Skocz do zawartości


Zdjęcie

serwer się robi merysiasty


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
148 odpowiedzi w tym temacie

#21 Legend986

Legend986

    Turbo Spamer

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 854 postów
  • Ską…d:z planety wodorostów

Napisano 09 maja 2012 - 07:09

a i co do tego co mówi julka to uważam iż właściciele takich budowli zostawali by albo pozbawieni dmostwa lub przeniesieni dalej gdzieś do jakieś małej wsi daleko od głównego miasta
  • 0

#22 Roar931

Roar931

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 19 postów
  • Ską…d:Z szafy

Napisano 09 maja 2012 - 07:12

Jest w tym sens ja np. gram na arkadi od powstania wersji 1.8 miałem dziesiątki kąt bo wtedy arkadia była taka inna , nie wiem czy mnie rozumiecie, dawniej był spawn działki czyli norma ale co bylo za nimi? Góry piękne i potęrzne coś takiego zdarza się bardzo żadko a wtedy tak było i to był wielki urok tego serwera bez flatmapy ,bez nopvp a terenu było dość dużo dla wszystkich , a same budowle miały klimat staroświecki : piramidy , drewnia domki w stylu retro i naprawde dużo się wtedy dzialo a teraz doszlo dużo nowych graczy , którym się nic nie chce. Nie mam na myśli że to źle że doszli ale żeby się chociaż troszeczkę postarali. Więc wizja jest taka żeby stworzyć świat zorganizowany pełen nowych wydarzeń i budowli . Czy serio chcecie grać tylko na nemei i pandorze ,na której silniejsi i bogatsi gracze zarżną jak świnie , bo według nich śmierdzisz keczupem czy jakos tak. To byłby śiat zrównoważonego społeczeństwa , świat bez nudy i anarchi.




jestem zdecydowanie na tak.
  • 0

#23 Susek

Susek

    Pedobear

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 285 postów
  • Skype::c

Napisano 09 maja 2012 - 07:14

Z nemeii też da się zrobić miasto, ale żaden gracz nic nie robi w tym kierunku oprócz legenda... a pozostali właściciele działek wokół spawna chyba już nie grają.
  • 0

#24 Gość_makku551_*

Gość_makku551_*
  • Guests

Napisano 09 maja 2012 - 07:16

Tak Tak Kapralu ja Plutonowy
  • 0

#25 Cinek

Cinek

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 393 postów
  • Ską…d:z kakao-land

Napisano 09 maja 2012 - 07:17



1. Legend proszę przestan juz o tej nowej mapie
2. Zdadzam sie z taba aby usunac utopie nikt z niej nie korzysta i wogule jest bezsensu
  • 0
Drodzy gracze minecrafta. Przestaniecie się podniecać tym klanem HIA ?

#26 Roar931

Roar931

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 19 postów
  • Ską…d:Z szafy

Napisano 09 maja 2012 - 07:20

Nie zgadzam się z tobą Susek ja też się w to angażuje z tego co widac julleczka też i marquos i pewnie udział brało by w tym dużo więcej osób tylko że większość nie wie wogule o forum. a ty maku nie chce być nie miły ale czemu chcesz tak temu zpobiedz?
  • 0

#27 Gość_makku551_*

Gość_makku551_*
  • Guests

Napisano 09 maja 2012 - 07:21

1 Legend : Nie spamuj
2 Ochłoń z mapami
3 Nie chcą budować
4 Spadaj
  • 0

#28 Legend986

Legend986

    Turbo Spamer

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 854 postów
  • Ską…d:z planety wodorostów

Napisano 09 maja 2012 - 07:24

cinek zamiast utopi nową mapę to wyjdzie ludzią na zdrowie bo na namei grają surwiwalowce na namei mieszczuchy a to by była mapa dla ludzi pomiędzy tak jak mówił roar i mi naprawdę zależy aby każdy gracz na tym serwerze znalazł coś dla siebie jedni wolą wielkie miasta na całą mapę (pewnie przyzwyczajenie z innych serwerów jakich pełno)
inni wolą zupełny surwiwal i są tacy co są pośrednio

makku jeszcze jedna taka uwaga wobec mnie i się przejdę na to rybie bo za daleko nie mam i ja nie spamuje a się angażuje i są gracze którzy mnie rozumieją a ty jesteś na nie bo to mój pomysł i zżera cię zazdrość
  • 0

