Skocz do zawartości


Zdjęcie

LM


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
110 odpowiedzi w tym temacie

#21 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 18 września 2008 - 05:44

jak na ronaldo to wciagu tych 30 min to powinien miec owiele wiecej akcji (dobrych)!!!!


przede wszystkim powinny byc ze 3 karne wymuszone na Panu sędziemu i jeszcze z 5 wolnych z ok 20 metrow.
  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#22 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 22 lipca 2009 - 10:04

rozpoczęła się kolejna edycja LM to czas odświeżyć temat, dziś Wisła gra o życie z niezbyt wymagającą Levadią, która de facto jest bliżej awansu niż Polacy.

Bez urazy, ale widząc Łobodzińskiego na prawej obronie to scyzoryk w kieszeni się aż otwiera, a puls jest podwyższony w obawie, że zrobi jakiś błąd.

Ma wrócić Głowacki do składu, ale czy to wystarczy? Transmisji oczywiście nie pisane nam będzie zobaczyć, kolejny ukłon w strone TVP.
  • 0
Dołączona grafika

#23 rapol

rapol

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Ską…d:Konstancin-Jeziorna / Warszawa

Napisano 22 lipca 2009 - 04:55

po pierwsze primo :>. scyzoryk to się otwiera na sam widok polskiej piłki.
po 2. - powiedzcie mi jedno, jak Wisła chce grać w LM nie mając żadnej konkurencji w składzie. Ktokolwiek będzie kontuzjowany to od razu WIELKIE osłabienie. (zapomniałem o Boguskim, którego świetnie zastąpił Małecki). Przychodzi Jop i gra od razu w pierwszym składzie, bo jednego, powtarzam jednego piłkarza nie ma. - no może przesadzam z tą oceną Wisły, ale coś w tym jest.
troche nie na temat.
Polska liga ma trudny okres. Kluby muszą mieć bardzo dobry poziom scoutingu aby mieć wyniki. Powiedzmy o transferach. np. 'ktos tam' odchodzi za 1 mln euro do grecji. ( HIT!) a ten 'ktos tam' to był gwiazdą ekstaklasy. Po paru latach: Wielki powrót zawodnika. W ciągu X lat zagrał X meczy w lidze greckiej, chorwackiej, ukraińskiej. a najczęściej tacy piłkarze wchodzą z ławki, bo podobno na Polaków każdy sie uparł w Europie. Dobra, przechodzi ten 'ktoś tam' do Polski i znowu jest gwiazdą w ekstraklasie, tzn wyróżniającym się graczem.
Pod tego 'ktos tam' jest dużo przykładów. Nie muszę podawać, bo dużo tych nazwisk jest.
Scouting - masz umiejętności, znajomości - grasz na wysokim szczeblu! a także są przypadki: masz wielkie umiejętności, brak znajomości - 4 liga wita! a także są takie przypadki: masz wielkie umiejętności - brak znajomości - SZCZĘŚCIE - grasz na wysokim szczeblu.
Ja nie mogę patrzeć jak młodzi piłkarze grają w najlepszych klubach w Polsce, zapomniałem dodać: młodzi piłkarze co mają na plecach nazwisko tatusia. Mają tacy umiejętności, ale za to jaką mają sodówke! ludzie, jak znacie takiego, to macie darmowe imprezy :>. I on jest w klubie I-ligowym. Nie mówię, że wszyscy są tacy, bo są przypadki, że syn potrafił odnowić sławe taty, oraz swoją. - Im poprostu jest łatwiej!
Peszko - talent na miare Błaszczykowskiego, tylko.... to co zarobił w Kozienicach to od razu szedł do Pubu!. Jeśli mowa o Błaszczykowskim - talent, którego nie marnuje, ale jak nie wujek Brzęczek...to może byśmy o chłopaku u nas nic nie słyszeli.
podsumowuje. Jeśli chcemy mieć sukcesy, musimy SZKOLIĆ utalentowanych piłkarzy. Nasza liga toczy się coraz niżej i do dna nam nie daleko. Dla mnie to jedyna recepta, aby coś poprawić na arenie międzynarodowej. Serio, to jak patrze na trening Młodej drużyny z Ekstraklasy, to równie dobrze, ja ze zerwanych więzadałem ( na szczęscie jestem już po operacji) bym mógł robić te ćwiczenia z większa determinacją, a za tym idzie, że lepszy skutek byłby.
Jeśli chcemy zaistnieć w Europie, to koniecznie musimy coś innego robić, bo przez ostatnie 10 lat ciągle robimy to samo i LM oglądamy bez Wisły czy Legii. ( mowa o Legii: jak nie wyszedł hurt brazylijczyków, to po 2 latach przyszedł na hurt Hiszpanów :D( z takim samym skutkiem) - ZERO nauczki z poprzednich lat!)
W tym roku Wisła ma szansę grać w LM, ale musi mieć szczęście, bo umiejętności troche tam brakuje :(. Wszyscy przeciwnicy do ogrania w tym roku, tylko trzeba to nadrobić ambicją.

