Skocz do zawartości


Zdjęcie

Popychamy Tawerne o 1 krok dalej.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
165 odpowiedzi w tym temacie

#141 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 06 marca 2009 - 02:27

jak glina rozmieknie
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#142 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 06 marca 2009 - 02:29

i mi kupia pedzel i farbki usun tego ot:)
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#143 Micro

Micro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisano 22 marca 2009 - 08:15

Już jakiś czas temu miałem odpisać w temacie, ale zawsze brakowało mi tego czegoś. Może zacznę od tego czym Tawerna może się pochwalić wśród innych "społeczności":
  • najlepiej zorganizowana wśród użytkowników zbiórka pieniędzy, dzięki czemu wyraźnie widać, że podstawą społeczności są gracze
  • licencjonowany, opłacany skrypt forum
  • mamy dumbass'a (inni mogą pozazdrościć)
Ten ostatni punkt to oczywiście mały żarcik, ale pozostałe dwa całkiem poważnie uwzględniłem i chciałbym się do nich odnieść.

Do tej pory to użytkownicy opłacają serwer, jednak przydałoby się to w pewnym stopniu zmienić, potrzebny jest sponsor. Z tego co wyczytałem, jakieś próby zostały podjęte jednak ze słabą skutecznością. Myślę, że nie byłoby jakiegoś masakrycznego problemu ze znalezieniem odpowiedniej firmy, ale trzeba przede wszystkim uwzględnić fakt, że Tawerna działa legalnie (częściowo odnosi się to do punktu drugiego).

Jednak aby realnie o czymś myśleć, trzeba koniecznie poprawić wizerunek Tawerny, forum - HARDER, BETTER, FASTER, STRONGER :-)

Szczerze mówiąc aktualny wygląd nie przyciąga - logo + zielonkawy kolor w tle, a do tego nie pasujące do siebie ikonki działów. Nie wierzę, aby wśród tylu użytkowników nie znalazła się choć jedna osoba, która to ogarnie.

Dalej...przydałoby się poprawić drobne błędy w kodzie, na przykład:
Załączony plik  tawerna1.jpg   355,33 KB   26 Ilość pobrań
oraz ulepszyć to co do tej pory zostało zrobione, jak (chodzi mi tu o wyróżnienie ważnych drobiazgów):
Załączony plik  tawerna2.jpg   325,84 KB   21 Ilość pobrań

Jakby nie patrzyć (proszę się nie obrażać) to forum chodzi wolniej od żółwia:
Załączony plik  tawerna3.jpg   413,43 KB   18 Ilość pobrań
Widać to w szczególności podczas uploadu załączników - 4MB około 10 minut przy normalnej prędkości 30kbps. Dlatego mam propozycję odnośnie hostingu. Jakiś czas temu zainteresowałem się ofertą BudgetVPS.pl i naprawdę jestem zaskoczony. Za niewielkie pieniądze można nabyć serwer VPS na którym świetnie śmigałoby forum + ewentualnie jakiś dodatek w postaci serwera ventrilo dla graczy, czy teamspeak. Jakość jest naprawdę znakomita, ping dostępowy do maszyny ~ 15-30ms'ów, panel billingowy + HyperVM, doskonałe uptime - przez 3 miesiące użytkowania były 2 kilkunastominutowe przerwy techniczne podczas dodawania opcji IPv6.

Temat brzmi "Popychamy Tawernę o 1 krok dalej", ale jakoś nie widać, aby ktoś złapał przy tym zadyszkę i te dotychczasowe kroczki jakieś strasznie małe. Trzeba podjąć męską decycję, popychamy czy stoimy?

Za ewentualne błędy w treści przepraszam, ale nie lubię czytać swoich wypocin :)
  • 0

#144 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 22 marca 2009 - 08:24

Calkiem rzeczowo

A wiec zacznijmy

Szczerze mówiąc aktualny wygląd nie przyciąga - logo + zielonkawy kolor w tle, a do tego nie pasujące do siebie ikonki działów. Nie wierzę, aby wśród tylu użytkowników nie znalazła się choć jedna osoba, która to ogarnie.

