Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konkurs

Arcadia

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
130 odpowiedzi w tym temacie

#1 Susek

Susek

    Pedobear

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 285 postów
  • Skype::c

Napisano 08 listopada 2012 - 09:57

Witam, do wygrania jest świeżo wybudowany dom czekający na wprowadzenie się na działce blisko spawnu, jedyne co musicie zrobić to napisać krótkie opowiadanie zawierające takie postacie jak : xtyro, Atroth, PedoSusek, marqos12 + jedna dowolna postać. Najciekawsze opowiadanie zostanie wybrane wspólnie przez administratorów minecraft.
termin do : 09.11.2012 do godziny 20:30

Opowiadania zamieszczajcie w postach niżej. Powodzenia !


Załączony plik  2012-11-08_09.26.06.png   1003,93 KB   43 Ilość pobrańZałączony plik  2012-11-07_19.37.49.png   935,56 KB   34 Ilość pobrań



#endoedit:
mógłby ;]

Użytkownik tyro edytował ten post 08 listopada 2012 - 04:50

  • 0

#2 kurek

kurek

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 33 postów
  • Skype:milomatek1
  • Ską…d:Miłakowo

Napisano 08 listopada 2012 - 01:22

no to może temat ustal jaki bo tak troche nie wiem o czym napisac ._.
chetnie bym powalczył o ten domek :)

Użytkownik kurek edytował ten post 08 listopada 2012 - 01:23

  • 0

#3 GooDMiKe

GooDMiKe

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 44 postów

Napisano 08 listopada 2012 - 02:22

Sus Pierwszy ...
Pewnego zimowego dnia król Xtyro Wielki z Plemienia Susów wypowiedział wojne Artrotu pierwszemu . Artrot z honorem stanął by do walki gdyby nie jego hora noga . Jego rycerz Susek zastąpił go na wojnie . Rano dwa plemienia stawiły się na placu boju . Gdy walka miała się już miała skończyć nadleciał zły Endoo i marqos12 . Wiedźmy ! Xtyro pierwszy i jego wojska wycofały się lecz Susek nie ! Wojna była krwawa ale wygrana ... Odtąd Plemie nazywane art było wolne .
Xtyro wracając natknąl sie na złego troola Bercika ! Xtyro umarł razem z wojskami ...

Odtad Susek został krulem i przyją Imię PedoSusek I.

Wyko : GooDMiKe
  • 0

#4 oskiravip1

oskiravip1

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 26 postów
  • Skype:Oskar...9
  • Ską…d:Z dalekiego wschodu

Napisano 08 listopada 2012 - 03:04

Witam to moja opowieść (Na konkurs)
http://gamingcrew.pl...c/8641-konkurs/

Pewnego dna był sobie chłopczyk miał na imie Oskiravip1.
Dopiero zaczynał grę Poprosił xTyro o cuboida lecz on napisał mu że nie morze mu dać ponieważ musi pomóc budować spawn.
Więc przestraszony tym wszystkim oskiravip1 wybudował dom w górze.
Potem wszedł Margos12 przestraszony mówiąc że wandale rujnują spawn.
Oskiravip1 porzucił wojaczkę i nie wiedział co ma robić ...
Ale potem ... Nagle zobaczył kogoś na górze to byli oni ....
Banda złego Arotha przyszli zniszczyć każdemu dom.
Dom Oskiravip1 był ostatni .
Był przestraszony aż potem Tajemnicza postać przez chat napisała mu Oskiravip1 weź się w garść trzeba ich pokonać.
Oskiravip1 wziął w swoją rękę wielki Ekskalibur i ruszył do walki z wandalami.
Ale oskiravip1 walczył dzielnie... prawie by umarł gdyby nie ta tajemnicza postać (PedoSusek)
Tajemnicza postać wzięła go za rękę i zaprowadziła do jego nowego domu i powiedziała nie bój się tu już masz cuba :)
A wandale ? Siedzą teraz spokojnie w jajlu :)
  • 0

#5 Eurobercik

Eurobercik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 08 listopada 2012 - 03:06

A admin może startować? A zresztą nieważne. I tak napiszę :P. Ale moje opowiadanie nie będzie się liczyło w konkursie.
Pisząc historię pamiętajcie, by stosować akapity, unikać powtórzeń, dbać o ortografię i szyk zdania. Opowiadanie powinno mieć wstęp, rozwinięcie i zakończenie. Opisujcie dokładnie sytuację, co kto widział, co czuł, wprowadzcie dialogi, opisujcie szczegółowo bohaterów.
Ale najważniejsze - napiszcie historię z sensem. Żył sobie Zdzisiek i umarł to żadna fabuła. Musicie dokładnie przemyśleć, co ma się wydarzyć. Takie małe porady, gdyby ktoś startował :)

