Skocz do zawartości


Zdjęcie

Minecraft 1.0.0


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
68 odpowiedzi w tym temacie

#21 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 07 października 2011 - 06:09

yep :)
  • 0

#22 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 09 października 2011 - 10:01

dragon w pełnej okazałości

Dołączona grafika
  • 0

#23 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 09 października 2011 - 10:19

do kościoła byś poszedł, na tacę rzucił, a nie kuraki w gierce robisz! do spania!


:D
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#24 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 10 października 2011 - 06:20

to nie ja tylko ten gruby szwed Notch, który wymyśla takie głupoty jak ten kurak.
my, jak te głupie barany w to gramy całymi wieczorami, a on liczy kasę. już mu się 20mln € uzbierało.
  • 0

#25 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 10 października 2011 - 09:41

kolejny news od Mojang,

http://twitter.com/#...306381427220480

Od dawna wiadomo, że premiera gry odbędzie się na konferencji MINECON w Las Vegas 18-19 listopada 2011.
Pozostało więc nieco ponad miesiąc na wprowadzenie wszystkich zmian i poprawek.
Wszyscy odczekujemy na wersję 1.9 po której miała byc wersja 1.10, która z kolei miała stać się wersją RC.

Według dzisiejszego newsa, wersji 1.9 nie będzie. Do Minecon i premiery gry, ukazywać się będą kolejne pre-release.
Jest to poniekąd dobra wiadomość dla mnie jako operatora serwera. Największą bowiem zmorą są zmiany generatora świata, które powodują, że w kolejnych wersjach świat generowany według tego samego "seed'a" (schematu, algorytmu, ziarna) wygląda zupełnie inaczej np. w miejscu pustyni i miasta jest ocean itp.
Ponieważ prawdopodobnie nie będzie 1.9 i 1.10, nie będzie też prawdopodobnie zmian serwera do czasu ukazania się ostatecznej wersji za miesiąc.
  • 0

#26 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 11 października 2011 - 06:08

http://twitter.com/#...596772684742656

to potwierdza moje wczorajsze wnioski, że nie będzie nowych wersji serwera dopóki nie będzie kolejnej oficjalnej wersji gry, czyli do premiery.
  • 0

#27 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 13 października 2011 - 05:34

1.9 pre-release 4 -> http://t.co/OTGZst6b

oraz oświadczenie twórców moda serwera:

Will Bukkit update for pre-release or leaked builds?As I'm sure we're all aware, Mojang have adopted a new development and distribution model for Minecraft since around 1.8 was in development: pre-release builds. Though it really goes without saying, I'd like to make Bukkit's stance clear on these and other experimental builds:

At this point in time, Bukkit will not be supporting any build that is not an official update for Minecraft released by Mojang. If Mojang don't feel that they can recommend and stand by the builds they've released, then what makes you think we can recommend them either?

Keeping up with pre-release builds is an unrealistic feat. With each Minecraft update released we need to rewrite a large portion of CraftBukkit in order to make our work compatible with the Minecraft update. As it stands, the amount of work it would require to update our work for every pre-release is not worth it, especially if that work becomes outdated within two weeks or so.

Thanks for your support and understanding in this matter.


w skrócie: nie będzie aktualizacji serwera do czasu wydania jakiejś kolejnej oficjalnej wersji. Wersje 'pre-release' nie będą obslugiwane. czyli dokładnie to co pisałem wczesniej.
  • 0

#28 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 17 października 2011 - 10:26

http://twitter.com/#...847690746675200

Two days until feature freeze for the full version of Minecraft.


koniec nowości, zbliżamy się do ostatecznej wersji. za miesiąc premiera!
  • 0

#29 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 26 października 2011 - 06:28

chciałem was informować na bieżąco o postępie prac, ale postepu niet.

@jeb_ Jens Bergensten

Almost back to normal capacity after @JahKob's attempt to alcohol-poison me two days ago ;) Been playing a lot of Halo: Reach and Minecraft


@jeb_ Jens Bergensten

It's in our interests to do another pre-release before Minecon, but if it's "pre-5" or "release candidate 1" and what date, I don't know



@notch Markus Persson

Feature freeze, sorry. We'll probably be coding in the hotel room the night before release. ;-D

jak widzicie kolesie zamiast pracować, piją, potem grają sobie, olewają robotę i zostawią wszystko na ostatnią chwilę, przec co dostaniemy grę pełną bugów i będą kolejne updejty chwilę później. heh, brak im tam szefa :diablo:
  • 0

#30 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 26 października 2011 - 04:19

bałagan tam mają niezły. :)

