Skocz do zawartości


Zdjęcie

LM


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
110 odpowiedzi w tym temacie

#41 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 16 lutego 2010 - 10:48

mam nadzieję, że Arsenal pokaże się z dobrej strony i zagra to co umie najlepiej :)
  • 0

#42 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 16 lutego 2010 - 10:51

moge tylko powiedzieć, że Liga Mistrzów & Liga Europejska > Olimpiada :D

wcześniej oglądałem też kawałek Evertonu ze Sportingiem i też konkretny meczyk.

Jutro Porto z Arsenalem, a w czwartek Juve - Ajax o 19, a o 21 HSV - PSV/Hertha - Benfica :D

do wyboru do koloru, masakra :D
  • 0
Dołączona grafika

#43 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 16 lutego 2010 - 10:53

jeżeli Juve wygrywając ostatni mecz ligowy się przełamało choć trochę to mecz z Ajaxem będzie interesujący :D
  • 0

#44 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 16 lutego 2010 - 10:55

wg mnie to na remis mecz bedzie chociaż nie ukrywam, że nienawidze Juve dlatego chciałbym żeby Suarez hattricka machnął i adios Zacherroni :D
  • 0
Dołączona grafika

#45 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 16 lutego 2010 - 10:58

a to nie pogadamy xD bo ja kibicowałem kiedyś Juve ;P dlatego liczę na nich :D
  • 0

#46 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 16 lutego 2010 - 11:17

Milan nie ma szans na Old Trafford, lecz skoda ;/ dobrze się zaprezentowali ;(
  • 0

#47 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 17 lutego 2010 - 12:42

czemu sądzisz, że nie ma szans ? ja uważam przeciwnie, że ma szanse i to bardzo duże wygrali z Realem na wyjeździe wygrają z MU na wyjeździe jeżeli tylko się postarają i zagrają jak trzeba
  • 0

#48 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 17 lutego 2010 - 08:08

Moim zdaniem Milan ma szanse na awans i to bardzo duze, bo zauwazcie, ze gdyby nie fatalna skutecznosc to by wygrali 4:3, a gdyby wykorzystal ktos swoje szanse z trojki Ronaldinho-Huntelaar-Antonini i strzelilby na 2:0 mecz zupelnie inaczej by sie potoczyl, przegrali sami przez siebie, defensywna dno i tyle, szkoda mi ich, bo liczylem na Milan, ale jego nieobliczalnosc to najlepszy prognostyk na rewanz. Zas w drugim meczu Lyon-Real istniala tylko jedna druzyna = Lyon i odwrotnie co do meczu MU vs Milan to Real ma szanse na awans dzieki niewykorzystanym sytuacjom Lyonu, bo ten mecz byl identyczny jak MU vs Milan tylko, ze Real w przeciwienstwie do MU nie odpowiedzial zuepelnie niczym, najwiekszy minus, wada i problem Realu polega na tym, ze gdy Real musi cofnac sie z koniecznosci do obrony to nie wie co sie dzieje, nie wie co ze soba zrobic, jak wyprowadzic najprosztsza akcje, gwiazdy przygasaja, ale jako zadeklarowany madridista jestem optymistycznie nastawiony na rewanz i awans Realu, poniewaz Real u siebie jest na prawde kapitalny i jak w pierwszych 15minutach Lyon nie odbierze inicjatywy Realowi to bedzie spokojne zwyciestwo i swietowanie awansu, a nieobecnosc z powodu sankcji kartkowej Marcelo tylko podwyzsza szanse Realu na awans, tylko szkoda Xabiego Alonso, ale za to bedyze ofens-ofens i jeszcze raz ofens !
  • 0

