Skocz do zawartości


Zdjęcie

Xxx


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 15 stycznia 2009 - 01:16

Data Zdarzenia: 11.01.2009 / 19:10
Nick Podejrzanego: xXx
Steam ID: STEAM_0:0:8301302
Ewentualny Rodzaj Czitu: Multigówno
Kto Złapał: Ja ?
Link Do Dema: W Załączniku
Profil Gracza: Klik
Czasy i Opisy Podejrzanych Akcji:

Demko obejrzałem :D I proszę każdą osobę która będzie oglądać czasy przezemnie wypisane aby oglądałą to na maksymalnym zwolnieniu, w czasach które podaje czepiam się największych pierdół ale tylko po tym będzie można do czegos dojść bo koleś się zaje2biscie kryje.Moja opinia jest taka że koleś na 100% coś ma, i zdania raczej nie zmienię :) Więc:

02:35 - Rzuca FB po czym skanuje kolesiowi banie za skrzynką z MP5 (Celwnik centralnie w momencie oddania strzału wskakuję na banię przeciwnika).Następnie przymierza się do oddania paki lecz przed tym zobaczył że przeciwnik robi mu biblotekę po czym spojrzał się W SKRZYNKI aby zobaczyć co robi koleś z piaskownicy

03:44 - Akcja się fajnie toczy xXx rzuca he po czym strzela w ścianę i teraz w momencie gdy przeciwnik wychodzi zza ściany celownik xXx który był bardziej po lewej stronie znajduje się centralnie na CT (Rozumiem rzeczy typu Ogar AIM w ręce lub inne cuda mouse fixy ale należy pamiętać że to są nawet nie sekundy i przy takiej akcji podczas rzutu myszą napewno celownik odchylił by się bardziej w prawo a nie centralnie na przeciwnika)

06:40 - Kolejny skan na skrzynkę rozumiem że mógł domyślać się mniej więcej pozycji przeciwnika po rzuceniu HE lecz on normalnie ustał i strzelił mu d*pę :X to nie było skanowanie lecz pojedyńczy strzał. Te skrzynki są dosyć duże więć równie dobrze mógł strzelić w inne miejsce lecz tego nie zrobił.Następnie podczas rozbrajania paki gdy ją zostawił i czekał na przeciwnika stał za skrzynką a celownik cały czas szedł w pewnym odstępię za wrogiem

12:47 - W tej akcji znowu widzę te dziwne śledzenie celownikiem za wrogiem.Dla mnie nie wygląda to normalnie, realistyczny ruch jest bardziej haotyczny nawet jeżeli jest on wykonywany przez kogoś naprawdę dobrego ponieważ jak już pisałem są to ułamki sekund :P

15:45 - Siedzi na BS'ie na skrzyniach zabija 2 osoby po czym robię mu SS'y i możliwe że z tego możliwe że z innego powodu zaczyna grać M4 z tłumikiem (Wcześniej grał czały czas bez)

To tyle co znalazłem, jak już pisałem są to naprawdę pierdoły ale po tym trzeba się czegoś doszukiwać.Wiekszości z wypisanych czasów nie będzie widać na normalnej prędkości więc radzę robić to w 4x zwolnieniu

Użytkownik pale bo lubie edytował ten post 20 lutego 2010 - 10:03

  • 0

#2 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 15 stycznia 2009 - 03:04

Witam ja znalazłem ciekawe rzeczy^^
03:50- typa nie słyszy patrzy sie celownikiem na niego pod koniec cofa sie jak typ zaczyna biec wypala mu hs po kilku sec nie widać nikogo on strzela tam gdzie typ sie znajduje
06:42-xXx patrzy sie centralnie na dzikusa po czym he przylatuje i xXx wypala mu banie następnie po zabiciu typa z bs patrzy
sie przez skrzynie na banie dla rica (celownikiem podążał za nim) :blink:
10:40- xXx siedzi za ścianą po czym celownikiem patrzy sie centralnie na banie dla przebiegającego rica... to by było normalnie ale w pewnym momencie widać jak se pięknie celownik przesuwa w kierunku spadania rica (na duck wyskoczył) po czym sie patrzył tak do puty aż all nie pobiegli...
12:47 -akcja z moim udziałem odwróciłem sie od flesha po czym sam siebie xXx sfleshował następnie wybiegł ze smoke z cel kroczącym za mną po zabiciu mnie piękne 16 bit po czym sie składa


