Skocz do zawartości


Zdjęcie

Puszka Pandory


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
200 odpowiedzi w tym temacie

#1 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 29 lutego 2012 - 02:47

Proszę o wypowiedzi na temat przyszłości serwera:

- Arcadia <-> Pandora.

- jak widzicie światy serwera w związku ze skargami na nieuczciwość graczy - czy Pandora ma sens i jak powinna wyglądać.

- jak widzicie układ światów serwera w związku z zapowiadaną nową wersją gry 1.2, - sprawa wygenerowania nowego świata z nowymi rzeczami.

- co z wcześniej zapowiadanym, ale wstrzymanym uruchomieniem świata Creatia z trybem creative.

- również wasze zdanie na temat prima-aprilisowej zapowiedzi przestawienia serwera na konta premium. (w zamyśle było to 30% na poważnie 70% żart)

Proszę o rzeczowe wypowiedzi, pomysły i sugestie mile widziane.
  • 0

#2 Starwars508

Starwars508

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 828 postów
  • Skype:gornx500
  • Ską…d:Miasto Stumostów (A.K.A Łask)

Napisano 29 lutego 2012 - 02:53

Tyro,ale Creatia Działa :connie_he-moose: .
Z artem wchodziliśmy ale potem musieli nas ratowac,bo nie można bylo wlaczyc zadnego czatu i nie moglismy się od tepnąc.
Co do servera premium ma to wady i zalety.Stracilibyśmy wielu graczy,ale zyskali nowych,bardziej ogarniętych.
A co do Pandory to jak pisałem.Bany na IP nieuczciwym ludziom aby Pandora była światem survival dla tych ogarniętych.Wtedy może dałoby radę wprowadzic częśc tego co kiedyś tam pisał wodny.
  • 0
Dołączona grafika

#3 marqos

marqos

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 300 postów

Napisano 29 lutego 2012 - 03:02

Przepraszam.
Czy jeśli usuniecie pandore, to czy cofniecie nam bany czy nie?
  • 0
Gdy Pomorze nie pomoże, to pomoże może morze, a gdy morze nie pomoże to pomoże może Gdańsk.

#4 Skral

Skral

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 778 postów

Napisano 29 lutego 2012 - 03:08

Marqos ty nie dostałeś bana za pandore tylko za szantarz.
Według mnie Creatia może powstać bo wiem, że ludzie lubią się tam bawić.
A co do pandory......
Nadal nie wiem co o tym myślec
Szkoda mi troche tego co Wilki stworzyły

Użytkownik Skral edytował ten post 29 lutego 2012 - 03:08

  • 0
"Go out there and give them hell. You were born to do this."


Garrus Vakarian

#5 marqos

marqos

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 300 postów

Napisano 29 lutego 2012 - 03:10

Ale ja nie szantazowałem!
Ja prosiłem i oświadczałem, ALE NIE SZANTARZUJE!! (to był Iugward)
  • 0
Gdy Pomorze nie pomoże, to pomoże może morze, a gdy morze nie pomoże to pomoże może Gdańsk.

#6 Cinek

Cinek

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 393 postów
  • Ską…d:z kakao-land

Napisano 29 lutego 2012 - 03:16

Przepraszam, chciałbym oświadczyć, że marqos jest niewinny

Wszysko widziałem jak pisał i mogę szczerze powiedzieć

MARQOS NIE SZTANŻUJE, ON TYLKO PROSIŁ!!!!!!!!!!!!!
  • 0
Drodzy gracze minecrafta. Przestaniecie się podniecać tym klanem HIA ?

#7 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 29 lutego 2012 - 03:19

dosyć, nie macie bana, bo nic sie nie dowiedziałem, nikgo nie złapaliśmy na gorąco, nie wiemy czy się da to robić -powtarzalnie- wszyscy mówią, ze "udało" się, to może być jak wczoraj Skrala -wywaliło do arcadii czy pandory i skasowało itemy, kogoś czasem mogło wywalić do pandory z itemami . itp.

piszcie konkretnie o przyszłości.