taka refleksja mnie złapała. Dobrze, że coś z tymi stadionami ruszyło.
  • 0

#24 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 22 lipca 2009 - 05:11

widać kapcio, że masz pojęcie i wiesz ocb w polskiej piłce.

Mimo wszystko mecze oglądać lubie i niejednokrotnie zdarzy mi się oglądać transmisje. Z kadrą jest to samo, nawet głupi sparing z Irakiem oglądam.

Co do Wisły już - najgorsze transfery ostatnich lat - Beto, Niedzielan, Łobodziński. Można wymieniać i wymieniać, niecelny zakup za niecelnym. Bednarz typowo nie trafia w zawodników i mam nadzieję, że on poleci. Może i grał dobrze w piłke, ale na dyr. sportowego na pewno się NIE NADAJE.

Polska liga ma bardzo trudny okres przez struktury. Jak k***a jest to możliwe, że nie wiemy nadal kto będzie grał w ekstraklasie? nie rozumiem. Niby ŁKS już odpadł - chociaż sportowo wywalczył utrzymanie. Zacząć trzeba od pzpn i komisji arbitrażowych. Przykład? Widzew i Jaga - zamieszane w korupcje oba kluby, nie ma się co spierać, bo to prawda. Widzew - zdegradowany, Jaga - zostaje. Rewelacja nie ma co. Z resztą o leśnych dziadach dość już bo mam ich dość.

Znajomości? Są na pewno, ale trafią się i utalentowani. Smolarek ma nazwisko po tatusiu, ale pojęcie o piłce ma.

Transfery zagraniczne bardzo bolą, jedynie Jeleń skorzystał jeśli chodzi o ostatnie lata. Wasilewski też dobrze wybrał, ale co dalej? Dudka, Rasiak, Sikora niestety karier nie zrobili, a zapowiadali się przyzwoicie. Takie powroty na pewno podnoszą poziom ligi, ale to tylko źle o nas świadczy.

Hurt Hiszpanów ? to było dobre, chociaż Astiz jakiś poziom trzyma jednak :D Nie zapomne brazylijskiej Pogoni hahahaha. Ptak z ulicy pobrał gości i za kopanie piłki, czego nie potrafili dobrze im płacił. Wystarczy w niższych ligach się dobrze rozejrzeć i nie trzeba wcale za granicę jechać. Aczkolwiek takie transfery jak Kirn czy tam Bandrowski dużo wniosą i wniosły.

