Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co powiecie na "Puchar Tawerny"? - Dyskusja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
231 odpowiedzi w tym temacie

#181 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 11 stycznia 2009 - 03:50

luuudzieeee jak jest jakis regulamin to trzeba sie do niego dostosowac czy to takie trudne?? a jak sie do niego dostosujemy to nie bedzie problemow!!!!




Zgodzę sie z tobą wodny ale jeżeli turniej jest 4fun to trzeba podchodzić z dystansem w pisaniu regulaminu (w przypadkach kryzysowych ;) iść na ugodę) a tym bardziej jeśli sie drużyny zgadzają grac z np "podstawionym" graczem to powinno sie zgodzić i grac jaki jest sens grania np 2vs3 lub walkower... 0 przyjemności :( . Ja sam doszedłem do turnieju bo chciałem pograć z ludzi z tawerny (4fun). Turniej został stworzony dla graczy żeby mogli pograć ze sobą i sie zgrać wiedz w czym problem takie jest moje zdanie.

Użytkownik Dejdaaa edytował ten post 11 stycznia 2009 - 03:51

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#182 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 11 stycznia 2009 - 04:01

Dobrze piszesz.
A paradoksalnie hiero, który grał zamiast somebody gra więcej na tawernie niż somebody :)
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#183 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 11 stycznia 2009 - 04:28

U was hiero grał dobrze i przynajmniej było ciekawie bo coś z nim graliście a jak byście grali we 2 to byłby wstyd zal i ból <_<




Ps : Scar ale co najśmieszniejsze 1 raz ze sobą sie zgodziliśmy w czymś lol.gif' class='bbc_emoticon' alt=':lol:' />
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#184 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 12 stycznia 2009 - 09:53

tylko w przyszlosci jak checie robic taki turniej i akcje turnieju to tak jak scar pisal 3on3 nie ma sensu lepiej 5on5 zrobcie bo i tak duzo ludzi sie zglasza!


tak czapek, są i takie pomysły ale na razie chcemy skupić się na doprowadzeniu tego turnieju smile.gif
ale na pewno przemyślimy 5on5.


Ale zastanówcie się deko. Ludzie się pozgłaszali, a grać nie ma komu. Już teraz ciężko jest zebrać 3 ludzi na dany termin, a co dopiero będzie przy 5on5 ?

Użytkownik MilczaR edytował ten post 12 stycznia 2009 - 09:53

  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#185 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 12 stycznia 2009 - 10:16

Z tego co pamiętam MilczaRRRRRRRRRRR :D To ostatnim razem było 8 teamów i wszystkie zagrały co miały zagrać :) A wszystko odbyło się w dwa dni ;X
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#186 MilczaR

MilczaR

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 262 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 12 stycznia 2009 - 11:46

No dlatego ScaR sam powinieneś być co najmniej zdziwiony tym, co istnieje teraz.
Gdzieś musi być powód. Może czas? Może kiedyś mieli go więcej, a dzisiaj nie.

Patrząc na to, co dzieje się dzisiaj, to może turniej z czterema 5-osobowymi ekipami by wypalił, ale nie więcej.
  • 0
Czas nagradza cierpliwych.

---

Dołączona grafika

---

#187 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 13 stycznia 2009 - 01:32

Wydaje mi się, że to zły Scar pogromca botuff i mistrz ciętej riposty na serwie wystraszył wszystkich ;F
A tak poważnie to, o ilość zgłoszeń będziemy martwić się po tym turnieju i w trakcie organizacji następnego :)
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#188 Michał Webber Oszust Rurański

Michał Webber Oszust Rurański

    OSZUST

  • Member
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 13 stycznia 2009 - 11:28

Ale zastanówcie się deko. Ludzie się pozgłaszali, a grać nie ma komu. Już teraz ciężko jest zebrać 3 ludzi na dany termin, a co dopiero będzie przy 5on5 ?


Dlatego jesteśmy za tym żeby w odległej przyszłości zrobić następująco, że gracze między sobą będą wybierali składy i wtedy łatwiej im będzie zapanować nad tym czy ktoś będzie obecny, czy nie. Wystarczy popatrzeć na skład Bodzia i Dejdy. Można powiedzieć, że Bodziu sam wybrał tego gracza do składu i widać, potrafią się zgrać i rozegrali już wszystkie mecze. Wtedy już odpowiedzialność za dostępność będzie brał kapitan drużyny bo to on będzie tak wybierał skład żeby wszystko grało.

Na pewno będzie to lepiej przygotowane niż ta pierwsza część, każdy uczy się na błędach.