PS
@starwars - dlatego pisałem, ze Creatia jest wstrzymana, bo nie działa do końca, nie ma wejścia, nie da się wrócić - normalnie.
  • 0

#8 SpiXel

SpiXel

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Ską…d:Raszyn

Napisano 29 lutego 2012 - 03:37

Najlepiej było kiedy była tylko Arkadia
  • 1

#9 saczek

saczek

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Skype:jakub.saczawa
  • Ską…d:Gniewino

Napisano 29 lutego 2012 - 04:03

Ja jestem za tym żeby usunąć pandore i było można wgrać kilka dodatkowych pluginów
  • 0

#10 Anuu<3

Anuu<3

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 87 postów

Napisano 29 lutego 2012 - 04:05

- Myślę ,że i Arcadia i Pandora ;d
- Chyba tak .Tylko musimy poprawić tam swoje zachowanie .ja też ;D
- Nowy świat ok.Tylko prosze żeby był na Pandorze.
- Premium mi jest wszystko jedno He he. Starwars nie wiem czy bardziej ogarniętych graczy po pierwsze bede tam jai Julleczka :D
a po drogie gralam na takim servie przez tyg i nie jest za fajnie.
  • 0
Among the world around me is true only music.
-Music will be forever in my heart.-

#11 Julleczka

Julleczka

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 266 postów
  • Ską…d:Nether xD

Napisano 29 lutego 2012 - 04:37

-Też jestem za dwoma światami :)
-Obstawiam żeby były nowe światy na Pandorze i Arcadii..
-Nom tak jak Anuu powiedziała to my i tak tam będziemy :D
Jak Anuu wspomniała ja jej go pokazałam ale nikt nikogo nie znał nikt nikomu nie pomagał było tam okropnie...
  • 0

Taniec jest odzwierciedleniem naszego ciała,

czasem zabawy ,

czasem bólu.


#12 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 29 lutego 2012 - 06:38

Pandora zawsze miała sens. Powstała dla graczy znudzonych łatwizną na Arcadii, którzy chcą poczuc klimat Singleplayer i jednoczesnie nie czuc ogromnej pustki otaczającej ich samych.

Jednak gra na tym świecie traci sens gdy zaczynami oszukiwac, tak jak to parę osób uczyniło. Spójżcie na to z innej strony, już nie chodzi o samo ułatwianie sobię gry i psucie rozrywki innym. Tyro próbował dociec w jaki sposób szmuglujecie itemki z jednego świata do drugiego i Ci którzy wiedzą w jaki sposób to robic nie przyznali sie.

Moze sie boją? Jestem pewny, że gdyby sie przyznali, nie spotkałaby ich żadna kara, ba nawet dostaliby co nieco.

Gdyby nie Tyro za przeproszeniem gówno bysmy mieli a nie serwer, na którym za darmo możecie grac mimo iz sam serwer za free nie jest, to jednak nie wymuszamy od was pieniedzy, a jednak znajduja sie i tacy, którzy w bezczelny sposób łamią zasady serwera i psują pracę Tyra.

Wracam do tematu:

Pandora OUT! Dopóki nie nauczą się grac zgodnie z zasadami fair play, nie będzie tego typu Światów u nas...

Co do Arkadii, jak wyjdzie wersja 1.2 zaktualizowac serwer do tej wersji zostawiajac najlepsze budowle i ich systemy czyli: Pierwsze Miasto, budowle Atrotha, i najladniejsze budowle graczy. Reszte spalic doszczędnie, jak mój domek, i zalesic Dżunglą.

Premium dobra sprawa, przyciagneloby zdrowych graczy, jednakże nie wiem po jakim czasie by to nastąpiło i tu jest problem. Ten zabieg mógłby przyniesc nam OGROMNE korzysci lub OGROMNE straty i tu trzeba byloby przeprowadzic szereg statystyk, wyliczyc prawdopodobieństwa, zagrac w "grę", jak to robią inwestorzy na rynkach.

Creatia to fajny pomysł, ale oddając wiekszosc komend naszym obecnym graczom bałbym się, że teren zamieni się w ser szwajacarski, a nie w piękny, bajkowy świat.

Ps.: Pozwoliłem sobie ukryc parę postów, gdyż naprawdę nic nie wnoziły do tematu.
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#13 olo123456789

olo123456789

    UnOrtograf

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 649 postów
  • Skype:Witek965

Napisano 29 lutego 2012 - 07:09

Dokładnie wodny też tak myślę: Tyro się napracował nad tym serwerem, a jak nieraz widzę na czacie teksty typu


"TYRO KURDE!!!!"

