Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika FajKeL

Odnotowano 28 pozycji dodanych przez FajKeL (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 05-maja 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#70674 Sniper: Ghost Warrior Pierwsze spojrzenie

Napisano przez FajKeL w 24 czerwca 2010 - 10:31 w Recenzje i Opisy

Z tego co widziałem, to gra WYGLĄDA bardzo dobrze ale gra się w nią już trochę gorzej. System chowania się za zasłonami podczas gdy wróg nas zobaczy czy chociażby AI przeciwników momentami pozostawia wiele do życzenia. Chociaż jak na City Interactive to naprawdę bardzo dobra gra. Nie wiem czy poleciłbym kupić, ale jakbyście mieli okazję pograć za darmo (nie namawiam tu do piracenia), to polecam :D



#70672 [Film][SF] The Book of Eli

Napisano przez FajKeL w 24 czerwca 2010 - 10:22 w Film, serial

W sumie jak dla mnie fajny film. Godny polecenia.



#70546 Najbardziej wyczekiwana gra

Napisano przez FajKeL w 23 czerwca 2010 - 06:37 w Ogólna dyskusja

Jak dla mnie Mafia bez zastanowienia. Oczywiście na reszte tych gier tez czekam z niecierpliwoscia ale sądzę że mafia będzie najlepsza. Poza tym juz tak dlugo na nia czekam że sie tak na nią "napaliłem" xD




#70529 Medal Of Honor

Napisano przez FajKeL w 23 czerwca 2010 - 05:00 w Recenzje i Opisy

Wolałbym jednak żeby miał więcej z MW2. Chociaż najlepiej byłoby jakby był on grą różniącą się od powyższych, bo powtarzanie tego samego w kółko jest nudne...



#70524 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez FajKeL w 23 czerwca 2010 - 04:55 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Ale Amerykanom udało się w ostatnich minutach. Mieli farta muszę przyznać bo bramkarz Algierii bardzo dobre spotkanie rozegrał



#70442 Rotacja map na #1 SD HC

Napisano przez FajKeL w 22 czerwca 2010 - 08:51 w Archiwum Call of Duty

Ja bym dodał jeszcze Overgrown na końcu ale ogólnie bardzo dobra rotacja musze przyznac xD



#70438 Serial House M.d.

Napisano przez FajKeL w 22 czerwca 2010 - 07:29 w Film, serial

Świetny serial. Nie mogę się doczekać siódmego sezonu...



#70437 Ulubiony Film

Napisano przez FajKeL w 22 czerwca 2010 - 07:27 w Film, serial

Na pewno moje ulubione serie to:
- Ojciec chrzestny
- Gwiezdne wojny
A z innych filmów to lubię również:
Forrest Gump, Szybcy i Wściekli (wszystkie części), Taxi (również wszystkie części), Naga broń (j/w, oldschoolowy, prosty humor, dużo lepszy niż większość dzisiejszych "super śmiesznych komedii").
To te które pamiętam.



#70436 all tyccon !

Napisano przez FajKeL w 22 czerwca 2010 - 07:16 w Recenzje i Opisy

Airline Tycoon - klasyk. Dawno nie grałem ale grało się suuper..



#70416 Geneza nicku

Napisano przez FajKeL w 22 czerwca 2010 - 03:14 w Off topic

Ogólnie to mój nick powstał z połączenia angielskiej wersji mojego imienia (domyślcie się) i zamienienia pierwszej litery tego imienia pierwszą literą mojego nazwiska, czyli "F". Dosyć skomplikowane jak na ksywkę wymyśloną w podstawówce przez mojego dobrego kumpla. Na początku trochę mnie to denerwowało, ale jakoś już się przyjęło ;P



#70412 Wakacje

Napisano przez FajKeL w 22 czerwca 2010 - 03:07 w Off topic

No to pochwalcie się na jakie to drogie i niebezpieczne wyprawy wyruszacie :P

A tak poważnie, to chyba w tym roku będę odpoczywał w domu, może na jakiś czas wyjadę do kuzyna do małego miasteczka, ale tak to raczej dom.



