Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mam Plan 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
134 odpowiedzi w tym temacie

#81 mirage

mirage

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 11 listopada 2009 - 02:18

Owi, uwierz mi wiem ile to kosztuje pracy, wiem po sobie
Pozatym tez chcial bym pomoc tworzyc ta spolecznosc, jestem otwarty na propozycje
Pomoge ile bede w stanie
  • 0
Dołączona grafika

#82 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 11 listopada 2009 - 02:30

ech Ty znow nie o tym ;p No nie wazne :), jak cos to se wyjasnimy na priv. Dizeki ze chcesz nas wspomoc. Takze panie i panny do dziela...
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#83 mirage

mirage

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 11 listopada 2009 - 02:52

Owi tak wiem doskonale wiem Chodzi ci o to jak to wyglada z Twoje Strony/ mniejsza o to
jak macie pomysly to dawac dawac !!
  • 0
Dołączona grafika

#84 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 11 listopada 2009 - 03:27

Ok, zapraszam do czytania pierwszego postu, potem do czytania całego tematu a na koniec tego posta. Mam pewną wizję jak to można zrobić, ugramy coś w takim razie.
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#85 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 11 listopada 2009 - 03:43

amciek aktualizuj ten temat po prostu http://gamingcrew.pl...?showtopic=5053

A co do planów to proszę wszystkie plany konsultowac bo wiele osob cos planuje, nektorzy probuja cos zaczynac a najgorsze co moze byc to brak pomyslu i komunikacji ;)
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#86 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 11 listopada 2009 - 04:37

Nie za wiele osob mnie pewnie zna, bo ostatnio nie gram w CS, ale 1 konto na Tawernie mialem bardzo dawno chyba na poczatkach Tawerny na starym koncie Steam, ktorego sprzedalem kumplowi. Nie bede owijal, bo mam jeszcze grype wiec do rzeczy:
Powiecie po moim poscie zapewne, ze sie ni znam na niczym i w ogole nie wiem o co chodzi w tym systemie. Jednak pytam ile kosztuje 20 slotowy serwer public z GamesNetu, ze Owi robisz z tego taka panike ?? Z tego co widzialem to na prawde wielu ludzi wplaca kase i to spora a Ty wyzalajac sie i mowiac jaki to Ty nie pokrzywdzony jest wg. mnie zalosne i smieszne. 1 slot public kosztuje 9zl chyba, ze bierzecie z Wa-wy to 11 wiec kosztuje 180zl na miecha utrzymanie Tawerny TP. Moze trzeba bylo przedtem pomyslec jak bylo i jest dobrze na TP, a nie otwierac jakis GameGun, na ktorym praktycznie nikt nie gral ? Moze zwykla stronka, ktora by sluzyla jako glowna informacja o Tawernie TP i moze sie tylko TP zajmijcie ? Uwazam, ze jesli chcecie grac w cs to utrzymujcie serwer a nie bawcie sie w inne p*****y takie jak forum nie wspominajac o Gamegunie, ktory chyba juz dawno zostal zamkniety ( nie interesuje sie reszta serwerow wiec mnie poprawcie jak cos ). A wiec powiem krotko na koniec. Chcecie grac to grajcie, chcecie rozmawiac i sie bawic w forum, ktore nie jest zrodlem dla zadnego z artykulow tylko jest przechowalnia innych rzeczy, ktore wrzucaja inni uzytkownicy by nabic sobie posty i dostawac punkty do reputacji to sie bawcie dalej. Albo jedno albo drugie. Jak chcesz miec wszystko drogi Owi to zamykaj to w pierony, bo moim skromnym zdaniem zdecydowanie przesadzasz i robisz w tym momencie z siebie sierotke, bo chciales/chcesz utworzyc z Tawerny za pomoca forum nie wiadomo co i nie wiem moze sie czegos naczytales albo naogladales, ze sie popularne strony sprzedaje i chciales na tym zarobic czy co ? Nie wiem, nie mam pojecia.

