Skocz do zawartości


Zdjęcie

bajzel i beznadzieja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
166 odpowiedzi w tym temacie

#1 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 25 sierpnia 2012 - 11:15

dawno mnie nie było na serwerze Arcadia.
ostatnio polatałem trochę wokoło i mimo, że jestem bardzo tolerancyjny to bałagan, który jest w Arcadii przekracza wszelkie granice. wstyd przyznawać się, że jestem tam H@.

ta mapa jest totalnie rozwalona, tego nie da się już posprzątać.
setki porzuconych bezpańskich totemów chroniących jakieś koszmarne strzępy czegoś...

jedynie niektóre klanowe budowle nadają się do czegoś. ale wszystkie są na jedną modłę - zamki.
ten serwer to jedno wielkie pole bitwy, nigdy nie chciałem czegoś takiego tutaj.

tak dłużej być nie może, albo coś zmienimy, albo zamykam ten bajzel, bo to nie ma sensu.

słucham.
  • 0

#2 piotrekd00

piotrekd00

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 496 postów
  • Skype:piotrekd00
  • Ską…d:Łask

Napisano 25 sierpnia 2012 - 11:22

według mnie to można by zrobić nowy świat i tam zacząc wszystko od nowa :D
  • 0

#3 Okared666

Okared666

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 376 postów
  • Skype:Lukasz.Makuch96
  • Ską…d:Z MineCraft

Napisano 25 sierpnia 2012 - 11:31

tyro prosił bym cię o to że jak sie zabija kogoś śnieżkami to żeby zostało eq vipowi a graczowi nie
  • 0
Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę! Idę gdzie indziej, na inny serwer, dostałem bana, więc nie pisz więcej!
Znowu mam bana! No ja nie mogę! Trzymaj te diaxy, bo ja wychodzę! I walcie wszyscy się, wy głupie ścierwa, bo idę na lepszego serwa.
Spoiler

#4 Wik28

Wik28

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 311 postów

Napisano 25 sierpnia 2012 - 11:33

I zacząć na zasadach starej Arcadii :3.
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#5 SpiXel

SpiXel

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Ską…d:Raszyn

Napisano 25 sierpnia 2012 - 11:34

Znowu to już się powtarza najpierw były jęki że na Arcadi jest nudno to zrobili neme i elite premium serwer teraz jest nowa arcadia było już tyle zmian
i chyba już wystarczy moim zdaniem powinno się to zamknąć
  • 0

#6 endo

endo

    Porucznik

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 142 postów

Napisano 25 sierpnia 2012 - 12:15

Według mnie, jeżeli chcą nadal grać to nowy świat, miasto i działki. Jak było na Arcadii, gdy ja zaczynałem grać z wami w MC. Uważam, że wtedy był największy porządek. Co do tolerancyjności i karania, to powinno zostać to zaostrzone. Jeżeli każdy robi co chce i gdzie chce, takie potem są tego efekty. Ostatnia kwestia- zamki. Co wy z tym macie?! Widziałem wcześniej na Arcadii 2-3 ładne zamki i tyle. Reszta to jakieś żałośnie wyglądające kamienne kwadraty puste w środku. Ogarnijcie się dzieciaki.
  • 0
Dołączona grafika

Dream As You'll Live Forever. Live As You'll Die Today.

Dołączona grafika

#7 Eurobercik

Eurobercik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 25 sierpnia 2012 - 12:23

Staram się usuwać stare budowle, ale wszystkich nie ogarnę :(
Działki - jakieś niewielkie, 10x10x10, nie muszą być większe, to jest dobry pomysł Endo.
Może być że jak totemowi skończy się ważność sam się kasuje a teren regeneruje.
Albo mały totem, chroni obszar powiedzmy 6x6, ale łatwy do zrobienia, bo zamiast bloku diamentu może być np. zwykły kamień, ale każdy gracz może postawić tylko jeden taki totem. Dzięki temu każdy nowy gracz miałby zabezpieczony domek i nie byłoby ruin, a gdy gracz uzbiera już 9 diamentów, zamieni sobie na lepszy.
Albo można wprowadzić White Listę - pierwsze 3 dni gra się normalnie, a potem jak serwer się spodobał pisze się podanie na forum. Wiem, od tego spadnie liczba graczy, ale może wtedy zmienimy serwer na 20-slotowy i będzie mniej lagów, a na serwerze będą lepsi gracze.
  • 0
HIA
HEROBRINE IS ALIVE REVENGE
http://gamingcrew.pl...825-eurobercik/ <--- Jeżeli ci się nudzi, zapraszam na mój profil, w którym zamieszczam opowiadania o naszym serwerze

#8 Starwars508

Starwars508

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 828 postów
  • Skype:gornx500
  • Ską…d:Miasto Stumostów (A.K.A Łask)

Napisano 25 sierpnia 2012 - 01:18

ja za pomysłem enda, przywrócić działki,jak ktoś chce niech wyjdzie za miasto (jak ja i Witek) i zbuduje sobie domek hen daleko od cywilizacji.Można by wprowadzić zasade "prywatnych miast" ale żeby nie było tego za dużo takie miasto musi być zweryfikowane.
Taka moja propozycja.

