Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mam Plan 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
134 odpowiedzi w tym temacie

#61 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 10 listopada 2009 - 11:21

ale kto gdzie poszedl?
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#62 SWIREQ

SWIREQ

    KoSimAzaKI

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 989 postów
  • Ską…d:Krzywe Kolano

Napisano 10 listopada 2009 - 11:35

@up obawiam sie najgorszego :]
Ex^it-towi chodziło pewnie o mnie :D albo się mylę hehe
  • 0
ppOzDraWiaM :)
Dołączona grafika
najlepsza wtopa ReV vs SWIREQ vel Julio Pleksiglas

#63 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 10 listopada 2009 - 11:46

@up e zapewne nie o Ciebie bo nie podkreśliłeś dokładnie czemu odszedłeś :) wspomnij jeszcze raz moze o tym to może wtedy będzie za Toba płakał :) tylko pogrub jeszcze żeby wszyscy o tym wiedzieli :)
(nie widziałeś bądź nie chciałes widzieć w szołcie wiec musiałem powtórzyć :( )

Ex^it Ikona : (47 minut temu) OMAY JUZ NIE JESTES ADMINEM
Ex^it Ikona : (47 minut temu) ??????????????? LOL?

:happy:
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#64 Ex^it

Ex^it

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 10 listopada 2009 - 11:47

No omay ? bo jego nick juz na zielono nei jest więc chyba jzu nei ma admina :(
  • 0
Dołączona grafika

#65 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 10 listopada 2009 - 11:50

haha no tak myslalem ze o Niego mu chodzilo ;)

Moj drogi exicie ;) Omay mial admina na funach ktorych nie ma od 4 mcy;) Ragna zostala po prostu zdjeta po czasie ;)
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#66 Ex^it

Ex^it

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 10 listopada 2009 - 11:57

Ale chociaż ze sam nie zrezygnował, no ale i tak szkoda cała wasza paczka powoli ulega zniszczeniu :(
  • 0
Dołączona grafika

#67 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 11 listopada 2009 - 12:06

no ale stary co Ty gadasz :D nie bylo funow a Omay nie byl adminem TP, dogadalismy sie ze poczeka jakis czas i jak serwery nie wroca to mu sie zdejmie admina;] Serwery nie wrocily wiec Omay juz ze dwa razy prosil o zdjecie ragni na forum i tyle;]
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#68 Ex^it

Ex^it

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 11 listopada 2009 - 12:27

Aaaaaaa to takie buty ja tam pomoge cos jaką kase co miecha u jakis artykułek napisał bym tylko z FFFF musze gadac, ale zeby więcej ludu chcialo to by pięknei było :D
  • 0
Dołączona grafika

#69 mirage

mirage

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 11 listopada 2009 - 03:46

To ja juz sie nie wypowiadam bo ja gowno wiem :)
  • 0
Dołączona grafika

#70 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 11 listopada 2009 - 08:33

NIe wyciagaj z kontekstu ;) chodzilo mi generalnie ze nie wiecie jak to wyglada z mojej strony, ze strony administracji i z 3letniego prawie rzadzenia tu. Sorry na pewno nie mialo to byc osobiste ;)
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#71 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 11 listopada 2009 - 08:43

Pozwolilem wkleic sobie wypoweidz Bodzia ktora tez moim zdaniem ma znaczenie jako osoby ktora jest z nami juz dlugo, mimo ze mu rodzice zabronili pisac w temacie :D

Bodziuuuu :(dziś, 00:30 ) p*****a o tych serwerach teraz, przeczytajcie posty owiego i tyra i sie k***a chodz przez chwile zastanowce co wy piszecie :P
Bodziuuuu :(dziś, 00:33 ) bo az k***a przykro, lepiej sie czasami nie odezwac, niz na sile sowje racje prawic, bo masakra totalna wychodzi narazie, zreszta Owi pusci kilka mocnych slow i jest cisza, a w ankiecie co do gier to bylo wiecej pomyslow i tego calego syfu :
Bodziuuuu :(dziś, 00:33 ) csa wam nikt nie zabierze w pizdu, bedzie istanial dalej kraj off jesli bedzie inny serwer, a nie od razu sracie zarem, zabiora wam csa w h** i sie posracie na zadko
Bodziuuuu :(dziś, 00:35 ) Owi i dobrze myslisz, bo inne gry moga ssac. Ja licze naprawde gleboko w bf 1943. teraz sytuacja finansowa eliminuje mnie totalnie z jakichkolwiek gadek na ten temat, ale niech ja kuzwa zarobie swoja 1 wyplate, to nie bedzie ze boli :D
Bodziuuuu :(dziś, 00:36 ) nie pisze w temacie, bo ja w zyciu serwera sie nie udzielam, zeby ktos inny nowy sobie nie pomyslal czegokolwiek.
Bodziuuuu :(dziś, 00:41 ) powinniescie decydowac, Wy tu macie najwiecej do gadki. Jak dla mnie bf i cod to najbardziej osiaglane gry. Jak Wy nie zdeydujecie co ma byc, to te DEBILE w tematach tymbardziej nie zdecyduja i znowu bedziecie w kropce, minie czas i wszystko pojdzie w pizdu. Wy jestescie najwazniejsi i to Wy musiecie podejmowac decyzje.
Bodziuuuu :(dziś, 00:44 ) a tu zaraz zaczna filozofowac o csie, jaki jest zaj**isty, o innych grach i znowu to bedzie zmierzac do niczego w sumie jak zawsze. Zrobicie konkretna ankiete, wywalajac gry ktore napewno odpadaja, ankieta ludzi ktorzy pomoga w jakis sposob do budowy serwera etc do danej gry i tyle. nie mam nic przeciwwko do tego co robicie bo sam gowno robie, ale robcie to jak chlopy, stawiacie sprawe jasno niby, a i tak dajecie wybor tym debilom, co i tak nic nie wybiora, bo sa jak dzieci. kazdy bedzie sie przekrzykiwac a i tak ostateczny wybor zostanie dla was
Bodziuuuu :(dziś, 00:45 ) tawerna istnieje tyle czasu i jeszcze sie nie nauczyliscie ze jak sami nie zorbicie czegos to nikt tego nie zrobi ? Jest garstka ludzi ktorzy cos zrobia, reszta to p*****i glupoty, kazdy os siebie tak jak ten temat mam plan 2. Kilka postow moze warto przeczytac, bo reszta to smiech na sali


