Skocz do zawartości


Zdjęcie

Xxx


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 palacz

palacz

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 911 postów
  • Ską…d:Kraków

Napisano 16 stycznia 2009 - 12:51

ale chyba czegos nie rozumiesz albo ja jestem lewy.... sa screeny? tak... dostal kolega bana (ktory zrobil swoje, czyli screekny mamy)? tak... wiec skoro sa screeny do tego sa czyste... po co karac na 3 miesiace? mamy skarac za to ze nie mogl ich znalezc, nie mial czasu itp?
  • 0

ws2xe1.jpg


#22 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 16 stycznia 2009 - 03:54

więc tak ...

za niedostarczenie ss w ciągu 24 h otrzymuje się bana na 3 miesiące dlaczego ...
dlatego by osobnika który nie ma ochoty podzielić się ss zmusić do dostarczenia ss ...

dlaczego temat w dziale ,,ludzie z dopalaczami" ..
a dlatego by ocenić czy ,,podejrzany" posiada farta czy skila bądź dopalacze ...

Jeżeli demko jest czyste a ss nie ma ban zostaje ponieważ nie ma odstępstw od regulaminu dla nikogo , kara zostaje nałożona za brak dostarczenia ss a nie za to że ktoś haxuje bądź gra czysto ...

piXel ma zdjętego bana lecz następnym razem po dostarczeniu po terminie ss ban będzie tygodniowy od czasu zamieszczenia ss na forum z reasonem ,, niestosowanie się do regulaminu" i to tak dla pokoleń następnych

p.s.
przepraszam że dopiero dziś odpisałem ale wczoraj zasnąłem wcześniej w ramionach ukochanej :wub:

temat zamykam bo wszystko chyba zrozumiałe jest :) jak coś to pm do któregoś #SA i otworzy
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0