Użytkownik Eurobercik edytował ten post 08 listopada 2012 - 03:12

  • 0
HIA
HEROBRINE IS ALIVE REVENGE
http://gamingcrew.pl...825-eurobercik/ <--- Jeżeli ci się nudzi, zapraszam na mój profil, w którym zamieszczam opowiadania o naszym serwerze

#6 kurek

kurek

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 33 postów
  • Skype:milomatek1
  • Ską…d:Miłakowo

Napisano 08 listopada 2012 - 03:17

ale to ja mam to napisać z fantazją czy jak czy umieścić w tym też np. wioske arcadia ? bo ja nie wiem :S
  • 0

#7 Eurobercik

Eurobercik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 08 listopada 2012 - 03:24

Najprościej opisać, jak wchodzisz normalnie na serwer i dzieje się coś dziwnego, no nie wiem, pojawił się herobrine, z adminów jedynie Atroth jest online, prosi Cię, byś napisał na forum prośbę o pomoc. Piszesz i potem wchodzą xtyro i reszta administracji, kwestia postaci jest załatwiona. Wraz z pomocą klanu czy kogoś innego ruszasz przeciwko herobrine, a admini starają się Tobie pomóc, ale niewiele mogą.
Oczywiście Herobrine to mało oryginalny pomysł bo jest o nim absolutnie wszystko, ale możesz napisać o deszczu lawy, ataku zombie, którzy zakarzają graczy, super-withery albo coś. Możesz też opisać to w ten sposób, że żyjesz w minecrafcie a nie grasz w niego. Urodziłeś się no nie wiem, na Pandorze, teraz jesteś rolnikiem i musisz uratować świat. Musisz pomyśleć nad tym.
PS ja już chyba mam wątek do mojej opowieści :)
  • 0
HIA
HEROBRINE IS ALIVE REVENGE
http://gamingcrew.pl...825-eurobercik/ <--- Jeżeli ci się nudzi, zapraszam na mój profil, w którym zamieszczam opowiadania o naszym serwerze

#8 jacolplacol

jacolplacol

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 298 postów
  • Skype:Hellfire
  • Ską…d:Aether

Napisano 08 listopada 2012 - 03:45

Mnie oczywiscie dajcie do tego opowiadania :D
  • 0
HIA Powraca!!!

#9 Crafcik

Crafcik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 490 postów
  • Ską…d:Słupsk

Napisano 08 listopada 2012 - 03:48

Bercik-nauczyciel od polskiego xd @topic- to dobry pomysl :)
  • 0

#10 Skral

Skral

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 778 postów

Napisano 08 listopada 2012 - 04:03

Jakie długie może być ?
  • 0
"Go out there and give them hell. You were born to do this."


Garrus Vakarian

#11 Susek

Susek

    Pedobear

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 285 postów
  • Skype::c

Napisano 08 listopada 2012 - 04:34

Skral jeśli czujesz się na siłach pisać wypracowanie a4 no to spoko ale napisałem żeby to w miarę krótkie było ;) temat dowolny mają się tam w nim znaleźć te wymienione wyżej postacie, i wymagał bym jedynie żeby wydarzenia z waszego opowiadania znajdowały się w świecie minecraft.

@ jakiś mod podepnij info na temat opowiadania do pierwszego postu, bo nie mogę edytować :c

@edit2 opowiadania mają trafić jako odpowiedzi w tym temacie.

Użytkownik Susek edytował ten post 08 listopada 2012 - 04:38

  • 0

#12 kurek

kurek

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 33 postów
  • Skype:milomatek1
  • Ską…d:Miłakowo