Więcej nie znalazłem jak napisał worms to są duperele ale na x4 all bardzo fajnie widać i to mi nie wygląda na tak zwanego czuja ma coś na 100% ma 16 biT <_< Jak grałem z xXx nie raz na tawernie i zawsze miał fajne skany i akcje z d*** na tym demku może tego tak nie widać ale wystarczy poczekać z kilka miech to znowu ten temat xXx zostanie otwarty tylko z innymi jego ciekawymi akcjami...
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#3 mentos

mentos

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 541 postów

Napisano 15 stycznia 2009 - 04:49

Obejrzałem demo i zaciekawiły mnie tylko 2 akcje których zbyt racjonalnie nie da się wytłumaczyć ...

06:43 Nie wiem czy tą akcje można jakoś racjonalnie wytłumaczyć , bardzo precyzyjny skan celownik śmignął od razu na głowę dzikiego...( co widać na każdej akcji )
08:05 Ostry skan chodź typa wcale słychać nie było , może skan z przyzwyczajenia ? , a może info od teamu ?

Dwie takie akcje to za mało.... znajdźcie jeszcze jakieś inne dema może z nich się coś więcej się wygrzebie bo moim zdanie to co jest na tym demie to za mało:(

Nie chciał bym podejmować żadnych pochopnych decyzji , ban musi być potwierdzony twardymi dowodami ...
a dlaczego tak ? bo pan xXx już raz po zbyt pochopnej decyzji jednego z #C został zbanowany za rzekome haxy( to ten temat - http://gamingcrew.pl...?showtopic=1796 ) , po kilku dniach został uniewinniony( to ten temat- http://gamingcrew.pl...showtopic=1908) bo kilka osób obejrzało uważnie demo i stwierdzili , że typek jest czysty ....
Jeśli znajdziecie jakieś dema to się je przeanalizuje i podejmie poważną decyzje co do tego pana.

Użytkownik mentos edytował ten post 15 stycznia 2009 - 04:50

  • 0

Pamiętam nie zapomnę nie zapomnę pamiętam
O wszystkich dobrodziejstwach i o wszystkich przekrętach
Co w życiu mnie spotkało a na co jeszcze czekam(...)
Wszędzie po trochu zawsze tam gdzie pożądany
Nie wpycham się jak chamy nie wchodze gdy niechciany
Wole solowe stany przy płytach zajarany (...)
Nie kozaczę jest wj** to nie płaczę(...)

Śmiejesz się? to zgadnij kto się będzie śmiał ostatni!


#4 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 15 stycznia 2009 - 05:18

pobrałem parę demek z gry xXx

2009-01-10 @ 19:15 - 19:53 de_prodigy
2009-01-09 @ 20:45 - 21:59 de_vertigo

macie ochotę obejrzyjcie :)

Użytkownik pale bo lubie edytował ten post 20 lutego 2010 - 10:04
obejrze ok. 20 i opisze co i jak ...

  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#5 Dejdaaa

Dejdaaa

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 600 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 15 stycznia 2009 - 06:51

to ponowne rozpatrywanie demek de_progidy
2:31 WTF? z mp5 strzela dla typa w banie przez ścianę... (nie przechodzi przez ścianę pompka) ciekawe (info od teamu? nie wiem dziwnie to wygląda)
w 4 min wyszedł z gry
de_vertigo




wyszedł po 3-4 rundach można prosić o inne dema z tym graczem? Bo z tych demek nic nie da sie wywnioskować.

Użytkownik Dejdaaa edytował ten post 15 stycznia 2009 - 06:53

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

#6 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 15 stycznia 2009 - 06:53

Obydwa demka wrzucone przez ŚWIRA postaram się przeanalizować bardzo dogłębnie :D Lecz czas nie jest po mojej stronie więc zrobię to dopiero jutro :P
  • 0

#7 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 15 stycznia 2009 - 07:16

niestety ale nie mogę teraz wrzucić więcej demek z tym panem .. postaram się jutro to zrobić :) w ostateczności może ktoś wesprzeć ? ....
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#8 piXel

piXel

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 209 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 15 stycznia 2009 - 11:44

Witam.