Temat rzeka, można gadać i rozpisywać się na amen.
  • 0
Dołączona grafika

#25 bRzoza

bRzoza

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 93 postów
  • Ską…d:Ruda Śląska

Napisano 22 lipca 2009 - 05:23

No to mecz Levadia vs Wisla sie zaczal i leci juz 22min:) Ciekawi mnie tylko ich gra szkoda mi Lecha ze to oni nie graja w tej LM bo mogli by cos zrobic:) FFFF musze sie z Toba zgodzic lecz Jaga takze powinna poleciec no ale to co robi pzpn oraz inni to zal aż...:) Nie wszyscy nie trafiaja w transfery chociaz Wisla i Legia jak widac nie ucza sie na bledach;] Sporzjmy teraz na takiego Gornik zabrze? Co to wogole mialo byc budzet 20mln czy ile tam mieli kupili z 5/6 pilkarzy ale powiedzcie mi na co? Jak widac chu grali i teraz maja.Wielka nadzieja w Pitrego i powiedzcie mi co on zrobil? Nic wielkie nic :) Ruch Chorzow nie kupili prawie nikogo... a utrzymali sie w lidze w dobrym momencie zmienili trenera i tu wielka Chwala dla Waldemara Fornalika za to co zrobil z tym klubem nie dosc ze podniosl ich na duchu to jeszcze zaczeli wygrywac z wyzej notowanymi klubami (Final z Lechem)... Co do zagranicznych wyjazdow hmm:) Udalo sie to tylko Jeleniowi oraz Kubie i Borucowi moze Zaluska bedzie mial takze szanse ograc sie w Celticu:) My mamy mlodych utalentowanych graczy ale co z tego jak kluby wola juz sprowadzic ogranego zawodnika zamiast wspomoc naszych mlodych pilkarzy;]
  • 0

#26 rapol

rapol

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Ską…d:Konstancin-Jeziorna / Warszawa

Napisano 22 lipca 2009 - 05:35

właśnie - można się rozpisywać... ale co to da ?
Jedyny ŚP Kazik Górski ( miałem z nim okazje rozmawiać! :) ) ) nie pchał się tam, gdzie go nie proszono. Po co Lato, Boniek pchali się na prezesa? Psują teraz sobie wizerunek, baa, autorytet.
Co do tych degradacji, to mnie one nie interesują. Tylko z tego wszystkiego w moich oczach nieźle wypadł prezes Filipiak, który odpowiedział na pytanie: czy cieszy sie pan wraz z kibicami z utrzymania w ekstraklasie? a odp była: " a z czego mamy się cieszyć, z tego co sie teraz dzieje to powinniśmy płakać" A w Kielcach " Burmistrz wypił szampana z okazji powrotu do ekstraklasy' - informuje PS. Wywalczcie to na boisku, a poźniej się cieszcie..tak troche bez honoru. Sprawa ŁKS- do jasnej kuźwy! na wiosne nie chcieli grać, bo kasy nie mieli a teraz nagłe olśnienie, że kasa jest za grę w ekstraklasie. tzn piłkarze nie chcieli, ale wiadomo, za darmo nikt by nie chciał pracowac. W sumie, pograć w ekstraklasie to ja bym mógł za darmo :>.
I zamiast pomóc ŁKS-owi w finansach to ich PZPN stacza na więszky debet. Powinni im dać jakieś minimum. I dać szanse. A jakby szansy nie wykorzystali to degradacja wtedy.
Osobiście też oglądam wszystkie mecze, co lecą w TV. Choć czasami nerwów mi brakuje - tylko szkoda, że to nie emocje. Transmisje TVP. Świnka Pepe leci w przerwie spotkania. Przynajmniej wiedzą jak poprawić humor ;>, albo Gmoch z Jurkiem Engelem :D. Engel - znawca od taktyki - gramy na Kałużnego i Radek rozgrywa na boki. Przegrywamy 1:0 to co robi Jurek? Gramy na Kałużnego! Przeciez jest od nich wyższy o głowe. Przegrywamy 2:0 z Koreą- co robi Jurek? Mówi, żebyśmy grali na Kałużnego ;D no i znajdź sens w tym wszystkim :I
ps.
A pamiętacie Kukiełke? Bożydar ( imię nie pasuje) Iwanow powiedział rok temu. - Czemu on nie jest powoływany do reprezentacji ? - komentarz zbęny ;D, jeszcze Zdebela i defensywni pomocnicy przekroczą 35+. Karolaka na boisko może ?