#49 cwireq

cwireq

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 17 lutego 2010 - 11:26

pamietajcie tylko UNITEEED ;]
Rooney co w formie ostatnio jest to nie ma sily zeby go powstrzymac ; ) Co do meczu do Ronaldinho - pelen kozak, co on potrafi zagrac to magia ;D( jak dla mnie MotM). Ale Manchester w drugiej polowie tez mogl strzelic jeszcze 1 bramke, wiadomo jak to jest ze skutecznoscia - zawse sie tak mowi, a gdyby strelil a gdyby obronil a gdyby cos tam. Mozna oceniac tylko fakty ;D
czekam na rewan i bedzie kozak!:D

ps. czyzby real 5x z rzedu odpadl w 1/8?:D
  • 0

#50 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 17 lutego 2010 - 11:32

co do MU vs Milan to myślę, że jeżeli milan zagra tak jak potrafi na wyjeździe to będzie to chyba najlepszy mecz 1/8 :)
co do Realu mam nadzieję, że Lyon da z siebie wszystko i nie zmarnuje okazji jaką ma by wejść do ćwierć finału :D
  • 0

#51 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 17 lutego 2010 - 12:26

tyle tylko, że milan musi wygrac różnicą 2 bramek bądź też wygrać wyżej niż 3:2 ;] ale licze na nich :) forza milan

a no i mam nadzieje, że real odpadnie ;* :)
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#52 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 17 lutego 2010 - 02:26

a co powiesz na 2:0 dla milanu ?:D

ps.
juz Cie lubie will :D oby real odpadł :D
  • 0

#53 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 17 lutego 2010 - 02:55

szkoda milanu że przegrali u siebie , na wyjezdzie będzie im bardzo ciężko :)
Real u siebie powinien ze spokojem wygrać i awansować do ćwierćfianału, mecz na wyjeździe im nie wyszedł ale na Santiago Bernabeu pokażą klase :D ;]

Użytkownik abras edytował ten post 17 lutego 2010 - 02:55

  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#54 rapol

rapol

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Ską…d:Konstancin-Jeziorna / Warszawa

Napisano 17 lutego 2010 - 03:57

jaką klase? Abras, z tą grą co Real wczoraj pokazał ( byłem zmuszony oglądac ten mecz, bo brat wielki kibic Realu, choć po meczu twierdzi, że wstyd mu za tą drużyne) to najwyżej z Xerez mogą wygrać 3:0 i to wszystko. Przecież Kaka to żenada, biega jak głupi przy tej lewej stronie, ma jeden zwód i myśli, że obrońcy za kazdym razem bedą lecieć. A kto tam ma rozgrywac ?! Defensywni pomocnicy ?. Oni mają inne zadanie. Arbeloa z Marcelo to żadnego podania nie mieli w obronie z tego co zauważyłem, oni próbują grąc tylko długimi piłkami, a dobrze wiemy, że teraz to jest mało efektowne i efektywne. Nie jestem za Barceloną i wolę Real, bo dzięki temu zespołowi zakochałem się w piłce, teraz im nie kibicuje, ale problemem Realu to sciągąnie gwiazd hurtowo, a żadnego rozgrywającego z pierwszego zdarzenia. (myslałem, ze Kaka taki będzie, ale on woli pobiegac się i pościagać). Galacticos to tylko już nazwa, bo fakt, że od paru lat odpadają z LM z 1/8 i ze, nie mogą wygrać w Pucharze z 3 ligowcami to coś znaczy niestety.
  • 0