Użytkownik Starwars508 edytował ten post 25 sierpnia 2012 - 01:18

  • 0
Dołączona grafika

#9 ComPatRiot

ComPatRiot

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 338 postów
  • Skype:pawi135
  • Ską…d:EnderLand

Napisano 25 sierpnia 2012 - 01:30

Moim zdaniem to nie ma sensu! i tak i tak za miesiąc Zrobi się to samo!
Lepiej polatać codziennie przez 30min i po usuwać ten chlew! , małą poprawę będzie widać ;)
  • 0
Dołączona grafika
Synek? Bo Jak Ja Cie Dirtolne To Cie Gravel Zasypie!

#10 HEROS

HEROS

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 25 sierpnia 2012 - 01:38

Co racja to racja ale hardkor 30 min dziennie to za mało 2 godz za mało 5 za mało!
Proponuje nowa mapa niekturę budowle przenieś.
  • 0

#11 ComPatRiot

ComPatRiot

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 338 postów
  • Skype:pawi135
  • Ską…d:EnderLand

Napisano 25 sierpnia 2012 - 01:38

Kurde! dlatego codziennie po trochu a nie na debila 24h!
  • 0
Dołączona grafika
Synek? Bo Jak Ja Cie Dirtolne To Cie Gravel Zasypie!

#12 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 25 sierpnia 2012 - 01:56

Mamy starą Arcadię: Agora, Mob Arena etc. zachować miasto stworzyć nowy świat. Gracz wybiera sobie miejsce na działkę o określonych wymiarach w odległości od iluś tam kratek od miasta. Czyli stara wersja Arcadii, z możliwością tworzenia nowych miast z działkami. Ilość działek przypadających na gracza to 3. Jeśli będzie chciał kolejną to zgłasza się na forum, pisze podanie, pokazuje, którą działkę mamy usunąć. Limit posiadania działek dotyczy także tych w mieście. Bez ogromnych automatycznych farm wszystkiego co się da ściąć i masowo sprzedać.

Szałasy i dirtowe słupy nie do pomyślenia, mamy piórko więc łatwo dorwiemy architekta tych spelun (ban na 2 dni) Admini i moderatorzy nie tylko śpią i sobie grają ale przede wszystkim latają i pilnują porządku, jak widzą delikwenta robiącego syf zapisują nick na karteczce i piszą PW do kogoś wyżej postawionego (Tyra).
  • 1
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#13 HEROS

HEROS

    Kapral

  • Recruit
  • PipPip
  • 75 postów

Napisano 25 sierpnia 2012 - 02:22

Do kładnie ! Wodny jesres geniuszem o budowie domku ma decydowac. Mod adm zeby niebylo burdelu tak jak teraz jest.
  • 0

#14 Eurobercik

Eurobercik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 25 sierpnia 2012 - 02:30

Tylko niech te działki nie będą 64x64, bo żaden gracz tyle nie zabuduje. Niech będą działki 8x8 (dla każdego), 16x16 (dla tych co mają ładną 8x8, dla kilku osób ), 32x32 (dla wielu osób ), 64x64 (pod klan).
I czy nie można tego zrobić na obecnej Arcadii? Tak jak jest miasto Dust na spawnie tak można zbudować inne, zrobić warpy. Każdy admin/mod/klan miałby swoje miasto i dbał by o nie - potem byłyby wojny miast itp. nie potrzebny byłby nowy świat.
Wiele osób będzie chciało działkę więc mało kto będzie budował szałasy. Arcadia będzie zregenerowana. Gracze mieszkają sobie w swoich miastach i wychodzą na Arcadię jedynie po materiały. Za teren 150 kratek od miasta odpowiada jego właściciel.
A gdyby jakiś ambitny gracz chciał zrobić swoje miasto, pisze podanie na forum. Brzydkie działki byłyby usuwane.
Technicznie - miasto byłoby objęte jednym dużym cuboidem, a w nim byłyby pomniejsze cuboidy - działki.
Co wy na to?

Użytkownik Eurobercik edytował ten post 25 sierpnia 2012 - 02:31

  • 0
HIA
HEROBRINE IS ALIVE REVENGE
http://gamingcrew.pl...825-eurobercik/ <--- Jeżeli ci się nudzi, zapraszam na mój profil, w którym zamieszczam opowiadania o naszym serwerze

#15 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 25 sierpnia 2012 - 02:42

Ja tylko podałem taki pomysł ze starą Arcadią bo wydaje mi się najlepszy, jestem lekkim konserwatystą więc nie lubię zmian we wszystkim na raz (z resztą widać do czego doprowadza ta racjonalistyczna myśl oświeceniowa). Szczegóły powinniście dopracować Wy młodzi gracze, bo to Wy gracie na tym serwerze, oczywiście pod okiem Tyra i paru innych starych Zgredów.

