Skocz do zawartości


Zdjęcie

Katastrofa w Katyniu 2010


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
147 odpowiedzi w tym temacie

#61 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 13 kwietnia 2010 - 04:27

http://sport.onet.pl...,wiadomosc.html
co za k**wa buraki..

a o jeszcze dodam, że jak dzisiaj jechaliśmy z Omayem autem to na jednym małym telebimie(taki z czerwonymi napisami tylko :P) widział taki oto obrazek: [*][*][*] miażdżą niektórzy naprawdę :sleep:

Użytkownik will edytował ten post 13 kwietnia 2010 - 04:31

  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#62 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 13 kwietnia 2010 - 04:42

Will nie buraki... Skoro jest Niemcem z wyboru to niech stosuje sie do żałoby niemieckiej, gdzie wtedy odmówił gry w opasce jak były u nich takie dni. Stanął przed wyborem kim chce być i jakie obywatelstwo przyjąć to zwyciężyła kasa, na bok zasady także niech odczuwa konsekwencje teraz.

Co z tego, że urodził się w Polsce skoro wyrzekł się niej dla Szwabków, bo lepiej kopią....
  • 0
Dołączona grafika

#63 kiliman_jaro

kiliman_jaro

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Ską…d:Tarnobrzeg

Napisano 13 kwietnia 2010 - 05:11

Ku przemyśleniom odnośnie tego co teraz się dzieje

http://www.break.com...Cry-330429.html

Clinton ten sam który palił trawkę ale się nie zaciągał Dołączona grafika , jako prezydent USA, idzie opowiadając dowcipy na pogrzebie Sekretarza Obrony, śp.Ronalda Browna, który zginął nad Jugosławią - a na widok kamery sięga po chusteczkę i zaczyna "ocierać łzy"...
  • 0

#64 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 13 kwietnia 2010 - 05:14

Will nie buraki... Skoro jest Niemcem z wyboru to niech stosuje sie do żałoby niemieckiej, gdzie wtedy odmówił gry w opasce jak były u nich takie dni. Stanął przed wyborem kim chce być i jakie obywatelstwo przyjąć to zwyciężyła kasa, na bok zasady także niech odczuwa konsekwencje teraz.

Co z tego, że urodził się w Polsce skoro wyrzekł się niej dla Szwabków, bo lepiej kopią....

nie on jedyny tak wybrał, zreszta łatwo się mówi tak na to patrząc ale skąd wiesz czy Ty gdybyś nie mieszkał w innym kraju od dziecka, też byś tak nie zrobił? Poza tym on sam powinien o tym decydować kiedy powinien stosować się do żałoby a kiedy nie a nie jakiś durny klub ma mu to narzucać ;] więc ja nadal uważam, że zachowali się jak buraki :dry:
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#65 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 13 kwietnia 2010 - 05:21

@up

100% zgadzam się z willem, każdy powinien mieć możliwość pokazania swojej żałoby choćby po tym, że mu chomik umarł, żaden klub, żadna osoba - nikt nic nie ma prawa zabronić człowiekowi bycia w żałobie i solidaryzowania się w smutku .

To jest k**wa po prostu cyniczne i takie niemieckie- "bo naszym nie okazał to nikomu innemu nie może" paranoja.
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#66 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 13 kwietnia 2010 - 05:34

zdenerwowalem sie na wiadomosc, ze podolskiemu zakazano gry w czarnej opasce. On przynajmniej pamieta, ze jest polakiem i polska krew plynie w jego zylach. Typowe niemieckie zachowanie, tylko na przekor Polakom.



ps.: do podolskiego nie mam zadnych pretensji, ba trzymam jego strone, juz bardziej nie trawie tego klose, to dopiero frajer



widzialem dzisiaj kondukt z trumna z cialem pierwszej damy, ludzie wychodzili na ulice klekali i kwiaty rzucali na swietokrzyska-ulice po ktorej jechal kondukt, czuje, ze musze pojsc do palacu prezydenckiego , ukleknac przed trumnami, juz namawialem rodzicow, zeby dzisiaj po polnocy pojechac tam

Użytkownik wodny edytował ten post 13 kwietnia 2010 - 05:34

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#67 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 13 kwietnia 2010 - 05:41



1 piosenka niby rapera chociaż różnie się Donia traktuje nie przepadam za nim, ale wydaje mi się sam pomysł i tekst są warte wysłuchania.
  • 0

#68 BloombeR

BloombeR

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 338 postów
  • Ską…d:3City

Napisano 13 kwietnia 2010 - 07:37

A jak dla mnie to ten pseudoraper wykorzystuje tragedie do wypromowania siebie, ale moze to tylko moje zdanie.
  • 0

Dołączona grafika

#69 Bubasek

Bubasek

    MMK - Moja Mała Kluska

  • Kluska
  • PipPipPipPipPipPip
  • 760 postów
  • Ską…d:B-stok

Napisano 13 kwietnia 2010 - 08:00

moje zdanie tez bloomber
  • 0

:heart:


#70 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 13 kwietnia 2010 - 08:26