#29 Roar931

Roar931

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 19 postów
  • Ską…d:Z szafy

Napisano 09 maja 2012 - 07:26

1. Legend nie spamuje
2. czemu ci tak zalezy na tym żeby to spaprać?
  • 0

#30 Gość_makku551_*

Gość_makku551_*
  • Guests

Napisano 09 maja 2012 - 07:27

Wiesz co dobrze napisalem 2 Ochoń nie wiesz na krurej ulicy mieszkam
  • 0

#31 Legend986

Legend986

    Turbo Spamer

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 854 postów
  • Ską…d:z planety wodorostów

Napisano 09 maja 2012 - 08:05

ehh.. bo się nie zgadzasz bo mnie nie lubisz i tyle i ty mi nie mów co ja mam robić bo już ci to kolejny raz mówię jesteś za młody aby mi rozkazywać i twoje zdanie w tej że sprawie mnie nie interesuje bo dla mnie liczy się zdanie graczy doświadczonych oraz tyra i reszty adminów i oni mają ostateczny głos w tej sprawie i oni zdecydują o całokształcie i moją prośbę kieruje do tyra aby usunąć utopie na której nie ma nikogo i nic ciekawego i zrobić świat pomiędzy pandorą a nameą i nie chodzi mi tu o to żeby się popisać tylko o to żeby gracze którzy tak jak ja lubią jak jest pół na pół nie musieli się cały czas nudzić na flat mapie lub grać czysty survoval na pandorze
  • 0

#32 Gość_makku551_*

Gość_makku551_*
  • Guests

Napisano 09 maja 2012 - 08:06

a ty nie mów co ja w moim podaniu NIE
  • 0

#33 Cinek

Cinek

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 393 postów
  • Ską…d:z kakao-land

Napisano 09 maja 2012 - 08:08

Legend spójrzmy w prawdzie w oczy, gdybyśmy zaczeli wszystko od nowa gracze przeżyli by załamkę. Ochłoń trochę może się uda to zrobić kiedy indziej.
  • 0
Drodzy gracze minecrafta. Przestaniecie się podniecać tym klanem HIA ?

#34 hubert

hubert

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 9 postów
  • Skype:snakefish2000

Napisano 09 maja 2012 - 08:08

Bardzo dobry pomysł ja nic nie mam dosłownie moje wyposazenie to patyk złote buty i itd a wiec przydalo by sie zrobic nowy swiat z epickimi gorami itd...
Bo na arkadi co raz nudzej że po prostu lepiej isc na inny serv ale na poczatku jak bylo malo ludzi to byl server bardzo fajny a teraz to same nudy :(
  • 0

#35 Legend986

Legend986

    Turbo Spamer

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 854 postów
  • Ską…d:z planety wodorostów

Napisano 09 maja 2012 - 08:12

Cinek czy ty jak coś piszesz to czytasz co jest powyżej czy poprostu robisz kolejny post w ten sam sposób czyli ,,nie bo mi się nie podoba :girl_mad: '' bo jak byś widział co jest powyżej to byś wiedział że chcę aby tyro usunął utopie która nie mam sensu i wstawił nową mapę pomiędzy bo tym postem zrobiłeś z siebie poprostu debila (przepraszam za słowo ale inaczej już tego nie określę)

zacznij czytać człowieku
  • 0

#36 Starwars508

Starwars508

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 828 postów
  • Skype:gornx500
  • Ską…d:Miasto Stumostów (A.K.A Łask)