Czekamy na resztę, niech się wypowiedzą i podadzą swoje pomysły. Może ktoś da lepszą ideę i wizję porządku.
  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#16 Legend986

Legend986

    Turbo Spamer

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 854 postów
  • Ską…d:z planety wodorostów

Napisano 25 sierpnia 2012 - 03:21

stanowcze nie co do robienia kolejnej akradi bo ci goście mają od nas inną mentalność i zrobią na nowej mapie chaos w 2 miesiące

po przeglądzie kilku serwerów doszedłem do wniosku że są 2 opcje ratunku :
1. albo się namęczymy i sami zrobimy miasto razem z domami które te noobki będą wynajmować i przestaną szpecić wszystko co popadnie
2. zrobimy miasto podzielone na strefy i będziemy wyfiltowywać dobrych graczy wyżej na nooby będą siedzieć w jakiejś meliniastej dzielnicy

jeśli 1 sposób to sądzę że miasto powinno być nowoczesne i pełne wierzowców w których będziemy trzymać masy noobów
a jeśli 2 i można zrobić miasto aranżowane na średniowieczne które miało by ileś poziomów itp. itd.

no i można też oczywiście spróbować zaostrzyć regulamin tak aby były jakieś kryteria co do wyglądu działki ale to nie ma sansu ponieważ nic nie wyciśniemy z naszych obecnych graczy a co najwyżej serwer opustoszeje (pamiętajcie że oni się dopiero uczą)

i ja osobiście uważam że najlepszy będzie 2 sposób bo to przez to stworzymy wśród nich rywalizację (będą się ścigać kto pierwszy wyląduje wyrzej) a poza tym będzie większy dopływ nowych graczy

i albo się zbierzemy i zrobimy ten serwer od podstaw jak należy albo można go zamknąć
  • 0

#17 Eurobercik

Eurobercik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 25 sierpnia 2012 - 03:40

A ja byłbym za opcją numer 1.
Miast byłoby kilka. Np. każdy klan MUSI mieć swoje miasto, inaczej nie ma weryfikacji. MIasto miałoby gotowe domki, mieszkania w blokach, puste działki różnych rozmiarów, gracz sam by wybierał gdzie chce mieszkać.

Oczywiście można podzielić na dzielnice, zależnie od rozmiaru działek, okolicy itp.

Rywalizacja też będzie, klany będą rywalizowały kto wyżej, pewnie dojdzie do wojen.
Albo dojdzie do sojuszy i będą fajne bajery, metro, kraje itp. Male klaniki będą dochodzić do miast dużych i budować swoje ''wioseczki''. Każdy gracz na początek dostanie działkę 8x8, więc dużo nie zaszpeci, a łatwo będzie usunąć. Miasto miałoby jakieś 400 bloków i to klan odpowiada za ten teren - jak są dziury i ruiny, będą i konsekwencje. Szybko więc pojawią się sklepy i kopalnie.
Dla mnie rozmiar miasta to 400x400, rozmiar małej wioseczki to 100x100, powinien być w każdej miejscowości sklepik.

Na jednym serwerze widziałem zakaz budowania z cobblestone, ziemi, piasku itp. To też można tu wykorzystać.

Użytkownik Eurobercik edytował ten post 25 sierpnia 2012 - 03:41

  • 0
HIA
HEROBRINE IS ALIVE REVENGE
http://gamingcrew.pl...825-eurobercik/ <--- Jeżeli ci się nudzi, zapraszam na mój profil, w którym zamieszczam opowiadania o naszym serwerze

#18 Darken

Darken

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 305 postów
  • Ską…d:Dirt-Land

Napisano 25 sierpnia 2012 - 03:44

Co do tolerancyjności i karania, to powinno zostać to zaostrzone. Jeżeli każdy robi co chce i gdzie chce, takie potem są tego efekty.


Zgadam się z tobą endo.
  • 0
Dołączona grafika

#19 Legend986

Legend986

    Turbo Spamer

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 854 postów
  • Ską…d:z planety wodorostów

Napisano 25 sierpnia 2012 - 03:54

pokaż mi klany które to utrzymają bo ja widzę tylko HIA które w takim przypadku stało by się bezkonkurencyjną potengą (zresztą już jest)

poza tym to można oczywiście połączyć oba dwa pomysły ale to przedstawie potem i tylko w przypadku kiedy będą wyrównane głosy za jednym i drugim pomysłem bo teraz mi się nie chce
  • 0

#20 Eurobercik

Eurobercik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 25 sierpnia 2012 - 04:05

Budowa takiej wioski wcale nie jest wielkim problemem - wystarczy zrobić chodniczki i między nimi puste przestrzenie 8x8, 16x16, jeszcze jakiś sklepik i mamy już małe miasto.

pokaż mi klany które to utrzymają

Pomijając HIA widzę tu już tylko klan DIA.

Albo każdy moderator/admin zbuduje swoje miasto ale z kolei wtedy byłoby ich nieco za dużo.
  • 0
HIA
HEROBRINE IS ALIVE REVENGE
http://gamingcrew.pl...825-eurobercik/ <--- Jeżeli ci się nudzi, zapraszam na mój profil, w którym zamieszczam opowiadania o naszym serwerze




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0