a do LM. Szkoda, że Villarreal nie występuje w tej edycji. Klub z małymi tradycjami, ale z wynikami i zaczął się sprzedawac :( cóż, może w PE, tzn w LE dojdą daleko :)


Smolarek - także nie próżnował w Holandii z legalną Konopia Indyjską, ale na szczęście dojrzał i był w miare dobrym piłkarzem :)

Użytkownik rapol edytował ten post 22 lipca 2009 - 05:50

  • 0

#27 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 22 lipca 2009 - 07:22

Levandia - Wisła 1 - 0

Żenada, kompromitacja poprostu brak słów (wiem że tu jacyś kibice wisły napewno są ale inaczej tego nazwać się nie da), już nawet drużyna estońska założona bodajże w 1998r pokonuje jeden z najbardziej utytułowanych klubów.
no przepraszam bardzo, ale jeśli za darmo chce się wejść do ligi mistrzów to tak się kończy (brak jakichkolwiek większych transferów), jeśli niechce się wydawać pieniędzy to po co kompromitować polską piłke w pucharach, nie lepiej dać szanse komuś z większymi aspiracjami , komuś kto się wzmocni na walke o lige mistrzów. W najbliższą niedzielę się przekonamy czy to nie lepiej żeby Lech reprezentował Polske w lidze mistrzów, chociaż mógł to robić jednak mistrzostwo przegrał tylko i wyłącznie dzięki sobie samemu.
Napewno teraz będzie jakaś rewolucja w drużynie, posypią sie ludzie odpowiedzialni za transfery itp, Bednarz - brak jakich kolwiek poważnych wzmocnień.

Wracają do tematu utalentowanych piłkarzy.
Talent ich zanika poprzez pazerność na kasę.Zagrają jeden dobry sezon w polskiej lidze i już im się pali na zachód.
Daleko nie trzeba szukac np przykład Matusiaka, Niedzielana, czy też rasiaka który kariery jako tako nie zrobił prawie żadnej jakieś tam występu w 1 lidze angielskiej.

Tak samo jest teraz z Lewandowskim 1 sezon w ekstraklasie w barwach Lecha udany, bramki w puefa i reprezentacji i już mu się na zachód pali, jednak włodarze klubu nie zgodzili się na transfer więcej niż jednego zawodnika (przyp. odszedł murawski do rubina kazań), więc jeśli nie zmieni się postawa lewandowskiego to prawdopodobnie wyląduje w młodej ekstraklasie i może wtwdy mu się oczy otworzą.

Użytkownik abras edytował ten post 22 lipca 2009 - 07:22

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#28 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 22 lipca 2009 - 07:31

Ja to skopiuje swoje wypociny z SB:

"zawsze mówiłem, że krakowska Wisła do niczego się nie nadaje, bo z roku na rok nie potrafią wyciągnąć wniosków z poprzednich porażek... rozumiem wdepnąć w gówno, za drugim razem wdepnąć w to samo gówno już jest dziwne, ale trzy, cztery razy? .. przegięcie.. w tym roku myślałem, że będę mile zaskoczony, ale jak widać nic mnie nie zaskoczyło ... chylę tylko czoła tej drużynie sprzed 7 lat

ale to nie do końca wina samych piłkarzy, choć to oni grają i powinni być odpowiednio nastawieni do gry, i to przez samych siebie - sami powinni sobie wbić do głowy, że jeśli nie teraz, to kiedy? ... wina leży po stronie szkoleniowca, bo to on decyduje o taktyce i sposobie gry.. czekam już parę lat, aż pojawi się ktoś, to rzucić czymś świeżym, czyli odważną grą do przodu, bez pieprzenia się i grania z pomijaniem drugiej linii... póki co, to wszyscy grają na 0 z tyłu i boją się atakować, by nie ulec kontrze.. do tego te dziwne ustawienia, które od jakiegoś czasu są w modzie, czyli z jednym napastnikiem na szpicy.. jak tak można grać, i w Legii i w Wiśle to jest, i jeszcze w innych, nawet w MU .. pamiętam, jak grano 2 napadziorami, to padało o wiele więcej bramek, a strata była taka sama jak teraz"
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#29 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 24 lipca 2009 - 02:44