Jak bedzie Ci to Bodek przeszkadzac to jedno slowo i skasuje







Dobra wiec wracam do pierwszego postu:
Potrzebuję 12 ludzi do pociagniecia serwera. Jezeli chcemy 2 serwery to 20.
Serwer kosztuje 160 zl miesiecznie. Do tego dobrze by bylo zeby skladki obejmowaly hosting forum przynajmniej czesciowo.
Gry nie mają podpasowac mi tylko WAM. Obok w temacie macie ankiete którą juz dawno stworzylem przy pomocy chłopaków. Tam znajdziecie odpowiedz na to jakie gry moglibysmmy zahostowac.

Jest jeszcze kwestia MW2 - to ze nie ma serwerów nie znaczy ze nie moglibysmy sobie pograc w naszej paczce. Np ja moglbym stawiac serwer majac prawie 3mbit uploadu (jezeli mozna wybrac oczywiscie kto stawia) i tez mozemy spedzic wiele wieczorow niezlych na grze. Co prawda mam mase pracy ale zawsze godzinka ta sie znajdzie...

Pamietajcie ze chodzi o przyszlosc naszej spolecznosci a nie o to zebyscie rzucili csa.
Tawerna zaczela sie od csa i zawsze na niej on bedzie. Ale sam w sobie jest niewystarczajacy do tego aby tą spolecznosci rozwijac i utrzymac w calosci.


  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#72 plaj

plaj

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 294 postów
  • Skype:daniel.cupek
  • Ską…d:50 cm od monitora

Napisano 11 listopada 2009 - 12:10

nie wiem ilu z was napisał to temu gosciowi wyżej na privie , ale to juz czas deklaracji.Myślę,że kolejny post typu: dlaczego, jak , po co, nie nie nie zabierajcie łopatki itp.. powinien być usuwany. Niżej tworze listę, którą będzie się uzupełniać o nowych. Obok moglibyście napisać ewentualnie jaka kwota rozruchową możecie zasilić nowy/e serwery.

mnie do 20 można dopisać oczywiście w gronie cod4




Lista osób pot. gorąca 20-ka. :
  • plaj 50-100zł

Użytkownik plaj edytował ten post 11 listopada 2009 - 12:11

  • 0
========================================================================================================

w życiu każdego z was jest coś, co w trudnych chwilach was trzyma przy nim... dla mnie jest tym pfkkk
nie ufam nikomu kocham tylko tych co na to zaslużyli...

ciężki charakter ? wiem mam z natury, ale chcę wierzyć w słońce, nie chcę już wierzyć w chmury!


Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj, Jeśli Go nie znałeś to nie żałuj nieee, bo przyjaciela straciłbyś
bo przyjaciela straciłbyś jak jaaa..
(...)a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak On,a czy pomyślałeś skąd biorą się tacy jak Onnn..
(...)był jednym z niewielu skazanych na bluesa, ten wyrok dodawał mu siłł..
(...)lecz często uciekał by stanąć nad wami, by nabrać znów sił..
(...) skazany na bluesa no ilu jeszcze jest takich jak On?!?

niee ty go nie znałeś..




