Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cheater Z Servera Niezgody


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
125 odpowiedzi w tym temacie

#41 aron

aron

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 06:27

http://www.esl.eu/pl...ment=0

DabrOz admin ESL !
  • 0

#42 Falka

Falka

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 06:27

Reprezentacja Serwera Niezgody świetnie radziła sobie w poprzednich meczach, w których nie grał Dabroz. Proszę wziąć to pod uwagę, zanim ocenicie całą drużynę z góry.
  • 0

#43 disiz

disiz

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 06:31

Proszę o +b i zamknięcie tematu bo już raczej nic nowego nikt nie wniesie. Pozdrawiam :)
  • 0

#44 emil rtx

emil rtx

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 06:31

Nie oceniamy całej drużyny. Nikt z RTX nie oczernia SN.
  • 0

#45 aarturek

aarturek

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 06:32

no szkoda ze tak wyszlo jak juz mowilem wiekszosc waszych graczy jest ogarnieta, jeden glupi blad jednego gracza i nie mam innego wyboru, bo nie siedzialem u was na vt i nie slyszlaem co sie dzialo, ja moge przypuszczac ze dawal info, a wy mozecie zaprzeczac niestety jak napisal emil Rutex chce zagrac w finale
  • 0

#46 oFF

oFF

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 06:32

O takim czymś powinna zadecydować drużyna rutexu.

Myślę, że my tu za wiele nie mamy do powiedzenia.

Liczę na rozsądek i bezstronność organizatorów, a także, że podejmą odpowiednią decyzję.

Fakt - trudny orzech do zgryzienia, ale nie my wprowadziliśmy zamęt.


Z poważaniem ( :) )
oFF
(H@ cs.rutex)
  • 0

#47 Terminator

Terminator

    Porucznik

  • Terminator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 065 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 06:33

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomyślimy. Jakby ktoś miał coś ważnego, to PM.

Jeżeli nie zgadzasz się z powyższą decyzją zaraportuj ten post administratorowi, który rozważy ewentualne ponowne jego otwarcie.


Z poważaniem,
Załoga TAWERNA
  • 0
-------------------------------------------------------
Beware!

#48 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 01 grudnia 2009 - 07:19

Po dłuższej konsultacji, doszliśmy do wniosku, że mecz ćwierćfinałowy i półfinałowy z udziałem Serwera Niezgody zostanie powtórzony. Oczywiście gracz Dabroz zostaje dożywotnio wykluczony z rozgrywek, a SN nie ma możliwości zastąpienia go innym graczem. Czekamy na odpowiedź kapitana Puchatka, czy jego zespół wyrazi chęć rozegrania powtórki. Finał turnieju zostaje tym samym przełożony na następną niedzielę ( 13.12 ), na godzinę 19 : 00.
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#49 emil rtx

emil rtx

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 07:26

Trochę bez sensu decyzje Panowie i nie jest to płacz żeby się ktoś tam nie rajcował.
Za błędne SID'y dajecie 30:0 a za WH powtórki. Troszkę się Wam posypała organizacja w najważniejszym momencie.
  • 0

#50 tier

tier

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 25 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 07:28

no to tak. w finale 2 od nas pocina na wh a jak wpadna to powtorzymy mecz :> za blednego SIDa dajecie 30:0 a za czity powtarzacie mecz. Szkoda mi serweru Rutex i szkoda ze niezgoda nie potrafila zrezygnowac i zachowac honor swojego servera ktory stracili chcac nadal grac te powtorki. pozdrawiam :>

Użytkownik tier edytował ten post 01 grudnia 2009 - 07:29

  • 0

#51 Blood

Blood

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 330 postów
  • Ską…d:Warszawa

Napisano 01 grudnia 2009 - 07:33

Jeśli czytaliście regulamin, to powinniście zrozumieć decyzję. Jest to tam sprecyzowane, że za inny SID niż podano, jest w/o, natomiast za czeaty, wykluczenie zawodnika. Nie ma wspomniane o wykluczaniu drużyny, ale niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich sytuacji i umieścić ich w regulaminie. Według części z administratorów, taka decyzja jest najbardziej słuszna. Zawodnik został wykluczony z rozgrywek i teraz SN będzie mogło udowodnić, że wygrali nie dzięki wspomagaczom.

Gdybyśmy podjęli inną decyzję, nie pasowałoby to innym uczestnikom turnieju - niestety, tym razem nie mogliśmy zadowolić wszystkich. Uważam, że to jest w miarę uczciwe wobec wszystkich.
  • 0

Dołączona grafikaDołączona grafika Blood was here.


#52 JSokol

JSokol

    Plutonowy

  • Member
  • PipPipPip
  • 166 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 07:36

A więc jednak doszło do tego, czego się obawiałem...
Organizatorzy zwyczajnie pobłażliwie potraktowali używanie czitów...

Cały "światek" Counter Strike'a walczy z "dopalaczami", tymczasem organizatorzy ciekawej, ogólnopolskiej ligi mówią: "zdarza się, nie róbmy sensacji, powtórzymy mecze i wszyscy o tym zapomną"...
To jest walka o fazę finałową! Nie można po prostu "odpuścić" takim zachowaniom. "Odpuścić" to można w pierwszym meczu, wywalą chłopaka za przeproszeniem na "zbity pysk" i drużyna będzie grać do końca w osłabieniu, a tutaj? Czy to jest na prawdę słuszne wyjście?