Wisła po prostu już od x lat lubi zaskakiwać nas porażkami w europejskich pucharach z coraz to słabszymi drużynami. Lech Poznań ? Możliwe, chociaż też nie wiadomo jakby zagrali. To że w tamtym roku walczyli bardzo dzielnie, nie znaczy, że w tym roku miało by być tak samo. Jeśli chodzi o naszych piłkarzy za granicą, to bramkarze tylko sobie dają rade i grają (albo grzeją ławe, ale jednak tam są i mają możliwość pracować z najlepszymi), bo Ci co grają w polu, to kto ? Jeleń i Błaszczykowski. No bo kto jeszcze ? Śmiech mnie bierze jak wchodze na jakis onet, czy wp i czytam, że Rasiak czy inny cielak strzelił bramkę gdzieś na jakimś zadupiu.

Bardzo podobało mi się to co zrobił Tomasz Frankowski. Grał tyle w Wiśle i fakt, dużo ludzi mu zarzuca, że się sprzedał, wyjechał do stanów tylko po kase i mógłby tam zostać do końca, ale Franek wrócił do Jagiellonii Białystok, tam gdzie się wszystko zaczęło. Tam strzelał gola i każdy miał to w d*pie. Wrócił do nas i jak strzelił gola Warszaffffjakom to wiedział, że jest u nas bogiem i było tylko słychać Franek Franek łowca bramek, a takiego powitania, to chyba żaden piłkarz nie miał.

Niech i jedzie Lewandowski, ilu było takich jak on ? Rasiak, Niedzielan, Żurawski, Kosowski, Frankowski, Matusiak, Kazimierczak, Saganowski. Gdzie oni teraz k****** są ?
  • 0

#30 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 18 grudnia 2009 - 01:34

Dosłownie kilka minut temu zakończyło się losowanie par 1/8 Ligi Mistrzów:

Oto wszystkich 8 par tej fazy rozgrywek:

VFB Stuttgart vs FC Barcelona
Olympiakos Pireus vs Girondins Bordeaux
Inter Mediolan vs Chelsea FC
Bayern Monachium vs Fiorentina
CSKA Moskwa vs Sevilla
Olympique Lyon vs Real Madryt
FC Porto vs Arsenal
Milan vs Manchester United

Nie ma co spekulować o parze "śmierci", są dwie. Chodzi o pary Anglia - Włochy.

Wasze typy ?( Moje pogrubione :) )

Użytkownik Ramzi edytował ten post 18 grudnia 2009 - 01:37

  • 0

#31 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 18 grudnia 2009 - 01:37

no i mamy wojne włosko-angielską :D pewnie będzie 2:0 dla Anglii, choć chciał bym aby Milan wygrał ;)
reszta par taka se :rolleyes:

a no i dodam reszte moich typów

VFB Stuttgart vs FC Barcelona - 2
Olympiakos Pireus vs Girondins Bordeaux - 2
Inter Mediolan vs Chelsea FC - 2
Bayern Monachium vs Fiorentina - 1
CSKA Moskwa vs Sevilla - 2
Olympique Lyon vs Real Madryt - 1
FC Porto vs Arsenal - 2
Milan vs Manchester United - 2

Użytkownik will edytował ten post 18 grudnia 2009 - 01:41

  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#32 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 18 grudnia 2009 - 02:20

wg mnie Inter zwojuje coś dużo w tej edycji :D zawsze mają ciężko po grupach, ale ten rok bedzie przełomem.
  • 0
Dołączona grafika

#33 zed222

zed222

    Kapral

  • Oldie
  • PipPip
  • 60 postów
  • Ską…d:Turek

Napisano 18 grudnia 2009 - 03:12

Ciezko spekulowac nie wiadomo jak te druzyny beda prezentowaly sie za 2 miesiace :P :
VFB Stuttgart vs FC Barcelona
Olympiakos Pireus vs Girondins Bordeaux
Inter Mediolan vs Chelsea FC
Bayern Monachium vs Fiorentina
CSKA Moskwa vs Sevilla
Olympique Lyon vs Real Madryt
FC Porto vs Arsenal
Milan vs Manchester United

Użytkownik zed222 edytował ten post 18 grudnia 2009 - 03:13

  • 0
Dołączona grafika

#34 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 18 grudnia 2009 - 03:34

heh? FFFF twierdzisz, że moja Chelsea przegra z kiedyś tam moim Mourinho ?