#70410 Najpiękniejsze gole Mistrzostw Świata 2010 RPA

Napisano przez FajKeL w 22 czerwca 2010 - 03:02 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Moja propozycja. Gol Diego Forlana w meczu z RPA. Idealnie wykonane.

PS. Gol Maicona w pierwszym meczu też najwyższa półka :P



#70408 A serwer #2 leży i kwiczy...

Napisano przez FajKeL w 22 czerwca 2010 - 02:55 w Archiwum Call of Duty

Jak chyba wszyscy zauważyli, mało kto (o ile w ogóle ktoś) wchodzi na serwer #2. Nie jestem do końca pewien co tam się dzieję, wiem tylko, że jest jakiś mod. Może ożywimy trochę ten serwer.
Moja propozycja: Jakiś żywy tryb (TDM albo Dominacja np.) i kilka custom mapek + kilka standardowych, albo same standardy. Tak czy inaczej wg. mnie powinien tam być jeden ze wspomnianych przeze mnie trybów to może ktoś by zagrał. Ja na pewno pograł bym na takim serwerze z "plakietką GC", bo jak na razie serwer "stoi" pusty. Trochę to bez sensu.



#70307 Netia 20 Mbit/s

Napisano przez FajKeL w 21 czerwca 2010 - 11:05 w Off topic

Dopóki Netia jest na liniach TP, to raczej lepsza od niej nie będzie, a obsługa klienta jest po prostu cudowna. Mojemu koledze z 3 osoby w dziale obsługi klienta mówiły, że brak połączenia internetowego w jego domu spowodowany jest błędem oprogramowania i doradzali mu restart systemu, który oczywiście nic nie dał bo korzystał on z routera. Dopiero po tygodniu telefonów do obsługi jaśnie państwo zrozumieli że to problem ze skrzynką i przysłali technika.



#70302 Tatuaż, Piercing

Napisano przez FajKeL w 21 czerwca 2010 - 10:57 w Off topic

O ile jeszcze na tatuaż mógłbym sobie pozwolić, to jakiekolwiek przekłuwanie ciała u mnie by nie przeszło. Jak dla mnie ani to ładne ani higieniczne tylko "utrudnia życie"



#70299 JP na 100%...

Napisano przez FajKeL w 21 czerwca 2010 - 10:53 w Off topic

Czasem jak patrze na dzieciaki na ulicach w ciuchach JP które "...słuchają Firmy i mają wyje*ane." to mi się flaki w środku przewracają. Idealny przykład robienia interesu z idiotów, którzy w większości kontakt z policją mieli tylko w szkole na pogadankach na temat bezpieczeństwa albo w GTA...



#70295 Mafia II

Napisano przez FajKeL w 21 czerwca 2010 - 10:44 w Recenzje i Opisy

Druga część Mafii, legendarnej już  gangsterskiej gry akcji opracowanej w 2002 roku przez zespół Illusion  Softworks. Mafia 2 to kontynuacja wydanej w 2002 roku gry Mafia:  The City of Lost Heaven autorstwa Illusion Softworks. Za część  drugą odpowiada ta sama ekipa, która od roku 2008 znana jest pod inną  nazwą (2K Czech). Prócz tytułów opowiadających o niesławnej włoskiej  grupie przestępczej, firma znana jest między innymi z Hidden &  Dangerous, czy Vietcong.

Źródło: Gry-Online.pl

Jak dla mnie Mafia nr. 1 to legenda. Świetna gra i razem z GTA Vice City, najlepsza gra tego typu z początku XXI wieku. Mafia II również na pewno będzie świetną grą i przyjemnie będzie pograć w nią w drugiej połowie wakacji tego roku.