To nawet nie jest kara, tak więc morał jest jeden szanowni czytelnicy: JEDNAK WARTO GRAĆ NA CZITACH :)
  • 0

#53 emil rtx

emil rtx

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 07:38

Za pozwoleniem kapitana reprezentacji Rutex'a = aarutrka
Serwer Rutex Śląsk rezygnuje z dalszego udziału w turnieju.
Dziękujemy za Wspólną zabawę.
Powodzenia dla Luk'a w Finale.
  • 0

#54 tier

tier

    Szeregowy

  • Recruit
  • Pip
  • 25 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 07:39

powtorze jeszcze raz przy wszystkich. W finale gramy na WH i jak wpadnie ktos to sie powtorzy mecz prawda? Reszta uda ze nie wiedziala o niczym i tyle. Dlaczego ma byc inaczej. Niezgoda nie moze miec tylko takich przywilejow tylko wszyscy. Kazdy ma po 1 szansie czy jak to oceniliscie? Czit to CZIT !!! To nie esl, tu nie ma punktow karnych. Gra sie o byc albo nie byc. Proste. Na miejscu Rutexu bym sie poprostu wycofal z rozgrywek bo potraktowaliscie ich jak shit a to NIE ONI czitowali :>

I jeszcze zostalem poproszony o wklejenie tego tu:

Szanowni organizatorzy turnieju, decyzja jaką podjęliście jest śmieszna. W każdym turnieju gdy jeden z zawodników zostanie przyłapany na wspomagaczach (czytać wh) zostaje dożywotnio zbanowany w rozgrywkach oraz jego drużyna wyrzucona. Nie rozumiem, dlaczego tutaj jest inaczej. Fakt turniej organizowany jest dla zabawy, ale jednak jakaś dyscyplina powinna być. Przypuśćmy, że taka sytuacja ma ponownie miejsce ale w spotkaniu finałowym. Podczas finału jeden z zawodników gra na wh, jego zespół wygrywa ale zostaje przyłapany - to co powtórka spotkania półfinałowego i finału? Nie żartujmy sobie. Fakt, że to optymistyczny scenariusz gorzej jak nie zostanie złapany.

Jeżeli zostaniecie przy tej decyzji to szczerze współczuje zawodnikom rutexu, bo mogliby już grać w finale, a niezgodzie gratuluję drugiej szansy.

/ neqs


Użytkownik tier edytował ten post 01 grudnia 2009 - 07:41

  • 0

#55 Uri

Uri

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 07:52

ogolnie decyzja organizatorow to shitttttttttttt.dlllmoze jeszcze zmienia :)

Użytkownik Uri edytował ten post 01 grudnia 2009 - 07:54

  • 0

#56 disiz

disiz

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 07:53

Zawinił jeden gracz, nie cała drużyna - sam to tier pisałeś. Wyżej też pisałem swoje, życzyłem powodzenia w finale rutexowi.
Rozumiem, że teraz drużyny próbują wywrzeć presje na organizatorach i na nas. Nam pojawiła się szansa, każda z drużyn tutaj by ją wykorzystała.
Nie po to żeby wygrać turniej, tylko żeby pokazać ze reszta teamu gra czysto w spotkaniach na takim szczeblu.

Ile było nie wrzuconych screenów, ile osób mogło grać na dopalaczach i nie zostały złapane ? proszę was...
Nie chodzi o bycie pobłażliwym dla cheaterów, tylko dać szansę tym, którzy grali w tej ekipie uczciwie.

Z jednej strony rozumiem, z drugiej nie rozumiem decyzji rutexu. Mieliście mecz o 3 miejsce. Teraz możecie powalczyć o finał... puchatek też dostaję tę szansę.
LukMANa w ogóle nie rozumiem, szczególnie tego nawoływania do używania cheatów. W sumie już nie do mojej oceny należy gdzie jakie są obyczaje.
Nikt nie spodziewał się, że admin ESL może odpalić... dlaczego więc gracze, którzy włożyli jakąś pracę w ten turniej mają zostać wykluczeni ?
Nie jestem fanem wykorzystywania regulaminu, nie będę też go tutaj przytaczał.

Co do decyzji organizatorów, mogę powiedzieć ze nie wiem czy sam potrafiłbym tak zadecydować.
Za to jak dla mnie 2 ekipy w tym turnieju wychodzą jako drużyny z jajami, PCL (że nie bała się grać powtórek) i Tawerna jako organiator.
  • 0

#57 will

will

    Pułkownik

  • Vip
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3 190 postów
  • Skype:wilu_z_mw
  • Ską…d:Tarnów

Napisano 01 grudnia 2009 - 07:58

Prosił bym o nie pisanie bezsensownych, obraźliwych postów.
Decyzja zostaje zmieniona. Zaraz wszystko zostanie wyjaśnione.
Prosimy o cierpliwość i przepraszamy za zamieszanie.
  • 0
moja wladza minela, to czeba potrolowac troszQ <3 :E
Dołączona grafika

Spoiler

#58 emil rtx

emil rtx

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 07:59

No cóż disiz to Nasza decyzja.
Jak dla mnie nie jest to sprawiedliwe i tu nie chodzi o to kto ma jaja a kto nie.
Graliśmy czysto od innych też tego wymagaliśmy.
Nie wasza wina że trafił Wam się taki pacjent ale każdy serwer wybrał swoją reprezentacje.
  • 0

#59 aarturek

aarturek

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 08:00

bezsensu i tyle zacznijmy grac wszyscy na czitach :)

Gl i HF Tam
  • 0

#60 disiz

disiz

    Szeregowy

  • Novice
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 01 grudnia 2009 - 08:02

Wydaje mi się, że mniej honorowe jest niepodejmowanie walki.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0