Skocz do zawartości


Zdjęcie

Popychamy Tawerne o 1 krok dalej.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
165 odpowiedzi w tym temacie

#121 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 25 lutego 2009 - 03:00

NIe rozpychajcie sie tak z tymi waszymi pracami i propozycjami. Kazdemu miejsca starczy.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#122 KoNiO

KoNiO

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 028 postów
  • Ską…d:Gorny Sląsk

Napisano 25 lutego 2009 - 03:21

jak by sie komus chcialo zrobic ladny baner to moge dac na kilka wplywowych stron mojej siostry ale ona powiedziala ze ma jeden warunek ze jej baner bedzie tu na forum czy gdzie kolwiek
  • 0
Dołączona grafika


Dołączona grafika


AVEEE

#123 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 25 lutego 2009 - 03:58

jak będziecie ją ta ostro 'popychać' to jeszcze zajdzie...
  • 0

#124 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 25 lutego 2009 - 04:05

Ja swoj pomysł przedstawilem tylko paru osobom ale moge pokazac tez tu. Imo; Jedyną rzeczą jaką jestesmy w stanie zaoferować sponsorowi jest reklama wiec im lepsza tym wieksze szanse. Na forum jest prawie 1000 zarejestrowanych uzytkowników z czego aktywnych jest krotko mowiąc mało. Przez serwer przetacza się o wiele wiecej osob. I tu mój pomysł. Reklama przy podłączaniu sie do serwa, na hudzie to oczywiste było od poczatku wiadome. Jest też mozliwosc dania reklamy na ściany map, nawet jakies małe logo mozna wstawic. Pisząc z prośbą o sponsoring do jakiegos dostawcy neta lub sklepu komputerowego można byłoby w emailu dołączyc pare screenów jak ewentualnie prezentowałaby sie jego nazwa(adres www) + logo + jakis text na jakiejs ścianie(lub kilku) zachecający do odwiedzenia lub skorzystania z uslug sponsora. Oprocz tego screen lub link do game-monitor czy czegos podobnego gdzie pokazane jest ilu graczy w ciagu danego okresu czasu przewinęło sie przez serwer, czyli ilu zobaczyłoby reklame ich strony.

Gdybyście pisali do jakiejs firmy to ktoś musiałby zrobić tą nazwe, logo itp a ja bym to wrzucił na swoj serwer, ustawil i porobil screeny (wymiary i inne parametry jakie musi spelniac obrazek podam jesli ktoś pomyslem sie zainteresuje, sam w takie rzeczy sie nie bawie bo moja znajomość grafiki sie zaczyna i konczy na paincie ^^).

wyglądałoby to mniej wiecej tak (ofc robiłem w paincie x] )

Załączone pliki


Użytkownik ulti edytował ten post 25 lutego 2009 - 04:24

  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#125 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 25 lutego 2009 - 05:40

sory za taki offtop i ze post duzo do tematu nie wniesie.. ale co do tego co Ulti napisal to wydaje mi sie ze to jest jeden z lepszych pomyslow.. sa takei reklamy na paru serwerach ale.. czasami az z przesada;] np 4friends czy jakos tak ^^ tam na co drugiej scianie jest reklama;] bez jaj.. rozumiem z 2,3 reklamy na sciane ale nie wszedzie;] i nie az takei duze bo to tez jest wkurzajace..;p i ofc gdzies w okolicach respa gdzie nie toczy sie zbytnio walka zeby to tez ludzi nie rozpraszalo ^^
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#126 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 25 lutego 2009 - 06:20

Takie pytanie ultas;p Po co game monitor skoro mamy - http://tawerna-cs.or...tp/overview.php ?:D I to jeszcze o wiele ladniej wygladajace i wszystko dokladnie mozna przejrzec ;]:D
  • 0

#127 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 25 lutego 2009 - 06:40

np po to żeby była to strona niezalezna w żadnym stopniu od nas no i też dlatego że pierwszy raz to widze ;p

@will jesli chodzi o wielkość to takie wieksze dałbym tylko na respach (z jednej strony nie przeszkadza podczas gry a z drugiej kazdy zobaczy przy respieniu), a adres forum można byłoby wcisnąc jeszcze w takich miejscach jak np srodek d2 nad drzwiami tak dosc wysoko (nie chce mi sie teraz screena szukac jak to wyglada).
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#128 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 26 lutego 2009 - 08:10

rozmawialiśmy już o tym z ulti. w ten sposób można umieścić również jakąś grafikę max. 256x256px w formacie bmp 256kolorów.
jak sponsor TT dostarczy man jakiś baner to go umieścimy. można też dac coś naszego, ale musiałby ktoś to zrobić.
  • 0

#129 piXel

piXel

    Sierżant

  • Oldie
  • PipPipPipPip
  • 209 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 05 marca 2009 - 04:49

Ja swoj pomysł przedstawilem tylko paru osobom ale moge pokazac tez...