Napisano 08 listopada 2012 - 04:39

"MÓJ DZIWNY SEN"
Był ciepły,ładny,letni dzień. Postanowiłem wyjść do lasu aby naciąć drzewa na opał.
Przebijając się przez dżunglę w końcu trafiłem do lasu dębowego gdzie w oddali ujrzałem dziwną,straszną,rozmytą postać.
Przetarłem oczy, postać znikła pomyślałem , że to było złudzenie.Postanowiłem iść dalej.
Po chwili meczącego marszu dotarłem do tawerny. Wszedłem do środka, gorąco przywitali mnie Xtyro , Atroth , Marqos12 i Pedosusek . Przysiadłem się do ich stołu.Zaczęli opowiadać fascynujące opowieści jak zabijali ender smoki i withery . Byłem podniecony widokiem tak sławnych bohaterów, a
zarazem trochę zawiedziony , że nie mogę opowiedzieć o swoich historiach , których nie miałem . Wpadłem na pomysł aby zabłysnąć
i opowiedzieć co spotkałem w czasie drogi. Byli zdumieni moją historią , dlatego postanowili wyruszyć ze mną w daleką podróż. Nastała
ciemna i mglista noc . Zapaliwszy pochodnię zamarliśmy bez tchu. Naszym oczom ukazał się legendarny dotąd nie pokonany Herobrine.
Asystowały mu 4 endermany i 2 withery . Poczuliśmy wielki strach, któremu jednak towarzyszyła lekka uciecha , że go spotkaliśmy.
Bohaterowie byli uzbrojeni po zęby jednak ja nic nie miałem. Xtyro dał mi diamentową zbroję wraz z mieczem. Rzuciliśmy się do walki!
Po chwili wszyscy razem zabiliśmy 2 endermany jednak były dwa kolejne.Gdy znalazłem się w środku pola walki pędził na mnie wither.
Wystrzelił swoje bomby przed którymi zrobiłem unik nagle skoczył na niego Xtyro i Pedosusek przecinając go na pół. Drugim witherem zajęli się
Marqos12 i Atroth . Został już tylko on- Przerażający Herobrine ! Otoczyliśmy go i zaczęliśmy go siekać na kawałki. Wyszło na jaw , iż był słaby .
Po tym jak rozpierała nas potężna radość , okazało się że to był tylko mój sen . Wstałem, ubrałem się i poszedłem nakarmić świnki i krówki na mojej
nudnej farmie . Tak między nami to myślę że spotka mnie kiedyś taka przecudowna przygoda , która odmieni moje nudne życie na farmie. KONIEC :D
moje wypociny xd

a własnie pedosusek ''wiadanie zostanie wybrane wspólnie przez administratorów minecraft.
termin do : 12.08.2012 do godziny 20:30'' nie pomyliły ci się miesiące ?
  • 1

#13 Burtas

Burtas

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 420 postów
  • Skype:burtas21
  • Ską…d:Z jajka :D

Napisano 08 listopada 2012 - 04:44

podoba mi sie ta historia jest bardzo ciekawa
  • 0
Dołączona grafika






Dołączona grafika

#14 Susek

Susek

    Pedobear

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 285 postów
  • Skype::c

Napisano 08 listopada 2012 - 04:46

omg w ogóle nie wiem jak ja napisałem tą datę ;D oczywiście chodzi o 09.11.2012


@wez mi ktos edytnij pierwszy post i popraw date i dodaj info na temat konkursu bo nie mam takiego prawa :c

Użytkownik Susek edytował ten post 08 listopada 2012 - 04:47

  • 0

#15 Eurobercik

Eurobercik

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 437 postów

Napisano 08 listopada 2012 - 04:55

Jak to 9.11? Człowieku, daj czas do soboty! Dajmy na to 10.11.12 godz 21:00.
Gdyby ktoś zamiast opowiadania chciał pisać książkę, to proponuję wstawić tekst w spoiler.

@down :C

Użytkownik Eurobercik edytował ten post 08 listopada 2012 - 05:08

  • 0
HIA
HEROBRINE IS ALIVE REVENGE
http://gamingcrew.pl...825-eurobercik/ <--- Jeżeli ci się nudzi, zapraszam na mój profil, w którym zamieszczam opowiadania o naszym serwerze

#16 Susek

Susek

    Pedobear

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 285 postów
  • Skype::c

Napisano 08 listopada 2012 - 05:01

Kurek jakoś dał radę ;) cały dzisiejszy dzień i cały jutrzejszy macie na wymyślenie krótkiego opowiadania, powinno wystarczyć. Posty składane po godzinie 20:30 9 listopada nie będą brane pod uwagę, a werdykt zostanie wydany następnego dnia :)
  • 0

#17 kurek

kurek

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 33 postów
  • Skype:milomatek1
  • Ską…d:Miłakowo

Napisano 08 listopada 2012 - 05:48

trochę napociłem się nad tym ale dzięki za docenienie :)
  • 0

#18 Starwars508

Starwars508

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 828 postów
  • Skype:gornx500
  • Ską…d:Miasto Stumostów (A.K.A Łask)

Napisano 08 listopada 2012 - 05:56

Dajmy na to 10.11.12 godz 21:00.


Urodziny CinemaCity :C.
  • 0
Dołączona grafika

#19 puntapuntaMOD

puntapuntaMOD

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 511 postów
  • Skype:puntapunta19
  • Ską…d:Z doliny muminków...

Napisano 08 listopada 2012 - 06:13

kurek ma ciekawe ale goodmike ma śmieszne :D
  • 0

#20 kurek

kurek

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 33 postów
  • Skype:milomatek1
  • Ską…d:Miłakowo

Napisano 08 listopada 2012 - 06:22

nie wiem co tam smiesznego jest ale to miało być ciekawe opowiadanie ._.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0