka nasz Ex^it
(haha potem troche kurde myslalem nad ta akcja bo jak zaczyna uciekac na demie jest kolo niego stojacy TT myslalem ze on zyje i Ex^it tak sie zapatrzal na tego tam na koncu ze nie widzial tego obok niestety jednak TT obok nie zyl:D haaa)
9:49:59 - klatka stop:) Znowu celownik na typa jeszcze nie wychodzacego...
11:14 - yyy Will o co tutaj chodzi? Moze tak troche wczesniej i te zerkniecie znowu przez wagon tam w tego TT?? bo na 11:14 nic nie widze:)
11:20 - no coment...widzicie to? ZNowu namierzanie przez sciane...juz wychodzi z celownikiem na typa...
13:05 - Will hmm tutaj mozna to jakos wytlumaczyc chodzi mi to ze stoi tam 3 CT tzn strzelaja tam mogl dostac info ze stoi za elektrykiem i czeka na niego az wyjdzie:) dla mnie czysto:)
19;58 - namierzanie przez sciane...
20:03 - Will co Ty tutaj widzisz? nic tutaj nie widac...
20:22 - idzie na respa i chce wyjsc ale przed soba widzi za sciana model CT i zatrzymuje sie kolo sciany potem CT tupie wiec slychac go ale wczesniej go nie bylo slychac... ciekaw jestem gdyby CT nie tupnol czy Ex^it stal by tam dalej i zabil go na wh napewno;]
21:03 - to samo co Will:) No coment zobaczcie co zrobil jak zobaczyl tego na blisko cofnal sie szybko wyciagnal he i pod nogi sruu:)ucieka
21:25 - ha ha ha :) No coment co Ty tak typie po tych scianach zerkasz tu juz widac 100% wh jak patrzy na tego CT przez ta skrzynie tam rozumiem jakby szedl i spogladal obok skrzyni czy mu nie wyjdzie nie no ale Exit wie lepiej bo ma wh i wie ze on tam czeka za skrzynia...
21:36 - Will chyba prawda kobieca intuicja znowu spojrzalem na kazdego z TT czy daliby mu info ze on tam jest no ale nikt mu nie dal:) Tylko wh:)


I to by bylo na tyle:) Opisalbym duzo wiecej akcji bo znacznie wiecej ich bylo ale po jakims czasie normalnie odechciewa sie patrzec na tego typa...Dla mnie to jest hax kilka akcji mowi samo za siebie.:) Ex^it nie wie czasem czy Modele TT/CT sa przed czy za sciana;] Niby tam sie kryje ale potem na koncowych akcjach 0 krycia sie z wh :)

Dla mnie jedno :) BANNED ZA HACKs (wh)

a i cos odemnie:) 2 zalaczniki;]

Prosze spojrzec na nie:) Mowia same za siebie;]

Załączone miniatury

  • bez whacz.JPG
  • whacz.JPG



#46739 Administrator

Napisano przez bRzoza w 18 lipca 2009 - 09:33 w Cheaterzy

1. 28:20 wychodzi na typa z celownikiem na bani i strzela jeszcze przed zobaczeniem go;] to juz akcja warta obejrzenia na 1/4 ;] ogladalem to 3 razy i tu juz falstart zrobil;]
2. 29:25:11 - spojrzcie na ten strzal;] czyzby przyzwyczajenie? a moze wh? akcje wczesniej nie strzelil tak;) moze strzelil od tak ale dlaczego tego nie zrobil runde wczesniej? dla mnie troche dziwne;]
3. 29:45 spojrzmy dalej :) Typ wychodzi z celownikiem na glowie(Modelu) na EX oraz Rico strzela nie zabija i idzie lecz zobaczyl ze z pod kladki bedzie wychodzil 1 typ a Rico sie zatrzymal poszedl na schody i wrocil i zobaczcie jak pieknie na glowie odrazu celownik:]Jeszcze te namierzanie przez sciane;]
4. 30:22 hmm tutaj rozumiem skoczyl popatrzal na wejscie na maly ale dlaczego celownik ciagle na bani i po lewej stronie ma? czyzby wiedzial ze eX tam jest??
5. 30:03 dobra dobra panu podziekujemy;] FALSTART okropny wh 100% akcja przekonuje i jeszcze ciagniecie celownikiem po modelu;] Akcja 100% z wh Falstart chlopie to nie biegi tutaj nie powtarzamy

BANOWAC HAXA:] PLAJ obejrzyj ostatnia akcje 30:03 ;] tyle powinno Ci wystarczyc



#46687 Cruzen

Napisano przez bRzoza w 17 lipca 2009 - 10:39 w Cheaterzy

Data zdarzenia: 17.07.2009 okolo 23:15~
Nick podejrzanego: CruzeN
STEAMID: w zalaczniku:)
Ewentualny rodzaj czitu: WH ~
Kto złapał: bRzoza i lamie i co?
Link do dema: zalacznik
Link do screena/profil gracza: zalacznik ,
Czasy i opis podejrzanych akcji: bedzie demo beda czasy;]