Aha i ScaR, jeśli czymś Cię uraziłem to przepraszam. Tamtego dnia już byłem dosyć zdenerwowany przez Snifera bo nie mógł zjawić się na mecz turniejowy i musiałem szukać zastępstwa. Ciężki dzień był i nie myślałem zdrowo. Wybacz nje :D

Ale myślę, że teraz nie opłaca się poruszać tematów spoza tego wydania pucharu bo najpierw to trzeba ukończyć to co jest, a potem będziemy się zastanawiali nad resztą.
  • 0

#189 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 13 stycznia 2009 - 01:02

Dlatego jesteśmy za tym żeby w odległej przyszłości zrobić następująco, że gracze między sobą będą wybierali składy i wtedy łatwiej im będzie zapanować nad tym czy ktoś będzie obecny, czy nie. Wystarczy popatrzeć na skład Bodzia i Dejdy. Można powiedzieć, że Bodziu sam wybrał tego gracza do składu i widać, potrafią się zgrać i rozegrali już wszystkie mecze. Wtedy już odpowiedzialność za dostępność będzie brał kapitan drużyny bo to on będzie tak wybierał skład żeby wszystko grało..


wtedy beda ludzie beda dobierac tak timy ze sami skilowce beda w jednym timie i oni wygraja tak nie moze byc
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#190 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 13 stycznia 2009 - 01:04

Hehe, no luz :) Jak pisałem Bodziowi ja nie jestem jakiś pamiętliwy jeżeli chodzi o takie rzeczy, zresztą sam zachowałem się nie lepiej ... Tak więc również przepraszam za moje brzydkie zachowanie i mam nadzieję, że będzie zgoda :)

EDIT:
@Konio, zapewne Ty byłeś jednych z tych, któzy głosowali na losowanie, bo liczyli, że możne trafi im się ktos ogarnięty do teamu.
Widzisz jak ktoś gra w tą gre parę lat i kara to chciałby grać z kimś na jego poziomie i z kimś go lubi itd itd. I to normalne, że SAMEMU wybierasz sobie ludzi do teamu. A kolegów też losujesz ? Czy wybierasz sam ?
NO i co, że ogarniacze będą w jednym teamie ? Chyba o to chodzi żeby ktośw wygrał no nie ?

Użytkownik ScaR edytował ten post 13 stycznia 2009 - 01:07

  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika

#191 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 13 stycznia 2009 - 01:11

to byla jakas mozliwosc ?? losowanie czy tim skladajacy sie z samemu wybranych graczy ??
scar nie rozumiesz zabawy wlasnie ma byc tak zeby byla gra a nie tim hajtow nie przegra ani jednego meczu
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#192 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 13 stycznia 2009 - 01:17

no i wlasnie potem sa takie sytuacje jak teraz ze sie nikt dogadac nie umie. a jak by grali ze soba kumple to zawsze maja ze soba kontakt i sie moga dogadac.
  • 0

Dołączona grafika

#193 czapka style

czapka style

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 398 postów
  • Ską…d:Kalisz

Napisano 13 stycznia 2009 - 01:33

popieram ale to pomyslicie next time;) ja tam jeszcze zadnego meczu nie gralem moj kapitan jakos nic mi nie pisze wiec;/
  • 0

#194 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 13 stycznia 2009 - 01:45

no i wlasnie dlatego potem sa takie problemy :/
  • 0

Dołączona grafika

#195 Michał Webber Oszust Rurański

Michał Webber Oszust Rurański

    OSZUST

  • Member
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 13 stycznia 2009 - 01:52

Dlatego nie ma co gdybać, na pewno druga edycja będzie już tak rozplanowana żeby każdy mógł zagrać z kumplami z Tawerny. Ale to wszystko w swoim czasie..
  • 0

#196 se lamie se

se lamie se

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 084 postów
  • Ską…d:Czechowice-Dziedzice

Napisano 13 stycznia 2009 - 02:00

pierwsze koty za ploty :) przyjamniej juz mamy rozeznanie jak to mniej wiecej wyglada :]
  • 0

Dołączona grafika

#197 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 13 stycznia 2009 - 04:56

czapka a czemu ty sie na kapitana nie zgłosiłeś :P ? mnie bodziu chciał wrobić ale sie nie dałem ;) konio napisałeś ze hajtowy team żadnego meczu nie przegra to ty sobie załatw taki team i wszyscy będziemy happy. Czy ja wiem czy bodziu dobrał se team ? kzq losowanie a ja ostatni sie zgłosiłem wiec w czym problem :) a, ze tak wyszło ze na bodzia wpadłem przypadek :D






Dużo zależy od kapitana było trzeba z głowa wybierać , ale ludzie też czasem nie myślą zgłaszają się zabierają miejsce a nie grają bo np w tygodniu nie mogą albo 1 osoby nie ma RESPECT TYPY
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#198 Michał Webber Oszust Rurański

Michał Webber Oszust Rurański

    OSZUST

  • Member
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 13 stycznia 2009 - 07:58

Dlatego Dejduś, w przyszłości chcemy to wyeliminować i na pewno na priorytet pójdzie dostępność i możliwość gry.
Ale tak jak pisałem, nie ma co w tej chwili się tym przejmować, wszystko w swoim czasie. :)
  • 0

#199 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 13 stycznia 2009 - 08:08

a moim zdaniem przy next turnieju powinno byc cos takiego ze podane sa 2, 3 ternimy na rozegranie 1 meczu i tyle.. bo takto nikomu sie nei chce dopytywac kazdego z graczy czy wtedy i wtedy moze..a jak beda mieli dokladny termin podany to chyba sie zbiora i to az beda mieli 3 proby na jeden mecz.. :D -_-
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#200 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 13 stycznia 2009 - 08:22

Doklanie, jak w innych turniejach. Jest dana kolejka grupowa i trzeba ja rozegrac np od 15 do 18 stycznia. Potem druga kolejka i next termin, ale sluchajcie, teraz nie ma co gdybac itp, trzeba dokonczyc ten turniej, a przy nastepnym napewno Webber zalozy temat, aby kazdy wyrazil swoje zdanie :)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1