Logo jest juz robione. Tlo bedzie zmienione. Jakis temat o ikonkach jest

Dalej...przydałoby się poprawić drobne błędy w kodzie, na przykład:
Załączony plik  tawerna1.jpg   355,33 KB   26 Ilość pobrań

U mnie wszystko jest w porządku - moze to tlyko u Ciebie, u Twojej rangi? Ma ktos jeszcze tak?

oraz ulepszyć to co do tej pory zostało zrobione, jak (chodzi mi tu o wyróżnienie ważnych drobiazgów):
Załączony plik  tawerna2.jpg   325,84 KB   21 Ilość pobrań

wyjasnij o co tu chodzi.

Jakby nie patrzyć (proszę się nie obrażać) to forum chodzi wolniej od żółwia:
Załączony plik  tawerna3.jpg   413,43 KB   18 Ilość pobrań
Widać to w szczególności podczas uploadu załączników - 4MB około 10 minut przy normalnej prędkości 30kbps. Dlatego mam propozycję odnośnie hostingu. Jakiś czas temu zainteresowałem się ofertą BudgetVPS.pl i naprawdę jestem zaskoczony. Za niewielkie pieniądze można nabyć serwer VPS na którym świetnie śmigałoby forum + ewentualnie jakiś dodatek w postaci serwera ventrilo dla graczy, czy teamspeak. Jakość jest naprawdę znakomita, ping dostępowy do maszyny ~ 15-30ms'ów, panel billingowy + HyperVM, doskonałe uptime - przez 3 miesiące użytkowania były 2 kilkunastominutowe przerwy techniczne podczas dodawania opcji IPv6.

Forum stoi w USA więc jest normalne ze działa wolniej. Ale jednakze mi się ładuje szybciej od wielu polskich stron. jezeli ktos ma pomysl na PL serwer - proszę bardzo - jednakze nie zgodzę sie na zadne opcje niezalezne od nas,

Temat brzmi "Popychamy Tawernę o 1 krok dalej", ale jakoś nie widać, aby ktoś złapał przy tym zadyszkę i te dotychczasowe kroczki jakieś strasznie małe. Trzeba podjąć męską decycję, popychamy czy stoimy?

to pytanie skeiruj do wszystkich tych co pisali ze cos zrobia ale dzis są zajęci ;)
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#145 Micro

Micro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisano 22 marca 2009 - 08:34

Logo jest juz robione. Tlo bedzie zmienione. Jakis temat o ikonkach jest

Ikonki znalezione w sieci to nie to samo co zrobione w jednakowy deseń, specjalnie na potrzeby Tawerny.

U mnie wszystko jest w porządku - moze to tlyko u Ciebie, u Twojej rangi? Ma ktos jeszcze tak?

Sprawdzałem u brata i ma tak samo.

wyjasnij o co tu chodzi.

Zawsze fascynowało mnie forum STER, więc pozwolę sobie do niego nawiązać:
Załączony plik  tawerna4.jpg   306,67 KB   21 Ilość pobrań
Zobacz jak tam wszystko dokładnie jest zrobione. Informacje ważne dla użytkownika są wyszczególnione, tekst się nie zlewa.

Forum stoi w USA więc jest normalne ze działa wolniej. Ale jednakze mi się ładuje szybciej od wielu polskich stron. jezeli ktos ma pomysl na PL serwer - proszę bardzo - jednakze nie zgodzę sie na zadne opcje niezalezne od nas,

Żaden problem ;)

to pytanie skeiruj do wszystkich tych co pisali ze cos zrobia ale dzis są zajęci ;)

KIERUJĘ!
  • 0

#146 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 22 marca 2009 - 08:40

Ikonki znalezione w sieci to nie to samo co zrobione w jednakowy deseń, specjalnie na potrzeby Tawerny.

No oczywiscie - o to zawsze zabiegałem ale nie ma osoby potrafiącej ładnie to zrobić albo dobrze się ukrywa ;)

Sprawdzałem u brata i ma tak samo.

Chodziło mi raczje o inną osobę ;) (inna ranga, inny komp, inne IP)

Zawsze fascynowało mnie forum STER, więc pozwolę sobie do niego nawiązać:
Załączony plik  tawerna4.jpg   306,67 KB   21 Ilość pobrań
Zobacz jak tam wszystko dokładnie jest zrobione. Informacje ważne dla użytkownika są wyszczególnione, tekst się nie zlewa.