P.S. Faktem jest, ze takich serwerow steam jak Tawerna TP jest bardzo, ale to bardzo malo, ale Owi stosowales w tym temacie tak wulgarne slowa np. na poczatku do *se lamie se jakbys musial zebrac pod kosciolem zeby Ci dali pieniadze, bo nie utrzymasz Tawerny jakby ona kosztowala conajmniej 1000zl miesiecznie i jak sie ona rozsypie badz nie bedziesz mogl wplacic "raty" za nastepny miesiac to Ci sie swiat zawali. Nie chce Cie tu dalej karcic, bo zaraz zostane wirtualnie zlinczowany, ale na sam koniec powiem prawde okrutna: Jesli nie chcesz oddac nikomu "swojej" Tawerny i jak Ty odejdziesz to odejda wszyscy wraz z cala marka ( mysle, ze mozna tak nazwac Tawerne jako serwer ) to po prostu jej nie bedzie i koniec, a wiekszosc bedzie grala na innych serwerach, a Ty pozostaniesz z niczym i mysle, ze po niedalekiej przyszlosci bedziesz tego zalowal. Jesli wypali Wasz plan na odratowanie Tawerny to fajnie jesli nie, to Owi przekaz ja komus niech kontynuuje chociaz serwer.

Z powazaniem, LeBrOn

Użytkownik LeBrOn edytował ten post 11 listopada 2009 - 04:49

  • 0

#87 KoRniK

KoRniK

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 069 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 11 listopada 2009 - 05:04

okej panie lebron to teraz do rzeczy

wiesz dlaczego tak chcemy cos rozwinac?? Zeby k***A jego mac nie placic z wlasnej kieszeni tego hajsu itd. tylko zeby moze wkoncu jakiegos j**anego sponsora dorwac... wlacz mozg i zacznij czytac ze zrozumieniem...

zaden sponsor nie pojdzie na takie cos jak pelny serwer 24/7 bo to jest NIC do tego jest potrzebne rozbudowane forum o ktore tak walczymy i masa gosci na nim, oraz na plus moze byc portal ktory powstal... Bawilismy sie w inne serwery zeby sciagnac innych ludzi a nie 30stalych uzytkownikow forum...
to ze byla okazja zeby je postawic to ja wykorzystalismy proste? czy moze mam jeszcze bardziej szczegolowo opisac?

Tawerna TP moze i sie sama utrzyma ale jak dlugo? gowno by bylo gdyby admini nie mieli OBOWIĄZKU co do placenia skladek miesiecznych bo z tego co wplacaja gracze moze by na 1-2miesiace wystarczylo.

tyle odemnie może ktoś sprostuje moja wypowiedź bo mnie krew zalewa jak czytam takie bzdety...

Użytkownik KoRniK edytował ten post 11 listopada 2009 - 05:07

  • 0
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#88 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 11 listopada 2009 - 05:12

Nie za wiele osob mnie pewnie zna, bo ostatnio nie gram w CS, ale 1 konto na Tawernie mialem bardzo dawno chyba na poczatkach Tawerny na starym koncie Steam, ktorego sprzedalem kumplowi. Nie bede owijal, bo mam jeszcze grype wiec do rzeczy:
Powiecie po moim poscie zapewne, ze sie ni znam na niczym i w ogole nie wiem o co chodzi w tym systemie. Jednak pytam ile kosztuje 20 slotowy serwer public z GamesNetu, ze Owi robisz z tego taka panike ?? Z tego co widzialem to na prawde wielu ludzi wplaca kase i to spora a Ty wyzalajac sie i mowiac jaki to Ty nie pokrzywdzony jest wg. mnie zalosne i smieszne. 1 slot public kosztuje 9zl chyba, ze bierzecie z Wa-wy to 11 wiec kosztuje 180zl na miecha utrzymanie Tawerny TP. Moze trzeba bylo przedtem pomyslec jak bylo i jest dobrze na TP, a nie otwierac jakis GameGun, na ktorym praktycznie nikt nie gral ? Moze zwykla stronka, ktora by sluzyla jako glowna informacja o Tawernie TP i moze sie tylko TP zajmijcie ? Uwazam, ze jesli chcecie grac w cs to utrzymujcie serwer a nie bawcie sie w inne p*****y takie jak forum nie wspominajac o Gamegunie, ktory chyba juz dawno zostal zamkniety ( nie interesuje sie reszta serwerow wiec mnie poprawcie jak cos ). A wiec powiem krotko na koniec. Chcecie grac to grajcie, chcecie rozmawiac i sie bawic w forum, ktore nie jest zrodlem dla zadnego z artykulow tylko jest przechowalnia innych rzeczy, ktore wrzucaja inni uzytkownicy by nabic sobie posty i dostawac punkty do reputacji to sie bawcie dalej. Albo jedno albo drugie. Jak chcesz miec wszystko drogi Owi to zamykaj to w pierony, bo moim skromnym zdaniem zdecydowanie przesadzasz i robisz w tym momencie z siebie sierotke, bo chciales/chcesz utworzyc z Tawerny za pomoca forum nie wiadomo co i nie wiem moze sie czegos naczytales albo naogladales, ze sie popularne strony sprzedaje i chciales na tym zarobic czy co ? Nie wiem, nie mam pojecia.