No w sumie nie wiadomo w jakiej formie będą piłkarze po Pucharze Narodów Afryki, chodzi mi głównie o w Interze Etoo i w Chelsea Drogba oraz Essien. W swoich typach mógłbym jeszcze podważyć mecz OL z Realem, raczej z CR9, bo w tej sytuacji Królewskich trudno mówić o drużynie, łatwiej o indywidualnościach.
  • 0

#35 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 18 grudnia 2009 - 04:33

Coz ja moge powiedziec. Jestem fanem Realu Madryt od 11lat i mysle, ze dla obecnego Realu bedzie to ciezka przeprawa, ale dla tego, ktory ma byc ponoc w lutym na najwyzszym i optymalnym poziomie to powinna byc spokojna przeprawa. Z reszta jak moze Real odpasc z "jakims tam" Lyonem w 1/8 finalu majac na uwadze to, ze final na Santiago ? :P Co do reszty to moge dodac jedynie, ze juz po raz kolejny Barca ma fuksa w losowaniu 1/8 finalu jedynie co mieli 2 razy pod rzad Chelsea a reszta to same dno w 1/8. O to moje typy:


VFB Stuttgart vs FC Barcelona - 2
Olympiakos Pireus vs Girondins Bordeaux - 2
Inter Mediolan vs Chelsea FC - 2
Bayern Monachium vs Fiorentina - 2
CSKA Moskwa vs Sevilla - 2
Olympique Lyon vs Real Madryt - 2
FC Porto vs Arsenal - 1
Milan vs Manchester United - 2


Co do tego, ze wygra Porto to jestem w 80% pewny, bo zauwazcie, ze od 3 sezonow Arsenal gra j3dno i to samo. Poczatek genialny wszyscy sie nimi jaraja, pod koniec graja zalosnie, dzieci sa zmeczone, a jeszcze jak do tego dojda kontuzje to juz kompletna klapa.
  • 0

#36 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 16 lutego 2010 - 10:42

Świetny mecz na San Siro, ManU wygrywa we Włoszech 3:2, ale po bardzo dużych emocjach. Beckham w składzie Milanu, finezyjne zagrania Ronaldinho i szybkość Pato nie wystarczyły. Rooney błysnął jak to zwykle robi w tym sezonie, aczkolwiek nie skreślałbym rossoneri przedwcześnie...
  • 0
Dołączona grafika

#37 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 16 lutego 2010 - 10:44

Fikus ale musisz przyznać, że bramka Seedorfa też była piękna :D jak i cała akcja :D Ronaldinho po prostu cudownie zatańczył z obroną =]
  • 0

#38 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 16 lutego 2010 - 10:46

Mecz przyzwoity :) Brakowało mi tego sportu i emocji przez te ostatnie tygodnie. Madryt się nie popisał i przegrał z Lyonem 0:1 :P
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika

#39 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 16 lutego 2010 - 10:47

a mnie cieszy fakt iż Lyon wygrał :D zwłaszcza u siebie :)
  • 0

#40 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 16 lutego 2010 - 10:47

straszną padake zagrały Diabły, ale to ich styl, brzydki, na kontry. Samo ustawienie mówiło że bronią - w środku fletcher carrick i scholes to wiadomo, że bronimy ile wlezie, no i ten Park - kompletna pomyłka.

Gdybym za wrażenia artystyczne miał pkt przyznawać to 100x więcej dostałby Milan, licze,że zamotają w rewanżu.

Jutro Fabian broni na Dragao - rewelacyjny mecz sie kroi.
  • 0
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1