A to jest jakaś pierdółka. W sumie mało ważna wg mnie - ale można to poprawić.
Co do fascynacji forum ster - wcale nie chodzi ono rewelacyjnie szybko (ja np nie widzę roznicy ale to zapewne zalezy od łącza) dodatkowo strasznie duzo, ale to strasznie duzo tam jest robione na pokaz i zamiatane pod dywan, ale to juz chyba nie kwestia techniczna ;)


kroczki jakieś strasznie małe


Wypraszam sobie te skrytpy i wwiele innych rzeczy których nie widać gołym okiem zajęło mi ponad tydzien czasu , dzien w dzien po pare dobrych (6-8) godzin :)
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#147 Micro

Micro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisano 22 marca 2009 - 08:46

A to jest jakaś pierdółka. W sumie mało ważna wg mnie - ale można to poprawić.
Co do fascynacji forum ster - wcale nie chodzi ono rewelacyjnie szybko (ja np nie widzę roznicy ale to zapewne zalezy od łącza) dodatkowo strasznie duzo, ale to strasznie duzo tam jest robione na pokaz i zamiatane pod dywan, ale to juz chyba nie kwestia techniczna ;)

Niby mała pierdółka, a cieszy oko :)

Wypraszam sobie te skrytpy i wwiele innych rzeczy których nie widać gołym okiem zajęło mi ponad tydzien czasu , dzien w dzien po pare dobrych (6-8) godzin :)

Gdyby każdy się do czegoś przyłożył, można by osiągnąć więcej.
  • 0

#148 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 22 marca 2009 - 08:49

Też mam taki błąd jak Micro.

Załączone pliki

  • Załączony plik  ss.JPG   143,22 KB   17 Ilość pobrań

  • 0
Dołączona grafika

#149 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 22 marca 2009 - 08:50

Gdyby każdy się do czegoś przyłożył, można by osiągnąć więcej.

uwierz ze mi tego tłumaczyć nie trzeba


@FFFF and @Micro - ten wasz blad wyglada mi na blad pliku jezykowego - jaki macie język na forum wybrany? NVM - juz widze ze PL
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#150 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 22 marca 2009 - 08:58

odnosnie robienia czegokolwiek mi sie naprawde odechcialo widzac "zaangazowanie" innych "uzytkowniko" po tych calych konkursach

idac dalej tym sladem forum skad wzialem ten pomysl ma podobna ilosc uzytkownikow nagrody byly w porownaniu do naszych naprawde symboliczne a administrator ktory tym sie zajmowal musial miec powiekszone miejsce na pw bo nie nadazal

naprawde nierozumiem mozna miec cos praktycznie za darmo ale szkoda poswiecic 5 min... tak wiec po co to wszystko robic jak i tak nikt sie nie zainteresuje polowa nie zauwazy a reszta bedzie to miec glebokow d*pie

pozatym to co mowilem juz owiemu na pw powinny zostac wytypowane osoby odpowiedzialne za konkretne sprawy do ktorych by sie lecialo z placzem i oni by mieli decydujace zdanie odnosnie danej sprawy nie mieszajac lub mieszajac w skrajnych przypadkach owiego
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#151 Micro

Micro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisano 22 marca 2009 - 09:12

naprawde nierozumiem mozna miec cos praktycznie za darmo ale szkoda poswiecic 5 min... tak wiec po co to wszystko robic jak i tak nikt sie nie zainteresuje polowa nie zauwazy a reszta bedzie to miec glebokow d*pie

Ja już zdążyłem zauważyć, że grafików na tym forum nie ma. Tym samym organizowanie "konkursów" po tym kątem nie ma najmniejszego sensu.
  • 0

#152 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 22 marca 2009 - 09:18

to powiedz mi jaki problem odpali PS przeczytac 2 tutki i po jakis 3 miesiacach masz slota lub w pozniejszym czasie masz itemy...

i wierz mi na tamtym forum tez nie ma grafikow tylko mentalnosc ludzi jakas inna to jest dal mnie porownywalne z pojsciem na jakies targi i nieruszeniem d*py do jakiegos stanowiska zeby dostac suvenira

wiec jeszcze raz po co cokolwiek robic jak i tak prawie niekt tego nie doceni lub co gorsza prawie nikt nie zauwazy?
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#153 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 22 marca 2009 - 09:30

ja zauwazam zawsze.... ;* hyh

co do grafików i ikonek - osoba kóra by się tego podjęła nie mogła by być zwykłym PSowcem z brushami po 4 tutorialach. To musiałaby być osoba która ogarnia dobrze illustratora (lub coreela jednakze AI lepszy) z dobrym zmysłem graficznym - wtedy to będzie miało efekt.