Chodzi tu ogólnie o te logo z "wyślij sms". Mianowicie jakieś 2 lata temu pisałem do Valve jak to jest z tymi reklamami na serwerach i czy w ogóle można je umieszczać. Dostałem odpowiedź, która bardzo mnie zdziwiła. Otóż nie zezwalają oni na rozmieszczenie takich reklam. Oczywiście nie są w stanie sprawdzić każdy serwer, oraz czy są na nich takowe reklamy, tym bardziej zakładanie z ich strony spraw w polskim sądzie jest dla nich bardzo uciążliwe (czas oczekiwania). Trochę tutaj mam obawy, że przy takiej reklamie, na której możecie zarobić będą większe problemy jeżeli ktokolwiek doniesie, że coś takiego istnieje na waszym serwerze. Radziłbym dowiedzieć się dokładnie jak to jest z tymi obrazkami, reklamami itp wstawianymi na mapy. Może od tamtego czasu coś się zmieniło.


Co do TT i sponsora.
Przyznaję, że niezła robota. Ktoś włożył sporo wysiłku, żeby to załatwić, ale macie 1 wielki problem. Moim zdaniem drużyna TT nie podoła celowi, a mianowicie osiągnięcie sukcesów. Na sukces składa się przede wszystkim wygrana na LAN'ie (zajęcie minimum 3 miejsca), więc gracze odrazu powinni zadeklarować czy będą mogli jeździć w Polskę, żeby zagrać na jakiejś imprezie. Dalej (podkreślam, że to moje zdanie) nie widzę przyszłośći drużyny TT, tym bardziej jeżeli miała by się składać z graczy FFAm, chyba że podstawowa drużyna ma już jakieś osiągnięcia typu: minimum TOP20ESL, lub inne dobre ligi internetowe (jeżeli takie istnieją). Jednym słowiem wziąłbym się bardzo za organizację całej drużyny i wszystko poustalał na początku, żeby nie było rozczarowania... i żeby nie stracić tego, na co ktoś już zapracował. Wszystko jest do osiągnięcia.
  • 0

#130 Tr4c3R

Tr4c3R

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 76 postów

Napisano 05 marca 2009 - 05:08

Jeżeli macie już jakiś baner to już w sumie jednego chętnego na wymianę mam. Gość ma stronkę, na której przechodzi średnio około chyba 80 osób dziennie, to chyba trochę mało ale trzeba od czegoś zaczynać prawda? ;]
Aha i jeszcze coś - mógłbym pomóc w założeniu strony www oraz jakiś innych reklam. Ogólnie rzecz biorąc mówcie co chcecie a Ja się dowiem czy coś takiego może wypalić.
No i coś co nie jest pewniakiem ale jeżeli się wysilę to MOŻE mogę coś załatwić. Chodzi mi o reklamę na większą skalę w TV czy choćby nawet w jakiejś gazecie. Jeżeli np. Owi wyrazi chęć na coś takiego to spróbuję coś zorganizować ;].

Użytkownik Tr4c3R edytował ten post 05 marca 2009 - 05:10

  • 0
Tu był mądry tekst o prowadzeniu wojny. Ale to już nie ten sam ziom ;]
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#131 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 05 marca 2009 - 07:55

Tracer - wiadomo, że Owi wyrazi zgodę, przecież widzisz, że chcemy Tawerne tytułowo 'popchnąć'. Jakbyś mógł to troche zacieśnij swój pomysł do jakiegoś konkretu, a jak już będzie taka szansa, że tak powiem i wstępna chęć jakiegoś media to się z nimi już porozmawia, ale najpierw uściślij i wstępnie pogadaj co wchodzi w grę i tak dalej :)

Cenimy sobie inicjatywy, ale więcej konkretów :)
  • 0
Dołączona grafika

#132 aqa

aqa

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Ską…d:Ostrowie Św

Napisano 05 marca 2009 - 08:05

Kurde ja to zawsze musze sie spoznic z napisaniem odpowiedzi natemat :( ale mi sie all podoba kubek i koszulka ale mam 1 pytanie czy ta koszulka bedzie ze zdjeciem tego sterczacego luku czyli "z penisem"???