"ALE ZROMBANA ADMINISTRACJA NIE GRAM NA TAKIM SERWIE!!!!"

"TEN TYRO WO GULE NIE WCHODZI TYLKO SIĘ OPIERNICZA A POWINIEN TU BYĆ I NAM POMAGAĆ!!!!"



To mam ochotę takim osobom na miejscu dać bana...

Rzecz jasna było tam pełno bluzgów ale nie chciałem tak pisać.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


A codo samej Pandory to myślę że puki ludzie nie nauczą się grać uczciwie to można ją puki co wycofać.

Użytkownik olo123456789 edytował ten post 29 lutego 2012 - 07:10

  • 0
Dołączona grafika FUUUUUCK !!!

Ile jeszcze łopat zniszczę zanim lotnie mi ten głupi flint !?

#14 SpiXel

SpiXel

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Ską…d:Raszyn

Napisano 29 lutego 2012 - 07:13

Z takimi ludzmi to trzeba szybko i skutecznie
  • 0

#15 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 29 lutego 2012 - 07:24

"TYRO KURDE!!!!"
"ALE ZROMBANA ADMINISTRACJA NIE GRAM NA TAKIM SERWIE!!!!"
"TEN TYRO WO GULE NIE WCHODZI TYLKO SIĘ OPIERNICZA A POWINIEN TU BYĆ I NAM POMAGAĆ!!!!"


codziennie restartuję serwer jak nikogo nie ma, uaktualniam pluginy, robię kopie zapasowe, oczyszczam przestarzałe pliki serwera, naprawiam świat, kasuję śmieci. dbam żeby serwer pracował i nie lagował.

od pozostałych rzeczy mam murzynUf modUf i adminUf :P :D
  • 0

#16 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 29 lutego 2012 - 11:05

Tyro siedzi po takiej "drugiej stronie lustra" i wszystko bacznie obserwuje, gdy wy nie macie pojęcia :D Pamiętajcie, wielki brat ( a może Tyrotron) patrzy :P

@Wodny: Ty je usunąłeś, bo ja ich nie widzę nawet xD

Co do samego tematu. Wiem, że wam tego wszystkiego co już jest na serwerze szkoda, bo włożyliście trochę czasu w budowanie tego wszystkiego.
Ja jednak pozostaję przy swoim i jestem za nowym serwerem od zera; za jednym światem, który może być czystym survivalem, ale z adminami i na nieco innych zasadach niż obecna Arcadia czy Pandora. Mam taki mały zamysł tego wszystkiego ;) Jednakże jest późno, więc wypowiedź skrócona do minimum. Może jutro edytuję.

Tymczasem :lazy:



edit: Jeżeli ktokolwiek będzie skłonny do dyskusji na ten temat, chętnie taki temat podejmę, bo do tej pory ludzie wyrazili niezbyt zróżnicowane opinie. Nie kopiujcie tego co napisał kolega, tylko wyrażajcie własne zdanie :)

Użytkownik endo edytował ten post 01 marca 2012 - 09:45

  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#17 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 01 marca 2012 - 11:11

Ja jednak pozostaję przy swoim i jestem za nowym serwerem od zera; za jednym światem, który może być czystym survivalem, ale z adminami i na nieco innych zasadach niż obecna Arcadia czy Pandora. Mam taki mały zamysł tego wszystkiego ;) Jednakże jest późno, więc wypowiedź skrócona do minimum. Może jutro edytuję.


Czy byłbyś skłonny uprzejmie rozwinąć swoją myśl i zaprezentować publicznie szczegóły swojego zamysłu? Proszę :)
  • 0

#18 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 01 marca 2012 - 04:08

Ponieważ 1.2 stał się faktem i jest także serwer (dev.build) więc rozstrzygnięcie kwestii Pandory, Arcadii, stało się pilne.

Proszę o głosy.
  • 0

#19 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 01 marca 2012 - 04:11

Tyro, właśnie piszę jak widzę swoją wersję :P Skończę, to dodam :)
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#20 Anuu<3

Anuu<3

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 87 postów

Napisano 01 marca 2012 - 04:11

To i to niech zostanie poprawimy się na Pandorze :)

Użytkownik Anuu<3 edytował ten post 01 marca 2012 - 04:12

  • 0
Among the world around me is true only music.
-Music will be forever in my heart.-




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0