Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cheater Z Servera Niezgody


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
125 odpowiedzi w tym temacie

#21 JSokol

JSokol

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 03:05

moglby ktos udostepnic demo z meczu ?

Mało dowodów? Trzeba jeszcze demo z którego nic nie musi wynikać?
Podkreślam: osoba z WH nie musiała "bić przez ściany", wystarczy że dawała "info". To jest nawet bardziej skuteczne i "bezpieczniejsze".
Pozdrawiam
  • 0

#22 aron

aron

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 03:05

Otwierał z 2 albo 3 cwiartki dabroz na meczu, po dokladnym rozpisaniu napewno byśmy znaleźli.. Ale co, jeśli włączał ? i dawał info innym itd ? .

Tu już jest po zawodach, a cholernie szkoda.. bo bardzo chcieliśmy ten finał z niezgodą zagrać!.
  • 0

#23 tier

tier

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 25 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 03:09

demo z meczu. po co ? MIAL WH. nie gral non stop na tym zapewne. zalaczal sobie zeby zobaczyc gdzie sie rozstawia + info dla teamu + podglad sytuacji przez sciany (klik ON klik OFF). proste. na demie nie bedzie nic widac. ten koles jest zerem bo pograzyl naprawde dobra druzyne z dobrymi zawodnikami. tyle w tym temacie


  • 0

#24 mirage

mirage

    Chorąży

  • Member
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów
  • Ską…d:Łódź

Napisano 01 grudnia 2009 - 03:14

Dobrze, ale moze jednak poczkeajmy az przyjdzie i wytluamczy sie oskarzony.
poza tym watpie, zeby team wiedzial, ze kolega gra na wspomaganiu > jak by to wygladalo na serverach Niezgody ?
Tymczasem nic tylko czekac
  • 0
Dołączona grafika

#25 disiz

disiz

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 03:14

http://www.zshare.ne...262229e58d1c27/

lub

http://www.speedyshare.com/files/19542578/inf.rar

Cały team wiedział że haxi, co więcej KAZALI mu włączyć. Puknij się pan w głowę.

Użytkownik disiz edytował ten post 01 grudnia 2009 - 03:19

  • 0

#26 Lotti

Lotti

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 03:15

Jako gracz druzyny SN tez chcialbym sie dowiedziec co jemu do łba strzelilo ;f ... narazie czekamy na wypowiedz "czita" bo nie daje znaku zycia... :/ bo sytuacja nie wyglada ciekawie... ><
  • 0

#27 aron

aron

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 03:16

Dobrze, ale moze jednak poczkeajmy az przyjdzie i wytluamczy sie oskarzony.
poza tym watpie, zeby team wiedzial, ze kolega gra na wspomaganiu > jak by to wygladalo na serverach Niezgody ?
Tymczasem nic tylko czekac


Nie sądzę aby miał odwagę :)

Użytkownik aron edytował ten post 01 grudnia 2009 - 03:16

  • 0

#28 tier

tier

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 25 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 03:21

o tym zeby team wiedzial ze ma wh nie ma mowy. znam wiekszosc ludzi ktorzy tam graja. sluchali info od boga i grali swoje
  • 0

#29 abib

abib

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 03:23

po co to demo z hltv... albo oskarzony wrzuci demo ktore sam nagrał podczas gry albo nie ma mowy o żadnym demie~ Dla mnie sytuacja jest klarowna i chyba trzeba byc ślepym żeby nie widziec jego winy
  • 0

#30 disiz

disiz

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 03:24

Jakie info od Boga ?.
Siedziałem z nimi na vt STERu podczas meczu.
Nie było żadnego nadzwyczajnego info ze strony dabr0za - on z reguły mało gada.
To raczej gremlin prowadził grę.

Użytkownik disiz edytował ten post 01 grudnia 2009 - 03:25

  • 0

#31 Lotti

Lotti

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 03:25

o tym zeby team wiedzial ze ma wh nie ma mowy. znam wiekszosc ludzi ktorzy tam graja. sluchali info od boga i grali swoje

wlasnie o to chodzi ze nic nie mowil itp... dlatego teraz jestesmy miedzy mlotem a kowadlem... zara demko ocenie pod kazdym katem ... ehhh :/ n/c ...
edit : wiec to nie jego demko? ;o aha ... ok zobaczymy co an tym hltv widac w takim razie ;f

Użytkownik Lotti edytował ten post 01 grudnia 2009 - 03:27

  • 0

#32 Terminator

Terminator

    Porucznik

  • Terminator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 065 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 03:35

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: zanim przyszedłby okarzony naspamujecie z 5 stron wiec tymczasowo zamykam. jesli ktoś ma coś ISTOTNEGO, co jeszcze nie było napisane do powiedzenia to PM do jakiegos moda

Jeżeli nie zgadzasz się z powyższą decyzją zaraportuj ten post administratorowi, który rozważy ewentualne ponowne jego otwarcie.


Z poważaniem,
Załoga TAWERNA
  • 0
-------------------------------------------------------
Beware!