Ja w nawiązaniu do tego tematu:

http://gamingcrew.pl...?showtopic=2987

Chciałem wrzucić screeny jeszcze podczas gry, ale ich nie znalazłem:

PATRZ SCREEN

Później o tym zapomniałem, a jeszcze dalej nie miałem czasu. Dopiero dzisiaj zauważyłem że mam bana. To ja szybko na forum wchodzę, a tam już w dziale oszustów. Posmutniałem i zacząłem szukać tych screenów:

PATRZ SCREEN

Nie miałem czasu ich wcześniej wrzucić, a nawet nie widziałem że jest już o tym temat, więc szybko robię to tutaj:

SCREENY


Tutaj piszę do w0rms.dll:

Cieszę się, że pilnujesz porządku na serwerze i jesteś aktywny na forum. Bardzo to doceniam i wszyscy tu obecni. Tym razem ja niestety zawiodłem, ale wyszło tak jak wyszło, ponieważ nie mogłem znaleźć tych screenów na samym początku. Po drugie nie zaglądałem tu od tamtego momentu, tak jak i nie grałem te kilka dni. Dostarczyłem z wielkim opóźnieniem screeny, ale mam nadzieję że uda się cofnąć długość tego bana, bo chciałbym w wolnym czasie pograć na Tawernie, szczególnie że czapka style całkiem nieźle teraz strzela.

Nie wiem co napisać. Na razie nie odnoszę się do komentarzy i złych opinii na temat mojej gry, bo już raz wykazałem że umiem się bronić i udowadniać że gram czysto. Jeżeli te screeny nie wystarczą, to poświęcę swój czas na tłumaczenie się, chociaż wolałbym ten czas miło spędzić na Tawernie.

Czekam na odpowiedź
  • 0

#9 czapka style

czapka style

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 398 postów
  • Ską…d:Kalisz

Napisano 16 stycznia 2009 - 12:07

wiem ze nie jestem od haxow ale gram dlugo w ta gre i wydaje mi sie ze jesli wtedy byl czysty to i tym razem bedzie po prostu skillowy chlopak zawsze u kazdego znajda sie akcje nie z tej ziemi(mi znalezi 3 w ciagu 30 min grania na 1.5 i poszedlem na bl wiec sami widzicie) wrzuccie na los;)

ps. nie rozumiem tego "szczególnie że czapka style całkiem nieźle teraz strzela." ale w kazdym razie dzieki...
  • 0

#10 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 16 stycznia 2009 - 12:10

Pewnie coś w rodzaju chęci podjęcia wyzwania, zmierzenia się z Tobą Czapka :].

No ja gram/grałem dość często z kolegą xXx i uważam, że clear, demka przejrzałem pare akcji podejrzanych, ale można usprawiedliwić fartem bądź intuicją. Wg mnie zawalił, że screenów nie dał, ale ludzka rzecz, że czasu mógł nie mieć także imo odbanować, dbając o poziom naszego serwera, który niewątpliwie jest podnoszony przez kolegę PiXela.

Użytkownik FFFF edytował ten post 16 stycznia 2009 - 12:10

  • 0
Dołączona grafika

#11 piXel

piXel

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 209 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 16 stycznia 2009 - 12:19

ps. nie rozumiem tego "szczególnie że czapka style całkiem nieźle teraz strzela." ale w kazdym razie dzieki...


Spojrzałem w statystyki. Grając:

- m4a1 - strzeliłeś 12% w głowę, ja 9%,
- ak47 - strzeliłeś też 12% w głowe, ja 11%,
- deagle - Ty 18%, ja 17% w głowę,
- usp - Ty 18%, ja 15%,
- famas - 17% do 16% strzałów w głowę,
- itd.

Dajcie postrzelać :).
  • 0

#12 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 16 stycznia 2009 - 12:39

Screeny jak widać czyste. Zostały dostarczone z opóźnieniem, konsekwencją tego jest ban 3 miesięczny. Teraz sprawa bana osobiście nie jestem zwolennikiem skracania nikomu kar ponieważ było by to sprzeczne z moją zasadą "Każdemu po równo" pisał do mnie już kiedyś galax o skrócenie bana wtedy odmówiłem. Napisałeś że chciałeś to zrobić podczas gry lecz nie mogłeś ich znaleść, potem zapomniałeś.Ja osobiście dałem ci jeszcze jeden dzień już nawet po zamknięciu tematu ze screenami przez Świrka lecz się nie doczekałem.Gdybyś odrazu podczas gry lub nawet 2-3 godziny potem napisał do mnie o tym że mnie możesz znaleść screenów nie było by możliwości że bym ci nie pomógł.Kolejna sprawa jest taka że jak już wiele osób pisało byłeś wiele razy umieszczany w "Nie fajnych" działach więc tym bardziej twoja czujność powinna być wzmożona.