Napisano 09 maja 2012 - 08:14

Pozwólcie że się wtrącę,i jeśli możesz to Legend,pokaż że ty masz w bańce więcej i się z makkiem poprostu nie kłóccie się jak małe dzieci w piaskownicy...Jak dla mnie możnaby usunąc utopię,ale dac inny świat,z tymi zasadami jak na Arcadi.Pamiętam jakby to było wczoraj...na wersji 1.8,gdy witek (wtedy jeszcze olo cyferki :D) zaciągnął mnie tu.To nie był jakiś głupi server, typu : masz działke 10x10,masz rzeczy i kotłuj się w miescie.Zaraz gdy tu wszedłem wyruszyłem z witkiem w "nieznane" stworzyliśmy swoje własne osiedle dla nas inaszych znajomych.Tu było inaczej niż na innych servach,wtedy nawet mało kiedy wychodziliśmy z naszego zakątku.Przedstawiłem swoją opinie,dziękuję.
  • 1
Dołączona grafika

#37 Gość_makku551_*

Gość_makku551_*
  • Guests

Napisano 09 maja 2012 - 08:15

Legend spieszy ci się pociąg to tam masz pociąg do odjazdu http://www.youtube.c...h?v=FRV6MfTeuaw
Mamy 24 lata do zbudowanie tego co chcesz także wróć za 24 lata
  • 0

#38 Legend986

Legend986

    Turbo Spamer

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 854 postów
  • Ską…d:z planety wodorostów

Napisano 09 maja 2012 - 08:21

na ciebie makku nie zwracam już uwagi jesteś poprostu infantylny i tyle

a ty halt cieszę się że mnie rozumiesz też pamiętam moje pierwsze osiedle z kolegami pamiętam też jak griferzy nam je zniszczyli :( pamiętam i kłótnie glutka z zakiem i lamą i resztą a ten świat ma być powrotem do wspomnień z 1.8 chcę aby arkadia była ale nie jako muzeum lecz jako równoległy świat stworzona od nowa kamień po kamieniu chcę aby gracze znów poczuli że grają na serwerze ze sklepem itp. ale żeby czuli tę wspaniałą magiczną odrobinę survivalu jak to było dawno temu :D
  • 0

#39 Pawcio

Pawcio

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Skype:pawciow99
  • Ską…d:Z galaktyki k***ix

Napisano 09 maja 2012 - 08:25

Moim zdaniem utopie można usunąć ale spójrzmy z innej perspektywy. Na utopi nie ma mobów wiec jak jakaś gildia zrobi sobie tam zamek i cuba to jak gracz będzie chcial wkrasc sie do zamku pod postacią moba to odrazu wiemy ze to gracz i tu mamy jedną zalete utopi 2. Są surowce (brak diaxów) więc można sie wybrac i pozdobywac sobie surowców i żaden mob nas nie zabije i nie musimy sie bac przy kopaniu zelaza ze od tyłu nas creper nie zabije 3. moze jak nie bedzie utopi to lagi zniknął ( nie które ) Wady: 01 brak jakiegos spawu.
  • 0
Dołączona grafika

#40 Legend986

Legend986

    Turbo Spamer

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 854 postów
  • Ską…d:z planety wodorostów

Napisano 09 maja 2012 - 08:43

pawcio przyznaj się jesteś pośrednio dlatego że twój przyjaciel czy tam brat jest na nie więc się wahasz bo sam pomysł ci się podoba a co do utopi to tylko przypuszczenia a tak naprawdę utopia stoi pusta na początku było tam trochę ludzi ale tyro przewidział że chciwość wygra i brak diaxów i tak spowoduje że chodzimy na pandorę
to nie ma sensu a świat pomiędzy pandorą a nameą by się bardziej przydał i więcej ludzi jest za jej usunięciem ale nie mam za złe tym co są przeciw mojemu pomysłowi bo was poprostu nie było na serwie w wersji 1.8 wtedy się grało z pasją były i pluginy i nutka surwiwalu cóż to mówić dla niektórych raj dla innych to nie ma sensu

a co do twojego zdania że możemy spokojnie pokopać i nas creeper nie zaatakuje to weź sobie cinka do pomocy i idź z nim do kopalni jeden będzie kopał drugi osłaniał tył i zamiana co wydobytą żyłę co za problem
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0