#70293 Call of Duty: Black Ops

Napisano przez FajKeL w 21 czerwca 2010 - 10:39 w Recenzje i Opisy

Nowa produkcja Treyarch, czyli Call of Duty: Black Ops. Premiera: Listopad 2010

Gamplay'e z gry:
http://www.youtube.c...player_embedded
http://www.youtube.c...player_embedded

Musze przyznać, że nie widzę jakiegoś ogromnego postępu od MW2, a nigdy nie miałem zaufania do COD'ów od Treyarch. Prawdopodobnie zagości na mojej półce, ale nie wiem czy multi wciągnie mnie tak jak np. CoD4 czy MW2.
Co sądzicie o tej produkcji?



#70290 Split / Second

Napisano przez FajKeL w 21 czerwca 2010 - 10:31 w Recenzje i Opisy

Musze przyznać że po graniu w nią wydaje się przeciętna. Żaden tam hit...



#70289 Company Of Heroes : Kompania Braci

Napisano przez FajKeL w 21 czerwca 2010 - 10:30 w Recenzje i Opisy

Świetna gierka. Mam ją i oba dodatki. Ogólnie to nie lubie strategii, ale ta gierka mnie nieziemsko wciągneła



#70288 FRETS ON FIRE!!

Napisano przez FajKeL w 21 czerwca 2010 - 10:28 w Recenzje i Opisy

Gierka super. Świetna alternatywa dla Guitar Hero czy innych tego typu gier. Jeszcze nie dawno z kolegami godzinami pykaliśmy, a teraz staram sie skupiać na zwykłym elektryku ;p



#70284 FajKeL

Napisano przez FajKeL w 21 czerwca 2010 - 10:05 w Podania na administratora

Tak właśnie myślałem że coś mało ;p Na wakacje będę miał dużo więcej czasu więc będę mógł się bardziej udzielać na forum i serwerze, a i po wakacjach też raczej będę miał czas na GC



#70271 FajKeL

Napisano przez FajKeL w 21 czerwca 2010 - 09:50 w Podania na administratora

Nazwa serwera na którym ubiegasz się na stanowisko admina: GamingCrew # 1 SD HC
Nicki na serwerze: FajKeL
Wiek: 17
Link do portalu potwierdzającego wiek - nasza klasa etc - n-k nie mam, ani nic takiego ale mój wiek może potwierdzić moje (raczej) dojrzałe zachowanie w grze.
Identyfikator gry (steamID, guID itp.): d3c803774ca617f5168ccd460198b9d9
Kontakt: gg/skype/mail/xfire (co najmniej 2) : xfire: fajkel gg: 7884328
Czas gry na danym serwerze: 14h (wg. XLRstats , chodź wydawało mi się że grałem więcej. Trochę mało czasu z powodu zajęć typu szkoła, zajęcia dodatkowe itp., ale w przyszłości obiecuję poprawę ;p)
Link do statystyk potwierdzający czas gry (np. psychostats, gametracker, xlrstats): http://www.gamingcre...id=160&config=1
Status banów (liczba banów np z AMXbans): 0
Powód ubiegania się o stanowisko admina: GC to świetny serwer (miła atmosfera, przyjemna gra...). Lubię go i chcę pomagać w udoskonaleniu go.



#69562 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez FajKeL w 10 czerwca 2010 - 03:23 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Wydaję mi się, że Brazylia nie ma zbyt "świeżego" składu i że chyba nie dojdą do finału.



#69559 Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2010

Napisano przez FajKeL w 10 czerwca 2010 - 03:18 w Sport, motoryzacja,ekstremalne

Słyszałem dużo opinii, że Argentyna ma duże szanse z Leo Messim uważanym przez niektórych za najlepszego obecnie piłkarza świata. Cóż, jak dobry Messi by nie był (a na pewno jest niezły), to nie wydaję mi się, że jest na tyle dobry, żeby pociągnąć całą reprezentacje, i zgodzę się ze StrikeRem, że Hiszpania ma duże szanse, albo jak aqa powiedział, Portugalia. Bardzo chętnie obejrzał bym mecz pomiędzy tymi dwoma drużynami, który wg grup może się odbyć w 1/8 finału albo dopiero w samym finale. A propos finału, to jaką parę reprezentacji chcielibyście zobaczyć 11 lipca na Soccer City?