Podsumowywując choć bym teraz chciał nie mogę ci nic poradzić z banem druga sprawa że sam słabo się tym zająłeś a wiedziałeś co cię może za to czekać.Wiadomo iż wiele razy znajdowałeś się w w/w działach i nawet ciebie mogło zacząć to denerwować ale tak to już jest.

Teraz ujmę to tak o iż mogę zgodzić się na skrócenie bana o 1 miesiąc jeżeli nikt nie będzie miał nic przeciwko, ponieważ tak czy siak jest to podważanie przezemnie regulaminu.Więc za reason skrócenia wezmę to iż wytłumaczyłeś całą sytuację (Choć i tak jest to z d*py powód) Przykro mi ale nic więcej nie mogę zrobić.Teraz pozostaje mi jedynie czekać na decyzję reszty
  • 0

#13 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 16 stycznia 2009 - 01:12

o_0 Uwazam że zostawienie/skrocenie bana piXelowi bedzie najwiekszym debilizmem jakiego ten serw jeszcze nie widział. Nie dostarczył screenow - ok regulamin mowi że ban na 3 miesiace i demko do oceny. I jedno i drugie jest. Poza tym w regulaminie nie ma bardzo waznego punktu. Co jesli zescrenowany delikwent nie dostarczy screenow a jego demko uzna sie za czyste? Zostaje mu ban na 3 miesiące? A może tylko mu sie skroci do 2 miesięcy? To w koncu w tym regulaminie chodzi o ukaranie kogos kto wspomaga sie jakims programem podczas gry czy chodzi tylko o dostarczenie screenow? Za mojej 'kadencji' jeszcze tego pluginu nie bylo ale odkad jest to wydaje mi się że jest on po to żeby banować cziterów (jesli nie dadza screenow a na demku bedzie ewidentny hax) lub 'zmusić' ludzi grajacych czysto do wrzucenia screenow jesli były im zrobione. A podany w regulaminie czas - 24h jest nie po to żeby po tej dobie zbanować kogos za brak screenow tylko żeby ewentualny cziter nie wchodził więcej na serwer bo jesli czituje to psuje to gre innym.

Nie widze innej opcji jak natychmiastowe sciagniecie bana (jesli oczywiscie screeny są czyste, nie edytowane itp, nie ogladałem ich wiec nie wiem)

Jak zawsze dostane pewnie tylko odpowiedz na jedno z wielu moich pytan i odpowiedz bedzie sie kreciła daleko od tematu wiec pytam jeszcze raz

Co jesli zescrenowany delikwent nie dostarczy screenow a jego demko uzna sie za czyste?



PS. patrzac na statystyki to obydwoje lowy jestescie :D tylko w paru macie tyle procent co ja ale ja juz bardzo mało gram.
http://tawerna-cs.or...ayer.php?id=120 No pochwalilem sie to moge isc spac
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#14 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 16 stycznia 2009 - 01:29

Lecz ulti to są dwie inne rzeczy, demko swoją drogą a SS'y swoją.Gdyby nie było tej 3 miesięcznej kary gracze znosili by swoje SS'y z pół roku.Tak więc zadaniem tej kary jest popędzenie graczy :) Biorąc teraz na przykład piXla dajmy na to że zdejmiemy mu bana a za 2 dni znowu któś mu pyknie SS'y a on je dostarczy dopiero za pół roku i co wtedy "O SS czyste fajnie unban i jedziemy dalej" (Sry piXel to tylko taki przykład bez żadnych sugesti)
  • 0

#15 piXel

piXel

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 209 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 16 stycznia 2009 - 02:01

Ja screeny dostarczyłem od razu, jak tylko zobaczyłem że coś jest nie tak podczas podłączania się do serwera. Natomiast to że wcześniej nie wchodziłem ani na serwer, ani na forum przez kilka dni, to tylko dlatego, że miałem inne obowiązki i zupełnie zapomniałem, żeby wrzucić te screeny. Niedawno zainstalowałem steama po polsku (ciągle grałem z angielską podstawową wersją, gdzie screeny wrzucało mi do głównego katalogu cstrike) i przez to nie wiedziałem co się stało ze screenami. Zresztą na demie po tej akcji, gdzie zrobiło mi screeny, widać jak w następnej rundzie stałem na respie, bo byłem w windowsie i ich szukałem. Pomyślałem sobie, że ktoś założy temat i wtedy zacznę się tłumaczyć, że mi ich nie zapisało itd., ale nie zrobiłem tego, bo nie byłem aktywny ani na forum ani w grze kilka kolejnych dni. Nie pisałem od razu, że ich mi nie zrobiło i nawet dobrze, bo gdyby ktoś 3 razy jak nie więcej zrobił mi te screeny to ja nadal mówiłbym, że ich nie mam, co byłoby pewnie dla niektórych co najmniej podejrzane.