A ja popieram Will'a

Dołączona grafika

Mocny tekst aczkolwiek właściwy względem zachowania tego tam :P
  • 0

#71 Fikus

Fikus

    Pułkownik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 378 postów
  • Ską…d:Częstochowa

Napisano 13 kwietnia 2010 - 09:10

po części też, ale intencje ma dobre, szybko to zrobił bardzo, tekst przygotować studio nagranie - szacun! Mimo, że jest ziomkiem Libera i Meza to zarobić zarobi, ale może krzta prawdy w tym jest.
  • 0
Dołączona grafika

#72 Furai

Furai

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 872 postów
  • Ską…d:"skomputera"

Napisano 13 kwietnia 2010 - 11:15

Byłem dzisiaj około 22:30 pod pałacem prezydenckim. Ludzi multum, zniczy jeszcze więcej. Chciałem podejść do trumny, ale w kolejce musiałbym czekać ponad godzinę...tak czy siak jest trudno opisać co się tam dzieje. Dużo przyjechało ludzi spoza Warszawy.
  • 0
"My senses are so powerful that I can hear the blood pumped through your veins."

#73 Bubasek

Bubasek

    MMK - Moja Mała Kluska

  • Kluska
  • PipPipPipPipPipPip
  • 760 postów
  • Ską…d:B-stok

Napisano 14 kwietnia 2010 - 06:56

Łukasz nie czekałbyś "ponad godzinę"
Pokazali w wiadomościach kobietę która stanęła w kolejce do trumny wczoraj o 23 i stoi nadal...szok
  • 0

:heart:


#74 dudson

dudson

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 14 kwietnia 2010 - 01:32

W ekstremalnych nie było w sb też chyba nie, dlatego wrzucę tutaj.
http://www.youtube.c...player_embedded
jesli jednak było to usunąć.

O, super nie zdążyłem z edytować..... dlatego to co chciałem napisać w edycji, dołączę tutaj.

edit:
Aha i taka wzmianka, że ten krótki filmik zyskuję szybko na popularności i niektórzy uważają iż nie wszystko jest takie jasne, jak przedstawiają to media. Mimo, że mało tam widać, to właśnie niektórzy ludzie byli w stanie doszukać się tam jakiś dziwnych kontrowersji. Aha, no i ja jednak uważam to za zwykłą katastrofę.

Użytkownik Fikus edytował ten post 14 kwietnia 2010 - 01:46
Połączone

  • 0

#75 BloombeR

BloombeR

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 338 postów
  • Ską…d:3City

Napisano 14 kwietnia 2010 - 02:03

W temacie nazywania stadionu narodowego imieniem zmarłego prezydenta (dla mnie masakra oO) kolejny idiotyzm czyli pochowanie Lecha Kaczyńskiego na Wawelu, koło Króli Polskich i Piłsudzkiego.. Przecież to jest jakaś masakra. Tutaj dobry komentarz na ten temat: http://wyborcza.pl/1...na_decyzja.html

Tragicznie zmarły = święty, idealny, zasłużony dla kraju .. , tak tylko u nas.

Użytkownik ShataN edytował ten post 14 kwietnia 2010 - 02:14

  • 0

Dołączona grafika

#76 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 14 kwietnia 2010 - 02:07

jak zwykle musimy pokazać światu naszą narodową głupotę.
będą mieli dodatkowy materiał do układania dowcipów o Polakach.
  • 0

#77 Ramzi

Ramzi

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 847 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 14 kwietnia 2010 - 02:47

To pomysł rodziny, bo to prestiż... Tak nie zdecydował Sejm, Senat, Marszałek Sejmu, czy Premier.
To będzie tylko i wyłącznie zysk dla J.Kaczyńskiego. Tez jestem zdania, że jest to wyolbrzymione, fakt jestem za tym by nie pochować go w Warszawie, bo warszawiacy go źle traktowali, ale od razu przy największych osobistościach naszego państwa, nie za bardzo.
  • 0

#78 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 14 kwietnia 2010 - 02:52

co tam wawel - piramidy! Lech zmarł w służbie państwa . Powinien zostać pochowany godnie- razem z żoną, ale nie łączyłbym jego zasług z chociażby Piłsudskim . Powązki czy ta kaplica w Warszawie zupełnie wystarczy. Myślę też, że L. Kaczyński jako prawdziwy historyk i patriota(na pewno chciałby, aby tak doceniono jego politykę) sam nie byłby w stanie jasno stwierdzić czy powinien tam być pochowany. To tylko moje takie małe przemyślenie.
  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#79 dudson

dudson

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 14 kwietnia 2010 - 03:18

No co ty, ja jestem pewny, że chciał by leżeć w Warszawie, w końcu to jego miasto. A i taka ciekawostka
http://pl.wikipedia....nflikt_wawelski
  • 0

#80 ScaR

ScaR

    Troll

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 622 postów
  • Ską…d:Poznań

Napisano 14 kwietnia 2010 - 04:53

Apropo tego gówna co dawał snifer :D
http://www.kyo.pl/cz...dii-w-smolensku
I wszystko jasne ;]
  • 0
Kto się c*pą urodził mężczyzną nie umrze

Dołączona grafika

Nowy H@ Tawerny :D
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0