Ja tu jeszcze wróce
========================================================================================================

#73 Juri

Juri

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 706 postów

Napisano 11 listopada 2009 - 01:10

Ja jak pisałem byłbym skłonny pomóc, najlepiej COD4, ponieważ sporo tawernowiczór go posiada i graliśmy jedynie nie wyszło coś, brakowało zaangażowania większego w reklamę. Zapowiada się na srv BF2 i COD4(?). Jak co ja mógłbym pomóc głównie w graniu oraz reklamie serwera, no i wskładkach, ale nie takie sumy jak plaj ;p

2. Juri(COD 4) 20-40 zł.
  • 0

asdasdas


#74 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 11 listopada 2009 - 01:14

dopisać mnie do listy ino roz;]
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#75 Ex^it

Ex^it

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 11 listopada 2009 - 01:41

Ja tam do takich spraw technicznych to nie, ale 20 zł przez pare miechów dlaczego nie, nie ma znaczenia dla mnie jaki to będzie serwer BF2 czy COD 4

PS.
Oczywiście będe grał na servie :)
  • 0
Dołączona grafika

#76 wodny

wodny

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 426 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 11 listopada 2009 - 01:43

5.


mozecie na mnie liczyc, pomoge, tylko powiedz szefie co zrobic to zrobie


ps: zapoznalem sie z postem pierwszym i 71 ;x

Użytkownik wodny edytował ten post 11 listopada 2009 - 01:50

  • 0
"Każde królestwo rozdarte wewnętrznie pustoszeje a skłócone domy upadają"

#77 Snifer

Snifer

    Porucznik

  • Member
  • PipPipPipPipPipPip
  • 776 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 11 listopada 2009 - 01:54

Mnie też proszę dopisać :) W czwartek idę wpłacić 50 zł.
  • 0

#78 mirage

mirage

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 11 listopada 2009 - 01:55

hmm Owi ... jak by Ci to powiedziec ...Tworco pomowien wszelakich oszczerstw i kalumni!

chodzilo mi generalnie ze nie wiecie jak to wyglada z mojej strony, ze strony administracji i z 3letniego prawie rzadzenia tu.

Mylisz sie .. akurat prowadzilem sever bardzo dlugo najpierw nonsteam (zeby nabrac wiary) potem przeszlismy na steam i doskonale wiem co to znaczy i ile wysilku trzeba w to wlozyc, mielismy sponsoring od fotosik.pl i server sie trzymal jednak zostalo postanowione i server zostal sprzedany za 30k (dzieki oprogramowaniu ktory zrobil moj kolega mausser) zreszta co ja bede sie pocil w jakims poscie, zbyt dluga historia ...
Chcialem jeszcze tylko powiedziec, ze nie powinienes straszyc ludzi o zamknieciu Tawerny.. albo Ja zamykasz (dajesz info o zamkcieciu) albo dajesz nowy patent i kontunuujesz temat z czyms nowym. Wydaje mi sie, ze ludzi trzeba zachecac a nie straszyc. Z mojej strony bylo by na tyle, Ty jestes Head Adminem ty decydujesz co zrobisz.
(Moze jednak jestem zbyt nowy i nie powinienem mieszac sie w te sprawy, przepraszam wiecej nie bede)
pozdrawiam
  • 0
Dołączona grafika

#79 Bodziuuuu

Bodziuuuu

    Porucznik

  • Addicted
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 147 postów

Napisano 11 listopada 2009 - 01:58

Dajcie tylko pewne info, ze to bedzie cod 4, to go kupuje i rowniez bede mogl zrobic przelew na ~20zl.
  • 0

#80 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 11 listopada 2009 - 02:12

hmm Owi ... jak by Ci to powiedziec ...Tworco pomowien wszelakich oszczerstw i kalumni!

Mylisz sie .. akurat prowadzilem sever bardzo dlugo najpierw nonsteam (zeby nabrac wiary) potem przeszlismy na steam i doskonale wiem co to znaczy i ile wysilku trzeba w to wlozyc, mielismy sponsoring od fotosik.pl i server sie trzymal jednak zostalo postanowione i server zostal sprzedany za 30k (dzieki oprogramowaniu ktory zrobil moj kolega mausser) zreszta co ja bede sie pocil w jakims poscie, zbyt dluga historia ...
Chcialem jeszcze tylko powiedziec, ze nie powinienes straszyc ludzi o zamknieciu Tawerny.. albo Ja zamykasz (dajesz info o zamkcieciu) albo dajesz nowy patent i kontunuujesz temat z czyms nowym. Wydaje mi sie, ze ludzi trzeba zachecac a nie straszyc. Z mojej strony bylo by na tyle, Ty jestes Head Adminem ty decydujesz co zrobisz.
(Moze jednak jestem zbyt nowy i nie powinienem mieszac sie w te sprawy, przepraszam wiecej nie bede)
pozdrawiam


chodzilo mi generalnie ze nie wiecie jak to wyglada z mojej strony

Ja nie wnikam czy ktos byl gdzies adminem. Mowie ze nie wiecie jak wyglada to tu dokladnie z mojego punktu widzenia i jak to dokladnie bylo na tawernie, co bylo robione, jakie byly rozmowy, tematy itp. Tego nie wiecie i tyle. A to ze prowadziles inny serwer niestety nie powieksza Twego zasobu wiedzy o tawernie ;)

a tematow z zachetami ze wszystkim moge Ci wkleic z 10 na poczekaniu ;) Poczytaj se chociazby temat popychamy tawerne... zreszta wlasnie szkoda gadac, zobaczymy co tu wyjdzie
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0