Dla mnie też jest dziwne, że załatwiłem wszystko związane ze screenami (chociaż po czasie) i będę miał bana. Wytłumaczyłem jaki był tego powód. Teraz tylko czekam na decyzję admina głównego, który podejmie się oceny tej sytuacji i wyda odpowiedni werdykt.
  • 0

#16 ReV

ReV

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 955 postów
  • Ską…d:Bielsko-Biała

Napisano 16 stycznia 2009 - 07:58

screenujecie tego goscia juz chyba 3 albo 4 raz. Dajcie ze mu spokoj...
  • 0
Dołączona grafika

ŚWIREQ & rev FTW

Dołączona grafika Dołączona grafika

#17 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 16 stycznia 2009 - 10:57

Gdyby nie było tej 3 miesięcznej kary gracze znosili by swoje SS'y z pół roku.Tak więc zadaniem tej kary jest popędzenie graczy

No i własnie ban popedził piXela zeby jeszcze raz poszukal screenow i skoro je wrzucił to z jakiej paki ma miec jakiegokolwiek bana skoro są czyste i demko tez. Nie wrzucił ich w ciągu 24h ma bana żeby nie wchodzic na serwer, wrzuci je po paru dniach i są czyste to ma unban i jedyną karą dla niego jest ten kilkudniowy ban. Piszesz że zadaniem tej kary jest popedzenie graczy. Moze sprecyzuj to jasniej bo teraz z obydwu twoich postow wynika że to bedzie popedzenie za 3 miesiace po zrobieniu nowych screenow.

Gdyby nie było tej 3 miesięcznej kary gracze znosili by swoje SS'y z pół roku.

a kogo to obchodzi ile nosiliby te screeny? po 24 godzinach mają bana i to tylko w ich interesie leży żeby je dostarczyc bo im szybciej to zrobią tym szybciej beda mogli grac spowrotem.

Biorąc teraz na przykład piXla dajmy na to że zdejmiemy mu bana a za 2 dni znowu któś mu pyknie SS'y a on je dostarczy dopiero za pół roku i co wtedy

No i załóżmy że tak bedzie i co? piXel ma bana i juz. jesli by zwlekał przez poł roku to albo juz nie chce tu grac albo cos na tych screenach bylo. On bedzie miał bana dopoki nie dostarczy screenow a nie ty wiec nie wiem jaki tu problem widzisz.

Pytam 3 raz

[b]Co jesli zescrenowany delikwent nie dostarczy screenow a jego demko uzna sie za czyste?[/b]

Podsumowujac, w0rms twoje argumenty mnie ani troche nie przekonują a nawet wiecej są dla mnie klocka warte jak twoj wymęczony nie zawierający żadnych sensowych odpowiedzi post. Nie bierz tego jako atak na siebie bo napisałbym to kazdemu.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#18 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 16 stycznia 2009 - 11:20

ale tu wogole nie ma dyskusji panowie! screeny dostarczono ban zostanie zdjety trzeba tylko poczekac na swirka...
co do twojego pytania ulti to przyjelismy tak ze nawet jak demko jest czyste to pozostaje ban za brak screenow
  • 0

ws2xe1.jpg


#19 czapka style

czapka style

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 398 postów
  • Ską…d:Kalisz

Napisano 16 stycznia 2009 - 12:04

ulti ma racje jesli czysto to unban bo jesli pixel mialby w du..e serv to by olal bana i nie gral ale dostarczyl ss i jest czysty. a co do ciebie ulti to i tak sobie zobacz ze nasza potyczka 1on1 w statystykach jest na moja korzysc;p wiec nie fikej;)
  • 0

#20 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 16 stycznia 2009 - 12:44

Róbcie co chcecie, chcę tylko powiedzieć że w takim razie 3 miesięczny ban jest tutaj zbędny.Wogle trzeba go usunąć z regulaminu, nje...
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0