P.S. Faktem jest, ze takich serwerow steam jak Tawerna TP jest bardzo, ale to bardzo malo, ale Owi stosowales w tym temacie tak wulgarne slowa np. na poczatku do *se lamie se jakbys musial zebrac pod kosciolem zeby Ci dali pieniadze, bo nie utrzymasz Tawerny jakby ona kosztowala conajmniej 1000zl miesiecznie i jak sie ona rozsypie badz nie bedziesz mogl wplacic "raty" za nastepny miesiac to Ci sie swiat zawali. Nie chce Cie tu dalej karcic, bo zaraz zostane wirtualnie zlinczowany, ale na sam koniec powiem prawde okrutna: Jesli nie chcesz oddac nikomu "swojej" Tawerny i jak Ty odejdziesz to odejda wszyscy wraz z cala marka ( mysle, ze mozna tak nazwac Tawerne jako serwer ) to po prostu jej nie bedzie i koniec, a wiekszosc bedzie grala na innych serwerach, a Ty pozostaniesz z niczym i mysle, ze po niedalekiej przyszlosci bedziesz tego zalowal. Jesli wypali Wasz plan na odratowanie Tawerny to fajnie jesli nie, to Owi przekaz ja komus niech kontynuuje chociaz serwer.

Z powazaniem, LeBrOn


zachowaj swoje zdanie dla siebie bo piszesz straszne bzdury
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#89 abras

abras

    Plutonowy

  • Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 341 postów
  • Ską…d:Kościan

Napisano 11 listopada 2009 - 05:32

Ja moge teraz 30 zl wpłacic, i na poczatku lutego 50zl ,grac pewnie nie bede narazie, chyba ze komp na to pozwoli ale mozna na mnie liczyc;]

No i ludzie ja p*****e ogarnijcie sie bo , co niektorzy to chyba czytac ze zrozumieniem się nie nauczyli....
  • 0
"Nigdy się nie poddawaj"

#90 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 11 listopada 2009 - 05:51

Nie za wiele osob mnie pewnie zna, bo ostatnio nie gram w CS, ale 1 konto na Tawernie mialem bardzo dawno chyba na poczatkach Tawerny na starym koncie Steam, ktorego sprzedalem kumplowi. Nie bede owijal, bo mam jeszcze grype wiec do rzeczy:
Powiecie po moim poscie zapewne, ze sie ni znam na niczym i w ogole nie wiem o co chodzi w tym systemie. Jednak pytam ile kosztuje 20 slotowy serwer public z GamesNetu, ze Owi robisz z tego taka panike ?? Z tego co widzialem to na prawde wielu ludzi wplaca kase i to spora a Ty wyzalajac sie i mowiac jaki to Ty nie pokrzywdzony jest wg. mnie zalosne i smieszne. 1 slot public kosztuje 9zl chyba, ze bierzecie z Wa-wy to 11 wiec kosztuje 180zl na miecha utrzymanie Tawerny TP. Moze trzeba bylo przedtem pomyslec jak bylo i jest dobrze na TP, a nie otwierac jakis GameGun, na ktorym praktycznie nikt nie gral ? Moze zwykla stronka, ktora by sluzyla jako glowna informacja o Tawernie TP i moze sie tylko TP zajmijcie ? Uwazam, ze jesli chcecie grac w cs to utrzymujcie serwer a nie bawcie sie w inne p*****y takie jak forum nie wspominajac o Gamegunie, ktory chyba juz dawno zostal zamkniety ( nie interesuje sie reszta serwerow wiec mnie poprawcie jak cos ). A wiec powiem krotko na koniec. Chcecie grac to grajcie, chcecie rozmawiac i sie bawic w forum, ktore nie jest zrodlem dla zadnego z artykulow tylko jest przechowalnia innych rzeczy, ktore wrzucaja inni uzytkownicy by nabic sobie posty i dostawac punkty do reputacji to sie bawcie dalej. Albo jedno albo drugie. Jak chcesz miec wszystko drogi Owi to zamykaj to w pierony, bo moim skromnym zdaniem zdecydowanie przesadzasz i robisz w tym momencie z siebie sierotke, bo chciales/chcesz utworzyc z Tawerny za pomoca forum nie wiadomo co i nie wiem moze sie czegos naczytales albo naogladales, ze sie popularne strony sprzedaje i chciales na tym zarobic czy co ? Nie wiem, nie mam pojecia.