@carlmanneh Carl Manneh

Some recent pics from the Mojang HQ jalbum.net/a/1047789/


  • 0

#31 Owi

Owi

    Administrator

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6 326 postów
  • Ską…d:Białystok

Napisano 26 października 2011 - 05:13

no tak kierownik im potrzebny, zwlaszcza do posprzatania na biurku :D

ech tyro tyro :D
  • 0
Dołączona grafika

..."Umiesz liczyć - licz na siebie"...
Head Admin @ Tawerna-cs.org

#32 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 27 października 2011 - 04:53

http://twitter.com/#...568296600219648


@jeb_ Jens Bergensten

So here is Beta 1.9 pre-release 5: assets.minecraft.net/1_9-pre5/minec… (server is minecraft_server.jar)


w końcu jakis postęp - pre-release 5

23 dni do premiery.
  • 0

#33 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 28 października 2011 - 11:10

Kolejny news.

@Craftbukkit Bukkit
We're going to release a 1.9pre5 version of CraftBukkit soon(ish). Track our progress at j.mp/vSQJP2 and hope for the best!


to zgrubsza znaczy, że będzie mod serwera, czyli będzie można uruchomic jakis testowy serwer.
  • 0

#34 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 28 października 2011 - 12:36

Ooo :D A czy wersja 1.9 niesie ze sobą jakieś ważniejsze zmiany ?
  • 0

#35 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 28 października 2011 - 01:33

niesie zmiany, jest trochę nowych rzeczy, cały system eliksirów, hodowla zwierząt, nowe potwory, niestety nowy generator świata, skyland, budowle i stwory w piekle, system podziemnych twierdz, punkty doświadczenia mają w końcu zastosowanie i jeszcze parę innych rzeczy.

trochę się zmienia.

oczywiście mod serwera nie oznacza, że natychmiast przejdziemy na wersję 1.9, bo to nadal jest pre-release, czyli beta bety, pełno jest błędów i niedoróbek.
jak będzie wersja RC, czyli release candidate i mod serwera do tego i podstawowe pluginy, to wtedy można będzie spróbować.
z drugiej strony premiera juz za trzy tygodnie, więc nie wiem czy warto się męczyć z wersjami testowymi.

PS. na bieżąco kontroluję sytuację i sprawdzam każdą nową wersję, jak tylko będzie można to przejdziemy na nową wersję.
  • 0

#36 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 29 października 2011 - 03:28

Pojawił się mod serwera 1.9 pre-release 5....
Podstawowe pluginy działają....
testuję konfigurację...
  • 0

#37 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 30 października 2011 - 06:27

mam działającą -prawie pełną- konfigurację serwera Minecraft 1.9 pre5 opartą o mod serwera craftbukkit 1.9 dev-build i nadającą się do uruchomienia serwera. ("prawie" oznacza, że działa wszystko poza niektórymi drugorzędnymi rzeczami)

mógłbym teoretycznie przestawić nasz serwer na wersją 1.9 pre5. gdyby ktoś z graczy czytał ten topic, pomógłby mi zdecydować, czy i kiedy to zrobić.
  • 0

#38 Julleczka

Julleczka

    Sierżant

  • Member
  • PipPipPipPip
  • 266 postów
  • Ską…d:Nether xD

Napisano 30 października 2011 - 07:43

Ale to oznaczałoby że wszystko od nowa?? Bo jak tak to nie.
  • 0

Taniec jest odzwierciedleniem naszego ciała,

czasem zabawy ,

czasem bólu.


#39 w0rms.dll

w0rms.dll

    Kapitan

  • Oldie
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1 633 postów

Napisano 30 października 2011 - 08:45

Nie no jak od nowa to lipa, ja skończyłem dopiero teren równać u siebie na działce i plażę zrobiłem :D
  • 0

#40 tyro

tyro

    Generał

  • Head Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5 593 postów

Napisano 31 października 2011 - 12:17

Ale to oznaczałoby że wszystko od nowa?? Bo jak tak to nie.

i tak nie ma wyjścia, prędzej czy póżniej będzie trzeba przestawić się na nową wersję. pytanie czy teraz, czy za 20 dni.

pisałem już o tym, ale widocznie nie czytałaś. nikt nie czyta,wiec powtórzę.

tak, świat sie zmieni zupełnie.
nie, nie będzie trzeba zaczynać od początku. po to prosiłem żeby nie budować dalej niż 480 klockow od respa.

4 sektory wokół respa (od -480 do +480 bloków) bedą przeniesione w całości na nową mapę,
troche to będzie sztucznie wyglądać, ale nic na to nie poradzę, to wina mojang - notch'a i reszty.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0