Załączone miniatury

  • de_dust20001.JPG



#46640 [Zgloszenie] Czit

Napisano przez bRzoza w 16 lipca 2009 - 10:36 w System punktowy

spoko:) cierpliwie czekam:)



#46633 [Zgloszenie] Czit

Napisano przez bRzoza w 16 lipca 2009 - 08:57 w System punktowy

http://gamingcrew.pl...?showtopic=4202 ;)



#46607 Laufer15" Steam_0:0:25538801

Napisano przez bRzoza w 15 lipca 2009 - 05:47 w Cheaterzy

Wchodzi 5:48

1.10:08 slyszeliscie tego po lewej ?? Bo ja nie moze gluchy jestem;] zaraz celownik na niego;] ledwo mu sie na radarze pojawil;]
2.12:32 tutaj slyszal skad moze strzelac Terro ale spojrzcie dalej:) ciekawe skad wiedzial ze Beo akurat idzie;] i celownik na banie rah ciah i bania:) po tej akcji wyszedl;]

Wchodzi znowu 14:18
1.15:04 AKCJA PERELKA:] prosze zobaczyc leci z he potem z m4 i zobaczyl na radarze (esp,wh) gracza z Terro i zatrzymal sie czeka az on sie pojawi;]
2. 17:04 kolejna perelka;] chyba znowu troche za wczesnie mu sie wymcklo:) I kolejny pod pociagiem juz go namierza przez pudlo:)Tutaj wh 100% ;] jak dla mnie sensu dalej nie widze w ogladaniu

Prosze zobaczyc 1 akcje jak ginie LAUFER to trwa chwile ale montrey strzela mu 3, pierwsze naboje przez sciagne chociaz nie powienien widziec ani slyszec go:) Warty do obejrzenia:)



#46601 Laufer15" Steam_0:0:25538801

Napisano przez bRzoza w 15 lipca 2009 - 04:59 w Cheaterzy

Data zdarzenia: 15.07.2009 okolo 17:40~
Nick podejrzanego: LAUFER15
STEAMID: STEAM_0:0:25538801
Ewentualny rodzaj czitu: WH ~
Kto złapał: bRzoza i Shatan
Link do dema: zalacznik
Link do screena/profil gracza: http://tawerna-cs.or...er.php?id=34154 oraz zalacznik
Czasy i opis podejrzanych akcji: bedzie demo beda czasy;]

Załączone miniatury

  • de_train0000.JPG



#46539 Sk.

Napisano przez bRzoza w 14 lipca 2009 - 03:23 w Cheaterzy

10:30- calutka runda z WH :) nawet sie nie kryje...
11.45- to samo co zawsze z celownikiem na typow:|
12.25- pięknie zabija dwóch z awp:/


Jak dla mnie typ 0 ... Nie ma co dalej ogladac bo typ 100% wh



#46396 Dragons (#zloo) Steam_0:0:19545804

Napisano przez bRzoza w 12 lipca 2009 - 11:52 w Skargi oraz uwagi

nie wierze w to poprostu:| ale niczego nie ma:| na poczatku rundy pisalem PANOWIE KULTURA i inne i nawet tego nie ma:|... przysiegam ze widzialem co ten koles pisal:| nawet duzo przeklenstw nie widac:/ Moze cos w logach bedzie?



#46394 Dragons (#zloo) Steam_0:0:19545804

Napisano przez bRzoza w 12 lipca 2009 - 11:29 w Skargi oraz uwagi

jak nie widac? pisal na sayu ... sam to widzialem oraz Jepetto mi to przesylal na steamie



#46388 Dragons (#zloo) Steam_0:0:19545804

Napisano przez bRzoza w 12 lipca 2009 - 09:24 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: bRzoza
Mój Steam ID: STEAM_0:0:14647121
Serwer: Tawerna TP
Data oraz godzina zdarzenia: 12 lipca okolo 9:45/50
Mapa: de_nuke
Opis wydarzenia: Wyzej wymieniony pan obraza mame oraz rodzine bodajze gracza Jepetto :) Wnosze o dlugiego bana bo pomimo moich upomniem o kulture gracz dalej robil swoje:)Oraz wnosze o bana dla kilku innych graczy za ciagle klnienie ;] Jak wrzuci jakis SA demo mozna obejrzec ...Gracz Dragons powinien dostac bana nie mniej niz na miesiac ;]Zapewne bedziecie mysleli ze Jepetto albo cos zaczal lecz odrazu mowie ze Dragons zaczal rzucac w jego strone miesem od poczatku potem zaczal jechac mu na rodzine to sie Jepetto wkurzyl...
Dowod/y: Prosze o udostepnienie demo;]...


Wiem powinien to zrobic Jepetto ale postanowilem sam tutaj to wrzucic poniewaz nikt nie bedzie obrazal czyjejs rodziny;]
Potem zaczelo sie TK/Ta:/

Załączone miniatury

  • de_nuke0003.JPG



#46059 Jacob

Napisano przez bRzoza w 07 lipca 2009 - 09:02 w Cheaterzy

Jw :)

9:13 oraz 12;49 mowia same za siebie:) Teraz tylko banned;]



#46010 Forsa Przez Internet

Napisano przez bRzoza w 06 lipca 2009 - 08:49 w Off topic

A jakie to mialyby byc wrzucane pliki? Wszystkie co chca ? Ci powiem ze ladnie tak zarobic;]



#45829 [zgloszenie] Czit...