P.S. Faktem jest, ze takich serwerow steam jak Tawerna TP jest bardzo, ale to bardzo malo, ale Owi stosowales w tym temacie tak wulgarne slowa np. na poczatku do *se lamie se jakbys musial zebrac pod kosciolem zeby Ci dali pieniadze, bo nie utrzymasz Tawerny jakby ona kosztowala conajmniej 1000zl miesiecznie i jak sie ona rozsypie badz nie bedziesz mogl wplacic "raty" za nastepny miesiac to Ci sie swiat zawali. Nie chce Cie tu dalej karcic, bo zaraz zostane wirtualnie zlinczowany, ale na sam koniec powiem prawde okrutna: Jesli nie chcesz oddac nikomu "swojej" Tawerny i jak Ty odejdziesz to odejda wszyscy wraz z cala marka ( mysle, ze mozna tak nazwac Tawerne jako serwer ) to po prostu jej nie bedzie i koniec, a wiekszosc bedzie grala na innych serwerach, a Ty pozostaniesz z niczym i mysle, ze po niedalekiej przyszlosci bedziesz tego zalowal. Jesli wypali Wasz plan na odratowanie Tawerny to fajnie jesli nie, to Owi przekaz ja komus niech kontynuuje chociaz serwer.

Z powazaniem, LeBrOn

po 1 w d*pie byłeś i gówno widziałeś..
masz 16 czy 17 lat i mówisz nam co mamy robić? pouczasz Owiego co ma robic? haha. nie znasz sie na rzeczy to zamilcz i sie nie ośmieszaj tylko bo aż Cie szkoda :)
i następnym razem sprawdź dokładnie ile kosztuje roczne utrzymanie serwera bo nic człowieku o tym nie wiesz :happy:
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#91 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 11 listopada 2009 - 05:58

dopisz do tego licencję za forum (IPB) + roczny hosting + prowizję dla alfonsa.



@down

owiii nie przedrzeźniaj, on naprawde wie lepiej.. on wszystko wie lepiej. Zmiażdżył mnie tym postem kiedyś tam.

Użytkownik AmCIEk edytował ten post 11 listopada 2009 - 06:06

  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#92 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 11 listopada 2009 - 06:01

POminmy fakt ze wszystkie funy czyli w tym GunGame (game Gun :D :D ) byly za darmo ;) no ale Lebron wie lepiej ;)


Fakt nie powiem ze moje posty moga wygladac jak na sile robienie z Siebie ofiary, ale naprawde chlopaki systuacja jest podbramkowa i rozmawialem z wieloma osobami ktore od ans odeszly badz odeszly od csa. Czy tez nawet dzis z paroma administratorami innych serwerów i wszyscy potwierdzili jedno - cs niestety sie wypala i nie trzyma ludzi tak jak kiedys...

stad te paniczne poszukiwanie tego, co pozwoli naszej gromadzie dalej sie trzymac w kupie
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#93 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 12 listopada 2009 - 08:30

Moim zdaniem jestescie smieszni i to bardzo, bo bylem kiedys w klanie, ktory mial sponsora dzieki zwyklej stronie, na ktorej bylo srednio od 100 do 150 wyswietlen i nam dawal rowne 100zl na miesiac na utrzymanie serwera czy kupno 6slotowej treningowki wiec ja Was prosze a zwlaszcza Ciebie Will i Kornik byscie to Wy sie nie osmieszali tym, ze nie umiecie znalezc sponsora, bo znalezienie sponsora dla takiego forum to jest na prawde pikus, ale podejzewam, ze chcecie znalezc jakiegos prywaciarza, ktory by to Wam jeszcze za chleb zaplacil :) Ci, ktorzy byli w roznych klanach kiedys i grali w ESL, GB etc.i mieli sponsorow to wiedza o co mi chodzi i mysle, ze dlatego tu wiekszosc sie nie wypowiada, bo z tego co widze to sami Senior, Admins, H@ lub kandydaci na admins :) p0zdr0 t4m