Co do loga - mam zamiar was zaskoczyc - ale jak to wyjdzie - zobaczymy.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#154 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 22 marca 2009 - 09:31

Webber by sie nadal imo do ikonek :P daloby mu sie ''projekty'' co i jak ma wygladac i by chlopaczyna zrobil... tylko nie wiem jak tam u niego z czasem teraz.
  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#155 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 22 marca 2009 - 09:37

Hmm i tu dotykamy problemu tego co napisalem post nad Tobą kornik
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#156 pawzad

pawzad

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisano 23 marca 2009 - 08:46

Nie wiem, czy nie za duzo wymagacie. Ja wam powiem szczerze. Jestem grafikiem, robie za pieniadze projekty dla firmy Ofensywa. Byc moze nie jestem elo grafik, ale skoro moje projekty przechodza, to chyba mam jakis tam poziom i teraz nie bawie sie juz w charytatywna grafike, tylko jezeli juz odpale PS'a, to robie to liczac na pieniadze. Owszem, robie wyjatki i zrobilem ten banner dla Tawerny, sygne dla Kornika, av dla Bubaska i skoro sie nie podoba, to trudno. Nie wszystko wychodzi za 1 razem, a w mojej sytuacji teraz - czas, to pieniadz. Przepraszam, ze jestem szczery, ale taka prawda. Jezeli mielibyscie do wyboru projekt za kase (i to nie mala), a projekt za free to co byscie wybrali?
  • 0

#157 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 23 marca 2009 - 09:21

jedno i drugie.

Nikt nie stwierdza ze nie ma tutaj osób, które coś potrafią. Stwierdza się brak osób zainteresowanych pomocą. I to pomocą dłuzszą niz 5 min. Tu trzeba usiąść i spędzić jeden dzień i zrobić coś porządnego. Zrobić coś w 5 min a potem strzelić focha jak się komuś nie spodoba też potrafię....Czy jak robicie za te swoje ciezkie pieniadze te projekty do swoich firm to tez robicie to w przerwie między sraniem a sikaniem? Teraz ja przeproszę za ostre słowa - ale zeby cos zaprezentować i pomóc trzeba się poswiecic, a tu każdy liczy na kasę. Tawerna nie jest organizacją na ktorej mozna zarobic. To jest spolecznosc. Tutaj nie liczy się pieniędzy. Z czasem może kiedyś daloby się na tym grosz zarobić. Jak na razie przez 2 lata ładuję w to (nie tylko ja) tysiące godzin pracy. Dla siebie?

Ja również znam bardzo wielu ludzi co robi za kasę, bardzo dobrą nawet. Wożą się równo - są tzw. "Profesjonalisci" , a ich prace pomylibyście z wycinankami dzieci z pierwszej klasy.

Dodatkowo nie zauważyłem, aby ktokolwiek z was pokazywał jakiekolwiek prace zrobione wektorowo - a tego typu pracami są właśnie różnego rodzaju przyciski czy ikony. Tych rzeczy nie da się nauczyć w jeden dzień. Dodatkowo osoba radząca sobie w photoshopie z rastrami wcale nie musi sobie radzic z wektorami.


Tyle
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#158 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 23 marca 2009 - 12:05

jak mnie delikatnie mowiac irytuje takie podejscie i krotkowzrocznosc ja nic z tego nie mam p*****e nie robie...

wlasnie dla mnie takie slowa sa dla mnie potwierdzeniem braku szacunku dla oso ktore ten serwer stworzyly dbaja o niego a co wiecej wykladaja kase zebys mogl sobie pograc

a czy woi ma cos z tego ze postawil serwer dba o forum i musi sie uzerac codziennie z banda idiotow wiec docencie chociaz to...