#33 Amciek

Amciek

    Chorąży

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2 440 postów
  • Ską…d:zza NATu

Napisano 01 grudnia 2009 - 05:37

Otwieram na prośbę vdk.
  • 0
kiedyś wróce
_________________________________

DA BEST SYGNATURA EVAA
Dołączona grafika

#34 disiz

disiz

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 05:39

Ten temat chciałem zostawić otwarty ponieważ Dabr0z miał więcej do stracenia niż uczestnictwo w lidze Tawerny.
Myślałem, że będzie chciał napisać cokolwiek.

btw. Cały team Cię pozdrawia za usuwanie wszystkich ze steam i zostawienie nas z takim problemem - dojrzale.
http://www.amxbans.niezgody.pl/ban_details.php?bid=9657

Użytkownik disiz edytował ten post 01 grudnia 2009 - 05:40

  • 0

#35 ulti

ulti

    Porucznik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 077 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 05:41

Jesli Dabr0z Was pousuwał ze steam to chyba jest to jednoznaczna odpowiedz że na screnie nie jest widoczny żaden bug.
  • 0
bzzzzzzzzyyyy

#36 N.A.S.A

N.A.S.A

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 14 postów
  • Ską…d:Tomaszów Maz

Napisano 01 grudnia 2009 - 05:42

jako kapitan druzyny SN chcialbym stwierdzic z przykroscia ze evil devil szerzej znany jako dabroz niestety gral na wh, ale chcialbym tez zdementowac slowa ludzi mowiacych ze caly team wiedzial o tym ze gra "odpalony". Nikt nie wiedzial o tym ze gra na wh a drugie ze nie dawal praktycznie zadnego info a napewno nie zdradzal informacji ktore mial tylko dzieki skilowi z pulpitu. Ktos piszac ze jest u nas w bl nie wiem skad ma takie informacje ale jest w bledzie nie jest i nie byl u nas zostal juz ukarany a na jego wypowiedz raczej sie nie doczekamy gdyz usunal wszystkich z friends i zniknal. W imieniu calej druzyny i spolecznosci SN chcialbym przeprosic za tego goscia.
ps. Wh ma na bank ogladalem jego demko

Użytkownik N.A.S.A edytował ten post 01 grudnia 2009 - 05:44

  • 0
Dołączona grafika
PODKRECONY MOZG NA 200% WYDAJNOSCI

#37 JSokol

JSokol

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 05:54

Mysle ze jest takich osob miliardy :P

Co najmniej "odważnie" powiedziane.
To że gra "miliardy" (w domyśle - mnóstwo), nie oznacza, że mamy to uznać za "normalkę" :)

To czy "dawał info" czy też nie, to raczej kiepsko będzie udowodnić, bo "demka z VT" ani z innego komunikatora głosowego nam raczej nie dacie.
Wina jest - teraz trzeba ponieść jej konsekwencje. Zbanowanie go na Waszym serwerze raczej średnio pociesza osoby biorące udział w tym turnieju, bo np gracze serwera Rutex Śląsk przegrali mecz - z cziterem. Czy teraz byłoby fair względem nich tak po prostu o tym zapomnieć i puścić mecze dalej bez udziału samego czitera? Nie sądzę.

Mam nadzieję, że Administracja Tawerny nie ośmieszy się przed społecznością pozostałych serwerów pobłażliwe traktując drużyny w których grały osoby na "dopalaczach".

Z poważaniem,
SerNick




//EDIT:

Ktos piszac ze jest u nas w bl nie wiem skad ma takie informacje ale jest w bledzie nie jest i nie byl

Dabroz jako były członek bl

Tak pisze przedstawiciel Waszego BL na Waszym (SN) forum w temacie podanym powyżej (dabroz-vt5005.htm#86935). Tak więc ustalcie tam między sobą czy w końcu był, czy też nie był :)

W tymże temacie przedstawiciel Waszego (SN) BL pisze również tak:

nie ma co opisywac ogladalem na wh bardzo prawdopodobne na takim jak on ma pierwsza akcja w ct mowie za siebie przykro mi to stwierdzic ale w meczu byl odpalony.


//koniec EDIT'u

Użytkownik SerNick edytował ten post 01 grudnia 2009 - 06:04

  • 0

#38 disiz

disiz

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 06:14

Czy teraz byłoby fair względem nich tak po prostu o tym zapomnieć i puścić mecze dalej bez udziału samego czitera? Nie sądzę.


Tylko w ramach informacji, bo panowie z teamu już raczej się poddali. O takim czymś powinna zadecydować drużyna rutexu.
Podobnie było z tekiero (?). Mecze z jego udziałem nie były powtarzane, wiaderko grało dalej. Dabr0z zagrał 2 mecze w całej lidze.

Co do VT nie musisz mi wierzyć, nie mam też zamiaru Cie przekonywać.

Wina leży ewidentnie po stronie gracza - drużynie nie pozostaje nic innego jak spuścić głowy.
  • 0

#39 emil rtx

emil rtx

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 06:21

Rutex Śląsk chce zagrać w Finale.
Dziękuje za uwagę.
  • 0

#40 disiz

disiz

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 06:23

Nie dziwi mnie ta decyzja.
Co mogę powiedzieć, powodzenia w finale :)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0