P.S. *Amciek wracajac do poprzedniego mojego posta co chciales pokazac ? Rozpetac kolejna burze na forum w jednym z tematow ? Napisalem w tym temacie tylko jednego posta i w zadnym slowie nie skierowalem go osobiscie do Ciebie wiec nie czaruj moj drogi :) A poza tym w tamtym temacie sami pokazaliscie klase, bo ja napiasalem1 post, a panowie ministry i prawnicy nieskonczona liczbe odpowiedzi na moj :> Czytajac takie posty jak "mogl to zrobic na 100 roznych sposobow a wybral najgorszy z mozliwych" po prostu czuje jak mi chce sam tasiemiec wyjsc z tylka. Moze powinniscie zadzwonic wtedy do niego i zostac jego managerami ? Jak ja kocham jak "Polak madry po szkodzie".

Użytkownik LeBrOn edytował ten post 12 listopada 2009 - 08:39

  • 0

#94 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 12 listopada 2009 - 08:49

dla klanów sponsor jest, dla spolecznosci juz nie sa tak chętni, a Ci co byli byli do dupy.

a jezeli masz po prostu najezdzac na ludzi to opusc sobei to forum i tyle;)
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#95 dumbass

dumbass

    Porucznik

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 850 postów

Napisano 12 listopada 2009 - 09:02

Sory muszę to tak napisać i tyle, lebron ty naprawdę masz naj**ane zamiast być wdzięczny owiemu ze masz gdzie grac ze sie stara pomimo ze nie ma z tego żadnych gratyfikacji a tylko ludzie do niego z płaczem przybiegają ze cośtam srośtam. Nawet nie jesteś sobie ws tanie wyobrazić ile to jest pracy ile nerwów myślisz, że postawisz sobie serwer i sobie stoi tak o?

Poza tym nie można porównywać publika z jakimkolwiek klanem i/lub serwerem klanowym, w klanie sponsor ma nadzieje, że się wybijecie i będziecie mieli na szyldzie, że to właśnie on was sponsoruje a tutaj nikt nie będzie miał gratyfikacji tylko za to, że serwer stoi muszą być użytkownicy i muszą być reklamy.

Idąc dalej przyczepisz się pewnie zaraz, że jest tawerna team ale sponsor jak już wyłoży pieniądze tylko na nich.

Naprawdę tak mnie podk***iłeś od rana, że ja j**ie, później jeszcze coś jeszcze wysmaruje.
  • 0
S&D stanowcze NIE precz z CS'em w COD'zie!!!!!!!!a na HC grają sami KAMPERZY i CZAIDUPY

#96 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 12 listopada 2009 - 09:05

Na nikogo nie najezdzam bez powodow. Pewnie z tym sponsorowaniem spolecznosci masz racje, ale nie sadzisz, ze kazdy sponsor nawet gowniany, ktory by dawal ze 100zl by sie przydal ? Skoro miesieczne utrzymanie TP kosztuje okolo 200zl to macie juz polowe :O a takich sponsorow mysle, ze jest wielu. No, ale dobra, to Wasza spolecznosc wiec nie bede Wam w nia ingerowal. Pozdro Oll

P.S. Wysmaruj sobie dumbasku maslo na chlebie, bo chyba ledwo co wstales. Moze jakas biala kielbasa do tego z ketchupem ? Oczywiscie Wy myslicie, ze ja nic nie wiem, nie wiem ile to kosztuje ta kciezkiej pracy o jeny ludzie do mnie przychodza na gg, zala sie, ten sie zesral na dywanach na inferno, ten zrobil tamto siamto, widze, ze mam odrebna mysl od wszystkich lub od znacznej wiekszosci wiec nie bede sie wypowiadal i konwersowal z kims z kim nie musze i nie odczuwam takiej potrzeby. Wiec zycze powodzenia. Zegnam

Użytkownik LeBrOn edytował ten post 12 listopada 2009 - 09:09

  • 0

#97 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 12 listopada 2009 - 09:09

zauwaz ze mimo Twoich najazdów i glupich tekstu w stylu " ze licze na kase" nie zostałeś zbanowany - gdzie an 90% innych for by tak bylo. malo tego traktuje Ciebie powaznie i staram sie odpowiedziec na Twoje zarzuty mimo ze naprawde wiele z nich jest po prostu straszncyh i powaznie wyssanych z palca.