generalnie teraz sobie logicznie pomyslcie w dzisiejszych czasach wszystko co ladnie wyglada a niekoniecznie jest funkcjonalne jest lepsze wiec generalnie lepsza szata graficzna + reklama > lepszy kod + reklama a co za tym idzie wiecej userow co za tym idzie w przyszlosci sponsor co za tym idzie wiecej serwerow tak wiec w przyszlosci wiekszy konfort grania

nie wiem z reszta po co te wszystkie moje wywody jak i tak do wiekszosci nie dotrze nic a tylko moje przeswiadczenie co do uzytkownikow tawerny sie umacnia
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#159 Micro

Micro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisano 23 marca 2009 - 02:59

Nie wiem, czy nie za duzo wymagacie. Ja wam powiem szczerze. Jestem grafikiem, robie za pieniadze projekty dla firmy Ofensywa. Byc moze nie jestem elo grafik, ale skoro moje projekty przechodza, to chyba mam jakis tam poziom i teraz nie bawie sie juz w charytatywna grafike, tylko jezeli juz odpale PS'a, to robie to liczac na pieniadze. Owszem, robie wyjatki i zrobilem ten banner dla Tawerny, sygne dla Kornika, av dla Bubaska i skoro sie nie podoba, to trudno. Nie wszystko wychodzi za 1 razem, a w mojej sytuacji teraz - czas, to pieniadz. Przepraszam, ze jestem szczery, ale taka prawda. Jezeli mielibyscie do wyboru projekt za kase (i to nie mala), a projekt za free to co byscie wybrali?

Jak nie wygrasz w totka, to też polecisz do zakładu gier z pretensjami, że to akurat nie ty wygrałeś? Konkurs jest konkursem. Akurat w tym wypadku wygrywa ten, kto trafi w upodobania "potrzebującego". Jak ktoś inny będzie chciał avatar/sygnaturkę, to może zamiast tych 5 minut przysiądziesz na 10 i zrobisz coś, co wszystkich zrzuci z krzeseł :-)

wlasnie dla mnie takie slowa sa dla mnie potwierdzeniem braku szacunku dla oso ktore ten serwer stworzyly dbaja o niego a co wiecej wykladaja kase zebys mogl sobie pograc

Jakby nie patrzeć "datki" są dobrowolne i nie powinieneś tego roztrząsać.

nie wiem z reszta po co te wszystkie moje wywody jak i tak do wiekszosci nie dotrze nic a tylko moje przeswiadczenie co do uzytkownikow tawerny sie umacnia

Zawsze możesz uciec do lasu jak Cimoszewicz po atakach politycznych.

Jest taka fajna myśl - "Jeśli coś robisz, rób to dobrze..." do której lubię się odnosić. A tutaj zamiast skupić się na pracy, każdy każdemu wyrzuca, że robi coś źle albo za mało.

@dumbass, po przeczytaniu regulaminu "avatar/sygnaturka/userbar dla każdego" szczerze mówiąc nie do końca wiem o co chodzi w konkursie. Konkretnie myślę o linijce:

Chodzi o pomoc wszystkim tym którzy nie mają smykałki do tworzenia tych niekiedy arcydzieł jak i dobrą zabawę.

Sam zobacz jak to brzmi. Nie postarałeś się, ale potrafisz czepiać się innych :P

Dalej kwestia czitongów i ostatni temat ReV'a. Wszyscy mają pretensję do siebie, mimo że autor tematu chciał dobrze. Natomiast sam problem polega na złej konstrukcji regulaminu. To autorowi tematu ma zależeć na otrzymaniu bonifikaty w postaci punktów, więc teoretycznie powinien postarać się jak najlepiej wypełnić formularz i opisać zdarzenie. Jednak gracze nie są do tego przyzwyczajeni, gdy sam regulamin mówi "zakładający temat nie ma obowiązku".

I w tym momencie nastąpił wjazd Atze na ReV'a, którego (sugerując się regulaminem) konkretnie nie rozumiem.

W życiu forum Tawerny uczestniczę od niedawna. W moim geście nie leży obrażanie, czy poniżanie innych. Płakanie o byle pierdołę też nie ma sensu :)
  • 0

#160 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 23 marca 2009 - 03:23

Jestes od niedawna wiec patrzysz na wszystko swiezym okiem. A Ci którzy siedzą tu od dawna (w tym ja) są czasem sfrustrowani ;)
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0