Napisano przez bRzoza w 03 lipca 2009 - 10:05 w System punktowy

http://gamingcrew.pl...?showtopic=4128

Odrazu pragne przeprosic ze nie wypisalem czasow:( Wtedy tylko zalozylem temat oraz dalem screena statusu i chcialem demo.Plaj je wrzucil a niestety musialem wyjsc wiec mialem nadzieje ze jak wroce do domu to opisze no ale niestety od wczoraj dopiero dzisiaj jestem dluzej na kompie niz 30min...wybaczcie:(



#45692 "Halfer"Steam_0:1:5610884

Napisano przez bRzoza w 02 lipca 2009 - 12:31 w Cheaterzy

Data zdarzenia: 2.07.2009 godzina okolo 13:15?
Nick podejrzanego: halfer
STEAMID: "halfeR"STEAM_0:1:5610884
Ewentualny rodzaj czitu: wh +aim?
Kto złapał: bRzoza i Lolek
Link do dema: narazie brak:)
Link do screena/profil gracza: http://img32.imagesh...odigy0000u.jpg/
Czasy i opis podejrzanych akcji: bedzie demo opisze
demo usuniete

Załączone miniatury

  • de_prodigy0000.JPG



#45500 Mr.frik Steam_0:0:21129347

Napisano przez bRzoza w 29 czerwca 2009 - 10:38 w Skargi oraz uwagi

Mój nick: bRzoza
Mój Steam ID: STEAM_0:0:14647121
Serwer: Serwer TP
Data oraz godzina zdarzenia: kolo 11:20
Mapa: De_Train
Opis wydarzenia: Pan mr.frik zabija umyslnie swojego gracza gdy ten rozbraja bombe :) Dla mnie takin wyczyn powienien zostac wynagrodzony banem do 3tygodni za umyslne zabicie gracza gdy ten rozbraja bombe:)
Dowod/y: demo, screen
Niestety screena ze statusem nie mam bo pan wyzej wyszedl z serwera ale mozliwe ze uszczelka ma :) demo jesli moze sciagnac jakis admin bede wdzieczny:)


@Kornik Uszczelka ma ss statusu:) zaraz powinien dodac:)

Załączone miniatury

  • de_train0000.JPG



#45423 Ban

Napisano przez bRzoza w 28 czerwca 2009 - 05:03 w Skargi oraz uwagi

Admin mogl nie uslyszec tego co powiedzial Psycho (zapewne tak bylo) a ze Psycho tak powiedzial i mu niestety odpowiedziales tak a nie inaczej no trudno Twoj blad. Mogles sie powstrzymac no ale gdyby Psycho nie powiedzial co powiedzial nie byloby sytuacji:) Moze Admin skroci bana a Psycho bym upomnial bo niegrzecznie tak sie zwracac do ludzi:) Ty natomiast na drugi raz uwazaj na slowa i nie obrazaj nigdy rodziny :) dziekuje :) a co powiedziales mu jesli mozna wiedziec?



#45239 " Chester 4 Natali ;*" Steam_0:0:15675042

Napisano przez bRzoza w 27 czerwca 2009 - 11:16 w Cheaterzy

Haha:D koles dobry:) Ogladalem te wypisane czasy i kilka innych :) Dla mnie 0. Koles nawet sie nie probuje kryc ani nic banujta czitka:P



#44934 Mkm

Napisano przez bRzoza w 22 czerwca 2009 - 09:51 w Cheaterzy

mJm ale zobacz gdyz on juz w akcji 1 namierza przez sciany Terro;]



#44890 Jestem Hardkorem

Napisano przez bRzoza w 22 czerwca 2009 - 09:25 w Cheaterzy

1. 19:30 juz wtedy zaczal celownikiem jechac po modelu gracza z TT dla mnie dziwne jest to ze akurat gdy on chcial wejsc do kurnika TT on dopiero zaczal strzelac a nie wczesniej skanowac:) mozna to jakos wytlumaczyc ale ze on ciagnie ten celownik po tym Terro to masakra:)

2. 20;40 - nic nadzwyczajnego w tej akcji nie ma slychac jak podchodzi do kurnika to wiadomo cel na wyjscie i slychac jak na drabe wchodzi ...jak dla mnie clear:)...

3. 21;05 - zdziwilo mnie to jak sie tam od razu spojrzal gdy zabil tego z dworu przeciez Zagi szedl po cichu tutaj mnie juz cos zdziwilo a dalej no nie wiem fart? tylko tez pelna kontrola w tym kurniku szczegolnie przy zabiciu go

jak dla mnie farci albo jedzie na wh z ta akcja 1 oraz 3 :) Plaj lub Bodziuuu musieliby obejrzec:)