Użytkownik aqa edytował ten post 05 marca 2009 - 08:07

  • 0

#133 ShataN

ShataN

    Kapitan

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 334 postów
  • Skype:mr__diablo
  • Ską…d:Białystok

Napisano 05 marca 2009 - 08:53

Nie nie koszulka bedzie z jakims logiem Tawerny albo czyms w podobie, kiedy juz sie na nie zdecydujemy i zrobimy jakas ladna grafike do tego ;]
  • 0

#134 Michał Webber Oszust Rurański

Michał Webber Oszust Rurański

    OSZUST

  • Member
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 06 marca 2009 - 10:55

To jeszcze w celu "Promujemy Tawernę" potrzebuję jedną, dwie osoby do wywiadu z lada chwila powstającej organizacji traktującej o rozgrywkach i turniejach na scenie eSportu. Dotrzymują oni partnerstwo od ESL i ESWC i jako, że kolega z pracy jest redaktorem naczelnym to zapytałem go czy wywiad o ambicjach Tawerny jest możliwy - zgodził się.

Najlepiej, żeby to był Owi albo Tyro albo inna osoba, które potrafiłaby obiektywnie i z prawdą zaprezentować plany dotyczące rozbudowy Tawerny. Jak wybierzecie taką osobę, to niech do mnie na GG napisze i podam numer kolegi.

Przy okazji chciałem przeprosić graczy TT za ten ostatni wypad z dwoma dywizjami. Owszem, pośpieszyłem się ale chcę sprostować, że nikogo nie chciałem obrazić, chociaż nie ukrywam, że skład Blooda w Tawernie Team bardziej mi się widzi.

Już wczoraj rozmawiałem z FFFF i niestety doszło do szefa to co się aktualnie dzieje ze składem Tawerny Team i po ciężkiej rozmowie w pracy postawił sprawę jasno, że pieniądze na serwery będą dopiero gdy wszystkie sprawy TT będą czarno na białym.

To tyle na razie, jak będę wiedział coś nowego to na pewno napiszę.
  • 0

#135 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 06 marca 2009 - 12:21

spodziewałem się tego. wcale się nie dziwię, po tym co się tu ostatnio działo w sprawie TT. fochy, urażone ambicje i zwykła dziecinada. szkoda słów na komentarz. będąc na miejscu sponsora dałbym sobie spokój. dziwię się Webberowi i FFFF, że jeszcze im się chce coś robić.
  • 0

#136 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 06 marca 2009 - 12:59

ale Bogu niech beda dzieki, ze chca sie tym zajmowac Tyro :)
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#137 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 06 marca 2009 - 01:04

NIe zmienia faktu ze poza niektórymi wyjątkami jak czegokolwiek z Tyrem nie zrobimy to nie zostanie to zrobione. Temat ma 6 pełnych stron i najwyraźniej czeka na to aż ja coś zaproponuję albo zrobię.

Temat jest wtedy fajny jak się ktoś z kimś pokłóci. Wtedy jest zainteresowanie.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#138 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 06 marca 2009 - 02:15

Prawda jest taka,ze ja bym juz jakis czas temu powysylal zapytania 2 przeszadl sie do niektorych sklepow komputerowych, popytac o sponsoring niestety piszac tu posta zostalem powstrzymany , wasz powód= bedzie strona glancys to wtedy teraz sie nie spieszyc, nic szybko poczekaj na strone zeby bylo podopinane wszystko. Moze i dobrze, ale z pospiechem robienia strony i z dopinaniem tutaj sponsor bedzie taki jak jest czyli my ludzie grajacy na tym serwerze( no nie liczac w to TT).

Apropos moja wiedza o tworzniu stron = max prowadzenie bloga , no moze jakas szate z gotowych na serwer wrzucic umiem i tam pouzupelniac popodpisywac podstrony= czyli >=1, wiec ja nie stworze dobrej stronki.

Do puty do puki nie wezmie, ktorys z was nie przedstawi realnie tego wszystkiego wielu z nas ma zwiazane rece, jak cel jest w tym, ze ja bede biegal i pytal, jak potencjalnie zainteresowana osoba poczyta tylko forum na ktorym ostatnio grzmi.

Takze zdecydujcie sie, strona powstanie w realnym okresie czasu? Nie, to prosze mi napisac oferte ladnie zdeklarowaną co oferuje sie itp. Podpisac sie pod tym Panowie h@ a ja pobiegam puki co "ja" moge tylko czytac ciagle te marudzenia jakie ostatnio wypelniaja te forum , normalnie gorzej niz z babami na ciocie. Forum nostalgiczne wszyscy sie obrazaja, albo marudza jakie to polskie...
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#139 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 06 marca 2009 - 02:20

notorycznie nie nostalgicznie ;]

a kto powiedzial ze my sie deklarujemy na jakies strony. Ja sobie tam cos po cichu dzialam, ale czy to bedzie i na kiedy czy nie to juz inna sprawa.

Sytuacja obecna jest taka jaka jest i do tej sytuacji trzeba zaczac dzialac.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#140 aqa

aqa

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Ską…d:Ostrowie Św

Napisano 06 marca 2009 - 02:25

Chcialem sie spytac kiedy bedzie mozna zakupic takie kubki (kiedy zrobicie :D)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0