#55 dudson

dudson

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 17 lutego 2010 - 04:28

Kvrwa mać, dlaczego LM działa na piłkarzy Realu jak kije wchodzące w głąb d*py? Profesjonaliści kvrwa... Tyle wywiadów, gdzie to oni nie zajdą, jak to będzie wspaniale zagrać w finale LM na Santiago Bernabeu. Nie wierzę w tę klątwę 1/8, tu w czymś innym jest problem. Po prostu poziom Realu obecnie to nie ścisła czołówka jak to wszyscy działacze muszą p*****ić w wywiadach, a miejsca 9-16. Wstyd i jak zwykle "Do zobaczenia w finale za rok". Co roku jest ta sama gadka tycząca się Realu Madryt co oni nie zrobią w rewanżu itp. Real na arenie międzynarodowej obecnie może straszyć tylko swoją marką, którą wyrobił sobie głównie w XX wieku i początkiem wieku obecnego. Teraz zawodnicy grający w LM zachowują się tak jakby mieli dokonać tylko formalności eliminując "ogórki" (Lyony,Manchestery,Chelsea,barce) w drodze do LM. No bo jak to? To Real Madryt! Nikt nie wygrywał tyle tych rozgrywek tyle razy co oni i drżyjcie rywale przed corocznym finalistą Ligi Mistrzów!*(W razie czego jakby ktoś nie wyczuł ironii) Ja się niczego wielkiego nie spodziewam po Realu w rewanżu. Bardzo ostrożnie do niego podchodzę i jestem przygotowany, że będzie to samo co przez ostatnie kilka lat. Potem oczywiście Pelle okażę się wszystkiemu winny i koło się zamyka.Jestem pewny, że Lyon strzeli co najmniej jedną bramkę. Zdaję się, że znowu przyjdzie mi przypominać Real sprzed 7 lat, jak był wstanie wyeliminować Manchester United po dobrej i ładnej grze dla oka... Nie wiem ile mi przyjdzie czekać na zwycięstwo tegoż klubu w LM. Kiedyś była to kwestia niestety 30 lat, teraz jeśli nikt nie ruszy głową i nie zajmie się przede wszystkim canterą, zapewne czeka nas to samo.
Aha i skończcie co niektórzy pieprzyć co to Real nie zrobi w rewanżu z Lyonem...

Użytkownik ShataN edytował ten post 17 lutego 2010 - 05:22
Nie przeklinaj i nie omijaj bluzgatora.

  • 1

#56 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 17 lutego 2010 - 06:21

po co te nerwy? po co te przekleństwa? ten temat służy do dyskusji i do wyrażania własnych opinii. Każdy mówi co uważa lub w co wierzy lub czego by chciał nie możesz zabronić komuś by przestał mówić, że Real wygra w rewanżu.
  • 0

#57 dudson

dudson

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 17 lutego 2010 - 07:40

Był to mój post z innego forum mniej więcej 5 minut po zakończeniu meczu, więc może jest w nim za dużo szczypty agresji.. możliwe :P Aczkolwiek nie uważam by ten post odbiegał jakoś od otaczającej rzeczywistości tegoż klubu. Nie jestem zadowolony z tego co zobaczyłem w meczu z Lyonem i Xerez dlatego tutaj było trochę na granicy. I tak mam po cichu nadzieję, że po rewanżu przyjdzie mi napisać całkiem innego posta wręcz 180 stopni. Pożyjemy zobaczymy.
  • 0

#58 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 17 lutego 2010 - 10:27

Dużo osób skreśliło Ronaldinho po odejściu z Barcelony, ale zawsze powtarzałem, że jeszcze nie raz pokaże się z jak najlepszej strony. Co do Realu....zagrali fatalnie, ale mam nadzieje, że u siebie zniszczą Lyon. Co do Arsenalu (mecz się jeszcze nie skończył, ale patrząc na to jak grają nie strzelą na remis :P)) to w głupsze sposoby bramek już tracić chyba nie można :)
  • 0

#59 Codi

Codi

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 17 lutego 2010 - 10:48

co jak co ale bramkę stracili w strasznie głupi sposób ... ale wierzę, że grając u siebie zagrają jak należy i sprowadzą na ziemię Porto :D
  • 0

#60 mJm

mJm

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 863 postów
  • Ską…d:Kielce

Napisano 17 lutego 2010 - 11:05

Spodziewałem się ciekawszego meczu, niestety Arsenal zaskoczył i nie pokazał zorganizowanego futbolu :X
  • 0
jazda, jazda, jazda, jazda!!...

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0