Ale wracajac do tematu pisaliśmy mase maili. Mieliśmy współprace z paroma sponsorami, niestety nacielismy sie strasznie na nich (pingi, warunki, olewanie prosb, ticketów) dlatego współpraca nie wyszła. Pozostali zaś twierdzili ze nie chcą sponsorować społeczności bo nigdzie nie gramy, a jeżeli mieliśmy team to i tak tylko team chcieli niestety sponsorować
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#98 noReflex

noReflex

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
  • Skype:mjasiu_
  • Ską…d:Wrocław

Napisano 12 listopada 2009 - 09:19

Lebron ma rację co do sponsoringu klanowego.
Owi ma rację co do sponsoringu społecznościowego.
Prawda niestety jest taka, że FAKTYCZNIE prób było bardzo dużo, lista była rozciągnięta na 20 pozycji wśród firm, które mają cokolwiek wspólnego z PC i grami, kilku było zainteresowanych ale coś się stało, że nagle kontakt po ich stronie się urwał, więc nie jest to takie halo i pstryk jakby się mogło wydawać...

Lebron ma trochę racji co do reszty bo serwer fakt łatwo utrzymać.
Owi ma trochę racji co do reszty bo fakt portalu społecznościowego nie łatwo utrzymać.

Reszta to niepotrzebne napinki.
Tylko składki mogą pozwolić utrzymać portal/forum + serwer.
Bo na serwer, ale prywatny to sponsor może wyłożyć, ale nie na publika, o ile takowy sam nie postawi [sponsor], lecz wtedy to już nie nazywa się TAWERNA TP a "Sponsor naming TP"

nRx

Użytkownik noReflex edytował ten post 12 listopada 2009 - 09:20

  • 0
Niga Admin of Tawerna TP
[
Dołączona grafika

#99 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 12 listopada 2009 - 09:26

NRX ale kto tu mowi o jakims portalu spolecznosciowym. Cala ta gadka powyzej w tym temacie jest tylko po to ze chce cala nasza tawerniana paczke przy kupie utrzymac na dalsze lata i tyle. I nie trzeba sie tu doszukiwac zadnych ideologii o sprzedazy itp.

Tak jak rozmawialismy z tyrem , ze skoro nie widac ze nam zalezy na tym zebysmy sie nie rozbiegli po calym internecie, zeby ta "paczka trzymala sie dalej" przy roznych serwerach, dzialalnosciach to moze rzeczywiscie odpuscmy sobie cala zabawe a ja se zrobie inne forum z inna gra? Tak ciezko zrozumiec ze chce zachwoac wszystkich kupie a sam cs nie wystarczy?

Z biegiem czasu nasza spolecznosc rosla wraz z Nia wymagnia co do hostingu, co do serwerów, co do innych oplat - i niestety takie rzeczy kosztuja- i nie tylko serwer. a to ze teraz jakas kasa jest wynika tyko i wylacznie z tego ze admini mieli przy,mmus placenia 10zl na miesiac. I dlatego ze ganialismy kazdego i pilnpowalismy skladek co miesiac. Inaczej nawet tego co jest by nie bylo.
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#100 LeBrOn

LeBrOn

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 461 postów

Napisano 12 listopada 2009 - 09:48

Ciezko teraz znalezc cos oryginalnego by przyciagnelo uzytkownikow. Sam planuje od dluzszego czasu zalozyc wlasna stronke o czyms oryginalnym, czyms czego nie ma lub jest bardzo malo, ale wciaz mi sie nie udaje. Czy cs juz nie wystarcza i sie wypala ? Mysle, ze powoli tak. Teraz na topie gier przez neta sa takie nowosci jak GTA, FIFA, CoD czy NFS nie wspominajac o WoWie -.- Ile kosztuje wykupienie na pol roku forum wraz z jego urzadzeniami etc. + Tp ?
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0